پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس 2011-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
42 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
در این بخش از دوستان عزیز میخام تا در مورد لیست خروجی یووه توضیح بدن اینکه چه بازیکنایی و به چه دلیلی از تیم برن دوس دارم بحث بیشتر فنی باشه تا احساسی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اول بوریلو- پادوین و جاکرینی با قطعیت صد درصد ایستگاریبیا و کوالی هم با قطعیت 80 درصد پپه هم با قطعیت 60 درصد این نظر من است.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بوریلو ، ایستیگاریبیا و ماتری جاکرینی هم بازیکن قابلی نیست ولی خب ممکنه یه جاهایی به کار بیاد

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
كوا كه تمديد كرد لياقت كونته همين كوا و بوريلو هستن

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظرم پادوين-استيگاريبيا-بوريلو-ماتري-منينگر از يووه برن پادوين كه كلا بازي نميكنه زياد و نميشه روش حساب كرد،بوريلو اين آخرا تلاشش بيشتر شد ولي كلا كاري ازش برنمياد و نا اميد كنندست ماتري هم اينجوري پيش بره بهتره كه جدا بشه ، و حداقل يه جايگزين خوب واسش بياد استيگاريبيا هم كلا بازيكني درجه 2 هست و كلاس بالايي نداره كراسيچ هم كه قطعا جدا ميشه،ولي اميدوارم اليا نره چون به نظرم استعداد زيادي داره

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
بهترن گزینه ها از دید یه فوتبال شناس:1- بوریلو- چون در بازی های انجام دادش فقط از فاصله کم گل به ثمر رسونده و حتی بازیکن زخیره خوبی هم نیسب 2-الیا- واقعا نتونسته خودشو جا بندازه و یه بازی هم ازش ندیدیم که نتیجه بگیریم 3-اشتیگریبیا به صورت قرضی-یادم نمیره در میانه فصا چند بازی خوبی ازش دیدم و احساس میکنم با بازی قرضی و برگشتن میتونه موثر باشه 4- بونوچی- شاید خیلی ها دوست دازن راجع به بازیهای خوبش صحبت کنند-اما توجهتون رو به دو تامسئله جلب کنم:1- تعداد گل به خودیها و بازیهای ضعیف و اشتباهات فاحش و تخریب کننده بونوچی خیلی بیشتر از بازیهای خوبشه و 2- اگه کسی مثل کیه لینی در کنارش نباشه اصلن به تنهایی خوب نیست و مخربه تیمه-انگار از توپ میترسه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بوریلو که واقعا قطعیه استیگاریبیا . از بین کوا و ماتری هم یکی که ترجیح میدم کوا بره . په په و پادوین هم به دلیل توانایی بازی تو چند پست میشه به عنوان یه ذخیره نگهشون داشت با رفتن جاکرینی هم به شدت مخالفم . به دردمون میخوره .

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
بهترین های لیست خروجی از دید کونته: 1- بوفون 2- کیه لینی 3- پیرلو 4- الکس 5- بارزاگلی 6- لیتشتاینر(به قول خیابانی لیختن اشتاینر) :)) 7-ووچینیچ 8- مارکیزیو 9-ویدال

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من به ترتیب خروجیها رو مینویسم و این اعتقادم هست و هیچ تغییری هم نمیکنه.ما اول باید مدیرانی داشته باشیم که خرج بکنن.من احساس میکنم یوونتوس الان شده آزمایشگاه.این تیم درسته قهرمان شده و بدون شکست اما جای آزمایش نیست.تیم باید درست بسته بشه.واسش خرج بشه با چند تا بازیکن قرضی درجه دو نمیشه امیدی به این تیم داشت و اگر نتیجه ای بدست اومده به خاطر تزریق انگیزه بوده وگرنه از لحاظ کیفی بازیکن بسیار ضعیفیم خروجیهای ما ا-استیگاریبیا:بدون شک این بازیکن باید برگردونده بشه.این بازیکن در حد یووه نیست. 2-منینگر:این دروازه بان دیگه جایی در تیم نداره و حتما باید جز خروجیها باشه 3-الیا:کاملا مشخصه این خرید از اول هم اشتباه بود مثلا ماروتا خریدی انجام داد که جز بهترینهامون باشه و خرید تاپی باشه برعکس از همه کمتر بازی کرد و کنته بهش بازی هم نداد 4-کراسیچ :بدون شک باید بره و این اتفاق هم خواهد افتاد 5-گروسو:وقتی که تابستون این بازیکن رو رد نکردیم واقعا تعجب کردم از ماروتا 6-پادوین :یک خرید مزخرف وضعیف دیگه .وقتی اینجور خریدی کردیم یقین کردم مدیرامون فقط تو فکر این هستن که چجور بازیکنی بگیرن که خرجی نداشته باشه 7-بوریلو:از اول با خرید این بازیکن مخالف بودم ولی همون سیاست مدیرها اتفاق افتاد .امیدوارم دیگه اون حماقت تکرار نشه و بلافاصله عذر این بازیکن بنظرم درجه دو وحتی سه رو بخوان 8-کوالیارلا:بدون شک یکی از ضعیفترین بازیکنهامون هست.نگه داشتن این بازیکن هم حماقته.اینقدر دقت کردم نه از لحاظ فنی بازیکن قابلیه و نه از لحاظ روانی آرامش داره نمونش اخراج بیموردش ویا ناراحت شدنش از دست استوراری بعد از گلی که زده بود و کارتها واعتراضهای زیادی که طول فصل داشت 9-دلپیرو:درسته خیلیها میخوان دلپیرو باز هم تمدید کنه اما بهتر اینه که خودش خداحافظی میکرد .من از رفتن دلپیرو هم بدم نمیاد به هر حال باید یک روزی بره وجاش رو بده به جوونها 10-ماتری:این مهاجم هم بدرد ما نمیخوره. 11-مارونه:این بازیکن رو هم باید بدیم بره 12-استوراری:این دروازه بان هم دیگه نمیتونه برامون مفید باشه ضمنا کل بازیکنهای قرضیمون در تیمهای دیگه رو بنظرم باید بطور کامل بفروشیم که اسم نمیبرم دیگه اینها رو بفروشیم و بازیکن درجه یک بگیرم.قدم اول کاسرس رو دائمی کنیم و جاکرینی هم میتونه برای ذخیره خوب باشه هر چند میدونم اینها شاید همش اتفاق نیفته با این مدیرامون ولی باید این تغییرات داده بشه

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
گرفتن بوریلو که از اول اشتباه بود از نظر من کوا و ماتری هم نمیتونن کمک چندانی به یووه کنن البته اگه مهاجم قرار باشه فقط یکی بخریم باید یکیشون بمونه استیگاریبیا و جاکرینی و پادووین هم باید برن ولی په په حداقل واسه نیمکت خوبه کراسیچ هم که تکلیفش ملومه به نظرم الیا میتونست یه وینگر نسبتن خوب باشه ولی کونته اعتقادی بهش نداره فک کنم رفتنیه دیگه هر چند که دوست دارم بمونه دفاع هم که فقط گروسو باید بره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
1-بوریلو:واقعا خرید بی خودی بود اصلا در حد یووه نیست 2-کراسیچ:کونته بهش اعتقاد نداره به هر دلیل چون بازیکن خوبیه موندش بی خود هست و فقط خودش ضرر می کنه 3-الیا:معدود بازی های که انجام داد نشون داد که کونته چرا بزایش نمی ده 4-استوراری:واقعا دروازبان خوبیه اما در یووه داره ضرر می کنه و یووه هم مجبور بعضی بازی ها بازیش بده که مثل بازی با ناپولی ....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ليست خروجي هاي كونته براي فصل بعد ١- لوئيجي بوفون ٢ - كلوديو ماركيزيو ٣ - جورجو كيه ليني

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من کل خط حمله یووه باید عوض بشن و از یووه برن فقط باید دید با توجه به خرید های یووه در خط حمله کدوم مهره بمونه بهتره به طور مثال اگه ناپولی برای فروش کاوانی ماتری رو خواست یووه نباید درنگ کنه یا اگه پیشنهاد خوبی برای هر کدوم از مهاجم ها اومد چون سطح شون نزدیک به هم هست یووه باید اقدام به فروش بکنه در کل منظورم اینه که هیچکدوم از مهاجم های تیم ارزش سرمایه گذاری ندارن به هر حال بوریلو حتما باید از یووه بره چون معتقدم سطحش از بقیه مهاجم های تیم پایین تره تو خط هافبک هم اگه بتونن گزینه های خوب و با کیفیتی جذب کنن من با رفتن پادوین استاریگبا مشکلی ندارم الیا و کراسیچ هم با توجه به تاکتیک کونته و عدم علاقه مربی تکلیفشون روشنه و به طور حتم خروج اونها حتمیه توی خط دفاع هم گروسو وقت رفتنشه اما موتا رو معتقدم قرضی بدیم بهتره چون هنوز مطمئنم میتونه پیشرفت کنه و به یه مدافع راست خوب تبدیل بشه با توجه به اینکه یه دروازبان جوون و خوب رو داریم میخریم منینگر هم از تیم جدا بشه هم برای خودش و هم برای تیم بهتره البته توی بازیکن های قرضی در تیم های دیگه با فروش پارتزینزا یاکوئینتا و مارتینز مشکلی ندارم و با برگشت ملو و زیگلر به تیم موافقم بقیه بازیکن های قرضی تیم هم دوباره قرض داده بشن بهتره

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
چرا همه به خط حمله نگاه میکنن؟ هیشکی یادش نیست وقتی که یکی مثل کیه لینی نبود چه بد باختیم یا بونوچی مثل هندونه در بسته میمونه یه روز داغونه یه روز عالیه باید 2 تا دفاع عالی بگیریم دفاع یووه از قدیم زبان زد بود نه حمله بونوچی باید بره

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
2 تا دفاع قوی باید باشن که واسه سمت چپ دست به دامن کاسرس نشیم هر وقت یاد بگیریم گل اولو نخوریم خوب میشه

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
فکر نمیکنم چیزی به اسم منطق وجود داشته باشه برای خروج از یووه با شرایط فعلی ! از رفتن الکس بگیرید تا بازی ندادن به کراسیچ ! اون چیزی که مشخصه کونته معیارش برای بازی دادن به بازیکنها امادگی و قابلیت هاشون نیست معمولا تو ی تیم وقتی بازیکنی خوب عمل نمیکنه کنار گذاشته میشه و به مرور از تیم میره ولی تو تیم کونته حداقل الکس و کراسیچ قضیه عکس داشتند!

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
استیگاریبیا - بوریلو - الیا - کراسیچ حتما باید برن و تیم با اومدن بازیکنان جدید تقویت بشه :smile:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
رسیدیم به لیست خروجیها!!!! خب فابیو گروسو اول از همه باید بره.بعدش اون بوریلو.استیگاریبیا.و دلم نمیاد بگم ولی چه کنیم میلوش کراسیج.الیا هم بره بهتره ما که نفهمیدیم کی بود :laughing: تمدیدیها هم باید آله و استوراری و منینگر باشند.

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
لیست خروج : مننینگر - گروسو - پازینزا - ملو - کراسیچ - الیا - استگریبیا - مارتینز - بوریلو - کوالیارلا

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

لیست خروج : مننینگر - گروسو - پازینزا - ملو - کراسیچ - الیا - استگریبیا - مارتینز - بوریلو - کوالیارلا

اون بوریلو کودنو باید با تیپ پا بندازن بیرون ! :1:
کوا رو من دوست دارم ... دمش گرم چه خفن دیشب با آرنج گذاشت تو دهن یارو :))

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی