پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
من بازي هايي كه ازش ديدم اين برداشت رو كردم خيلي من تو من بازي مي كنه خيلي بد جود سرعت اتصافا خوبي داره تا حدودي محكم بازي مي كنه با خشونت واقعا دفاع راست كه قرار مي گيره خيلي خيلي خوب بازي مي كنه بازي هاي تيم ملي چك رو يادتون هست؟؟

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
بچه ها یک خبر خوش داشتم سایت فوتبالی رو میدیدم که تازه اعلام کردن کابولی گیگلی مدیر باشگاه یوونتوس اعلام کرده سال آینده ردنیگ گریگرا و امرسون به جمع یوونتوس میپیوندن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
اين خبر رو كه من 4 ساعت پيش ردم توي سايت اصلي خودمون عزيزم گريگرا قطعي قطعي هست اما امرسون بايد تست پزشكي بده و بيش از 3.5 هم پول نمي ده يوونتوس

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من توي پي اي اس خريدمش ، قابليت بازي در همه ي نقاط دفاعي رو داره ولي من يک جا خوندم که دشام گفته بود دوست داره ازش در قلب دفاع استفاده کنه با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
اره دشام گفته كه اگه موفق به جذب مدافعان خوب شديم كه گريگرا هافبك دفاعي بازي خواهد كرد ولي اگه كسي رو جذب نكرديم اين بازيكن چك تبار در وسط بازي مي كنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاش وايسه راست مثله تيم ملي اش زدنيك مي تونه همه جاي دفاع و هافبك دفاعي وايسه و راحت مي شه بهش اطمينان كرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
منم شنیدم که گفته گریگرا وسط بازی خواهد کرد . به نظر من هم اگه وسط بازی کنه بهتره تا اینکه بیاد هافبک دفاعی بازی کنه .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ما در قلب دفاع به اون بيشتر احتياج داريم تا جاي ديگه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
خودمونیم اما خرید خوبی کرد یوونتوس این بازیکن امیدوارم مثل ندود به یوونتوس وفادار بمونه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سنش هم مناسبه . بستگی به شرایطش تو یوونتوس داره . نمیشه گفت که حالا حالا ها تو یوونتوس می مونه

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
امیدوارم با اومدنش دیگه لازم به اون امرسون نباشه که ازش متنفرم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امرسون و گريگرا مي تونن با هم رقابت كنن و همين باعث مي شه اين خط تيم محكم تر بشه چون هر كدوم براي تو بودن مي جنگه و كار قشنگ تري مي كنه! موافقين؟؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
منم داشتم به همین فکر میکردم البته امیدوارم جای پارو تنگ نشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ايول شدن سه تا اينجوري رقابت خفن تر مي شه و تيم بهتر بازي مي كنه. ايول به امير يادم انداختي. باتشكر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
کم کم دیگه باید منتظر گریگرا در تورین نیز باشیم . واقعا مدافع خوبیه و خیلی به درد میخوره .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديروز شبكه anc1005 داشت زدنيك رو نشون مي داد كه دنبال يه خونه توي يه جا مي گشت.فكر مي كنم تورين بود.جالب بود.چقدر به زندگي شخصي اين بدبختا كار دارن.

تورین

تورین

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
اینم نمیومد اون موقع قیافه کابولی دیدن داشت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زدنيك گريگرا يه شكار از سوي سكو و كابولي بود. در حاليكه همه‌ي تيم ها الان به فكر خريدن اون افتادن يووه در ژانويه اونو از آن خود كرده بود. تمايلات زيادي از سوي باشگاههاي آلماني براي خريد او شده ولي او با يووه به توافق كامل رسيده و براي همين مي تونيم با خيال راحت براي فصل بعد بدنبال ديگر ياران در پست هاي ديگه گشته و خيالمون از اين پست راحت باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
بابا به خدا مدافع توپیه جام جهانی مگه بازیهای این زندک رو ندیدی خدا کنه یک دفاع هم سطحش بگیریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
هم سطحش بازالي ، ميليتو ، الكس و كاناوارو رو مي تونيم بگيريم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی