پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرتغال - اسپانیا (نیمه نهایی یورو 2012)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
31 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
واقعا اسپانيا ديگه مثه قبل بازي نميكنه به نظرم اگه بريم فينال ميتونيم اسپانيا رو ببريم ضد حمله هم راحت تر ميخوره اين تيم

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
جدا وقت تلف کردن بود این بازی! بدترین بازی یورو بود فکر کنم. ولی نتیجه پنالتی ها هرچی بود هر دو تیم آلمان و ایتالیا در فینال نباید بزارن بازی بره پنالتی توی فینال،کاسیاس در پنالتی ها ترسناکه ،من از پشت تلویزیون میترسم ضربه پنالتی بزنم بهش :1: از طرفی پنالتی زن های فوق العاده داره اسپانیا... فینال باید توی 90 دقیقه یا نهایتا 120 تموم بشه... وگرنه بر خلاف میلمون اسپانیا و طرفدارایی که فقط 4 ساله طرفداره یه تیم شدن دوباره قهرمان میشن :sad1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سهیل اسپانیا جام جهانی رو هم به بدترین شکل ممکن برد . فقط تونست به شیلی 2 گل بزنه که اونم اگه یادت باشه روی اشتباه فاحش دروازبان گل خوردن . همه بازیها رو با اینکه به قول همه خوب بازی میکرد ولی فقط با یک گل میبرد . از اون طرف آلمان به هر تیم چند تا میزد . امسال هم جلوی ایتالیا که هیچ کار نکردن . بازی با کرواسی هم که خوب نبودن . فرانسه و پرتغال رو هم به این شکل بردن . فقط با ایرلند چند گل زدن که اونم فکر کنم ایرلندی ها از نام اسپانیا ترسیدن . اگه امسال هم قهرمان بشه بدون شک به نظرم به بدترین شکل ممکن قهرمان شده .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دقيقا عباس‏!‏ بازي هاي اسپانيا واقعا اونقدر هم كه ازش تعريف ميشه زيبا نيست الان به نظرم آلمان و ايتاليا به مراتب بهتر و زيباتر بازي ميكنن انصافا اگه ايتاليا يه تموم كننده خوب داشت هيچ بازيش رو زير 2تا گل نميزد ايتاليا خيلي هجومي تر و زيباتر بازي ميكنه و فقط همه بخاطر گذشتش ميگن دفاعي بازي ميكنه اسپانيا هماهنگي بازيكناش زياده وگرنه فوتبال ناب و فوق العاده اي رو الان به نظر من ارائه نميده

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

بازي هاي اسپانيا واقعا اونقدر هم كه ازش تعريف ميشه زيبا نيست

من که دو سه ماه پیش میگفتم بازی بارسا همش پاس پاسه, میگفتی نه نیست و عالیه.....
فقط یه مسی بیشتر دارن دیگه :1:
البته ژاوی هم امسال خیلی اوفت داشت.کسی که باید لیدر میشد تو اکثر بازی های یورو محو بود :hmm:
-------------------
[glow=red,2,300]forza italjuve[/glow]

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
برای اولین بار تو این جام یه بازی رو تا اخر ندیدم و خوابیدم بازی اصلا جالب نبود و خیلی کسل کننده بود به نظر پرتغال تا اواخر نیمه دوم که بیدار بودم بهتر بازی کرد و کارایی که مربیشون خواسته بودو عالی انجام داد اسپانیا حتی نتونست مثل همیشه پاسکاری بکنه به هر حال هر دو تیم لیاقت فینال رو داشتن من پنالتی راموس رو ندیدم ولی نشون میده اسپانیایی ها خیلی عقده ای و حسود هستن ظاهرا پنالتی پیرلو و درخشش بوفون خیلی تاثیر گذار بوده

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
اصلا نمیشه پنالتی پیرلو رو با راموس مقایسه کرد . شرایط روحی ایتالیا تو اون ضربه با شرایط روحی اسپانیا زمین تا آسمون فرقش بود . ضربه ی پیرلو انقدر آروم بود که دروازه بان دقیقا لهههه شد . روحیه ش داغون شد . ولی راموس چی ؟ :lol: :Facepalm: دیشب چه حالی میکردم وقتی اسپانیای مسخره مث همیشه پاسای چرت تو یک سوم دفاعی و میانیش رو میداد هی (تیکی تاکایی که بخوره تو سرشون :Facepalm: ) هوادارا هو میکشیدن yes1

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

برای اولین بار تو این جام یه بازی رو تا اخر ندیدم و خوابیدم
بازی اصلا جالب نبود و خیلی کسل کننده بود
به نظر پرتغال تا اواخر نیمه دوم که بیدار بودم بهتر بازی کرد و کارایی که مربیشون خواسته بودو عالی انجام داد
اسپانیا حتی نتونست مثل همیشه پاسکاری بکنه
به هر حال هر دو تیم لیاقت فینال رو داشتن

من پنالتی راموس رو ندیدم ولی نشون میده اسپانیایی ها خیلی عقده ای و حسود هستن
ظاهرا پنالتی پیرلو و درخشش بوفون خیلی تاثیر گذار بوده

حمید تو وقت اضافی اسپانیا خیلی بهتر بازی کرد و یکی دو موقعیت بهتر هم داشتن ولی بازم کلا بازی بد و کسل کننده ای بود .
پنالتی ها هم که اینیستا وسط زد و راموس هم یه چیپ با سرعت بیشتر زد . هر دو دروازبان هم فقط یک توپ گرفتن .
این رو هم درست میگی که هر دو تیم لیاقت فینال رو داشتن .

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
راموس بهترين بازيکن ديدار اسپانيا و پرتغال

چقدر بازی مسخره بود انصافا که راموسی که زیاد تو چشم نبود تو 120 دیقه شد بهترین بازیکن ! یعنی بازی کم هیجان نبود ، بی هیجان بود :rolleye:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
یکی از بیخود ترین بازی های جام رو دیدم دیشب! آقا خدا شانس بده . اون از جام جهانی که مثل یونان با نتایج (1-0) اومدن تا فینال که اونم 1-0 بردن! اینم از این جام که خوردن به پست یونان و بعدم با خوش شانسی پرتغال رو بردن! -همونطور که حدس میزدم پاتریسیو واقعا پنالتی گیر خوبی بود -مهمترین عامل باخت پرتغال تو پنالتی اون حرکت نانی بود که تمرکز برنو آلوز رو به هم ریخت -انصافا اسپانیا تمام و کمال متکی به 4 تا حرکت انفجاریه اینیستا بود و بس ! این چه فوتبال بی مزه ایه آخه؟! اصلا تو 99% مالکیت توپ رو داری وقتی نمیتونی گل بزنی یا گل بر مبنای شانس هستش در اکثر موارد , به چه دردی میخوره؟! -دیشب برای اولین بار دلم برای کریس سوخت ! :1: -اگر به فینال برسیم این اسپانیا به راحتی قابل شکست دادنه! :nish:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
قهرمان یورو به نظرم از بین ایتالیا و المانه . آلمانی ها خیلی بهتر از پرتغالی ها بازی می کنن . بازی دیشب میشد گفت که پرتغالی ها می تونستن برن فینال . فکر می کنم اسپانیا به آلمان بخوره 3-1 یا 3-0 می بازه . منتظر یه شکست بد هستم براشون در فینال اگه آلمان به فینال برسه . در مورد ایتالیا هم تو بازی اول خوب نیمه اول واقعا میشد به اسپانیا 2 الی 3 گل زد تا خیالمون راحت بشه ولی توپ ها تو گل نرفت . فکر میکنم ایتالیا خیلی راحت تر از آلمان میتونه اسپانیا رو شکست بده .

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
یه عکس قشنگ و هنری از بازی مسخره و کسالت بار دیشب

[img width=480 height=298]http://u.goal.com/194500/194596hp2.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی