پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسپانیا ( فینال یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
256 پاسخ برای این موضوع

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
ترس واسترس ازاین بازیه زیبای ایتالیا به جون اسپانیا ییها افتاده؛تمام رسانه های اسپانیا به تمجید ازاین بازی زیبای ایتالیا پرداختن ؛روزنامه مارکا:فینال بازی بین دو غول خواهد بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این توپ دادن و فضا ندادن که تو خون پراندلی نیست قطعن اگر اسپان مالکیت توپش زیاد بشه خطرناکتره راه کار همان پرس است که جواب داده و لوچانو موجی هم امروز گفت که با سبک پرتقال اسپان شکست می خوره

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
اگه بالوتلی خوب باشه همه چی حله ایتالیا تازه ایتالیا شده؛اسپانیارو که همون بازی اول که تیم تو افت بود زیر فشار گذاشته بودیم حالاکه ایتالی بهترین تیمشو رو کرده

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
اسپانیا به احتمال خیلی زیاد تو این بازی از اول مهاجم میذاره که احتمل زیاد تورس باشه تو بازی اول با اینکه دیر اومد ولی 2 بار از دفاع تونست بگذره و خطرناک نشون داد تو این بازی نباید دیگه اجازه ی نفوذ رو بهش داد اگه تورس مهار بشه احتمال اینکه دوباره اون رو بکشه بیرون و یه هافبک وارد کنه زیاد میشه که فکر کنم به نفع ما باشه و خیالمون راحت تر میشه ایتالیا اگه مبنای حمله کردنش رو از سمت اربلوا بزاره فکر کنم میتونه بهتر نتیجه بگیره سطحش واقعن از بقیه پایینتره

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

اگه بالوتلی خوب باشه همه چی حله ایتالیا تازه ایتالیا شده؛اسپانیارو که همون بازی اول که تیم تو افت بود زیر فشار گذاشته بودیم حالاکه ایتالی بهترین تیمشو رو کرده

موافقم خفن.
بازی اول جلوی اسپانیارو گند زد یا خیلی خوبه یا خیلی بده

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
اگر ایتالیا قهرمان بشه ( جی جی بوفون - پیرلو - ده روسی ) به جمع 24 بازیکنی که در فینال جام جهانی و فینال یورو بازی کرده اند و قهرمان شدند اضافه خواهند شد.

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
و خبر خوش دیگه اینه که اگه بالوتلی بتونه تو این بازی هم عملکرد بازی با آلمانو از خودش نشون بده و گل بزنه بهترین گلزن رقابت ها میشه به غیر از سوپر ماریو 4 بازیکن دیگه (کریستیانو رونالدو از پرتغال، ماریو مانژوکیچ از کرواسی، ماریو گومز از آلمان و آلن ژاگوئف از روسیه) که هیچکدوم تو بازی فینال حضور ندارن و این یعنی یه گل از سوپر ماریو تو فینال = آقای گلیش :rainbow:

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
هوادارای وحشی‏(البته اونایی که نژاد پرستن‏)‏ اسپانیا به خاطر نژاد پرستی جریمه نقدی شدن؛واقعا ادم به چه قیمتی میتونه به هم نوعش توهین کنه اونم به خاطر فوتبال‏!‏؟ یه سیاه خوش سیرت میارزه به صدتا سفید بدسیرت؛حالا مثلا شما سفیدین چه غلطی کردین‏!‏؟؛تو فینال استفاده از شعار علیه بالوتلی یکی از حربه های طرفداران برای تضعیف روحیه بالوتلی که امیدوارم تحت تاثیر قرارنگیره

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
ایتالیا یا نباید به اینجا میرسید یا حالا که رسیده نباید بزاره اسپانیا قهرمان بشه! والا خیلی مسخره هستش،کلی تیم پر افتخار این همه سال باهم میجنگیدن هرکودوم 3-4 تا بیشتر جام نبردن بعدش این اسپانیایی های تازه به دوران رسیده توی 6 سال 3 تا جام ببرن! یکی دوسال دیگه که فقط ژاوی و اینیستا (همین دوتا فقط) از اسپانیا برن اسپانیا میره همون جایی که بهش تعلق داره! و فوتبال دنیا روی کاکل تیم های با اصل و نصبی از ایتالیا،آرژآنتین،برزیل،آلمان ،هلند ، انگلیس و حتی پرتغال میچرخه...

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
شاید این جمله عجیب باشه اما الان واقعا دارم می ترسم ! واقعا از این همه تعریف و تمجید ترسم گرفته . می ترسم یک بازیکن از تیم ایتالیا تو باد این تعریف ها بخوابه و فینال رو دست کم بگیره !! به صورت ساده میترسم یکی از بازیکنان از یورو ارضا بشه و خودش رو در حرف های کارشناس ها گم کنه . این حرف هایی هست که کونته زد و من الان برای بار دوم دارم می ترسم . از بابت کسانی مثل بوفون , پیرلو , ده روسی و کیلنی خیالم راحت هست ولی بقیه من رو می ترسونن . شاید بشه گفت از بازیکنان یوونتوس خیالم راحت هست چون تو فصل مربی ای بالا سرشون بوده که وقتی تیم به فینال کوپا رفت این جملات رو بر زبون اوورد :

I Don't Want To See Any Smiling Faces. I Want To See Determination In The Players' Faces . We Have Not Achieved Anything Yet. We Have Not Met Any Objectives Yet. That's Why We Have To Keep On Working Hard. What Matters Is That We Have A Smile On Our Face At The End Of The Season

" من نمیخوام الان هیچ صورت خندانی ببینم !! من الان میخوام صورت هایی پر از اراده و تصمیم رو ببینم .ما هنور به هیچی دست پیدا نکردیم و به هیچ کدام از هدف هامون نرسیدیم ! برای همین هست که ما میخواییم سخت تر تلاش کنیم . مهم ترین نکته این است که ما آخر فصل خنده روی لبانمون باشه ! "

البته بگم این صحبت ها دلیل نمیشه بازیکنان یوونتوس پاک و مبراح بشن !! هر کسی میتونه اشتباه کنه حتی یوونتوسی هایی که یک فصل زیر دست کونته بودن . الان هم نه من و نه هیچ هوادار دیگه ای نباید خوشحال باشیم !! چون هنوز به هیچی نرسیدیم . الان ما فرقی با هلندی که همه بازی هاش رو باخت هم نداریم !! مهم نیست چقدر سبک بازیمون عوض شده , مهم نیست مدعی اصلی قهرمانی رو بردیم و مهم نیست قهرمان جهان رو متوقف کردیم و مهم نیست که انگلیس رو شکست دادیم . ما اگر از اسپانیا شکست بخوریم و نتونیم قهرمان بشیم 20 سال بعد ( 20 سال چرا همین 10 سال بعد ! ) کسی نمیگه ایتالیا فلان و فلان !! بلکه همه میگن اسپانیا قهرمان شد .

مهم ترین کار کسی به نام چزاره پراندلی الان همین هست . چزاره تیم رو از یک جهنم عالی جمع کرد و رسونده فینال !! الان هم باید دوباره پرقدرت عمل کنه و تیم رو گرسنه نگه داره . نباید بزاره تیم حتی 1 درصد ارضا بشه !!! باید به تیم بفهمونه که این لذت وقتی قهرمان بشید 4-5 برابر میشه !! و اینجا هست که نقش کسانی مثل بوفون , پیرلو , کیلینی و ده روسی انکار ناپذیر هستند !این بازیکن ها الان باید به پراندلی خیلی کمک کنن . بوفون تا اینجا عالی کار کرده و بارها گفته این تیم هنوز به هیچی نرسیده !! کونته امسال با یوونتوس قهرمان شد اما کمکی که دل پیرو و همین بوفون بهش کردند خیلی خیلی موثر بود . این 2 بازیکن به یوونتوسی ها گفتم قهرمانی چه مزه ای میده . بهشون فهموندند پیروز بودن یعنی چی !! و بازیکنان رو هر روز از روز قبل گشنه تر کردند . کونته هم بارها گفته که دل پیرو و بوفون نقش خیلی مهمی در این قهرمان داشته و دارند . الان هم پراندلی باید سخت ترین کار خودش رو انجام بده . باید تیم رو گرسنه نگه داره . درست مثل صاحب باغی که سگش رو گرسنه نگه می داره تا غریبه ای دید بهش بپره . پراندلی اگر بتونه ایتالیا رو گرسنه نگه داره و جام رو به دندون های این تیم گرسنه گیر بده واقعا در تاریخ ایتالیا جاودانه میشه ...

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
بسیار لذت بخش خواهد بود که ایتالیا بتونه به سلطه ی اسپانیا پایان بده :kick: تیم هم که تازه افتاده رو دور :yess: واقعا تورنومنتهای بزرگ چقدر رو بازیکنها میتونه اثر مثبت داشته باشه , به وضوح میشه بلوغ تدریجی رو تو بازیِ بالوتلی دید , بزرگ شدنشو بازی به بازی میشه دید!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خود اسپانیا اگه ضربه سر راگتیچ کل میشد حذف شده بود حالا دل بوسکه جو گرفتش اینطوری گفته البته من این نوع مصاحبه و غرور تیم حریف رو همیشه پسندیدم و از یه طرف هم خیلی نگران تعریف زیاد رسانه ها از ایتالیا هستم امیدوارم مردان پرندلی مغرور نشن و با برد بزرگشون جلوی المان ها انگیزشون رو از دست ندن و حرفه ای عمل کنن الان فشار روحی روانی روی ایتالیا به مراتب بیشتر از اسپانیاست وقتشه پرندلی و بوفون مصاحبه های تاثیر گذارشون رو مثل بازی های گذشته انجام بدن پیروزی در فینال چندین مزایا داره که برای غیر ایتالیایی ها هم سودمنده از یه جهت جلوی رکورد ها و موفقیت های متوالی اسپانیا گرفته میشه و از یه جهت دوباره مثل سال 2006 ابروی ایتالیا با تبانی فعلی خریداری میشه و غرور و علاقه به فوتبال دوستان و طرفداران ایتالیایی بر میگرده و باعث میشه ورزشگاههای سری ا. بیشتر از قبل پر بشه و دید دنیا به ایتالیا و لیگش عوض بشه از یه طرف دیگه هم باعث میشه یه ایتالیایی به توپ طلا نزدیک بشه و چند بازیکن متوسط یووه در تیم ملی تبدیل به ستاره بشن و تجربه گرانبهایی کسب کنن و ...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
یه اتفاق جالبی میفته در صورت قهرمانی ایتالیا تمام ایتال یووه ها به غیر از جیووینکو در تمام بازی ها به غیر از فینال کوپا شکست ناپذیر بودند.خیلی خوش به حالشون میشه

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
من بیش از اینکه از قهرمانی ایتالیا خوشحال می شم از قهرمان نشدن اسپانیا (اگه اینطور بشه) خوشحال می شم آخه آدم حرسش می گیره می بینه اسپانیاییها یجور صحبت می کنن که انگار 6 تا جام جهانی قهرمان شدن. من فکر کنم اسپانیا همونطور که تا قبل از این افتخار آنچنانی توی سطح ملی نداشته بعد از این هم به جایی نخواهد رسید و جام جهانی 2014 آخرین فرصت درخشش اسپانیا خواهد بود چون بعد از اون احتمالا اکثر ستاره ها شون یا خداحافظی می کنن یا دیگه تو اوج نخواهند بود.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
امیدوارم بالوتلی و کاسانو مجددا بتونند اسپان رو از پا در بیارند قطعن پیرلو دو تا پاس پشت دفاع میفرسته باید استفاده بکنند ولی جالب بود که مدیر برنامه های ماریو گفته بود سه تا گل میزنه به المان و دو تا گل زد و سومیش هم اگر بود میزد باید فشار رو پیکه را زیاد کرد منتولیوو باید پاسهای تو عمق دقیقتری بده چون پاسهای عمقی اش با شدت و دور از دسترس مهاجمان بوده باور کنید این فینال خیلی سخته تکرار بشه دوازده سال صبر کردیم تا اینجا رسیدیم باید ضربه کاری را وارد کنیم چون به قول کاربر قبلی منافع زیادی داره

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
عاشق این دوتا عکسم :lol: :laughing:
یکم آدم خرافاتی باشه بد نیست :1:

یورو و لیگ قهرمانان :))

تصویر
--------

آدم دلش واسه آلمان می سوزه :))

[img width=480 height=559]http://www.shiaupload.ir/images/08750591474129259601.jpg[/img]

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
دنیا یه چرخه ای داره که همه باید بهش احترام بزارند...

و من به این اعتقاد دارم،وقتی چیزی از جایی شروع میشه از همونجا هم زمان و سرنوشت تمومش میکنه.

همه ،حتی خود اسپانیایی های متعصب(البته نه طرفدارای ایرانیشون :1: ) هم اعتقاد دارن نقطه عطف اسپانیا و شروع اوجشون بازی 4 سال پیش با ایتالیا بوده.

فردا جایی هستش که دست سرنوشت اسپانیا رو از همون جایی که شروع کرده از اوج به پایین میکشه.

این رو بهش اعتقاد دارم ولی من به شکست ایتالیا در نظر سنجی رای دادم :1:
چون همیشه هروقت خوشبین بودم به ایتالیا باخته :sigh:

راستی اگه ایتالیا قهرمان شه چه حالی میده واسه ما یوونتوسی ها :

گرفتن جام از دستان پلاتینی کبیر در درستان بوفون دوست داشتنی و بزرگ
:smile:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
کاسانو سره بازی آلمان یکم تو قسمته زانوش دچاره مشکل شده بود , حدس زده میشد به فینال نرسه ولی الان مصاحبه دکتره آتزوری رو خوندم اعلام کرده مشکله کاسانو جدی نیست و اونو تو فینال میبینید !

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

[img height=559 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/08750591474129259601.jpg[/img]

من هم این دوتا رو دیدم و کلی خندیدم :1:
تازه تو این عکس 2002 رو ننوشته که برزیل آلمان رو برد و قهرمان شد :1:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

کاسیاس :

همواره براي بوفون احترام زيادي قائل بودم. او دروازه‌باني استثنايي است و در سن 34 سالگي به اوج رسيده است. بوفون همواره براي من يک الگوي والا بوده است، تلاش مي‌کنم تا از او تقليد کنم و مانند او باشم. رابطه بسيار خوبي ميان ما برقرار است، ديدار با او مرا بسيار خوشحال مي‌کنند.
ايتاليا تيم بسيار خوبي است و پيروز شدن مقابل آنها مشکل خواهد بود. در مرحله گروهي هم مقابل آنها بازي کرديم. مطمئنا کار سختي پيش روي آنها خواهيم داشت، اسپانيا در تمام بازي‌ها براي پيروزي به ميدان مي‌رود با اين حال هيچ گاه بازي جوانمردانه‌ را فراموش نمي‌کند.

به هر حال اين روش بازي ما است. با وجود اين که نتايج خوبي کسب مي‌کنيم، اما انتقاد زياد است. پيش از اين هم گفتم که رقابت‌هاي يوور 2012 تفاوت زيادي با بازي‌هاي دوره قبل دارد. تمام تيم‌ها روش بازي ما را ياد گرفته‌اند و با انگيزه خاصي مقابل ما صف آرايي مي‌کنند، ولي به هر حال هدف اسپانيا دفاع از عنوان قهرماني است. فوتبال اسپانيا در شرايط خوبي به سر مي‌برد. ما چهار ، پنج سال است که در اوج به سر مي‌بريم و در تمام رقابت‌ها مدعي اصلي هستيم. بنابراين طبيعي است که حريفان با شيوه‌هاي مختلفي مقابل ما صف آرايي کنند و از انگيزه بسيار بالايي برخوردار باشند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی