پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرتغال - اسپانیا (نیمه نهایی یورو 2012)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
31 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

پرتغال - اسپانیا

چهارشنبه 7 تیر ماه 1391

ساعت 23:15

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

میخوام سر به تنه 2تا تیم نباشه!!! نفرت دارم ازشون

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب رسیدیم به نیمه نهایی yes1

امشب دوست دارم پرتغال بیاد بالا.هم بردنش راحت تره(فکرکنم تقریبا مثل بازی انگلیس حداقل 60 درصد مالکیت برای ماباشه.فقط باید مواظب ضدحمله های رونالدو باشیم)هم اگه 10درصد :fp: بالا نیومدیم,اسپانیا قهرمان نشه :thumbs_up: و پرتغال اول بشه
خیلی بده تیم هایی مثل فرانسه-برزیل-ایتالیا-آلمان......چندین دهه قوی بودن اینقدر جام ببرن و اسپانیا که همش4-5 ساله قوی شدن.3تا جام پشت سر هم بیاره :102:

اونایی هم که فکر میکنن اشتباه میکنم,توجهشونو به لیست یورو 2004 تیم اسپانیا و مقایسش با پرتغال و ایتالیا و فرانسه و حتی آلمان (دوران افت) دعوت میکنم

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
کاش میشد هردو تیم حذف شن؛ولی حالا که باید یه تیم ببره کاش پرتقال بیاد بالا؛اسپانیا نفرت انگیزتره ؛پرتقالم راحت تر میشه زد

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تاکتیک پرتقال تحت فشار نهادن شدید بازیکن صاحب توپ اسپانیا تا حالا جواب داده و اسپان نتونسته بازی خودشو انجام بده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازیهای اسپانیا همینطوری اعصاب خورد کنه . ولی این دو بازی اخیرشون (فرانسه و پرتغال) از دید من جالب شده . حداقلش اینه که طرفداراش نمی تونن بگن 1000 تا موقعیت داشتیم . واقعا چیزی ندارن که بگن . باز اگه ببرن میگن اسپانیا تونست خیلی خوب بازی رو کنترل کنه و .... پرتغال داره خوب بازی میکنه یا اسپانیا بد بازی می کنه . کلا بازی اصلا قشنگ نیست .

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
این بازی هم به پنالتی میکشه با درسته که از اسپانیا خوشم نمیاد ولی از کریس رونالدو بدم میاد امیدوارم اسپانیا نه با درخشش بازیکنانش و کاسیاس ولی ببره

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
نمیفهم چرا به تورس بازی نرسید !! :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خوب خیلی بعیده که پرتغال بتونه بره فینال . حضور کاسیاس کاملا وزنه رو به سمت اسپانیا سنگین می کنه . فینال ایتالیا اسپانیا

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
اوه کشید به پنالتی یکی از مسخره تین بازی های جام بود. یه چیز جالبی گفت که هیچ دروازهبانی تو پنالتی ها نتونسته جلوی کاسیاس باشه و بیشتر از اون پنالتی بگیره

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
خوب فعلا که گلر ها ترکوندن Thank's

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
راموس یجورایی خواست پنالتی مثل پیرلو بزنه!! گزارشگر رای هم به پنالتی پیرلو اشاره کرد بعد از پنالتی راموس

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
پرتغالی ها اشتباه کردن . وقتی دیدن که پنالتی اول رو دروازبان گرفت باید پنالتی رو میدادن بهترین پنالتی زنشون . تا تمرکز روحی اسپانیایی ها رو به هم بزنن. چقدر بده که اسپانیا فینال رسید .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
اصلا از کار راموس خوشم نیومد فینال ایتالیا-اسپانیا

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

راموس یجورایی خواست پنالتی مثل پیرلو بزنه!!

گزارشگر رای هم به پنالتی پیرلو اشاره کرد بعد از پنالتی راموس

آره ولی خوب ضربه آندره آ کجا و این کجا
خیلی بد زند نسبت به پیرلو

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
بچه ها من اشتباه میکنم یا شما هم همچین حسی داشتید: اینکه ایکر کاسیاس خیلی دوست داشت(یا حداقل بدش نمیومد) بازی بره پنالتی،از همون نیمه اول خیلی با تاخیر زیاد بازی رو شروع میکرد! شاید چون میخواست نشون بده خودش رو جلو بوفون ، این طرز فکر رو میشه از ضربه پنالتی راموس هم متوجه شد که یه جورایی میخواستن کری بخونند!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
....شانس...... :hmm:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
البته پرتغال به خودخواهی رونالدو هم یه جورایی باخت . تو اون دقیقه 88 رو یک ضد حمله حتما نباید که شوت کرد . می تونست با یک کنترل یه پاس گل بسازه یا دو ضربه آزادش که حتما قرار نیست که شوت بزنه . بعضی وقتها این قدرت شوت زنی رونالدو میشه پاشنه آشیلش . حالم کلا گرفته شد . فقط دوست دارم اسپانیا قهرمان نشه . واقعا دیگه حوصله کری خوندن طرفدارانشون رو ندارم . ویرایش : در مورد پنالتی ها هم که دیگه اینیستا وسط زد و راموس چیپ . اگه اونا اونطوری نمیزدن احتمالش خیلی زیاد بود دروازبان پرتغال یک پنالتی دیگه هم بگیره .

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
فکرنکنم حاضر به این ریسک که بازی بره پنالتی بوده باشه؛چه بد شد اسپانیا برد ولی پرتقال چی نی؛توفینال خیکی خاکاشون میکنیم :))

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این بدترین بازی از این جام بود که دیدم.تقریبا هیچکس خوب بازی نکرد.فقط مدافعای دو تیم و مخصوصا پرتقال عملکرد خوبی داشتن و تنها بازیکنی که ذره ای تونست عملکرد همیشگیشو نمایش بده اینیستا بود. رونالدو که رسما هیچ کاری نکرد.البته این طبیعیه.به یاد ندارم توی بازیهای بزرگ عملکرد فوق العاده داشته باشه. کشیده شدن بازی به پنالتی ها هم دیگه تقریبا برنده رو مشخص کرد.با توجه به حضور کاسیاس و توانایی بالاش تو پنالتی گرفتن امشب برخلاف همیشه دوست داشتم اسپانیا برنده بشه که شد.چون به نظرم در صورت برد ایتالیا مقابل آلمان، اسپانیا حریف بهتری واسه ایتالیاست. کلا امشب وقتم بیهوده تلف شد بابت دیدن این بازی کسل کننده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی