پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2808 پاسخ برای این موضوع

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
خیلی خوشحالم از اینکه بعد از چند وقت از اون گل های خاص خودش رو زد. نمی خوام بگم توروزای اوجش نیست ولی امیدوارم بهتر از اینی که هست بشه...
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این پوگبا دقیقا همون پوگبای فصل پیشه ، مشکل اینه که زیادی روش زومه و بازیکن حامی در کنارش نیست ، مارکیزیو و هرنانس که کلاً تعطیل 

با فصل پیش مقایسه بشه که یک ویدال جنگنده و توپ گیر و پیرلو با پاس های استثنایی 

باز هم پایه ساز گل شد + گل هم زد و بیشترین نمره رو گرفت

• MaMpIeRo, conte, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ool7_12190100_1251057921588101_496630625

Welcome back Paul
Keep on moving
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Who is pelle??
75
?
wtf
I'm paul 6

o3au_img-20151101-0006.jpg
  • Bianconero Amore, alex 4ever, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3866 ارسال
  • LocationAhWaS

خدایی میگم امروز عصر داشتم ترکیب تیم فانتیزمو میچیدم پوگباه رو بیرون کشیدم بعد یه لحظه با خودم گفتم این بازی دیگه بازی پوگباس و حتما گل میزنه و خدایی یه اومدم حتی قبل بازی اینجا پست بزارم و بگم امشب شب پوگی که نتم قطع شد.

عالی بودی پوگی همینطور ادامه بده

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

من که همیشه ازش حمایت کردم . میگم اصلا همه چی رو ولش این شوت قوسیش تو حلقم واقعا زیبا بود خیلی شوتش دلبری کرد لامصب

!!!

• alexdelpiero, Georgia , F A R SH A D J U V E و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پوگبا :‌

• یووه اولین تیمی است که من در آن شروع به بازی کردن کردم.اولین تیمی است که به من اجازه داد که به تیم ملی دعوت شوم ، تیمی است که اولین گلم را در آن به ثمر رساندم ، به همین دلیل باشگاهی است که در قلب من است.
  • آنها به من اجازه دادند که خودم را در فوتبال ثابت کنم ، و به من اعتماد کردند و من را به زمین می فرستادند.
  • از ۱۰ چقدر یووه را دوست دارم؟ ۱۰! چون از وقتی اینجا بوده ام ، همیشه بیشترین تلاشم را برای یووه کرده ام ، برای این پیراهن ، برای همه چیز. من همیشه با ۱۰۰٪ توانم بازی می کنم.
  • آیا شوتهای از راه دورم را تمرین می کنم ؟ بله وقتی ۱۱ برابر ۰ باشیم ( می خندد) ، و دروازبانی در کار نباشد.
  • البته گاهی به همراه دروازبان در انتهای تمرین کار می کنم تا بهبود پیدا کنم.
  • شروع این فصل سخت بود ، اما می توانیم برگردیم.ما فقط باید بازی به بازی پیش برویم و تلاش کنیم که چند بازی را ببریم. ما فقط به بازی بعد فکر می کنیم ، این طور  باید باشد.
  • قبلا همه می دانستند که ما پیروز می شویم ، و این فصل این کار سخت تر هم شده است. وقتی شما ۴ بار اسکودتو کسب می کنید ، همه منتظر یووه اند و می خواهند برابر یووه پیروز شوند.
  • این طبیعی است که به شکل فزاینده ای کارمان سخت شود ، اما می دانیم که چطور کارمان را انجام دهیم ، می دانیم که اینکار از سال گذشته و سالهای قبل از آن بسیار سخت تر خواهد بود.
  • ما همواره به خودمان اطمینان داریم ، ما همیشه باید به بازی بعد فکر کنیم و همه ی تلاشمان را بکنیم.
  • ما همواره به هواداران نیاز داریم ، همان قدر که وقتی خوبیم به انها نیاز داریم ، در لحظات سخت هم نیازمندشان هستیم.
  • در دقایق ۸۰ یا ۹۰ ، همین شنیدن صدای فرتزا یووه به ما قدرت می دهد ، شما می خواهید کاری برایشان انجام دهید  ، برای تیم و این به ما کمک زیادی می کند. به ما انرژی م یدهد ، داربی برابر تورینو یک مثال بی نقص است.
  • بازی با امپولی دشوار است ، ما خارج از خانه هستیم. قبل از اینکه به بازی های ملی برویم ، می خواهیم برنده شویم. هر بازی دشوار است ، اما باید به این بازی فکر کنیم ، کاملا تمرکز کنیم و تلاش کنیم ببریم.
  • وقتی پیراهن شماره ی ۱۰ را می پوشم همیشه افتخار می کنم ، زیرا م یدانم در یوونتوس پیراهن شماره ی ۱۰ بسیار مهم است.بازیکنان واقعا بزرگی ان را بر تن کرده اند ، پلاتینی ، باجو ، دلپیرو ، پس بازی کردن با این شماره برایم افتخار است.
  • من به خودم می گویم که باید به خوبی آنها باشم ، و گرنه همه منتظرم می مانند و مرا می کشند! ------> فشار اصلا روش نیستا :1:
  • من باید خوب کار کنم ، باید به ان شماره و این پیراهن احترام بگذارم.
  • لیگ قهرمانان؟ می دانیم که یوونوس سطح بالاتری از بروسیا دارد ، و بازی کردر در برابر تیم های کوچکتر همیشه سخت تر است. ما خارج از خانه هم بودیم.
  • ما می خواستیم ببریم ، و بعد از کارت قرمز کار سخت شد.
  • منچستر سیتی؟ ما همیشه می خواهیم ببریم ، پس باید دید چه می شود. مهم ترین چیز صعود است ، اگر مجبور باشیم که مساوی بگیریم  ... نمی دانم ، من مربی نیستم.
  • اگر برای صعود به مساوی نیاز داشته باشیم ، فشار نمی اوریم ، اما در ابتدا ما می خواهیم برنده باشیم.
  • هدفم برای دوران حرفه ایم؟ روزی  میخواهم که توپ طلا ببریم ، لیگ قهرمانان ، جام جهانی ... من همه ی این عنوانین را می خواهم کسب کنم.

• juve's fan, mory, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

مدل موی جدید پوگی :1: 

# 10 #

71396894247272634196.jpg

...We belive in you paul

• mory, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ کم کم خوب میشه.. الان جوونه :1:
بازیش خوب باشه ، پیشرفت بکنه مدل موهاش بیضوی [ به اقتباس از متن استاد ] هم باشه خیالی نیست..
اخه اون نت ملودی رو از کجا آورده :|

# در حاشیه بازی با امپولی ::

tqaf_img-20151110-0031_thumb.jpg
v9d2_img-20151110-0032_thumb.jpg

:22:
  • mory, Principino, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

مدل موی جدید پوگی :1: 

# 10 #

71396894247272634196.jpg

...We belive in you paul

بنده خدا آرایشگرش :fp:  . ما دور بار رفتم خط ریشمون رو درست کنه دستش لیز خورد داشت رگ گردنمون رو میزد . حالا این آقا داره نقاشی جکسون پولاک رو کلش در میاره .  :nish: :1:

نت موسیقی  رو کجای دلم بذارم آخه ؟؟؟

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بهترین بازیکن بازی فرانسه 2 - 0 آلمان شد با نمره 8.1
نوید :

دو سه بار خدیرا رو تا مرز پودر شدن برد، بخشی از بازی دشان عزیز که سیستم 4231 رو انتخاب کرده بود پوگبا چپِ اون 3 بود تو سیستم خیلی عالی کار می‌کرد

نت های موسیقی تاثیرشو گذاشته :22:
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

بهترین بازیکن بازی فرانسه 2 - 0 آلمان شد با نمره 8.1

نت های موسیقی تاثیرشو گذاشته :22:

نه سجاد جان ، مربی تاثیرشو گذاشت :22:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

شانس آوردیم دیشب تو استادیوم بلایی سر این و عمو پت نیومد...پاریس که دیشب ظاهرا کلا رو هوا بوده...یکی هم نزدیک استادیوم ترکاندن... :1:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

اقای الگری! دقت کردید پوگبا تو سیستم دشان بهترین بازیکن و تاثیر گذارترین بازیکن محسوب میشه امیدوارم دست از سیستم 3 5 2 بردارید و تو تاکتیکتون بتونید از استعدادهای پوگبا استفاده کنید!

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیشب فرانسه ۴۳۳ بود ، اتفاقا داشتم به بابای دوستم می گفتم این پوگبا چقدرررر تو فرانسه عقب بازی می کنه :دی یه صحنه هم با حیثیت نداشته ی شواینشتایگر بازی کرد :2laugh:

لینک پرو کردن کت قهوه ای بر تن شواینی ---> کلیک

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

ارنستو برونزتی ایجنت فیفا در مصاحبه با توتواسپرت:

"در مورد پوگبا می دانم که بارسلونا خواهان او است. احتمالاً در نهایت زود یا دیر به این تیم ملحق می شود. باید ببینیم یوونتوس فعلاً تصمیم دارد او را به فروش برساند یا خیر. در هر حال بارسلونا تنها باشگاه اسپانیایی نیست که به دنبال پوگبا است."

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

امانویل پتی بازیکنان سابق ارسنال گفته برای این که اوج کار پوگبا شاهد باشیم باید باقی بازیکنان تیم هم خوب بازی کنند و این گونه است که تواناییهای بالقوه پوگبا منصه ظهور میرسه..

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
پوگبا درس های پیرلو رو پس میده + تکنیک خاص خودش که چاشنی کاراش شده ..

کاملا مشخص بود بازیکن فوق العاده پارسالی طی چند بازی که تمام تیم بد بودن نمیتونه بد تلقی بشه ، دیگه کسی نمیگه خود خواهه ، چون 4 بازی پشت سر همه با پاس گل پوگبا یا موقعیت سازیش داریم برد کسب میکنیم.. و سایر بازی ها هم موقعیت سازیش و بازی با توپ و بدون توپش عالی بوده، احساس میکنم چون درگیره این سبک بازی و موقعیت سازی هست گلهای کمتری میزنه که هیچ اشکالی نداره در مجموع.. وظایفش نسبت به پارسال متحول شده و باز هم میگم تماما درس های همبازی بودنش با مسترو رو داره به نمایش میذاره البته با سبک و سیاق خودش

با همین فرمون برو جلو پسر..

+ 5e44_img-20151126-0005_thumb.jpg
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

کفش های پوگی در بازی دیشب هست که در حمایت از مردم فرانسه که قربانی حملات تروریستی شدن اونا رو پوشیده...

05212237407593260790.jpg 70259953551959437588.jpg

16.gif# 10 # 16.gif

[حجم تصاویر به ترتیب 36 و 29 کیلوبایت]

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
ویدئویی از سایت ورزش3 که مهارتهای یه هشت پا رو نشون میده
مدت زمان:حدود 6دقیقه
حجم:48 مگابایتhttp://dl1.video.var...ba_joventos.mp4