پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه اول یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این تاپیک در مورد بازی های گروه اول یورو 2012 صحبت می کنیم

[img width=480 height=324]http://cdn.bleacherreport.net/images_root/images/photos/001/729/136/134557791_crop_650x440.jpg?1338754438[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
برنامه دیدارهای گروه اول جمعه 8 ژوئن (19 خرداد): شهر ورشو، لهستان –يونان ، ساعت 20:30 جمعه 8 ژوئن (19خرداد): شهر بريسلاو، روسيه – چک، ، ساعت 23:15 سه شنبه: 12 ژوئن (23خرداد ): شهر بريسلاو، يونان – جمهوری چک، ساعت 20:30 سه شنبه:12 ژوئن (23 خرداد ): شهر ورشو، لهستان – روسيه، ساعت 23:15 شنبه16 ژوئن (27 خرداد ): شهر بريسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : 23:15 شنبه 16 ژوئن (27 خرداد ): شهر ورشو، يونان – روسيه، ساعت 23:15

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظرم این گروه جذابیتش از گروه های دیگه بیشتره . گروه های دیگه تا 60 70 درصد میشه صعود کننده ها رو حدس زد ولی این گروه واقعا پیش بینیش سخته . روسیه با بازی خوبی که مقابل ایتالیا داشت نشون داد می تونه خوب ظاهر بشه تو رقابت ها ولی خوب نمیشه چک رو در هر صورت دست کم گرفت . تو این گروه به نظرم یونان ضعیف ترین نتایج رو داشته باشه هر چند ممکنه خوب بازی کنه . احتمال میدم یا 3 باخت داشته باشن یا هم 2 باخت و یک تساوی .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
همیشه چک رو دوست داشتم و واسم قابل احترام هستن با اینکه این چک خیلی ضعیف شده و دیگه اون ستاره های سابق رو نداره امیدوارم با قدرت از این گروه بالا بیاد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اوایل بازی سمت چپ یونان واقعا اتوبان شده بود . اونقدر از کنارش بی اهمیت گذشتن که بالاخره از همون نقطه گل خوردن . بعد از گل یونانی ها اون سمت رو بستن و عملا لهستانی ها دیگه هیچ کاری نکردن . عمق رو هم بدجور بستن . فقط دو تا صحنه رو ضربه آزاد خطرناک بودن که یکیش رو با بی دقتی محض نتونستن گل کنن . بر خلاف حرفی که مزدک می زنه که لهستان تو انتقال توپ از دفاع به حمله خوب کار می کنه اصلا خوب کار نمی کردن به نظرم و فقط با اشتباه توپ رو به راحتی از دست میدادن . رو یک صحنه هم فقط اشتباه مدافع یونان باعث شد یه حمله نصف و نیمه داشته باشن . هم کارت اول و هم کارت دوم سخت گیرانه بود و میتونست اصلا کارت نده . یونان هم نشون داد واقعا از نظر بار روانی افت کردن و از همین حالا با 10 نفره شدنشون هم میشه گفت که این بازی رو از دست دادن . ساماراس تو یونانی ها از همه بهتر بود هر چند که کار خاصی انجام نداد .

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
ترجیح می دم تو این بازی لهستان ببره ، اصن از یونان خوشم نمیاد :1: بازی رو خیلی با دقت ندیدم که بخوام تحلیل کنم با این وجود اون کارت زرد دوم خیلی سختگیرانه بود --- این همه از ساعت 6 پای ماهواره نشته بودم آخر افتتاحیه رو نتونستم ببینم و آخرش زدم رای :np: اما رای خوبه بازی رو که کامل نشون داد همه تبلیغای مربوط به یورو رو هم نشون می ده :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
بابوووووووو چه پنالتی گرفت.وحید طالبلویی بود :1:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
چک چجوری ۴ تا خورد :np: انصافا حقش نبود اینجوری ببازه :np: دیگه خیلی سخت شد کار صعود :np:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دفاع چک اصلا تو روز خوبش نیست.خیلی راحت مهاجمان روس تو لابه لاشون توپ گیرشون میاد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عجب تيميه اين روسيه! سبك بازيش رو دوست دارم دفاع چك هم خيلي داغون بود! پيترشون هم عجب گل هاي قشنگي خورد! سر گل چهارم صداي دفاع ها در اومد كه به هيچ توپي نه نگفت! هرچند كه اون ٤ مدافع هم نتونستن همون يك بازيكن رو بگيرن تا اون گل رو نخورن

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
4سال قبل وقتی روسیه اون بازی ها رو تو یورو 2008 انجام داد و گاس هیدینگ تیم رو ازین رو به اون رو کرده بود همه اون تیم و بازیکناش رو یه جرقه می دونستن شخصا امشب اصلا انتظار نداشتم روسیه اینقدر خوب و منسجم و با برنامه بازی کنه بازی امشب حداقل این رو بهم ثابت کرد که اون نتیجه ای هم که هفته قبل جلوی ایتالیا به دست اوردن شانسی و اتفاقی نبوده و دلیلش فقط تعویض های زیاد پراندلی تونیمه دوم نبوده که خودمون رو زیاد سعی کردیم باهاش دلداری بدیم :no: امشب چک هم اصلا نشونی ازون چک ی که تو ذهن و خاطره من هست نبود ، اون چکی که 2004 ، هنوزم که هنوزه همه می گن حق مسلمش قهرمانی بود به خاطر پاول هم که شده تقریبا اکثر یووه های ها یه تعلق خاطری به چک داریم این چک نشون داد خیلی با اون تیم رویایی فاصله داره باروشی که اون زمان کنارش کولر بازی می کرد و توسط هافبک قدرتمند خودشون ندود تغذیه می شد امشب اصلا نشونی از یه مهاجم نداشت بود و نبودش تاثیری نداشت واقعا ! روسیچکی هم کلا هیچ وقت سبک بازیش رو دوست نداشتم هیچ بازی خاصی هم ازش یادم نمیاد ، تو آرسنال هم که همیشه مصدومه :rolleye: اصلا چک انگار نه مهاجم داشت نه هافبک نه حتی مدافع ! پیتر چک هم که کلا نشون داد هنوز از توپ ترس داره حتی سر شوت های ساده هم می ترسید به سمت توپ خیز برداره :np: تو چلسی اینقدر با ترس بازی نمی کرد که امشب اینقدر واکنشهاش ضعیف بود ! نمی دونم چرا باید روسیچکی کاپیتان می شد :rolleye:، چک یا حتی باروش لیاقتشون ازین بیشتره و با سابقه ترن :1: با این وضعیت خط دفاعیه چک فکر نکنم امیدی باشه ، و با توجه به درخشش و برنامه ریزی ای که روسیه ای ها تو یوروی قبلی داشتن و این 2 بازی اخیرشون فکر کنم احتمال اول شدنشون تو گروه بیشتر از بقیه باشه و چک و لهستان یکی دیگه از تیم های صعود کننده می شن، یونان هم بره خونه خودش همه رو خوشحال میکنه واقعا :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
روس ها جوری سریع پاس کاری میکنن که بازیکنای حریف سرگیجه میگیرن ! واقعا چه سرعتی داره بازیشون خیلی حال کردم توپ به خوبی از خط میانی به چرخش در میاد و به خط حمله میرسه واقعا عالیه چیزی که ایتالیا بدون پیرلو عاجزه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باور کنید من بازی اول رو 1 - 1 مساوی پیش بینی کرده بودم و بازی دوم رو هم 5 - 1 واسه روسیه اما یکی کم زد !!!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

باور کنید من بازی اول رو 1 - 1 مساوی پیش بینی کرده بودم و بازی دوم رو هم 5 - 1 واسه روسیه اما یکی کم زد !!!

تایید میشه با سند :1:

در غیاب بصیر امشب از مشاوره ای که با حسین داشتم کاملا برنده از میدون بیرون اومدم .
حاجی جون , مرسی :rose: :1:

+ بازی روسیه واقعا خیلی خوب بود !
فک کنم یکی از تیمایی که تو این یورو شگفتی ساز بشه همین روسیه باشه .
قشنگ معلومه پتانسیلشو دارن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
روسیه واقعا فوق العاده بود . فقط تو زدن ضربات آخر مشکل داشتن مخصوصا اون بازیکن شماره 11 . بازی با ایتالیا هم چندین موقعیت اینطوری خراب کردن . من رو یاد یووه خودمون مینداخت بازی با ایتالیا و این بازی چک . موقعیت های فراوان و هدر دادن توپ ها . ولی روسیه تونست با یکی دو تعویض این مشکل رو حل کنه و به فاصله کم 2 گل دیگه هم بزنه . روی گل چک هم مقصر اصلی مدافع سمت راست بود که حدود تاخیر چند ثانیه ایش تو حرکت کردن باعث شد آفساید رو پر کنه . در کل بازی خیلی قشنگی رو دیدیم . این که بگیم ایتالیا اگه اشتباهات ماجو نبود اینطوری نمیباخت هم فقط توجیح کردیم چون نیمه اول هم بدجور روسیه موقعیت داشت . البته ایتالیا خیلی بهتر از چک بازی کرد ولی در کل هر دو تیم بدجور به روسیه باختن .

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
صرف نظر از ایتالیا دوست دارم اگه تیم دیگه ای قراره قهرمان بشه روسیه باشه چون واقعا مربیگریه دیک ادوکات رو دوست دارم . همه دیدیم که چه بازیه هماهنگی رو به نمایش گذاشتن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یونان هم با اینکه این دقایق داره خوب بازی میکنه ولی 2-1 از چک عقبن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خب بازی هم تموم شد . چک تونست 2-1 یونان رو ببره . خیلی هم ذوق مرگ شده بودن از این برد . یونان هم با توجه به تیم خوب روسیه می تونه اولین حذف شده جام لقب بگیره . حذف یونان رو به بیانکا تبریک می گم . فکر کنم هیچکی اندازه بیانکا نگفت از یونان بدم میاد :1:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
از دیدن خفت یونان بسی خوشحال می شم همیشه ، از یونان نفرت عجیبی دارم بعد از یورو 2004 .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
این پیتر چک چه مرگش شده !!؟ :cry2: من دوستش دارم ! :cry2: توی این دو بازی اندازه کل دوران خودش توی چلسی اشباه کرد !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی