پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبرتو مازی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
47 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من یک پسر کاملا ساده هستم و عاشق بازی کردن با توپ و خارج از میدان زندگی معمولی ای دارم. 19 سال سن دارم و متولد جنوا هستم. پستم دفاع مرکزی است و حالا که پیراهن یووه را پوشیدم امیدوارم که بتوانم به مدت زیادی این پیراهن را بر تن کنم. این نخستین صحبت های مازی بعد از حضور در تمرینات یووه بود ! وی در ادامه گفت: تعطیلات " من کمی هیجان زده ام که این تعداد هوادار را اینجا می بینم ، این نخستین بار است و خیلی خوشحالم . تعطیلات کمی داشتم تقریبا یک هفته و نیم و بیشتر در خانه ماندم و همه چیز خوب پیش رفت." تمرینات " برای من هم همه چیز تا حالا خوب پیش رفته، تمرینات امروز کمی از تمرینات دیروز سخت تر بود. هر چند که در تمرینات عصر بیشتر با توپ تمرین کردیم. " دفاع یووه " دفاع یووه در هر روشی بسیار قوی ست، سه مدافع ملی پوش و حالا هم لوسیو به ان اضافه شده، فکر می کنم که مسائل زیادی را از این گروه خواهم اموخت. " یورو " المان، تیمی بود که شدیدا مرا تحت تاثیر قرار داد و من از نظم و هماهنگی این تیم بسیار لذت بردم. همان طور که استفن گفت اسپانیا فوق العاده بود و شایسته این قهرمانی . " سرگرمی " تنیس و بسکتبال ان بی ای رو دنبال می کنم ." خانواده " نه مجرد هستم و نامزد ندارم . " هدف " برای من هدفم این است که اینجا بمانم. "

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
این کیه؟؟!! همون که میگفتن قرار جانشین نستا بشه؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کار سختی برای پیشرفت داره وضعیت سورنسن کمی بهتره

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
فصل قبل با پیراهن ورچلی 28 بازی را انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند.
او 48 ساعت بعد از اینکه لوسیو قرارداد خود را ثبت کرد قرارداد خود را امضا کرد.

خانواده
" نه مجرد هستم و نامزد ندارم . "

به نظرم بین نه و مجرد یه کاما بذارید را حت تر خونده میشه. :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

همون که میگفتن قرار جانشین نستا بشه؟

آره مهدی این همون مدافع جوونی هست که می گن قرارِ نستای جدید فوتبال ایتالیا بشه . ما هم امیدوارم بشه :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
اینا چه بازیکنایی هستن که یووه داره تندوتند میخرشون اون از جووینکو دنبال وراتی هم هستن اینم که از این فکر کنم با این بازیکنا یووه رو فقط دارن واسه کوپا ایتالیا میبندن !!!

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اینا چه بازیکنایی هستن که یووه داره تندوتند میخرشون

اتفاقا این خرید ها عالی هست !! اینا یعنی یوونتوس داره آینده رو هم می خره . بازیکنانی مثل جوونیکو , وراتی , مازی , ایمموبیله ( 50 درصدش ! ) , پوگبا , لئالی , بونیپرتی , مارونه و .. همه و همه برای آینده هستن ( البته جوونیکو حال هم هست :1: )

فکر کنم با این بازیکنا یووه رو فقط دارن واسه کوپا ایتالیا میبندن !!!

این بازیکن ها 2 حالت دارند . یا توی کل فصل 2-3 تا بازی می کنند یا فقط توی کوپا بازی میکنند . اگر فقط توی کوپا بازی کنند واقعا عالی میشه و کسب تجربه می کنند .

یوونتوس تیم اصلیش رو الان عالی بسته . بازیکنانی مثل سباستین , ایزلا , آساموآ , لوسیو , آرمرو خرید های فوق العاده هستن که برای تیم اصلی انجام شده . الان نقطه ضعف تیم ما همون خط حمله هست که آنیلی گفته خریدش انجام شده :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

اتفاقا این خرید ها عالی هست !! اینا یعنی یوونتوس داره آینده رو هم می خره . بازیکنانی مثل جوونیکو , وراتی , مازی , ایمموبیله ( 50 درصدش ! ) , پوگبا , لئالی , بونیپرتی , مارونه و .. همه و همه برای آینده هستن ( البته جوونیکو حال هم هست :1: )

این بازیکن ها 2 حالت دارند . یا توی کل فصل 2-3 تا بازی نمی کنند یا فقط توی کوپا بازی میکنند . اگر فقط توی کوپا بازی کنند واقعا عالی میشه و کسب تجربه می کنند .

یوونتوس تیم اصلیش رو الان عالی بسته . بازیکنانی مثل سباستین , ایزلا , آساموآ , لوسیو , آرمرو خرید های فوق العاده هستن که برای تیم اصلی انجام شده . الان نقطه ضعف تیم ما همون خط حمله هست که آنیلی گفته خریدش انجام شده :1:

به نظر من اینکه یووه به فکر آینده باشه خیلی خوبه
اما شما این رو هم در نظر بگیر که یووه امسال تو لیگ قهرمانان هم شرکت میکنه
و خریدن این مهره های زیاد واسه یووه نمیتونه مفید باشه
روزای اول نقل و انتقالات بحث حضور: ژکو ، فن پرسی ، سوارز و ... بود
البته من با حضور بازیکنای جوان مخالف نیستم
اما نه به این شکل
یووه داره با این خریدها راه چند سال پیش رو میره
این بازیکنا در حد باشگاه یووه هستن و یووه رو تو لیگ قهرمانان میتونن موفق کنن

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اما شما این رو هم در نظر بگیر که یووه امسال تو لیگ قهرمانان هم شرکت میکنه

آره شرکت می کنه و برای این هم خودش رو تا الان خوب اماده کرده !! خرید بازیکنانی مثل ایزلا , جوونیکو , لوسیو ,آرمرو و ... برای چی هست پس ؟! این بازیکن ها رو کنار ویدال , پیرلو , کیلینی , بارزالی , بونوچی , مارکیزیو , بوفون , لیخشتاینر و ... بزاری می بینید که تیم الان واقعا آماده مبارزه هست . در ضمن الان برای ما واجب نیست که حتما تو اروپا موفق باشیم ! بار ها گفتم حظور در نیمه نهایی واس یوونتوس یعنی قهرمانی . حذف توسط بارسا و رئال هم همین حکم رو داره :1:

روزای اول نقل و انتقالات بحث حضور: ژکو ، فن پرسی ، سوارز و ... بود

این اسم ها هنوز هم مطرح هست . همون داستان مهاجم طراز اول که یوونتوس از نیم فصل قبل دنبالش بوده و هنوز هم درگیرش هست . یوونتوس تا الان توی همه پست ها تقویت شده غیر از خط حمله که اونم انیلی گفته حل شده و یک ستاره به تیم اومده ! 45 روز هم به پایان مهلت مونده پس صبر کنید ببینیم چی میشه :1:

یووه داره با این خریدها راه چند سال پیش رو میره

آره این یوونتوس داره راه سال های قبل رو میره اما راه قبل از 2006 رو !! و این یعنی موفقیت . یوونتوس هیچ وقت برای ساختن خودش دست به دامن ستاره های بزرگ فوتبال نشده و همیشه خودش واس خودش ستاره ساخته . روزی که ندود , بووفن , تورام , ترزگه , کامورانزی , دل پیرو و .. جذب شدن در حد یوونتوس بودن ؟ مسلما نه ولی تو یوونتوس رشد کردن و شدن ستاره تیم !! الان هم از کجا معلوم شاید کسانی مثل همین مازی در آینده شدن ستاره تیم . شاید هم نشن که در اونموقع هم زیاد ضرر نکردیم چون عملا پولی برای این بازیکن ها ندادیم ...

کلا به نظر من این خوب هست که یوونتوس داره هم حالش رو تقویت می کنه هم آیندنش رو .. سال های قبل ( بعد از 2006 ! ) یوونتوس فقط به فکر حال بود و می خواست هر طوری شده زمان رو بگزرونه .

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

آره شرکت می کنه و برای این هم خودش رو تا الان خوب اماده کرده !! خرید بازیکنانی مثل ایزلا , جوونیکو , لوسیو ,آرمرو و ... برای چی هست پس ؟! این بازیکن ها رو کنار ویدال , پیرلو , کیلینی , بارزالی , بونوچی , مارکیزیو , بوفون , لیخشتاینر و ... بزاری می بینید که تیم الان واقعا آماده مبارزه هست . در ضمن الان برای ما واجب نیست که حتما تو اروپا موفق باشیم ! بار ها گفتم حظور در نیمه نهایی واس یوونتوس یعنی قهرمانی . حذف توسط بارسا و رئال هم همین حکم رو داره :1:

با همه ی ایده های شما موافقم جز همین مورد
پس باید چه زمانی شاهد موفقیت در لیگ قهرمانان بود
الانشم دیره به خدا
حذف توسط بارسا و رئال !!!
این جملت خیلی به دلم کار کرد
دادا یه یوونتوسی نباید از حذف شدن جلوی این تیم ها راضی بشه!!!

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

با همه ی ایده های شما موافقم جز همین مورد
پس باید چه زمانی شاهد موفقیت در لیگ قهرمانان بود
الانشم دیره به خدا
حذف توسط بارسا و رئال !!!
این جملت خیلی به دلم کار کرد
دادا یه یوونتوسی نباید از حذف شدن جلوی این تیم ها راضی بشه!!!

این جا جاش نیست ولی توجه کنید ما تیمی داریم که غیر از اینکه مربیش تنها تجربه یک فصل سری آ رو داره( باید فرصت کنه که با مسابقات سطح بالایی مثل سی ال آشنا بشه و آماده) و بیشتر بازیکنا هم به جز پیرلو و بوفن و لوسیو تجربه بازی تو سی ال رو ندارن و تازه یه فصله که اسم تیم هفتم بودن از روشون برداشته شده...
امثال مازی با نشستن تو نیمکت تیم قهرمان و یا حتی با عضویت تو اون با توجه به سنشون اونقدری اعتماد به نفس و تجربه و انگیزه کسب میکنن که راه پیشرفته 5-6 ساله رو تو 1-2 سال طی کنن و مخصوصا برای کسی که خیلی ها تشخیص دادن بازیکن مستعدیه.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
ما توی اوج خودمون یعنی سال های 2003 , 2005 و 2006 که واقعا از همه لحاظ عالی بودیم هم به UCL نرسیدیم حالا توقع دارید الان با این تیم که بخواییم منصفانه نگاه کنیم عمرا به اون تیم ها نمی رسه به این امر برسیم ؟!؟ اونم زمانی که در سید 3 هستیم و احتمال اینکه توی گروه مرگ بیفتیم خیلی خیلی بالا هست ؟! شاید اصلا شرایط طوری بشه که صعود از گروه هم برای ما سخت بشه . واس همین خواهشا از همین الان تیم رو هم برای خودتون و هم پیش بقیه دوستاتون بالا نبرید که 2 ماه بعد سرشکسته بشید !! قهرمانی یوونتوس در اورپایِ سال بعد یعنی یک معجزه !! معجزه ای که من آرزوم هست اتفاق بیفته ... شرمنده تاپیک کلا منحرف شد :1:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht
در مورد مسابقات TIM و عملکرد خودش گفته :

« بازی افتتاحیه مقابل اینتر خیلی هیجان انگیز بود و خوشحالم که خوب بازی کردم. این اولین باری بود که جلوی همچین جمعیتی بازی میکردم. معمولاً احساساتی نمیشم ولی اینبار حس عجیبی داشتم بخصوص بعد از 2 هفته فوق العاده ای که گذروندم، چون تمرین کردن با قهرمانان یووه یه تجربه مسحور کننده دیگه بود. بازی کردن برای یووه آسون نیس و حالاحالاها باید چیز یاد بگیرم، ولی بازی کنار امثال لوسیو و سایر هم تیمی هام خیلی هیجان انگیزه »

در مورد اشتباه لوسیو سر گل اینتر :

« تو تمرینات من سوئیپر میموندم و لوسیو سمت راست من بازی میکرد، البته قبلاً حضور در هر 2 پست رو تجربه کردم. چطور میتونید کسی مثه لوسیو رو نکوهش کنید؟ اشتباه ممکنه پیش بیاد ولی برای رضای خدا هم که شده نباید بزرگش کرد (حال ردیفی داده بهش :wagfinger1:) »

در مورد آینده اش :

« نمیدونم چه تصمیمی در مورد آینده ام گرفته میشه، از اینکه میمونم یا قرض داده میشم اطلاعی ندارم. چیزی که برام مهمه نشون دادن شایستگی هامه. الگوهای من تیاگو سیلوا و پیکه هستن ولی طبیعتاً رسیدن به لول اونا مشکله »

Spoiler

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خٌب! آدم خرشانس به این میگن! :np: الان با توجه به مصدومیت بدی که گریبانگیر کاسرس بیچاره شد،یووه عملا 4 تا مدافع مرکزی (غیر از خودش) بیشتر نداره و با توجه به علاقه ی اون آقاهه به سیستم 3 دفاعه،شانسش برای حضور در یووه به مراتب بیشتر شد..الان فکر میکنم حداقل تا نیم فصل در یووه بمونه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
دیشب خیلی خونسرد و عالی بازی کرد ، اگر بخوام با سورنسن مقایسه اش بکنم خیلی مسلط تر از اون بود ، امیدوارم در تیم بمونه چون شانس این رو داره تا در بازی های کوپا هم به میدان بره ، مطمئنن به هر تیمی که بره به سرنوشت سورنسن دچار میشه و میره رو سکو ، برای همین ترجیح میدم در تیم بمونه حتی اگر قرار هست نیمکت نشین و سکو نشین باشه اینطوری حداقل از تجربیات لوسیو و کیلینی و بارتزالی استفاده میکنه این بازیکن هم مثل بقیه استعداد درخشانی داره فقط باید بهش بها داد تا دیده بشه !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ماروتا هم واقعا یک شاهکار شکار کرده .جناب لوسیو رو عرض میکنم.همون سیاست آقا که معروفه مفت باشه کوفت باشه.کی میخواد لوسیو بازیکن بشه معلوم نیست.تو فصل پیش که همش اشتباه داشت .مثل اینکه این سناریو رو با خودش به تیم ما هم آورده.مازی رو لااقل نگه داریم بدردمون بخوره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با تمدید قرارداد قرضی سورنسن و مصدومیت کاسرس بهترین شرایط براش فراهم شده و حالا همه,چیز بستگی به خودش داره و حالا شانسش از سورنسن بیشتره و میتونه اینده رو از آن خودش کنه مگه ماروتا بخواد یه مدافع دیگه جذب کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عالی بازی میکنه ، خیلی خونسرد ، بازی با پاش هم عالیه ، دیشب یه چند تا پاس چیپ داد که واقعا لذت بردم وقتی این استعدادها رو میبینم یاد حرف لوکا تونی میوفتم ، تو ایتالیا با بازیکنان جوون مثل پیرمردهای بازنشسته برخورد میشه :| امیدوارم تو تیم بمونه ، اگر بمونه بی شک بازی میکنه

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht
جانکارلو رومایرونه مدیرکل پرو ورچلی تیم قبلی مازی : « تا همین پارسال او یک دفاع وسط گمنام از آکادمی سمپدوریا بود، هیچکس مازی رو نمیشناخت وقتی او رو بخدمت گرفتیم. حسم بهم میگه که عملکرد دیروز مازی سرنوشت دوران بازیگریش رو عوض میکنه. در فوتبال باید در زمان مناسب در جای مناسب قرار بگیرید. مطمئنم که آلبرتو بازیکن بزرگی میشه » آندره آ روسو هم تیم سابقش در پرو ورچلی : « یووه خرید فوق العاده ای انجام داده. او بازیکن با شخصیتیه و توانایی های فیزیکی و تکنیکی خیلی خوبی داره »

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
امیدوارم جای خالی جورجو و مارتین رو تا حدی که میتونه پر کنه .

اینم سه تا عکس از آلبرتو مازی :smile:

[img width=400 height=600]http://www.seriebnews.com/wp-content/uploads/179515_487118101317432_43950911_n.jpg[/img]

[img width=480 height=285]http://juventiknows.com/wp-content/uploads/2012/07/Masi_Aygreville4.jpg[/img]

[img width=480 height=360]http://static.sport.it/fnts/sport/immagini/550x413/masi-51011552.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی