پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- پــُل پوگبا - Il Polpo Paul

* * - - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2806 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یووه نه پپ رو اورد  نه پوگبا البته ساری  هم خیلی خوبه سبکش جذابه خیلیامون دلمون میخواس خوب بازی کنیم اما پوگبا واقعا جایگزینی داراه؟؟  فک کنم داره میره رئال 

• mory, Aminvo, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
فکر کن بیاد یووه. ما که در حد رعال نیستیم ولی میتونیم در حد منچستر سیتی پی اس جی باشیم. به شرط اینکه سر کیسه رو شل کنیم
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

استوری امروز پوگبا

5a5_pogba_thumb.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا واقعا دو حالت داره یا رایولا و پوگبا دارن از نام یوو سو استفاده میکنن و میخان از طریق قرارداد تومی ببندن

یا اینکه پوگبا سرش به سنگ خورده و دلش یاد تعطیلات تورین افتاده و اصرار شدید ب برگشت ب یوو داره
امیدوارم حالت دوم باشه و حتی حاضرم برا جذبش الکس ساندرو پیانیچ یا دیبالا یا کاستا یکیشون فدا مداش بشن
  • Aminvo و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

دوباره یووه رو Follow کرده در توییتر! قراردادش در 2021 تموم میشه و پیشنهاد تمدید رو هم رد کرده. فقط 15 پیجو فالو میکنه و فقط 2 باشگاهو! (+ یونایتد)

گفته میشه حقوقش 17.5 میلیون یورو هست که برای مایی که سومین حقوق دنیا رو بین کُل ورزشها میدیم، نباید مشکلی باشه!

البته اگه درآمدهای تبلیغاتی و بونوسها رو هم حساب کنیم، ~27 میلیون میگیره که فقط کمتر از مسی، رونالدو، نیمار و بیل هست!

پارسال اکیپ مدعی شد که یووه حق بازخریدشو با 62 میلیون یورو داره و هیچوقت هم تکذیب نشد!

پوگبا --------  بیانیتش -------- رمزی          

-------------- دیبالا ----------------

رونالدو ---------------------- هگوان

یعنی رابیوت + امره + 50 میلیونو پیشنهاد بدیم، بازم رد میکنن؟ :39:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یعنی رابیوت + امره + 50 میلیونو پیشنهاد بدیم، بازم رد میکنن؟ :39:

اگه  رد کردن خدیرا و متوئیدی و دی شیلیو رو هم بیار تو قرارداد . واسه ما همش سوده  :1:

• Orphée, mory, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

یونایتد تا تابستون هم صبر نکرد و همین ژانویه جانشینش یعنی برونو فرناندز رو خرید که حتی پُستای غیرتخصصیش هم دقیقاً مثه پوگباست... حتی قیمت خریدشم تقریباً برابره با اون بند خریدی که شایعه ست یووه برای خرید پوگبا در اختیار داره. #6 هم به احتمال زیاد تابستون آزاد میشه. همۀ اینا درحالیه که برا اریکسن تلاش هم نکردیم که شاید برای بهبود رابطه با ماروتاست در تسهیل انتقال ایکاردی به یووه! البته #5 هم آزاد میشه در صورتی که شایعات قربونی کردن پیانیچ برای خرید تونالی و پوگبا درست باشه!

یادم که میوفته #10 یووه رو چقدر هرزه کردیم، اعصابم خورد میشه... :22:

• Pinturicchio, GG.B1, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

i#Pogback

ES_p5LbXQAEUzhJ12.jpg

اگه بهش میگفتیم آقای پُل تو قرارداد داری و باید بمونی، الان مجبور نبودیم 15 میلیون بهش حقوق بدیم! پوگبا تو اینستا استوری گذاشته که داره با لباس یوونتوس ماتوییدی تمرین میکنه! خودش گفته [بعد این حرکت من] چشم سفیدها در مورد پیراهن یووه صحبت خواهند کرد ولی من فقط دارم از دوستام حمایت میکنم، همه ش همینه و نه چیزی بیشتر. ما هم باور کردیم که پیراهن فرانسۀ ماتوییدی رو نداشتی! :D 3 روز پیش 27 ساله شد و آخرین پیشنهاد یووه 60 میلیون + رمزی بود که فکر میکنم منصفانه هم هست... B)

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
حس می کنم پوگبا با پوشیدن پیراهن یوو متیودی خواسته حواس ها پرت کنه
ایجنش امروز گفته تابستون یکی از بزگترین بازیکنام رو میبریم رئال احتمال زیاد منظورش پوگباس
  • Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدا کنه بگیریمش جای همین متوییدی.........خدا کنه یووه رو انتخاب کنه خدا کنه ایجنتش ادم باشه در برابر یووه 

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

آگرستی فاش کرده که یووه قبل از خرید دلیخت واسه پوگبا تلاش کرده! نمیدونم واقعاً چی یووه رو منصرف کرد چون هر دو تقریباً هزینۀ یکسانی برای یووه داشتن، دلیخت کلاً ~200 میلیون خرج رو دست یوونتوس گذاشت و اگه فرض بگیریم پوگبا 15 میلیون در یووه میگرفت و 100 میلیون به منچستر میدادیم و 20 میلیون هم به رایولا، کلاً اینم میشد ~200 تا حالا با کمی بالا و پایین. البته خرید پوگبا برای منچستر، ~242 میلیون خرج داشت که تازه اینم تفاوت بزرگی نیست. شاید سن دلیخت و ارزشِ فروشِ دوباره ش رأیِ مدیرای یووه رو زد... همۀ اینا رو بدون در معادله گنجوندن شایعۀ بند 60 میلیونی در قرارداد پوگبا برای یووه گفتم! :64: 

P.S : البته شاید باید اینم در نظر گرفت که قرارداد بوجبا 2021 تموم میشه...

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

فابریتزیو رومانو (اسکای) : قبل از شیوع کرونا از اومدن پوگبا مطمئن بودم ولی حالا قضیه مشکل شده. ولی مطمئنم که یووه تلاششو خواهد کرد! Rai هم گفته فن ده بیک آلترناتیو پوگبا برای یووه ست ولی خبرگزاریش بیشتر نامعتبره تا معتبر... آگرستی هم گفته پوگبا یه هدف [دست یافتنی] برای یووه ست نه یک رویا! :458:

• mory, Pinturicchio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

آگرستی فاش کرده که یووه قبل از خرید دلیخت واسه پوگبا تلاش کرده! نمیدونم واقعاً چی یووه رو منصرف کرد چون هر دو تقریباً هزینۀ یکسانی برای یووه داشتن، دلیخت کلاً ~200 میلیون خرج رو دست یوونتوس گذاشت و اگه فرض بگیریم پوگبا 15 میلیون در یووه میگرفت و 100 میلیون به منچستر میدادیم و 20 میلیون هم به رایولا، کلاً اینم میشد ~200 تا حالا با کمی بالا و پایین. البته خرید پوگبا برای منچستر، ~242 میلیون خرج داشت که تازه اینم تفاوت بزرگی نیست. شاید سن دلیخت و ارزشِ فروشِ دوباره ش رأیِ مدیرای یووه رو زد... همۀ اینا رو بدون در معادله گنجوندن شایعۀ بند 60 میلیونی در قرارداد پوگبا برای یووه گفتم! :64: 

P.S : البته شاید باید اینم در نظر گرفت که قرارداد بوجبا 2021 تموم میشه...

شاید اگر پولمون رو خرج پوگبا(یا هافبکی در سطح پوگبا) می کردیم و می رفتیم سراغ یک مدافع ارزون تر،خیلی منطقی تر بود.

فکر می کنم این فرصتی که به دلیخت داده شد رو اگر به روگانی ،در فصل اولش،داده بودیم لااقل به لحاظ تکنیکی بازیکنی هم ارزش با الان دلیخت در اختیارمون بود و منظورم اینه که به لحاظ فنی می تونستیم بازیکنی در حد روگانی 2015 رو بجای دلیخت بیاریم و پولش رو خرج یک هافبک (مثل پوگبا) بکنیم.

البته به لحاظ تبلیغاتی قضیه متفاوته!اونجوری حتی خرید رونالدو هم توجیه میشه!دیگه دلیخت که جای خود داره!

البته از این لحاظ هم حقیقتا نمی دونم دلیخت با ارزش تر بود یا پوگبا!

• Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

ال چیرینگیتو که در مورد اخبار مربوط به رئال معتبره، گفته اونا دیگه خواهان پوگبا نیستن و این یعنی یووه تنها تیم علاقه مند به بوغباست! راست و دروغش با خودشون...

یه نقل و قول نه چندان قدیمی از پوگبا : یزمانی هیچکس منو نمیخواست، بجز یووه... حالا که همه منو میخوان، ترجیح میدم اینجا بمونم... :29:

• mory, GG.B1, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

فابریتزیو رومانو (اسکای) گفته باور دارم که اگه [محدودیتهای مربوط به] کرونا بوجود نمیومد، بوغبا الان بازیکن یوونتوس بود! بهرحال آخر فصل هم قراردادش تموم میشه و میتونه مجانی بیاد... هرچند به بهای 26 ساله شدن حسرت سی الِ ما! اکیپ هم چند وقت پیش گفته بود یونایتد میخواد از آپشن خودش برای تمدید 1 سالۀ قرارداد تا 2022 استفاده کنه...

• حامد, GG.B1, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
برو تو امون رئال تا مثل دستمال توالت بات رفتار کنن
واقعا این همه تا دیدوز دوسش داشتم ولی دیگه مهرش از دلم بیرون رفته
امیدوارم اگ یوو بخاد برشگردونه پول یا مفت بهش نده
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

عالی میشه بره رئال تا ما با خیال راحت کاماوینگا رو بگیریم ...

هیچوقت بازیکن سابق در یووه نخواهد شد ؛ یادش بخیر ی زمانی تو یووه حرف از توپ طلا میزد الان دسته خر هم ندادن دستش :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

این پسر فقط دنبال پول بیشتره نه موفقیت و پیشرفت در فوتبال ....

الان هم اگر بخواد جایی بره حتما باید قرارداد مالی چرب  تری باهاش ببندند .

• Aminvo, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

i#PogBye

photo_2020_10_18_15_54_27.jpg

منچستر یونایتد از بند تعبیه شدۀ خودش در قرارداد پوگبا استفاده و قرارداد او رو به مدت 1 سال دیگه یعنی تا 2022 تمدید کرد!

قبل از فراگیری کرونا، یووه در حال طرح ریزی برنامه ای برای خریدش بود ولی حالا بعد از تمدید و ضررهای مالی عظیم، گرفتنش مشکل خواهد بود! #فابریتزیو_رومانو (اسکای)

• GG.B1, Sayyed Amir, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

رفیقتون دید رئال نمی خوادش زد زیر حرفش و گفت من عاشق یووه ام و می خوام پوگبک کنم یووه.

حرف خریدش تو ژانویه جدیه و احتمال معاوضه با دیبالا

از نظر اخلاقی که مفت نمی ارزه ولی فنیش الانم که افت کرده عالیه. معاوضه با دیبالا می تونه یه واقعیت رو به پیشرفت باشه. نکته قضیه هم پست دیبالاست. بیچاره کرد ما رو با این پست بازیش !

• tecra, Escanor, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی