پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر
* * - - - 6 رای

پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

2382 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آيا پوگبا ماندني ست ؟ (64 کاربر رای داده است)

به نظر شما آيا پوگبا ماندني ست ؟

1. بله (33 رای [51.56%])

درصد آرا: 51.56%

2. خير (31 رای [48.44%])

درصد آرا: 48.44%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

#2381 aminvo

aminvo

تیفوسی یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 882 ارسال
  • شماره کاربری : 19482

ارسالی 28 November 2016 - 12:05 PM

دیشب واقعا توی بازی منچستر درخشید، هرچند یک سری بنجل کنارش بازی می کنند و کیفیت بازیش را پایین میارند ولی در عوض باعث شدند بیشتر تو چشم باشه و مسئولیت بیشتری داشته باشه تا زمانی که کنار برترین هافبک ها بازی کنی. 

پوگبا فوق العاده بود . ویدال فوق العاده بود.   واقعا رفتن این دو نفر از یووه مخصوصا ویدال برای من خیلی نامیدم کرد از تیم.   ویدال هم عاشق یووه بود و هم اون جنگنده ای که لازم داشتیم بود. 

انتظار داشتیم امثال ناینگولان و هامشیک به اون خط هافبک اضافه بشن، ستاره ها مون هم رفتن . فقط می تونم افسوس بخورم

• mory, eⁿzº, Mauro Camoranesi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know i had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to moving where i belong there.

#2382 Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• وضعیت :
  • اعضا
  • 369 ارسال
  • شماره کاربری : 22626

ارسالی 28 November 2016 - 06:52 PM

پوگبا عالی بود،بهترین بود و هست اما اگر به این باور رسیدید که میتونستیم با حقوق بیشتر وسوسه ش کنیم برای موندن سخت در اشتباهید.

پوگبا و رایولا از زمانی که به یوونتوس اومدن به فکر همچین روزی بودن.

طرف از لیگ جزیره اومده جایی که بیشترین مانور و توجه رسانه ای توی دنیا رو داره.اومده اینجا خودش رو اثبات کنه توی این سن و دوباره برگرده جایی که بهش تعلق داره.

مطمئنم که توی همون قرارداد اولیه هم درصد پورسانت رایولا مشخص شده بوده.

خودم هم نمیخوام گول بزنم.جزیره در حال حاضر جذابترین لیگ دنیاست.منم اگر جای اون بودم همین کار رو میکردم.بازیکن آکادمی منچستر بوده.و ایتالیایی هم نبوده.یه زمانی با بی محلی انداختنش بیرون و حالا هم منتش رو میکشن و حاضر شدن رکورد نقل و انتقالات رو براش بشکونن.

در مورد فروشش هم یه دفعه اتفاق نیفتاده.همون زمان که از آلگری میپرسیدن که قرار به جای پوگبا 120 میلیون بگیری و میگفت من نمیتونم با 120 تا یه پوگبا دیگه پیدا کنم خبرایی بود.از رفت و آمدهای گاه و بیگاه رایولا به وینوو باید به رفتنش شک میکردیم.

اما عدم جایگزینیش خیلی آزار دهنده ست.

• eⁿzº, aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

#2383 Giuseppe Marotta

Giuseppe Marotta

افشینز❤️❤️❤️

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1711 ارسال
  • شماره کاربری : 20737
  • LocationKIDM

ارسالی 28 November 2016 - 11:09 PM

پوگباه رو شک ندارم دیگه هیچ تیمی براش یوو نمیشه

منظورم اینه شاید سالیان سال به اندازه یک میلیون پشت و ایاد خودش پول و حقوق بگیره تو تیم های منچستر و .. اما این تضمین رو میدم دیگه اون ابهتی که تو یوو داشت رو تو هیچ تیم دیگه ای نمیتونه به دست بیاره

همه حرفای دوستان راجب پوگبا زده شد رو قبول دارم اما تو یه زاویه دیگه اگه نگاه کنیم معامله پوگبا معامله سه سر باخت برای یوو پوگبا و منچستر بود و فقط این وسط برندش ناپولی بود

منچستر با این همه هزینه برا پوگبا انتظار داشته پوگبا یه تنه بازی رو براش تو لیگ در بیاره که هیچ وقت پوگبا نمیتونه

پوگبا علی رغم حقوق بالا و جو رسانه ای انگلیس بازم نمیتونه اون ابهت و یک یه تاز بودنش تو یوو رو جای دیگه داشته باشه

یوو هم از نظر فنی نتونست کسیو جاش بگیره و ضرر کرد و هم اینکه نتونست از پولش استفاده بسیار عالی بکنه

خدایی چندین سال بود که همه ما میگفتیم اگه پوگبا اگه روزی رفت با قیمت n تومن میشه چه رویا های باش ساخت : وراتی ،سانچز، کاوانی ،...

• mory, alexdelpiero, aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی