پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

مفت به یه باشگاه دیگه بفروشیم بهتره تا به گالاتاسرای..

هیچوقت یادم نمیره چه کلاهی برای خرید فیلیپ ملو سر باشگاه گذاشتن.. چند سال قرضی گرفتنش و سال آخر قراردادش هم یووه رو تو منگنه قرار دادن تا با قیمت مفت از یووه بگیرن..

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

چقدر امروز بد بازی کرد.. پاس های اشتباه فراوان، عدم نفوذ، دفاع ضعیف، سانترهای بی ثمر..

کاش بشه نیم فصل اسپینازولا رو بگیریم و اینو رد کنیم.. بطور محسوسی افت کرده..

• mory, eⁿzº, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

دلبل بازی کردن این یکیو اصلا متوجه نمیشم نه تو دفاع خوبه نه تو حمله خوبه هیچی من نمیتونم ببینم از بازیه این 

• tecra, ace of glass, Caspian+Gauss و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

تولدت مبارک بهترین دفاع چپ دنیا :1: . یووه همیشه بهترین دفاع چپ دنیا رو در ترکیبش داشته: دچلیه، اورا و حالا هم آسا.

از شوخی گذشته، بازی خوبش در نیمه‌ی دوم کمی تا قسمتی یاد و خاطره‌ی اوایلش رو برام زنده کرد. شوت، پاس‌ به جلوهای کمابیش خوب...

به هر حال ممنون که چند تا پاس به جلو دادی، مرسی که دو سه تا شوت زدی، متشکرم که حداقل تو یکی اون‌قدرها که انتظار داشتم اعصابم رو مورد عنایت قرار ندادی :53:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

چرا میخاد ازاد بره و تمدید نکرد  ؟
تو دوران مصدومیتش و اون زمان که میگفتن شاید دیگه نتونه فوتبال بازی کنه یووه کم به پاش ایستاد و حمایتش کرد؟ اینه جوابش ؟

• tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

چرا میخاد ازاد بره و تمدید نکرد  ؟
تو دوران مصدومیتش و اون زمان که میگفتن شاید دیگه نتونه فوتبال بازی کنه یووه کم به پاش ایستاد و حمایتش کرد؟ اینه جوابش ؟

شاید چون تابستون میخواست بره ترکیه و نزاشتن.. البته خود مدیرا هم چندان علاقه ای به موندنش نداشتن. یادمه فصل قبل خیلی افت کرده بود و برای ذخیره هم گزینه قابل اعتنایی نبود. ولی خب امسال خوب بوده انصافن

• mory, Delle Alpi و cr7 از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

با قراردادی سه ساله و سه ملیونی عازم عنیطر

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
يه بخده خدایی بود مصاحبه کرد ک من تا آخر عمر ورشیم در یووه ميخوام بمونم.... البته رفتنش. ب شدت ب سود ما هست.. ساندرو هم قطعا موندنیه و با اومدن اسپینا خیلی خوب ميشيم.... سمت راست فلج مغزی نخاعی هستیم مغزی لیخته نخاعی هم ک دایم المصدوم دیشیل ک البته دی شیل بد کار نکرده
  • Pinturicchio, tecra, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Gazzetta dello Sport خبر داده كه آساموآ به باشگاه اينترميلان خواهد پيوست.

• tecra, amirali2001 و back to juve از این پست تشکر کرده است

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

شرتو زود کم کن این الگری نفهم مارو سرویس کرد با بازی دادن به توئه زباله غیر بازیافت

• tecra و back to juve از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آسامو ا بازیکن مفید بی حاشیه و  خوبی بود کارشو هم ب خوبی انجام داد الان بهترین موقع برای فروشش بود و اسپیناتزولایی که باید تکنیکشو مث اساموا بالاتر ببره  و امیدوارم جانشین خوبی باشه کم کم دی ان ای 21011 یووه داره تموم میشه و نتیجش 13 جام بوده ...الان این نسل جدید من رو امیدوار تر هم میکنه ب شرطی اونایی ک باید رو بگیریم 

ممنونم بچه مسلمون 

• tecra, amirali2001 و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
امروز آزمایش پزشکی اینتر رو انجام داد.

درباب هنر و ظرافت آقای الگری همین و بس که با دو تعویض طلایی
- آساموا و لیخت - تاتنهام جاه طلب رو تو خونه کیش و مات کردیم.
  • mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- انتخاب بدی کرد، قطعا همون نصفه و نیمه محبوبیتش رو از دست داد با رفتن به اینتر.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

بازی آخر حتی نباید جزء لیست 18 نفره باشه. 

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
موفق باشی. نژادپرست نیستم ولی امیدوارم هیچوقت بازیکن افریقایی در یووه نبینم !
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
حتی نباید تو جشن قهرمانی هم راهش بدن ...
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینو ایسلا با هم اومدن و جالبه همه ذوق ایسلارو داشتن و بعد برعکس شد... دو فصل اولش خوب بود بعد ک مصدوم شد اورا جاشو گرفت و دیگه کلا بازیکن نشد...

طی 6 فصل موفق ب زدن 5 گل شد ک مهم ترین گلش رو ب ناپولی زد تو سوپرکاپ و جالبه اون اولین بازیش برای یووه بود. زیباترین گلشم ب فیورنتینا بود... فقط ی چیزی نمیدونم این چرا همش از یووه طلبکاره انگار از رفتارش و مصاحبه هاش کاملا مشهوده یادمه دو سال پیش میگفت از یووه ناراحتم! چ گلی ب سر یووه زدی آخه! سه فصله سر بار تیم بودی حقوق مفت گرفتی خوردی و خوابیدی این وسط دو تا لگد ب توپم زدی اندازه کل تاریخ کشورت افتخار کسب کردی.. منت چیو میذاری... آخر سرم مجانی رفتی اینتر... براش آرزوی موفقیت نمیکنم چون احترامی ندیدم ازش... خدایی از اول فصل تا الان ب زور تحملش کردم همش احساس میکردم بازیکن اینتری تو تیمه معذب بودم😑
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

رسما خبر پیوستنش به اینتر رو تکذیب کرده و گفته کماکان گزینه تمدید با یوو روی میز هست و نمیخواد تصمیم بگیره که بعدا پشیمون بشه

به نظرم با توجه به مصدومیت لئوناردو اسپولینتزا ( اسفناج ) ماروتا مخش رو زده وایسه

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

سلام ملّت بیانکونری ایران! این اولین بار است که در این قضیّه با شما گفتگو میکنم...

17_5_12_194824j3.jpg

مردم عزیز یادتان میآید آقای ندود را؟ یادتان میآید در سال منتهی به کسب سه گانۀ 2010، اینتر مورینیو او را میخواست ولی به عشق هواداران یووه نه گفت؟

« وقتی ژوزه مورینیو فهمید که من و یوونتوس قرارداد جدید امضا نمیکنیم، باهام تماس گرفت. بهم گفت اگه به اینتر برم، فصل فوق العاده ای رو تجربه خواهم کرد. گفت اگه بهش اعتماد کنم مطمئناً با هم سه گانه رو خواهیم بُرد. از پیشنهادش خیلی خوشحال شدم، غالباً به این خاطر که به گفتۀ بازیکنای سابقش، تحت رهبری او بودن خیلی لذت داره. با این حال یک چیز مانع از قبول پیشنهادی شد که بدون شک پول زیاد و تجربۀ فصل دیگری در سطح اول رو برام در پی داشت ؛ احترام! من عشق بیش از حدی به هوادارای یووه دارم و قطعاً درست نیست که برم برای مهمترین رقیبمون بازی کنم که موفقیتش رو روی سقوط ما ساخت! اینو نه بعنوان یه هوادار یووه، بلکه یه فوتبالیست حرفه ای واقعی میگم چون خودمو یکی از اونها میبینم. 'نه' گفتن به اینتر تصمیم درستی بود. اونا همون فصل لیگ قهرمانان رو بُردن و منم کرامت و محبّت هوادارا نسبت به خودم رو حفظ کردم... »

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

افشین چقدر ساده ای .
تو بازی آخر بد جور از خجالتش در میومدند اگه اینجوری مصاحبه نمیکرد . ولی همین الان هم چیزی عوض نشده ، امیدوارم چنان هوش کنند که رباط صلیبی پاره کنه البته بعد قراردادش با عنطر

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی