پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
195 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بدنه اصلی آتزوی امسال رو یوونتوسی ها تشکیل میدن . فقط جالبه تو کوپا طرفدار همین بازیکن ها باشید و از گل زدنشون خوشحال و از گل خوردنشون به شدت ناراحت بشید ولی بعد از مدت خیلی کوتاه دیگه دوست نداشته باشید این بازیکن ها رو که فقط و فقط لباسشون عوض شده .و طرفدار تیمی دیگه باشید واقعا جالبه اگه طرفدار یووه هستید و طرفدار آتزوری با این بازیکن ها نیستید !! و طرفدار آلمانی هستید که یک بازیکن آلمانی هم نداریم !! احسان alexi khord جمله جالبی داره به تیمت ایمان داشته باش چه اتزوری چه یووه فکر کن همیشه میخاد ببره هلند و اسپانیا هم همیشه تیم های خوبی داشتن . چه تو جام جهانی چه تو یورو . هیچوقت به حقشون نرسیدن . ولی اسپانیا دیگه خودش رو جدا کرد و با 2 قهرمانی از هلند پیشی گرفت . یورو 2004 و اون تبانی و برد در بازی آخر که فکر کنم دقیقه آخر گل زدیم و 2-1 بردیم و اون خوشحالی که همه ریختن رو هم . شاید تلخ ترین برد آتزوری بود برام .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
داداش اسپانیا کی همیشه خوب بوده ؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟!! :13: همین از یورو به اینور تازه فهمیدن جام چیه !!! الآن 91 سال ِ که تو حسرت ِ برد ِ آتزوری تو تایم عادی ِ بازی موندن . اصلا نمیشه هلند رو با اسپانیا مقایسه کرد خداییش . هلند ِ رایکارد خداییش از اسپانیایی که قهرمان جهان شد قشنگ تر بازی می کرد . ای روبن !!! اون توپ ر میزدی تو گل الآن ...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
من به احترام توماس هسلر بزرگ همیشه آلمان رو دوست دارم و امیدوارم یه جدالی با ایتالیا داشته باشیم

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال

ایتالیا بازی شناور رو انتخاب کرده خب بضاعت تیم چندان بالا نیست اگر از گروه بالا بریم مسیر اسونی است چون با گروه اول بازی داریم در ضمن اسپان هم ویا و پویول نداره و امسال سال نابودیشون خواهد بود

فکر کنم با گروه 4 بازی میکنیم نه گروه 1

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ايتاليا يك دونه باشه! زماني تعصبم به تيم ملي بيشتر از يووه بود! البته الان علي الحساب به هيچ كدومشون! بعد از ايتاليا ، هلند دوست داشتني تيم با كلاسي هستش و هميشه هم ستاره هاي خوبي داشته ولي به اون صورت به حقشون نرسيدن به نظر منم با اين شرايط تو بازي اول مساوي بگيريم خيلي خوبه! اگه به دور بعد صعود كنيم به چه تيم هاي وحشتناكي ميخوريم!!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
علاقه قلبیم به ایتالیا باعث میشه در یورو طرفدار این تیم باشم . ولی جدای از ان نه کمترین امیدی به موفقیت تیم پراندلی دارم و نه اصلا موفقیت را برازنده قامت این تیم میدانم. فقط امیدوارم مسیر نزولی که از جام جهانی 2006 اغاز کردند به انتها خودش رسیده باشه و اینبار نسبت به شاهکار 2010 یک پله بالاترباستند . مدعیان اصلی قهرمانی به سبک چند سال اخیر اسپانیا و المان هستند . با اسن تفاوت که اسپانا تقریبا در اواخر دوران بهره بری نسل طلاییش به سر میبره و المان با ترمیم همه جانبه ساختار فوتبالش هر ساله ستارگان امیدبخشی رو میکنه و اینده را هم در چنگ خودش داره . به هلند همیشه دوست داشتنی هم علاقه یادی دارم ... تیم همواره شایسته و همیشه ناکام تورنومنت هاست . طی سالهای قبل هلند های به مراتب بهتری هم دستشان از این جام کوتاه مانده ، باید دید این هلند ذاتا متوسط چه چیزی برای رو کردن داره . با لبخند بازی ایتالیا را تماشا خواهم کرد ولی به احترام ارتش رایش سوم از جا بلند خواهم شد .

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
نبايد اينطوري نا اميد بود در مورد ايتا.تو پستاي بالا نيمه ي خالي ليوانو ديدين من حالا نيمه ي پرشو ميبينم شايد از لحاظ تيمي آلمان و اسپانيا و هلند برتر از ايتا باشن ولي ايتاليا در شرايط ايده آل ميتونه باهاشون رقابت كنه.بدون شك ايتا بهترين خط دفاع يورو رو داره.اين خيلي براي ايتا خوبه چون تيم قهرمان جلوتر از هرچيزي خط دفاع خوبي ميخواد.به علاوه نبايد از كنار پيرلو ساده گذشت.من اعتقاد دارم اگه پراندلي بتونه از مجموعه ي تهاجمي تيم بازي خوبشون رو بگيره ايتا يه تيم وحشتناك تو اي تورنومنت ميشه.اگه بازيكنايي مثل ده روسي.ماركيزيو،مونتوليوو،جوينكو و كاسانو بتونن خوب و هماهنگ بازي كنن ايتا ميتونه يه مدعي جدي باشه.ولي همه ي اينا بستگي به پراندلي داره.من دركل به اين تورنومنت خوشبينم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

فکر کنم با گروه 4 بازی میکنیم نه گروه 1

سه با یک چهار با دو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

داداش اسپانیا کی همیشه خوب بوده ؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟!! :13:

همین از یورو به اینور تازه فهمیدن جام چیه !!! الآن 91 سال ِ که تو حسرت ِ برد ِ آتزوری تو تایم عادی ِ بازی موندن .

اصلا نمیشه هلند رو با اسپانیا مقایسه کرد خداییش . هلند ِ رایکارد خداییش از اسپانیایی که قهرمان جهان شد قشنگ تر بازی می کرد .

ای روبن !!! اون توپ ر میزدی تو گل الآن ...

مهدی بی انصافیه در مورد اسپانیا اینطوری بگیم. اسپانیا صرفا تیم خوبی داشته معنیش این نمیشه شایسته قهرمانی بوده . اسپانیا همیشه خودشون مدعی حساب می کردن و بازیکن های خوبی هم داشتن ولی به هیچ جا نرسیدن. ولی دلیل نمیشه بگیم تیم خوبی نبودن .
ولی هلند شایسته قهرمانی بوده و قهرمان نشده . منم هلند و اسپانیا رو مقایسه نکردن . مقایسم در مورد جام نگرفتنشون بود .
به قول دوستمون ناامید از ایتالیا نباشیم . شاید مثل جام حهانی 2006 زد و قهرمان شدیم . سال 2006 هم کسی انتظار نداشت ایتالیا قهرمان بشه . و به قول اون عادل ایتالیا شخصیت قهرمانی نداشت اون سال !!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

با لبخند بازی ایتالیا را تماشا خواهم کرد ولی به احترام ارتش رایش سوم از جا بلند خواهم شد .

زیبا :1:
فقط امیدوارم این ایتالیا بزاره لبخند رو لب های ما قرار بگیره !

به هر شکلی نگاه کنیم میبینیم این مردان ماشینی سال هاست با یه برنامه ریزی کاملا منظم دارند پیش میرند و روز به روز هم تیم بهتری ساخته میشه
آنها اگر یکم خوش شانس تر بودند جام جهانی 2006 رو فتح کرده بودند ! ( البته خوشحالم دستشون ازش کوتاه ماند :1: )
و رویداد بعدی یعنی ملت های 2008 که بازم به نظرم بدشانس بودند
و بعد از اون جام جهانی 2010 که هیچ تیمی شایسته تر از ژرمن ها نبود که به نظرم پُل در از دست دادنش خیلی تاثر داشت :1:

همه این ها نشون دهنده نظم و ثبات در این تیم هست که به نظرم سال های سال این تیم رو تامین خواهد کرد و باید شاهد حضور های قدرتمند آنها در ادوار بعد نیز باشیم ( هر چند آنها همیشه عادت دارند در 4 تیم باشند در هر جامی !!!! )

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
من فقط یه نکته رو بگم: در تمام طول تاریخ، هر گاه امیدها از ایتالیا در پایین ترین حد خودش قرار داشته، این تیم بهترین نتایج رو گرفته. ایتالیا همواره نشون داده که به شدت تیمی غیر قابل پیش بینی هست. کافیه به وضعیت تیم قبل از جام 2006 نگاه کنین و پیش بینی ها و نظرات که امید چندم برای فتح جام بود، یا بدتر از اون، تیم فاجعه بار سال 2000 که بزرگترین انتظار همه از اون تیم صعود از گروهش به مرحله بعد بود، و حتی تیم سال 94 با اون صعود فلاکت بار از گروهی که بزرگترین تیمش مکزیک نوپا بود. وجام جهانی 82 که با 3 مساوی از گروهمون صعود کردیم. :fp: در مورد تقارن و هماهنگی اوج گیری یووه و آتزوری هم که دوستان در بخش های مختلف حرفهاشون رو زدند و همه ازش خبر دارند. تاریخ نشون میده که به دور از تعصب، این تیم پتانسیل خلق شگفتی رو داره. چه، از نظر ستاره های نوظهور که قراره پوست انداختن آتزوری رو چندین مرحله جلو ببرند و چه از نظر انتظار و سطح توقعی که از تیم میره، این تیم شباهت عجیبی با تیم سال 2000 داره. شاید این حرف به نظر عجیب بیاد، ولی بزرگترین محرک من برای پیش بینی موفقیت آتزوری در یورو، همین ناامیدی و سطح توقعات پایینی هست که نسبت به تیم وجود داره و باعث میشه تیم در یک جو آروم کار خودش رو بکنه. الان بزرگترین توقع همه از پرندلی در بازی های یورو نه کسب افتخار و مقام، بلکه بازی آبرومندانه هست و حذف با افتخار هست. و این امتیاز رو به هیچ وجه نباید نادیده بگیریم.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

همه این ها نشون دهنده نظم و ثبات در این تیم هست که به نظرم سال های سال این تیم رو تامین خواهد کرد و باید شاهد حضور های قدرتمند آنها در ادوار بعد نیز باشیم ( هر چند آنها همیشه عادت دارند در 4 تیم باشند در هر جامی !!!! )

این تیکه رو که بولد کردم خیلی دوست داشتم :1:

من به واسطه اینکه خواهرم طرفدار تیم ملی آلمانه ، همیشه تو اینجور رقابت ها بازی های آلمانها رو هم پیگیری کردم

این دیسیپلن و نظمی که آلمان ها در تربیت و ساختن نسل جدید داشتن الان اونا رو یکی از شانس های مسلم قهرمانی کرده
نسلی که با کلینزمن و یواخیم لو ذره ذره رشد کردن ،

آلمان ( همونجوری که محمد هم اشاره کرد ) تو این چند دوره اخیر جامهای معتبر همیشه جز4 تیم و مدعی های اصلی بوده و تو هیچ جامی ضعیف نبوده که مثلا بگن آره با ضدفوتبال این حرفا به مراحل بالا رسیدن
بازیکنای آلمان علاوه بر تیم ملی ، تو تیم های باشگاهیشون هم این تاثیر رو گذاشتن ، این چند فصل رو ببینید
ایتالیا ضعیف عمل کرد این چند سال ، اما آلمان خوب ازین فرصت استفاده کرد تو همه جهات پیشرفت کرد
تونستن خودشون رو بکشن بالا ، حتی سهیمه 4 ام لیگ قهرمانان رو هم بدست آوردن
این 2،3 فصل اخیر هم دیگه بایرن قهرمان بلامنازع آلمان نبود ، دورتموند و شالکه هم تو جمع مدعیان قدر حتی تو لیگ قهرمانان خودنمایی کردن و این فصل هم دورتموند قهرمان شد
ژرمنی ها آسه آسه جلو رفتن و الان دارن نتیجه اش رو می بینن .

این سیر صعودی ژرمن ها رو مقایسه با کنید با سیر نزولی ایتالیایی ها :np:
هم آلمان هم ایتالیا بازیکنهای همدوره داشتن آلمان کاملا پوست اندازی کرد اما ایتالیا همون بازیکنهای 2006 رو برای یورو 2008 و 2010 نگه داشت و به اونا اتکا کرد
الان نتیجه اش این شده که اون نسل جوون و خام آلمان الان به بازیکنای تشنه قهرمانی تبدیل شدن ؛ مولر ، شواین اشنایگر ، پودولسکی ، نوئر و ... همه زمانی بی اسم و رسم بودن اما الان رو ببینید ...

ایتالیا تازه داره به فکر جوونگرایی کردن می افته ، خود باشگاه های ایتالیای هم تازه فهمیدن باید جوونگرایی کنن ،
تیم ملی هم از باشگاه ها ساخته می شه پس مسلما نباید از پراندلی توقع معجزه داشته باشیم
من از موفقیت ایتالیا واقعا خوشحال میشم و از صمیم قلبم اینو می خوام :rainbow: شاید به قول بچه ها معجزه بشه :1:
اما شرایط ایتالیا چیزی نیست که بخواد آدم رو امیدوار کنه ، پراندلی کلا 1سال و نیم با این بازیکنا داره کار می کنه و تقریبا اسکلت هم همون اسکلت تیم 2 تا جام قبلیه
اینو بذارید کنار آلمانی که لو رو از 2006 که کمک مربی کلینزمن بود تا آلان که 6 ساله می گذره و داره با همون نسلی که آورده و پخته شدن کار می کنه ...

در کل تو یورو 2012 بی شک تیم اول من ایتالیا خواهد بود حتی در تقابل با آلمان ،
اما جدا از ایتالیا ، از قهرمانی و موفقیت آلمان ناراحت نمی شم چون استحقاقش رو دارن :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
دوست دارم ایتالیا قهرمان بشه.ولی اگه نشد هر تیمی بجز آلمان و اسپانیا قهرمان بشن.اسپانیا (بارسلونا) که بدون مسی هیچی نیست همونطور که دیدیم تو جام جهانی به زور و با یک گل یا پنالتی و شانس اکثر تیمارو برد و ذلیل ترین قهرمان چند دهه اخیر جام بود که حتی از پس سویس و پاراگوئه هم بر نیومد.امسال هم ویا و ژاوی پویول و پیکه(با تشکر از شکیرا) یا افت کردند یا مصدومند.ولی آلمان با این که تیم قابل احترامیه و برنامه ریزیش حرف نداره.ولی این تیم آلمانه یا منتخب جهان!؟ صد رحمت به قطر. یه نگاه به ترکیب المان بندازین:کلوزه!پودولسکی!مسعوت اوزیل!خدیرا!کاکائو! بواتنگ!گومز!گونگودان!

آدم نژاد پرستی نیستم.ولی شماها دوست داشتین تو تیم ایران جانواریو دنی اولروم و استپانیان... بازی میکردند؟ دژاگه و زندی هم بیشتر ایرانی بودن ولی میخواستن برای آلمان بازی کنند.
وقتی ایتالیا هم ژرمن کامورانزی دعوت کرد خوشحال نشدم
بعد تعجب میکنم از بعضیا که طرفدار یووه هستند ولی طرفدار ایتالیا نیستن!اکثرا 50 تا60 درصد بازیکن های تیم ملی از یووه بوده. بیشتر طرفدارای ایرانی میلان و رم که معمولا 2تا 3 بازیکن در تیم ملی دارند یا حتی اینتر!!!! که بازیکن ایتالیایی نداره طرافدار ایتالیا هستند.البته خودم هم از وقتی که الکس دعوت نشد :cry2: علاقم به ایتالی خیلی کم تر شد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بابا پرتقال هم تیم خوبی داره. یادتون نره سال 2004 با نامردی قهرمان نشد. فوتبال کثیف یونان نذاشت پرتقال با شایسنگی قهرمان بشه :nugget: امسال هم تیم خوبی داریم و از گروهمون هم بالا میرم و جونتون در میاد :1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

من فقط یه نکته رو بگم:

در تمام طول تاریخ، هر گاه امیدها از ایتالیا در پایین ترین حد خودش قرار داشته، این تیم بهترین نتایج رو گرفته. ایتالیا همواره نشون داده که به شدت تیمی غیر قابل پیش بینی هست.

کافیه به وضعیت تیم قبل از جام 2006 نگاه کنین و پیش بینی ها و نظرات که امید چندم برای فتح جام بود، یا بدتر از اون، تیم فاجعه بار سال 2000 که بزرگترین انتظار همه از اون تیم
[b]صعود از گروهش به مرحله بعد بود، و حتی تیم سال 94 با اون صعود فلاکت بار از گروهی که بزرگترین تیمش مکزیک نوپا بود. وجام جهانی 82 که با 3 مساوی از گروهمون صعود کردیم. در مورد تقارن و هماهنگی اوج گیری یووه و آتزوری هم که دوستان در بخش های مختلف حرفهاشون رو زدند و همه ازش خبر دارند.

تاریخ نشون میده که به دور از تعصب، این تیم پتانسیل خلق شگفتی رو داره. چه، از نظر ستاره های نوظهور که قراره پوست انداختن آتزوری رو چندین مرحله جلو ببرند و چه از نظر انتظار و سطح توقعی که از تیم میره، این تیم شباهت عجیبی با تیم سال 2000 داره.

شاید این حرف به نظر عجیب بیاد، ولی بزرگترین محرک من برای پیش بینی موفقیت آتزوری در یورو، همین ناامیدی و سطح توقعات پایینی هست که نسبت به تیم وجود داره و باعث

میشه تیم در یک جو آروم کار خودش رو بکنه. الان بزرگترین توقع همه از پرندلی در بازی های یورو نه کسب افتخار و مقام، بلکه بازی آبرومندانه هست و حذف با افتخار هست. و این امتیاز رو به هیچ وجه نباید نادیده بگیریم.

دوست عزیز درباره کلیت صحبتهات درباره غیرغابل پیش بینی بودن ایتالیا کاملا موافقم . ایتلیا معمولا همیشه موفقیتهایش را بعد از تحمل مقادیر زیادی " زجر " کسب میکنه و در حد فاصل بین موفقیتهایش ، شکست های تلخ فراوانی را متحمل میشه . درواقع همه ما طرفداران ایتالیا به دیدن اینکه این تیم در مراحل ابتدایی تورنومنت ها به دست و پا زدن بیفته و با فلاکت صعود بکنه و ... عادت داریم . اما این موفقیتهایی که معمولا هم در دوران اوج ناامیدی حاصل شده اند هرگز اقفاقی و شانسی نبوده اند و ایتالیا در قواره های یک تیم مسن و لنگ و فقیر وکم مهره به فینال برلین یا پاسادنا نرسید .
در 2006 علت اصلی پیش بینی های ناامیدانه برای اتزوری داستان کالچوپولی بود نه ضعف فنی تیم ملی ایتالیا . همان طور که در 1994 هم علی رقم همه تصمیمات عجیب غریب ساکی تیم واقعا خوب ایتالیا با مدد فوق ستاره ای مثل باجو به فینال رسید.
امروز داستان ناامیدی ما داستانی متفاوت از استرسی هست که همیشه پای بازی های ایتالیایی داریم که عادت دارد زجرکشمان کند . الان ایتالیا در یک دوره واقعی نزول فنی به سر میبرد و دست مربی از داشتن یک تیم هماهنگ و خوش هارمونی کاملا اماده - مثل 2006 - یا یک فوق ستاره که بتواند در زمان به بنبست خوردن بار تیم را بر دوش بکشد کاملا خالیست.

این متن را در پ.خ درباره نسل فعلی فوتبال ایتالیا برای دوستی نوشته بودم:

فوتبال ایتالیا الان چند ساله که با فقر بازیکن تازه نفس طراز اول مواجهه و این به نظر من بیشتر از همه به سیستم پرورشی ضعیف در رده های پایه و دیر اعتماد کردن به بازیکنان جدید برای تیم های اصلی برمیگرده. در ایتالیا تجربه حرف اول را میزنه و باشگاه ها چندان راحت به بازیکنان اکادمیهایشان اعتماد نمیکنند و بازین هم اگر در دوره پیک رشدش - معمولا بین 19-20 سالگی تا 22-23 سالگی - میدان دیده نشه بخش مهمی از توفیقات فنیش را از کف میده.

در مورد خیلی قدیم که تصویر واضحی ازش در ذهن ندارم حرف نمیزنم . از نود شروع کنیم ... ایتالیا بعد از یک نسل درخشان در اواخر دهه هشتاد و اوایل نود ، با فاصله مناسب یک نسل موفق در میانه دهه نود رو کرد که از ان نسل الان کسی در اتزوری نیست . روند رشد و پویایی طبیعی ادامه داشت و یک نسل خیلی خوب هم در اواخر دهه نود خوش درخشیدند . بعضی از بازیکنان ان نسل هنوز هم ستون های اصلی اتزوری را تشکیل میدهند - مثل بوفون و پیرلو - ولی اکثرا افت کرده اند و کنار رفته اند . در حدود 2003-2004 اخرین نسل ستارگان فوتبال ایتالیا - البته با فروغی کمتر از نسل های قبلی - اضافه شدند. امثال جیلاردینو - که با انتقال غلط به میلان فوتبالش را سوزاند - و ده روسی و کاسانو و اکولیانی و مونتویلو و حتی با اغماض کیلینی را میتوان از بازیکنان همان نسل دانست . بعد از ان دوره ایتالیا در پرورش ستاره داخلی تماما ناکام بوده

تیم زیر 21 ساله هایی که در 2007 در اروپا بازی کرد امثال جووینکو ، کریشیتو ، مارکیزیو ، بالوتلی ، دی چلیه ، بوکتی و ...را با خود داشت که هیچ کدام شق القمری نبودند ولی نسبت به دیگر تیم های جوانان اروپا تیم خوبی بودند و من کاملا یادمه بعد از بازی با المان در فروم بایرن از بازی خوب ایتالیا تعریف کردند. اما از این نسل چه کسی تبدیل به ستاره طراز اول شد ؟ پویا ترینشون مارکیزیویی هست که ذاتا یک فوق ستاره نیست و در سایه حمایت همه جانبه مجموعه یووه در 25 -6 سالگی بالاخره تبدیل به بازیکن قابل اعتمادی شده.
و الان در سال 2012 قائدتا باید بعد از این نسل که الان در 24-25 سالگی به بلوغ کامل فوتبالشون رسیدند ، نسل دیگری هم رو می امد . نه ؟ ولی وقتی به رده های پایه ملی و تیم های باشگاهی لیگ نگاه میکنی کدام ستاره نوظهور 20 یا 21 ساله ایتالیایی را میبینی ؟ ایتالیا که همیشه تیم دروازه بان سازی بود و معمولا صفی از گلر های قابل اتکا را در رقابت با هم داشت الان پشت سر بوفون هیچ گلر درجه یکی نداره . تیمی که همیشه بهترین مدافعان را تربیت میکرد الان در دفاع های کناری از بازیکنان متوسط استفاده میکنه . ایتالیا حتی بعد از گتوزو کرگدن صفت هیچ هافبک تخریبی درجه یکی هم نداره ! بعد از توتی هیچ هافبک هجومی نداره و بعد از پیرلو هیچ طراحی نداره . حالا کلا از نبود مهاجم فانتزیست - منهای سبا - و قحطی چندین ساله فوروارد هدف عالی - بعد از ویری - بگذریم .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
ایتالیا - پرتغال - اسپانیا به ترتیب دوست دارم قهرمان یکی از اینها باشه، البته اولی خیلی سخت دومی سخت و سومی قهرمانیش دور از دسترس نیست.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
مگه ما گناه کردیم طرفدار ایتالیا نیستیم آقا سیا :1: :lol: زوری که نمیشه طرفدار ایتالیا شد :1: حالا ایشاله میخوریم به هم انتقام گل الکس رو ازتون میگیریم :1:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
به نظر من براندلی میتونه ایتالیا رو تا 4 تا برسونه ....اسپانیا المان هلند ایتالیا.....شاید بازی فینال جام جهانی رو داشته باشیم.... ایتالیا تیمیه که دفاع و هافبک با تجربس ولی حملش خیلی کم تجربه....امید وارم تو گلزنی موفق باشه...اگه متری بود خوب میشد

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
منم مثه همه ی تیفوسی های دو آتشه یوونتوسی دوست دارم ایتالیا قهرمان بشه اما به مراتب شانس آلمان و اسپانیا بیشتره به خصوص آلمان که تیمشون فوتبال ماشینی رو قشنگ به اجرا در میاره

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
گروه 2 واقعا سخته المان پرتغال هلند..کدوم حذفه؟؟؟؟ :hmm:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی