پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2807 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حالا بنده خدا همسر کاپیتان شیره آ مجبوره یه بیانیه ی دیگه صادر کنه :laughing:

اره من هم می خواستم همین رو بگم :1: هر کی میاد میشه شماره 6 این میا بیانه می ده که تو باید خوب باشی و اینا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
زیارت پوجبا از موزه یوونتوس

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/765325e8-7d54-4490-8acd-dbe64cb11523.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/8e910091-06e0-42fb-bd29-978926f4a27f.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/5aa44ae9-6677-455a-9af7-912df0b5ac19.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/a4e2cc3a-6cc2-4a5c-bf31-124b9458b085.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/defb226f-3252-49dd-bc15-7fb3c72ac9f0.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/0c8fdaf6-0c06-457a-b520-f5cb3949a041.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/d9005ffb-7157-4c2c-8b13-3af523fa57c1.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/2675f753-c82b-4b9b-b9f3-8c576505e878.jpg[/img]

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/45d1837d-ae0f-43ee-bb5a-7bbcbf8b587d.jpg[/img]

Pogba completes Juventus move Juventus - Official Site 21:50

Ufficiale, Pogba alla Juventus Juventus - Il Sito Ufficiale 21:46

ویرایش : پست پشت سر هم با فاصله زمانی کوتاه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

تا سال 2016 با یوونتوس قرارداد بست.15 مارس 1993 در پاریس متولد شده،از سن 6 سالگی فوتبال رو شروع کرده و در سال 2007 عضو آکادمی جوانان * لو هاور* بوده، کاپیتان تیم زیر 16 سال فرانسه بوده و بازی هایی که برای این تیم انجام داده باعث شده بیشتر به عنوان یک بازیکن مطرح شناخته بشه.

سال 2009 به منچستر میره و پس از دو سال توسط الکس فرگوسن به تیم اصلی منچستر دعوت میشه و اولین بازی خودش رو در سپتامبر2011 در جام اتحادیه در برابر لیدز انجام میده، در لیگ برتر به عنوان بازیکن تعویضی در برابر تیم های استوک سیتی و وست بروم وارد زمین میشه و همینطور در لیگ اروپا دربازی منچستر در مقابل آتلتیکو مادرید جزء بازیکنان منچستر بوده است.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht
اولین مصاحبه اش بعد از پیوستن به یووه :

پول پوگبا ، به یوونتوس خوش اومدی! موزه یوونتوس اولین جاییه که ازش بازدید میکنی ؛ نظرت در موردش چیه؟

« واقعاً شگفت انگیزه و خوشحالم که از اینجا بازدید کردم و تونستم به معنای واقعی کلمه تاریخ باشگاه رو درک کنم. با قهرمانان بسیاری که اینجا حضور داشتم آشنا شدم و امیدوارم منم روزی بتونم عضوی از این قهرمانان و بخشی از تاریخ باشگاه در آینده باشم. خیلی خوشحالم که اینجام و حضور در یووه ، واقعاً مایه افتخار منه »

با کدومیک از بازیکنای یووه از قبل آشنایی داشتی و در موزه یوونتوس دوباره ملاقاتشون کردی؟

« از بین بازیکنان سابق : پلاتینی ، ندود و روبرتو باجو. از بین بازیکنان فعلی : پیرلو ، بوفون ، مارکیزیو و همینطور کیه لینی ... با خیلی هاشون آشنایی داشتم و احترام زیادی براشون قائلم. همه شون بازیکنای باکیفیتین و عطش زیادی برای بازی کردن در کنارشون دارم »

یکم عجیب نیست؟ عکساشون رو اینجا در موزه یوونتوس میبینی و بعد از مدتی در کنارشون تمرین میکنی؟

« آره ، درسته! عکساشون رو دیدم و حالا میتونم رودرو باهاشون ملاقات و در کنارشون بازی کنم. امیدوارم همه چی خوب پیش بره و به درک متقابلی با همه برسم »

میشه یمقدار در مورد لیگ برتر و دوران بازیگریت در منچستر یونایند برامون توضیح بدی؟

« در سن 16-17 سالگی به انگلیس رفتم و چیزای زیادی از بازیکنای بزرگ منچستر مثه پل اسکولز ، ریو فردیناند و وین رونی یاد گرفتم. کنارشون بازی کردم و تونستم سطح بالای بازیشون رو نظاره گر باشم و مطمئنم که در یوونتوس در حضور بازیکنایی مثه پیرلو سریع پیشرفت میکنم و امیدوارم حتی بتونم بهتر از قبل بازی کنم »

اطلاعاتت در مورد فوتبال ایتالیا چقدره؟ بقیه چی در مورد لیگ ما میگفتن؟

« از فوتبال ایتالیا با سری آ ، کوپا ایتالیا و سوپرکوپا آشنایی دارم و شباهت هایی با سایر لیگ ها داره. بهم گفته شده که اینجا سطح خوبی از فوتبال ارائه میشه و طرفدارا تیمای موردعلاقه شون رو تشویق میکنن. امیدوارم از من خوششون بیاد و مثه بقیه ازم حمایت کنن »

در استادیوم یوونتوس ، تماشاگرا خیلی نزدیک به زمین قرار دارن ؛ تقریباً در کنار بازیکن ها هستن...

« درسته ، از طرفی این میتونه کمک حال بازیکنا باشه و از طرف دیگه میتونه فشار مضاعفی به اونا تحمیل کنه. با این وجود ، از این ایده خوشم میاد. اون وقتی رو که تماشاگرا اسمت رو فریاد میزنن و رو به جلو فرا میخوننت، خیلی دوست دارم، این به آدم انرژی مضاعفی میده »

هوادارای یوونتوس دوست دارن در مورد خصوصیات فنیت بدونن ؛ در معیت یک بازیکن خودت رو چطور توصیف میکنی؟

« نمیدونم! صادقانه بگم که خیلی خوشم نمیاد در مورد خودم حرف بزنم. ترجیح میدم بذارم سایرین قضاوت های خودشون رو بکنن. وقتی به زمین برم ، هوادارا خود بخود هر اونچه که میخوان، در موردم متوجه میشن. من قبلاً با ویرا مقایسه شدم و تا جاییکه من میدونم این یه تعریفه! امیدوارم همه چی خوب پیش بره. سعی میکنم از برجسته ترین خصوصیاتش الگوبرداری کنم و البته در کنارش هم بعضی جنبه های متفاوت که مختص پوگباست و نه ویرا ، بهش اضافه کنم

امیدوارم فصل فوق العاده ای در انتظارمون باشه. من خیلی خوشحالم که اینجام و به پوشیدن پیراهن سیاه و سفید یوونتوس افتخار میکنم ( :smile: ) »

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
قرارداد چهار سال با این الماس خیلی کمه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سال 2016 با یوونتوس قرارداد دارد

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
بازي با ميلان پيرلو بازي نميگنه خدا كنه كه پوگبا بازي كنه خيلي دوس دارم بازيش را ببينم من خيلي عاشق بازيشم و اون شوتاي خركيش :2:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازی امشب،اولین بازی از یوونتوس بود که بعد از دل پیرو میدیدم! آخرین باری که یوونتوس رو دیدم،بازی با آتالانتا بود! :cry2: بنابراین شناختی که از پوگبا داشتم،صرفا تعاریف بچه ها و دو-سه ویدئوی 4-5 دقیقه ای از یوتیوب بود! ولی امشب که نشستم بازی رو ببینم،از همون اول بازی قرار گذاشتم زوم کنم روی بازی پوگبا...امشب به این نتیجه رسیدم که فرگی،یکی از بزرگترین اشتباهات تاریخ مربیگریش رو با از دست دادن این بازیکن انجام داده...الحق که انتظار همچین نمایشی رو ازش نداشتم.پیش فرض ذهنیم از پوگبا یه بازیکن خوب بود ولی نه اینقدر... اصلا نحوه ی بازیش،قرار گیریش در زمین،سر بالا بودنش،گام زدنش،حرکاتش،پاس هاش،کمکش به خط دفاع،همه و همه باعث شد که من واقعا غافلگیر بشم...نمیخوام زیادی گنده اش کنم و ازش یه سوپر استار بسازم ولی باید منصف باشیم...برای جوونی در این سن،همچین نمایشی عالی بود! :rose: و بدنش! بدنش مشخصه که آماده اس.بدنسازی مناسب و قد و قامت بلند باعث میشه تو جنگ های هوایی هم کم نیاره! به نظر من با وجود این مهره ی ارزشمند،فصل آینده لازم نیست برای بازی با تیم های ضعیف تر بخوایم 100% روی پیرلو حساب کنیم! :rose:

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
فرگوسن که خودشو کشت پوگبا رو نگه داره ولی پوگبا تمدید نکرد.در واقع پوگبا بزرگترین بدشانسی زندگی فرگوسن بود! بچه ها خیلی در موردش گفتن اما یه چیز رو هیچ کس نگفت.به استیلش دقت کردین؟شما رو یاد تاکیناردی کبیر ننداخت؟من خیلی بهش امیدوارم!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اگر پوگبا موندنی بشه بهتون قول میدم از دیدن بازیش به وجد بیاید ، این فصل بازی منچستر با ولورهمپتون رو دیدم که از دقیقه 70 به بازی اومد ، واقعا حرکات بدنش ، پاس هایی که میده ، برای بازیکنی تو این سن خیلی عالیه

تازه اولشه ، مطمئنم اگر با تفکرات کونته آشنا بشه و تو تیم جا بیوفته به راحتی میتونه بازیهای ساده تر جای پیرلو بازی کنه و پیرلو برای بازیهای بزرگ استراحت کنه yes1

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
اگه ورندارن قرضش بدن اینور اونور

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
پارسال وقتی بازیهای تیم رو تماشا میکردم همیشه به این فکر میکردم اگر پیرلو رو از دست بدیم چه اتفاقی برای این تیم میوفته؟یه ترس که همیشه در طول فصل همراهیم میکرد. بلاخره امشب جوابمو گرفتم.اگر پیرلو رو از دست بدیم پوگبا رو داریم که میتونه دو سال دیگه تبدیل به یکی از بهترین هافبک های دنیا بشه.این پسر استعداده خالصه فقط نیاز داره که بازی کنه.هر چقدر بیشتر بازی کنه قاعدتا بیشتر پیشرفت میکنه. ابتدای بازی یک مقدار استرس داشت و سعی میکرد خیلی سریع به نزدیکترین بازیکن پاس بده و لی هر چقدر از مدت زمان بازی میگذشت اعتماد بنفسش بیشتر و بیشتر میشد.در حدی که اواخر بازی سعی داشت فقط پاس های ریسکی بندازه که در اکثر مواقع هم موفق بود. باید خیلی چیزها از پیرلو یاد بگیره.مخصوصا کنترل ریتم بازی.کاریی که پیرلو در اون در دنیا نظیر نداره.باید بدونه کی باید به بازی سرعت ببخشه و کی باید سرعت بازی رو کم کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ خیلی ها تو یوونتوز دقیقا داشتند همین رو می گفتند. بحث این بود که بازیکن "خاص"ی و آینده ی درخشانی داره و برای چی آدم باید 12 میلیون بابت وراتی بده وقتی همچین گزینه ای رو می تونه داشته باشه ؟ البته یکی هم چیز جالبی گفته بود، اینکه "پوگبا فقط 19 سالشه و تا حالا 4 تا باشگاه عوض کرده، خیلی بهش دل نبندید" :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا مشخصه بازیکنیه که اگه چند تا بازی نیمکت نشین باشه همه چیز رو به هم می ریزه ! حالا اگه این رو هم بهش توجهی نداشته باشیم وقتی بازیکنی نتونه توی ترکیب باشه و خودش رو اماده نگه داره مشخصا افت می کنه !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
صحنه هنر نمایی پوگبا به روایت تصویر :1:

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

بعد از این صحنه توپ رو به ووچینیچ پاس میده و حرکت رو به جلوی ووچینیچ پاس به جووینکو حرکت در عرض جووینکو پاس دی چلیه و سانتر و ضربه خوب مارکیزیو و گل :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

We Dont Need Robin , We Got Pogba

تصویر

تا دیشب یه نموره از دست یونایتد بابت خرید فان پرسی ناراحت بودم ! اما دیشب وقتی بازی پوگبا رو دیدم نه تنها ناراحتیم از بین رفت , بلکه عاشق یونایتد هم شدم ! :1: وقتی دیدم این جواهر رو از یونایتد گرفتیم و الان میخواد توی تیم ما بدرخشه واقعا خوشحال شدم . پوگبا توی 19 سالگی مثل یک بازیکن باهوش و کامل بازی میکنه . حرکش روی گل اول انصافا بی نظیر بود . وقتی مونتولیوو با دور خودش محو کرد یادِ جوونی های کاپیتان و زیدان افتادم ! همین بازی با ناپولی که 3-0 شد بود دل پیرو یه دونه از این دور ها زد . این نوع بازی برای یک جوون 19 ساله و مقابل تیمی مثل آ.ث میلان واقعا فوق العاده هست . پوگبا اگه قدر خودش رو بدونه و از روی بازیکنانی مثل ویدال , پیرلو و مارکیزیو الگو برداری کنه میتونه تبدیل بشه به یک هافبک وسطِ بی نظیر ,, من خودم اعتقاد دارم پوگبا واسمون میشه مثل زیدان ! 3-4 فصل میدرخشه و بعد با یک قیمت نجومی میره توی یک تیم دیگه . زیدان با 3 تا اومد با 70 تا رفت , پوگبا مجانی اومد و آخر با 50-60 تا میره . بعید میدونم پوگبا مدت زیادی توی تیم موندگار باشه ,,,

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
- از تصمیمی که گرفتم [ ترک منچستر] پشیمان نیستم . - فرگوسن به من اعتقاد داشت ، اما او به من اجازه ی بازی کردن نمیداد، میگفت من خیلی جوان هستم و بالاخره زمان بازی کردن تو فرا خواهد رسید، اما این زمان هیچ وقت نرسید . - فرگوسن 25 سال در منچستر حضور داشته و مانند یک رئیس بود اما هدف من این بود که فوتبال بازی کنم. - حالا می خواهم بطور منظم در بازی ها حضور داشته باشم و تبدیل به یکی از بهترین بازیکن های جهان شوم . - برای رسیدن به این هدفم فقط باید سخت تلاش کنم ، چیزی که در کنار بازیکن های بزرگ منچستر یاد گرفته ام . - می خواهم جزئی از بازیکن های اصلی یوونتوس باشم اما هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد . - کادر فنی یوونتوس به من گفته اند که بازیهای زیادی پیش رو داریم و می توانم جانشین پیرلو و ویدال باشم،به من گفته نشده در چند بازی می توانم حضور داشته باشم .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

چرا همچین ژستی گرفته؟ :nish:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

آیا برای رسیدن بازی به پوگبا به پیرلو استراحت داده شده ؟

[img width=480 height=195]http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/pogba-bench490ai.jpg[/img]

به نظر میرسد برای بازی امشب مقابل کیه وو به آندره آ پیرلو استراحت داده می شود و میتواند فرصتی برای پائول جوان برای آغاز کار با یوونتوس در سری آ باشد .

در بازیهای اخیر یوونتوس مقابل جنوا و چلسی خستگی پیرلو کاملا محسوس بود و آمار این را نشان میدهد که او در 40 روز 660 دقیقه فوتبال بازی کرده . پیرلوی 33 ساله 46 بار از ابتدای بازی برای یوونتوس به میدان رفته که از این 46 بازی فقط در دو بازی تعویض شده . در نتیجه سرمربی و کمک مربی یوونتوس تصمیم گرفته اند که به پیرلو استراحت دهند و برای بازی امشب پوگبا را جایگزینش کنند و بعد از اینکه در بازیهای آغاز فصل هواداران را تحت تأثیر خود قرار داد ، این بازی آغاز کار بازیکن سابق منچستر یونایتد در سری آ خواهد بود .

" با سر الکس فرگوسن سوء تفاهم هایی داشتم" سخن پوگبا در روزنامه فرانسوی L’Equipe
" او هر دفعه به من میگفت که لحظه بازی کردن من فرا رسیده ، ولی هیچوقت به بازی گرفته نمی شدم ."
" گزینه های دیگر را به منظور پیوستن به یوونتوس رد کردم. "

تصویر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بالاخره نوبت به پوگبا هم رسید حالا میتونیم عیار این بازیکن خوش نام و آینده دار فرانسوی رو ببینیم چقدره اینکه گفته میشه تو یووه موندنی نیست فقط یه احتماله هرچند هیچی قابل پیشبینی نیست ولی ترزگه و پلاتینی مثال هایی هستن که برعکس زیدان تو یووه بیشتر موندگار شدن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی