پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آسامواه با لباس دوم این فصل ، فقط یه تیکه سیاهی وسط زمین دیده میشه :np:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

:lol: :lol:

جالبه بدونید اساموآ یکی از خلاقترین بازیکن های این فصل سری آ بوده !!
میانگین دریبل زدنش در هر بازی 2 بوده که هیچ کدوم از بازیکن های یووه این امار رو نداشتن و نزدیکترین بازیکن بهش ووچینچ بوده که امارش 1.6 بوده در هر بازی !!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آساموا رو از زمان جام جهانی واقعا دوست داشتم آساموا و سانچز دو بازیکنی بودند که تو جام جهانی ترکوندند و همیشه برام سوال بود که چرا تو اودینزه موندند که جفتشون تو این دو ساله رفتند :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
شاید درست نباشه که به خاطرِ خریدِ آساموآ ، ماروتا رو "تحسین" کنیم. بازیکنِ خیلی تاپی نیست و بدون شک برای تقویتِ نیمکتِ یوونتوس خریداری شده. اما وقتی ترنسفرِ آساموآ رو با نقل و انتقالاتِ چند فصلِ اخیر مقایسه کنیم ، جالب میشه. سالِ 2008 ، کریستین پولسن 28 ساله رو با 10 میلیون یورو از سویا اسپانیا گرفتیم و قبل تر از این هم تیاگو 27 ساله رو با 15 میلیون یورو از لیونِ فرانسه خریدیم ، باز همون سالِ 2007 ، آلمیرون رو با 9 میلیون یورو از امپولی خریدیم و مجبور شدیم فصلِ گذشته با تنها 400 هزار یورو به کاتانیا بفروشیمش ... آساموآ ، بازیکنِ تاپی نیست ، اما تنها 23 سال سن داره ، 1 فصلِ کامل رو توی تیم 3 ـُم جدولِ سری آ بازی کرده ، فیکسِ تیم ملی غنا هست ، و هر چی نداشته باشه ، اینو میدونیم که یه آفریقایی جنگنده ست ! و شاید مهم تر از همه این ها ، مورد توجه یکی مثلِ سر الکس فرگوسن بوده ! هنوز مشخص نیست چقدر قراره برای آساموآ هزینه کنیم ، اما فکر میکنم حدوداً 14 , 15 میلیون یورویی برامون خرج داشته باشه. حتی اگه بدترین شرایط ممکن رو هم در نظر بگیریم ، بعید میدونم ار ترنسفرش به یووه ، ضررِ خاصی کنیم ، نهایتاً تو اوجِ بدبینی ، سرنوشتش میشه شبیه مومو سیسوکویی که 3-2 فصل برای مون بهترین بازی ها رو کرد و آخرش با 4 میلیون یورو کمتر از مقداری که خریده بودیمش ، به فروش رسید. + یکی از مشکلاتِ بازیکنای آفریقایی ، این زمانِ مسخره ی جام ملت های آفریقاشون هست ! :1: هر 2 سال 1 بار ، این جام برگزار میشه و معمولاً زمانش از روزِ 10 ـُم ژاونیه هست ، تا 10 ـُم ماهِ بعد که میشه فوریه. خوشبختانه سالِ بعد خبری از جام ملت هاشون نیست. :1: ولی فصلِ 2013-2014 ، در صورتی که بازیکنِ آفریقاییِ ملی پوش همچنان توی تیم داشته باشیم، باید با این مسئله کنار بیایم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه علاوه بر نیمی از مالکیت ایسلا به ارزش 9.4 میلیون، نیمی از مالکیت اساموا رو هم 9 میلیون خریده.

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
اینم از مصاحبه کوادوو آساموا که بهتره لقبه تراکتور بهش بدیم :1: :

اول از همه خدا رو بابت همه چیز شاکرم. من توی اودینزه خیلی خوب و راحت بودم. حالا تیمم رو عوض کردم ولی هنوز بیانکونریم. به یک باشگاه خیلی بزرگ اومدم و خیلی خوشحالم که اینجام.

برای من خیلی چیزها تغییر کرده, اولین سالی که به ایتالیا اومدم در تورین بودم خیلی جوون بودم و نمی تونستم ایتالیایی صحبت کنم و یه خورده مشکل داشتم.
سپس از موقعی که به اودینزه رفتم خیلی رشد کردم و بعد از چهار سال بودن در ایتالیا می دونم که چه کار کنم و اینجا راحتم.

من می دونم که یووه یک باشگاه بزرگ همراه با بازیکنان بزرگه و هدف من هم کمک به تیمه, من تمام تلاشم رو خواهم کرد.
حالا که اینجام امیدوارم که کیفیتم رو نشون بدم. من خیلی از بازیهای یوونتوس توی فصل پیش رو دیدم و فهمیدم که اینجا یک جنبش خیلی بزرگ وجود داره و همه به هم کمک می کنن. من خیلی خوشحالم که به این گروه ملحق شده ام.
من تلاش خواهم کرد که با تیمی که لیگ رو برده خوب کار کنم. ما اگر خوب بازی کنیم در لیگ قهرمانان هم نتیجه خواهیم گرفت.

وقتی که اودینزه توی دور برگشت با یوونتوس توی یوونتوس آرنا بازی کرد من درگیر مسابقات جام ملتهای آفریقا با غنا بودم ولی من بارها رختکنها و زمین استادیوم رو توی تلویزیون دیدم. من تا حالا استادیومی به این قشنگی ندیدم.

+++ این مصاحبه هم همون قضیه ایتالیایی به انگلیسی به فارسی رو داره پس اگه اشتباه داشت شرمنده :fp: .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/55028832663097146448.jpg[/img]

- برهه ی مهمی برای منه ، برای بهترین تیم بازی میکنم و هر کمکی که ازم برآد رو واسه هم تیمی هام انجام میدم ، تجربه ی خیلی خوبی تو اودینزه داشتم و پس از یه سری سختی ها که تو سال اول داشتم ، تلاش کردم که یه بازیکن مهم بشم ، ولی الان میخوام بیشتر از اون رو تو یوونتوس انجام بدم

- ویدال فوق العاده قوی هست ! بازیهای خیلی زیادی ازش دیدم و خیلی دوسش دارم ، همینطور پیرلو رو هم ستایش میکنم ، تو این چندسال طولانی که بازی کرده ، همیشه تو بالاترین سطح بوده

- فوتبال فقط در مورد شخص نیست ، در مورد یه تیم و مجموعه است ، حتی اگه رو نیمکت هم باشه مساله ای نیست ، هموطور که پیش تر گفتم ، من اینجام که به "تیم" کمک کنم

- تو اودنیزه اوضاع برام مساعد و خوب بود ولی اینکه شانس پیوستن به یوونتوس بهم دست داد ، تیمی که قهرمان سری آ هست و یکی از مهم ترین باشگاه های جهان ، خب خیلی سریع قبول کردم

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

احتمال داره به علت خطای دید بازیکنان او بازی هایی که یووه لباس دوم رو میپوشه اجازه بازی کردن ندن بهش
این توو تردد تو شب مشکل ایجاد نمیکنه توو خیابون؟

آقا مگه بهش تو معارفه شماره22 رو ندادن
نمیخواید اسم تاپیکش رو درست کنید؟

Thank's

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

احتمال داره به علت خطای دید بازیکنان او بازی هایی که یووه لباس دوم رو میپوشه اجازه بازی کردن ندن بهش
این توو تردد تو شب مشکل ایجاد نمیکنه توو خیابون؟

ماشالله بچه ها هم کم حرفهای Racist (نژاد پرستانه ) نمی زنن.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
زشته بخدا نگین این حرف هارو :1: تو ایران سیاه پوست خیلی کم داریم وگرنه رتبه اول... :Facepalm:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
مصاحبه آساموا با Sky Sports بعد از بازی دوستانه:
امتحان خوبی بود و با هم تیمی های جدیدم خوب بازی کردم. نه تنها این بازی بلکه این هفته تمرینات خوبی داشتیم.
خیلی راضیم چون اینجا خیلی راحتم. می دونم که فشرده و بسته بازی می کنیم و من این نوع بازی رو دوست دارم.

همه می دونن که بازی کردن با این پیراهن چقدر مهمه, داریم در مورد تیم قهرمان ایتالیا صحبت می کنیم و من هر کاری ازم بر بیاد برای این باشگاه و این رنگ خواهم کرد.

جو اطراف یووه؟ از رختکن بیرون اومدم و اون همه آدم رو دیدم که واسه یک بازی تمرینی و دوستانه اومدن همه چیز عالی بود. در اودینزه ما با این نوع استقبالها آشنایی نداریم, اگرچه اونجا هم همه چی خوب بود ولی اینجا دیدن اینکه چقدر مردم تاثیر دارن عالیه. تمرینات خیلی متفاوت نیست و فکر می کنم امروز اشتباهی صورت نگرفت ولی تاثیر محیط خیلی متفاوته.

این یک قدم خیلی مهم برای زندگی و حرفه من هست. :rose:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
- قبل از من *استفان اپیا* برای یوونتوس بازی کرده و من دومین بازیکن اهل غنا هستم که برای این تیم بازی می کنم و این یک رویاست. - در بهترین لحظات زندگی ام هستم زیرا یوونتوس باشگاه بزرگی است آنها فصل گذشته قهرمان شدند، من بعضی از بازی های آنها را تماشا کردم و خوشحالم که اینجا هستم . - الگوی دوران کودکی من؟ اندره ا پیرلو.او هنوز هم برای من بهترین است زیرا او همیشه خوب بازی می کند و تجربه ی زیادی دارد . - احساس خوبی دارم،تمرینات خوبی داشتیم یک هفته است که اینجا هستیم و سخت تمرین کرده ایم و این سختی در پایان برای بازیکن ها بهتر است. - وقتی که شما در میدان هستید به هیچ چیزغیر از بازی فکر نمی کنید ، هیچ چیزی بهتر از آن هم برای من وجود ندارد.

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
به استایلش میخوره که جنگنده باشه از اون هافبک های موذی که توپ رو به سادگی از دست نمیده نمیدونم واسه چی منو یاد پت ویرا انداخت خدا کنه قابلیت های اونو داشته باشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی عالیه ، قشنگ بازیهای جام جهانیش رو برام زنده کرد ، البته خیلی باتجربه تر از جام جهانی شده به راحتی میتونه مارکیزیو رو نیمکت نشین کنه ، خیلی قوی با فکر و دید باز بازی میکنه ، تا الان سه بازی ازش دیدم ، عین آمار فوق العاده بوده اگر کوا امشب دقت میکرد ، یه پاس گل برای آساموا ثبت میشد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
امشب دقیقه 8 بازی اون استپ تو شرایط سخت وسط زمین و دور زدنش فوق العاده بود و تونست توپ رو هم برسونه به یار خودی . کاملا محو کرد مدافع رو . بهتر بگم تحقیرش کرد . این نوع حرکت ها تو بازیهای رسمی کلی میتونه به تیم روحیه بده . خیلی خوشم اومد ازش

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با اینکه قد و قامت زیاد بلندی نداره ولی قدرت بدنیش فوق العاده س.وقتی به بازیکنای حریف تنه میزنه یه چند متری اونطرف تر پهن زمین میشن :1: ولی خوب شاید تنها نکته منفی بازیش کند بودنشه.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بیشتر بازی رو دیدم،به نظرم آساموا خیلی خیلی خوب کار میکنه و توی زمین یه سر و گردن بالاتر از بقیه بازی میکرد،واقعا نیازمند همچین کسی بودیم،پارسال که خط هافبکمون خیلی خوب بود همش استرس داشتیم نکنه یکیشون مصدوم بشه بازیکن نداریم!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این آسامواه خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو می کنید قَدَره . 2 ماه قبل از اینکه انتقالش لیگ تموم شه من از یه منبعی از اومدنش مطمئن شدم و بعد از اون خیلی بازی ازش دیدم . بازی با پارماش دیگه عالی بود . 2 تا گل هم زد اون بازی . کلا وسط ِ فصل خیلی بیشتر از این ها باعث میشه که انگشتتون رو به سمت ِ دهنتون ببرید .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
این جاست که باید گفت آمار هیچی رو ثابت نمیکنه. من یادمه که قبلاً یه مقایسه از پاتزینتزا و نانینگولان با آساموآ گذاشته بودم که آساموآ از همه جهات ضعیف تر از این دو تا بود ! :1: فوق العاده بود امروز ، امیدوارم به همین روندش ادامه بده. تا دقیقه 130 دوید امروز ! :worship:

mahdiahmadi71

mahdiahmadi71

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
خدا کنه ایسلا هم همینطوری باشه :222:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی