پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لئالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
[img width=480 height=358]http://forum.juventuz.org/attachment.php?attachmentid=49399&stc=1&d=1339494765[/img]

نیکولا لیالی هم برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شد

در اولین صحبتش گفته برای اینکه بتونم موفق باشم باید خیلی خیلی تلاش کنم چون بزرگترین باشگاه رو انتخاب کردم.
  • Signora Omicidi, vahid.juv و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
از اینکه یووه دوباره تو مسیر درست قرار گرفته و بازیکن های خوبی تو این سن میگیره خیلی خوشحالم . چند وقت پیش بود به حسین گفتم چرا تاپیک لیالی رو نمیزنی . گفت بزار قطعی بشه حتما . خیلی خوشحالم از ورود لیالی . یک نظرسنجی هم برای این دروازبان بزارید تا بقیه نظرا رو هم بدونیم عالیه .
  • abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
با ليالي رسما قرار داد بستن يا نه هنوز؟‏!‏ ايسلا و آساموا هم اومدن واسه تست پزشكي ولي معلوم نشد كجا پيچيدن‏!‏ البته ليالي اينجوري نميشه احتمالا فقط خدا كنه قرض داده نشه و نصف مالكيتش هم واگزار نشه‏!‏

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
امیدوارم این فصل دروازبان دوممون لیالی باشه نه استوراری باید بازی کنه ولی دوست ندارم قرض داده بشه یا مالکیت تنها نکته بد اینه که من رو از این که بعد چند فصل بخوان بوفن رو اذیت کنن میترسونه!! میترسم به خاطر لیالی بوفن رو یه روز کنار بذارن!

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
خوش آمدی. احتمال قرضی بودنش خیلی خیلی بالا هست چرا که نیاز به کسب تجربه در زمین مسابقه داره و با توجه به حضور بوفون و استوراری فعلا تا 2 3 سال آینده جایی در تیم نداره مگر اینکه اتفاق خاصی بیوفته. اگر واقعا دروازبان خوبی بتونه بشه تو این چند سال بعد از خداحافظی بوفون یوونتوس میتونه به دروازبان جوان و با تجربه خودش اعتماد کنه. امیدوارم بتونه از پسش بر بیاد. بعضی از بازیکنا اسمشون حس خوبی در آدم ایجاد میکنه،پارسال ویدال از زمانی که اسمش مطرح شد برای انتقال به یووه همچین حسی داشتم.نام ((لیالی)) هم همچین حسی رو برام داره،حسی که مثلا در کسی مثل ((کیرف)) واسم وجود نداشت.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من خیلی دوست دارم تو کوپا 2 تا بازی رو حداقل بازی کنه :1: این اگه ببینه تو همین 19 سالگی دارن بهش اعتماد می کنند خیلی روحیه میگیره و می جنگه . در مورد قرض دادنش . همین که کنار دست بوفون باشه و با جی جی تمرین کنه برای بهترین کار هست به نظر من . بوفون بهترین مربی توی دنیا هست و لیالی باید بمونه پیش همین بوفون و از همین الان ازش الگو بگیره :1: اگر هم قرض دادنش اشکال نداره :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تا حالا بازی ازش دیدی؟دروازه بان خوبی هست یا الکی دارن بزرگش میکنن؟

این سوال رو بهنود تو کدوم بازیکن پرسید گفتم اینجا جواب بدم :1:

لیالی در سطح یک گلر 19 ساله واقعا خوب هست . هیکلش شبیه ایکر کاسیاس هست و مثل همون کاسیاس فرز هست . فکر کنم اگه تلاش کنه بتونه بشه یکی دز سطح خود ایکر کاسیاس . جا پیشرفتش خیلی زیاد هست و مطمئن هستم اگه درست پیشرفت کنه روزی میشه بهترین دروازبان اروپا و جهان .

2 تا خاصیت هم داره که خیلی شبیه به بوفون هست :
اولی اینکه قدرت رهبری خوبی داره . همیشه با دفاش در حال صحبت هست و با زبونش دفاع تیم رو هدایت می کنه . نمیزاره دفاع بی تکلیف باشه تو محوطه .
دومیش هم اینه که خیلی باهوش هست مثل خود بوفون . بوفون همیشه از هوشش استفاده می کنه و بهترین جا گیری ها رو می کنه . لیالی هم اینطوری هست و جاگیری هاش می شه گفت همین الانش تک هستن . مثل خودِ جی جی هم هر وقت لازم بشه یک سوپــ.ــر واکنش از خودش نشون می ده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیتونم نظر خاصی بدم ولی تو ایتالیا خیلی سخت به یه بازیکن زیر 20 سال اعتماد میکنند ، اعتماد کردن به یک بازیکن 19 ساله اونم برای پست حساسی مثل دروازبان ، فقط یکبار تو ایتالیا اتفاق افتاده که اونم در مورد بوفون بوده ، یعنی لیالی باید تو همچین اندازه ای باشه تا برشا رو تونسته باشه قانع به ثابت بودنش کنه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
انتظار نداشته باشین بوفون دیگه ای ظهور کنه،همونطور که الکس تک بود بوفون هم تکه.ولی لیالی هم میتونه تبدیل به دروازبان خوبی برای یووه بشه در این چند سال.من هم فیلم هایی که ازش دیدم نقطه قوتش عکس العمل های سریع و فرزش بوده.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- دینو زوف چند وقتِ پیش در مورد نیکولا لئالی مصاحبه کرده بود و ازش تمجید کرده بود و البته این رو هم گفته بود که برای شکوفا شدنِ استعدادش نیاز به "فرصت" داره. فرصتی که قطعاً تو یووه بهش نمیرسه و بیرون از یووه هم با سیاست های غلطِ ماروتا آینده ش در خطر قرار میگیره. از این نمونه ها زیاد داشتیم ، سبا تو یووه بهش بازی نرسید و رفت به پارما و حالا برای دوباره به دست آوردنش باید با مدیرِ گرگ صفتِ پارما مذاکره کنیم ، از اونور گفته میشه که موراتی هم میخواد با همکاری مدیر پارما سبا رو از چنگ یووه در بیاره. یا مثلاً نمونه ی دیگه اش سورنسن ، نصفِ مالکیتِ این استعدادِ ناب رو دادیم و در ازاش نصفِ مالکیت تایدر رو گرفتیم !!

چیزی که توی این چند سال ثابت شده اینه که ما در برخورد با استعداد هامون خیلی خیلی ضعیف هستیم. با اومدنِ لئالی ، الان آینده ی برانسکو هم در خطره ... . امیدوارم تصمیم درستی در موردِ آیندش گرفته بشه ، و گرنه بعید نیست هم لئالی و هم برانسکو تو لیست استعداد های نابود شده ی یوونتوس قرار بگیرن.

- فکر میکنم تلفظِ صحیحِ اسمش ، " نیکولا لئالی " باشه. کلیک کنید.

- چند وقتِ پیش از لدالی یه کلیپ توی تاپیکِ " کلیپ های یوونتوسی " گذاشته بودم (که البته فرشاد زحمت آپلود کردنش رو کشیده بود.) الان دوباره خواستم بذارم ، دیدم که پاک شده از روی سرور ، دوباره تو مدیا فایر آپلودش کردم. دیدنش خالی از لطف نیست : کلیک کنید.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
با ویدیو هایی که ازش دیدم واقعا پتانسیل یه گلر 6دونگ شدن رو داره میتونه جانشینه بزرگان یووه بشه البته باید یکی از دو گلر دوم و سوم فصل پیش نباشن که از الان بهش بازی برسه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال
مدیر برنامه های لیالی : + این پسر خیلی خوشحاله ، اما هنوز برای رسمی شدن این قرارداد باید صبر کرد ...!! + بهترین چیز برای یه بازیکن جوان اینه که بازی کنه ، و حالا باشگاه باید تصمیم بگیره که امکانش وجود داره که برای بالغ شدنش اون رو به صورت قرضی به بیرون بفرستن یا نه ! + دیگر پیشنهاد ها ؟ اسپورتینگ لیسبون به جذب اون خیلی نزدیک شده بود ولی این خیلی سخته رقابت با باشگاهی مثل یوونتوس که در طرف دیگه ایستاده ! راستش فکر نمیکردم یووه سراغ دروازبان جوان دیگه ای بره در حال حاضر یووه برانسکو و کیرف رو هم داره که هر دو از بهترین استعداد های دروازبانی جهان هستن ممکنه با حضور لیالی اینده هر سه این دروازبان ها به خطر بیفتده ولی در کل خیلی بعیده که از بین این سه نفر حداقل یه دروازبان فوق العاده بیرون نیاد ، حتی اگه به قیمت نابودی 2 تای دیگه باشه ، و به نظرم با داشتن این سه دروازبان اینده یووه از این لحاظ تامین شده ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ترجیح میدم قرضی نباشه ، حتی واسه کسب تجربه! من اگه خودم بازیکن بودم دوس داشتم با 5 تا بازی برای یوونتوس تجربه کسب کنم تا 20 تا بازی برای یه تیم تو مایه های پسکارا یا آسکولی! اصن اینکه اسمت ذخیره ی بوفون باشه بهت اونقد اعتبار و اعتماد به نفس می ده که از همه سرتر باش...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
بچه ها اگر خدا نکرده بوفون وسط فصل مصدوم بشه لیالی بازی میکنه یا استوراری یا یکی دیگه؟؟ذخیره اصلی بوفون کیه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بچه ها اگر خدا نکرده بوفون وسط فصل مصدوم بشه لیالی بازی میکنه یا استوراری یا یکی دیگه؟؟ذخیره اصلی بوفون کیه؟

لیالی حتما قرضی میره تیم دیگه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
لیالی به نظر من میتونه از دو دروازبان جوون دیگه ای که یووه به خدمت گرفته درخشان تر عمل کنه و بهتر باشه خودش دوست داره بمونه ولی بعیده بهش بازی برسه اگه تیمی تو سری ا قول فیکس بودن رو بهش بده به نظر من نباید تعلل کنه و باید سریع قرض داده بشه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نه بابا کارش داریم کجا بره منینگر تموم شد قراردادش و ما یک دروازه بان میخواستیم که گرفتیم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مدیر برنامه های لیالی :

" باید با مدیران یوونتوس صحبت کنیم ؛ لیالی در فصل آينده بعنوان بازیکن قرضی به تیم دیگری منتقل خواهد شد "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این انتقال هم رسمی شد. یووه با 3.8 میلیون یورو با لیالی قرارداد 5 ساله بسته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وی پس از امضای قرارداد 3 ساله به ارزش 3.8 میلیون یورو گفت " رویایی که حقیقی شد، به یک باشگاه بسیار بزرگ امدم که برای پسری با سن و سال من انگیزه بسیار بالایی می اورد که رشد کنم. اینکه بخشی از این باشگاه هستم که قهرمانان بزرگی مانند بوفون در ان بازی می کند یک رضایت فوق العاده برای من به همراه می اورد. "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی