پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
373 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بالاخره یکی از بازیکنای مورد علاقه من در شرف پیوستن به تیم مورد علاقه ام هست ...

[img width=480 height=359]http://www.christiankaufmann.de/fotos/f11SalihamidzicHasan_05_005.jpg[/img]

نظرتون چیه؟

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
اصلا خرید خوبی نیست
Juve اگه می خواد سال بعد حرفی واسه گفتن داشته باشه باید بره سراغ هافبکهایی مثل کریستیانو رونالدو یا جرارد
مخصوصا اگه کامورانزی بخواد بره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
عزیز یعنی کریستینو رونالدو بهتر از صالح حمیدزیچه؟ اصلا ....

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حميرد جون اين مديووه به دليلي كه من نمي دونم داره آيه ياس مي خونه وگرنه يووه همين الان بهترين تيم دنياس كه با حضور حميدزيچ ستاره هاش n+1 مي شه. من اين بازيكن رو ازوقتي علي دايي رفت بايرن دوست داشتم و خوشحالم كه اومد يووه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
یوونتوس تیم طمع داریه حاضر نیست پول خرج کنه آخه زیچ هم خریدن داشت بره سراغ کریس رونالدو من با ماد یووه موافقم اما حمیرد یکم دقت کن تو انتخابت اصلا یک دریبل رونالدو 100 تا مثل زیچ رو میرزه عزیزم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من به شخصه اعتقاد دارم حسن صالح حميدزيچ براي بايرن هم کوچيک بود چه برسه به يوونتوس کبير ولي حداقل ميتونيم اميدوارم باشيم در يووه فوق ستاره بشه با تشکر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به نظر من هم خرید خوبیه ولی خب بهتر از اینا هم می شه پیدا کرد.... در ضمن لازم به ذکر می باشد که کریس رونالدو اصلا اصلا دوست داشتنی و خوب نیست... و من اصلا دوست ندارم بیاد یووه...

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

عزیز یعنی کریستینو رونالدو بهتر از صالح حمیدزیچه؟ اصلا ....

کریستیانو رونالدو اصلا با حمیدزیچ قابل مقایسه نیست
رونالدو الان یه ستارس در صورتی که حمیدزیچ توی عمر فوتبالش تو این سطح نبوده
شاید واست عجیب باشه بشنوی من یه زمانی یکی از طرفدارای حمیدزیچ بودم (دوران اوجش تو بایرن) اما همون موقع هم در حد کریستیانو رونالدو نبود
این هم یادت نره که کریستسانو رونالدو الان چند سالشه در حالی که حمیدزیچ دیگه فسیل شده

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

حميرد جون اين مديووه به دليلي كه من نمي دونم داره آيه ياس مي خونه وگرنه يووه همين الان بهترين تيم دنياس كه با حضور حميدزيچ ستاره هاش n+1 مي شه.
من اين بازيكن رو ازوقتي علي دايي رفت بايرن دوست داشتم و خوشحالم كه اومد يووه

نه عزیزم من آیه یاس نمی خونم
توهم بهتره از روی منطق حرف بزنی از از رو احساس
همه میدونن که حمیدزیچ یه بازیکن درجه 2 هست (تازه از بعضی ها شنیدم که گفتن درجه 3 )

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه حسن صالح که فیکس تیم ما نیست مگه کامورانزی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به عنوان یک بازیکن جانشین و تعویضی خیلی خیلی هم خوب هست در ضمن پولی هم در قبالش ندادیم پس نکته مثبت دیگری هست بازیکن کمی هم نیست درسته سنش بالا هست اما به هر حال بازیکن ثابت بایرن هست ****************************************************** صحبت های این بازیکن رو هم با هم می خوانیم بله ، من به در تابستان به يوونتوس خواهم پيوست . اين يك چالش جديد و واقعا مهيج براي من است. اين باشگاه پيشنهاد خوبي به من داده است . صالح حميد زيچ در ماه اوت كناره‌گيري خود را از مسابقات فوتبال ملي اعلام كرد اين بازيكن ادامه داد: از روزي كه پيشنهاد يوونتوس به دستم رسيد، ذهنم را به خود مشغول كرد، زيرا هميشه آرزو داشتم فرصتي فراهم شود تا بخت بازي در تيم بزرگي ايتاليايي را به دست آوردم. حميدزيچ تصريح كرد: در هفته جاري تصميم قطعي خود را براي اين منظور گرفتم. شرايطم را در نظر گرفتم. ديدم بعد از سال ‌ها حضور در بوندسليگا و كسب تجارب بسيار، با داشتن 30 سال سن آمادگي كامل براي پيوستن به تيمي جديد از فوتبالي تازه به اسم يوونتوس را دارم. از جنبه مالي نيز حضور شرايط ايده ‌آلي را برايم مهيا مي‌ سازد

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
منم صالح حمیدزیچ رو به عنوان یه بازیکن جانشین قبولش دارم

ولی اگه کامورانزی خدای ناکرده بخواد بره باید یه بازیکن توپ جایگزینش بشه

مثل کریستیانو رونالدو

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهر حال اح

حميرد جون اين مديووه به دليلي كه من نمي دونم داره آيه ياس مي خونه وگرنه يووه همين الان بهترين تيم دنياس كه با حضور حميدزيچ ستاره هاش n+1 مي شه.
من اين بازيكن رو ازوقتي علي دايي رفت بايرن دوست داشتم و خوشحالم كه اومد يووه

نه عزیزم من آیه یاس نمی خونم
توهم بهتره از روی منطق حرف بزنی از از رو احساس
همه میدونن که حمیدزیچ یه بازیکن درجه 2 هست (تازه از بعضی ها شنیدم که گفتن درجه 3 )

تمال داره تو يووه ستاره بشه.بعيد نيست.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
امیدوارم حمیدزیچ هم مثل ندود وقتی بیاد یوونتوس یه فوق ستاره بشه ... چون ندود وقتی لاتزیو بود فوق ستاره نبود، بازیکن خوبی بود ولی تو یوونتوس بهترین شد ... امیدوارم حمیدزیج هم همینکار رو تکرار کنه .... عزیزی که اسمتو نمی دونم (MAD JUVE) کریس رونالدو 20000000000 نفر رو هم دریبل بزنه بعد بره تو اوت چه فایده ای داره. چقدر تا حالا بازی ازش دیدیم که کلی موقعیت خراب کرده .... به نظر من که اصلا رونالدو بازیکن خوبی نیست .... من اصلا ازش خوشم نمیاد. در کل اگر خدایی نکرده رونالدو هم بیاد یوونتوس مجبورم مثل (ابراهیموویچ) ازش طرفداری کنم .... ولی اصلا ازش خوشم نمیاد.

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

یوونتوس تیم طمع داریه حاضر نیست پول خرج کنه آخه زیچ هم خریدن داشت

بره سراغ کریس رونالدو

من با ماد یووه موافقم اما حمیرد یکم دقت کن تو انتخابت اصلا یک دریبل رونالدو 100 تا مثل زیچ رو میرزه عزیزم

خطاب به HAMIRD :
اگه یه کم دقت میکردی من نگفتم که رونالدو 20000000000 نفر رو دریبل میزنه !!!
بلکه گفتم از یه ستاره هست که اینو همه میدونن (من اصلا طرفدار منچستر نیستم ولی منطقی صحبت می کنم وقتی یه نفر خوبه می گم خوبه حتما نبتید بازیکن Juve باشه)

در مورد ابراهیمویچ هم باید بگم وقتی هم که تو Juve بود من اصلا ازش خوشم نمی اومد و همیشه میگم رفتن Juve به سری B یه توفیق اجباری بود که از تیم بره

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
در هر حال دیگه حمیدزیچ یکی از بازیکنهای یوونتوسه بازیکن مورد علاقه من در سالهای دور (در دوران اوجش توی بایرن) ولی گفتم که دیگه پیر شده ... در هر صورت منم امیدوارم تو یوونتوس به دوران اوجش برگرده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از اولشم باهاش حال نمیکردم کریس رونالدو با این که روانیه اما بهتره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم مثل خيلي هاي ديگه مي شه يه ذخيره‌ي خوب.چرا انقدر باهاش مخالفين. اين كه باز بهتر از بكامه.فوتباليسته نه بازيگر تبليغ

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
حسن که انگشت کوچیکه ی کریس رونالدو هم نیست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
عجب گيري داديد به اين بدبخت. ولش كنين. مهم اينه كه اومده و از تابستون با يووه است. كشتيدش!

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
شکتاک جون باید با این روند یووه گیر داد اما از دیروز خیلی بهتر شده چون رفته سراغ ساویولا و امروز هو رفته سراغ هانتلر و امروز ا ز زبان دشام گفته شده که امرسون خواسته برگرده یووه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی