پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

مادرید رسما خرید و پیشنهاد به پوگبا رو تکذیب کرده 

http://www.realmadri...icado-oficial-2

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

PhAMP.jpg

یه کلیپ زیبا از بهترین حرکات وراتی

خوب حالا که فصل تموم شده رفتم آمار کامل این فصل وراتی و پوگبا رو مقایسه کردم از Whoscored 

و تو دو تا عکس کنار هم آوردمشون ... نمیگم مرغ همسابه غازه ! اما اگه پوگبا لیبل 100 میلیونی داره وراتی 

ارزشش بیشتر نباشه کمتر نیست ... بعضی موقع ها نمیشه فقط به آمار استناد کرد ، اما اینجا کمی وضعیت رو روشن تر میکنه 

درصد پاس های صحیح وراتی یکی از نقاط برتریش نسبت به پوگبا است ... کار تیمی فوق العاده قوی و در کل در خدمت تیم بازی کردن 

وراتی هم یه برتری دیگشه که البته بخشیش قطعا به پست بازیش بر میگرده

اما پوگبا تو همین پست هم باید بیشتر در خدمت تیم بازی کنه 

(نه فقط بعد دوران مصدومیت ، کلی میگم) پوگبا توپ دستش میاد خیلی دوست داره یه حرکتی نمایشی یه دریبل انجام بده در صورتی که

خیلی وقت ها میتونه با یه پاس ساده کمک بیشتری به تیم بکنه ... مشکل دیگه پوگبا درصد توپ هایی که زیر پرس تیم حریف لو میده 

طبیعتا سبک بازی یوونتوس تو اروپا سال دیگه زیاد متفاوت نخواهد بود ! جلوی تیم های بزرگ ما بیشتر تحت فشاریم ، پس به بازیکنی با

ویژگی های پیرلو که بتونه تیم رو از زیر فشار با یه پاس کلیدی خارج کنه خیلی نیاز داریم ! کاری که وراتی فوق العاده خوب انجام میده ،

یکی از ویژگی هاش کارهای ریسکی نزدیک محوطه جریمه تیم خودیه ! با ریسک بالا توپ رو از زیر پرس حریف خارج میکنه و یه پاس

کلیدی تیم رو تو موقعیت حمله قرار میده درسته خودش تو یه مصاحبه ش گقت من یه پاس مثل پیرلو نمیتونم بدم ! 

اما واقعا این کار رو بخوبی داره تو این سن انجام میده و به حق جانشین پیرلو فقط خود خودشه !

نمایش خیره کننده اش جلوی چلسی در قالب یه کلیپ ببینید و لذت ببرید 

پ.ن : در آخر من هنوز منتظر اون "نمایش گمشده" زیبا و خیره کننده پوگبا در اروپا هستم !

N0jis_t.jpg    OBLVj_t.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه روز وراتی میاد شک ندارم چون وارث پیرلوئه ولی چرا ما نباید به بودن پوگبا و وراتی در کنار هم در یووه فکر کنیم ......؟؟؟

• Orphée, alexdelpiero, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

کاملا با فروش پوگبا مخالفم  چون پوگبا  تازه تو ترکیب تیم جا افتاده وهنوز اول راهشه 

اما اگر بخوان پوگبا رو بفروشن در صورتی برام قابل تحمله که به بارسلنا یا رئال نفروشنش. 

ولی با تحرکات این چند وقته بنظر میرسه خط هافبک ما هم دچار تغییراتی قراره بشه 

• Georgia , ace of glass, F A R SH A D J U V E و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- به نظرم با توجه به فاصله زمانی ـه بازی فینال، نباید شایعات رو زیاد جدی گرفت، بخصوص اینکه بارسلونایی ها از این شیطنت بازی ها قبلا هم کردند و این بار هم آروم ننشستند.

فکر می کنم مصاحبه ماروتا کاملا واضح بوده، یوونتوس فصل بعد با محوریت پوگبا ساخته خواهد شد، این یعنی اینکه این بازیکن "حداقل" یک فصل دیگه هم تو تورین هست.

• Bianconero Amore, juve's fan, Sayyed Amir و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

seyyed amirreza

seyyed amirreza

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 210 ارسال
xgula.jpg

** پوگبا: ژوئن 2016 به بارسلونا می روم
به نظر می رسد که پوگبا، تصمیم خود برای جدایی از یوونتوس را گرفته و تیم آینده خود را نیز مشخص کرده است.

پوگبا سال 2012 به عنوان بازیکن آزاد از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست و در این سه سال با درخشش در ترکیب تیم جدیدش، توانست نامی برای خود دست و پا کند. بسیاری او را بهترین بازیکن جوان حال حاضر اروپا می دانند.
در مورد وضعیت آینده او شایعات زیادی وجود دارد. از بارسلونا، پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به عنوان جدی ترین مشتریان پوگبا یاد می شود. امروز دیلی استار در گزارشی ادعا کرد، پوگبا به مدیران یوونتوس اطلاع داده است که قصد ندارد به حضورش در این تیم ادامه دهد و ژوئن آینده به بارسلونا خواهد رفت.
بارسا تا ژانویه 2016 قادر به جذب بازیکن نیست و به همین دلیل پوگبا زمان پیوستنش به بارسلونا را سال آینده مشخص کرده است. لازم به ذکر است که مدیران یووه برای جدایی این ستاره جوان، مبلغ 100 میلیون یورو تعیین کرده اند.
امیدوارم شایعه باشه
ولی این خبر تو سایت های نسبتا معتبر زیادی نوشته شده.
  • Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
3qFjP.jpg

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

هروقت پوگبا پیراهن ورزشی یه تیم دیگه به غیر یووه رو پوشید,اونجاست که میتونم بگم،پوگبا از یووه رفت

در بقیه موارد همه حرفا شایعه هستش و دیگه به این حرفا عادت کردیم....

• Bianconero Amore, Orphée, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- یه شخصی هست به اسم مینو رایولا !  :22: فقط $ رو می شناسه ...

رایولا [ایجنت پوگبا] :

- بازی با بارسا آخرین بازی پوگبا برای یووه باشد ؟ ممکن است ...

- ممکن است این بازی آخرین بازی پوگبا با پیراهن یووه باشد اما پنجره ترانسفر تا دوم سپتامبر باز است . خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد .

- پیشنهاد ها داده می شوند اما هیچ کدام از آن ها فعلا بررسی نمی شوند .

- یووه قصد فروش پوگبا را ندارد هرچند که هر تیمی مایل بود می تواند برای او پیشنهاد بدهد .

- قیمت او بستگی به خریدار او دارد . یووه باید او را به مزایده بگذارد .

- انتقال او می تواند از گران ترین انتقال های تاریخ فوتبال باشد .

- او بدون شک یکی از گران ترین بازیکنان فعلی جهان است . یک جوان ویژه که چیزهای بیشتری از بقیه دارد .

- من اطمینان دارم که هنوز بهترین نمایش او را ندیده ایم .

• juve's fan, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

به نفع یووه س اینا به نظرم. داره قیمت رو می بره بالا. نهایتا هم یوونتوس تصمیم می گیره بره یا نره. من دوست ندارم نه پوگبا نه هیچ بازیکن خوب دیگه ای با هر مبلغی، از تیم بره ولی اگه تصمیم بگیریم که بره، قطعا جاش پر خواهد شد. مطمئنم.

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
حالا شما بگين پول ولي مينو رايولا كار درست تر از اينه. به نظر من اين حرف رو بيشتر بخاطر انگيزه دادن به پوگبا زده. "من اطمينان دارم هنوز بهترين نمايش او را نديديم" و حرفهاي ديگه اش مطمئنا فقط به خاطر برانگيختن موكلش بوده و ديگر هيچ! :1: به هر حال رايولا بهترين بازيكنان جهان رو وكالت ميكنه ايران كه نيست هردمبيل باشه! :22:
  • Bianconero Amore, L'Avvocato, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

پلاتینی :

- پوگبا آینده ی درخشان فوتبال ِ فرانسه است . البته من نمی دانم او فصل آینده در یووه خواهد بود یا نه .

- او بازیکن فوق العاده ای است ، درست مثل رافائل واران .

- البته اکنون زود است به او بگوییم بهترین بازیکن جهان ،  زیرا او باید راه زیادی را برود و هنوز جوان است .

- پوگبا 100 میلیون نمی ارزد . هیچکس 100 میلیون نمی ارزد . قیمت او چقدر  است ؟ نمیدانم . من هروقت قراردادم تمام میشد از باشگاه می رفتم .

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

من نمیدونم پوگبا چقدر حقوق میگیره ولی اگه 5 میلیون بگیره کافی فصل بعد 5 میلیون اضافه تر بهش بدن . امسال تو لیگ قهرمانان مثلا حدود 100 میلیون گیرشون اومده ...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یکی از بهترین نمایش های پوگبا بود همه بلا سر بارسا آورد بجز گلزنی..
واقعا از نظر روحی تو حوصلم نمیگنجه الان حرافی کنم راجبه بحث فنیش ، وقت هست سر فرصت ..
میخوام راجبه ی اتفاق دیگه بگم
توی فاصله بعد از دلداری دادن به پیرلو و دادن مدال ها پوگبا به سمت نیمکت بارسا میره چند قدمیش می ایسته و با دست چندبار به لوگو یووه میکوبه و برمیگرده ..

عکسش یا ویدیوش گیر میارم براتون

+ Paul Pogba
Yesterday at 18:40 ·
Will be back stronger and better.
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

دقیقا ما بجای اینکه بخوایم یکی از ستاره هامون رو از دست بدیم  بهتره حقوق پوگبا رو افزایش بدیم طوری که هیچ پیشنهادی نتونه او رو بخودش جلب کنه

حقوقش رو اگر تا ده میلیون هم برسونیم بنظرم مشکلی ایجاد نمیکنه. هر چند پوگبا رو با کمتر از ده میلیون حقوق هم میشه برای همیشه حفظ کرد

اگر منظور 200 میلیون بودجه نقل و انتقالات انیلی که گفته شامل حقوق بازیکنها هم میشه پس اینکار رو در مورد پوگبا لااقل انجام بدیم. ازونطرف با فروش یورنته حقوق 3/5 میلیونی صرفه جویی میشه ضمن اینکه از فروشش هم حداقل میشه 7-8 میلیونی بدست بیاریم

• Bianconero Amore, juve's fan, FarSH4D و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

نظر گاردین در باب او در فینال

Plenty of talk about his greatness of late but he is not long back from injury and only sparkled briefly in the first half. Much improved in the second half

او جرقه هایی از خود نشان داد  در نیمه دوم بهتر شد.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
خیلی با تربیته
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

دقیقا ما بجای اینکه بخوایم یکی از ستاره هامون رو از دست بدیم  بهتره حقوق پوگبا رو افزایش بدیم طوری که هیچ پیشنهادی نتونه او رو بخودش جلب کنه

حقوقش رو اگر تا ده میلیون هم برسونیم بنظرم مشکلی ایجاد نمیکنه. هر چند پوگبا رو با کمتر از ده میلیون حقوق هم میشه برای همیشه حفظ کرد

اگر منظور 200 میلیون بودجه نقل و انتقالات انیلی که گفته شامل حقوق بازیکنها هم میشه پس اینکار رو در مورد پوگبا لااقل انجام بدیم. ازونطرف با فروش یورنته حقوق 3/5 میلیونی صرفه جویی میشه ضمن اینکه از فروشش هم حداقل میشه 7-8 میلیونی بدست بیاریم

درسته که توی تیمی مثل رئال به بازیکن متوسطی مثل کروس 12 میلیون یورو دستمزد داده می شه و در حال حاضر دستمزد پوگبا 4.5 میلیونه اما خوب می شه گفت دستمزدی که پوگبا می گیره بی نهایته و بی نهایت به اضافه ی هرچیزی می شه خود بی نهایت و چندان فرقی نمی کنه که 4.5 میلیون دستمزد بگیره یا 10 میلیون چون هر کاری که بتونه با 10 میلیون انجام بده با 4.5 میلیون هم می تونه. اگه دلش با یووه باشه که فکر کنم هست می مونه 

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

میخوام راجبه ی اتفاق دیگه بگم
توی فاصله بعد از دلداری دادن به پیرلو و دادن مدال ها پوگبا به سمت نیمکت بارسا میره چند قدمیش می ایسته و با دست چندبار به لوگو یووه میکوبه و برمیگرده ..

عکسش یا ویدیوش گیر میارم براتون

+ Paul Pogba
Yesterday at 18:40 ·
Will be back stronger and better.

n2eu_img-20150608-0002.jpg
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

پوگبا :

- همیشه سخت است فینال را ببازید علی الخصوص که این اولین فینال من بود .

- ما بازی را مساوی کردیم و هنگامی که مساوی بودیم یک پنالتی بر روی من اتفاق افتاد که داور آن را نگرفت .

- می توانستیم در بازی پیروز بشویم . من بالاخره روزی لیگ قهرمانان را فتح خواهم کرد .

- از باخت ناراحت هستم و به شایعات [بارسا] توجهی ندارم . می خواهم کمی استراحت کنم و بعد به فرانسه فکر کنم .

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- منچستر سیتی شدیدا به تقویت خط هافبکش نیاز داره و در تدارک یک پیشنهاد فوق نجومی برای پوگبا هستند.

این پیشنهاد مجموعا براشون 155 میلیون پوند معادل تقریبا 214 میلیون یورو هزینه داره !!

قراردادی به مدت 5 سال و حقوق هفتگی 250 هزار پوند در هفته که تقریبا 90 میلیون میشه. به یووه هم 124 میلیون یورو خواهد رسید !

در صورت دریافت چنین پیشنهادی، واقعا سخت میشه ازش گذشت ...

• Bianconero Amore, AAG, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی