پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - ناپولی (فینال جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
267 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تصویر

سری آ ایتالیا
یوونتوس - ناپولی
زمان : یک شنبه 31 اردیبهشت ماه 1391 ساعت 23:30
مکان : ورزشگاه المپیک رم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته تایید کرد که کیلینی به این بازی نمی رسه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
متاسفانه با توجه به نقطه قوت ناپولی یعنی خط حمله ش نمیتونه خبر جالبی باشه :Facepalm:

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
ناپولي اين چند هفته كه خيلي داغون بوده.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
کاوانی هم امشب بازی نمیکنه وبرای فینال با آمادگی کامل میاد.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
یادتونه بعد بازی با لچه یکی یه حرف قشنگی زد،و گفت بخاطر بوفون هم که شده باید قهرمان شیم. حالا هم من میگم اینبار بخاطر آله هم که شده باید قهرمان شیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یادتونه بعد بازی با لچه یکی یه حرف قشنگی زد،و گفت بخاطر بوفون هم که شده باید قهرمان شیم.

حالا هم من میگم اینبار بخاطر آله هم که شده باید قهرمان شیم.

به به با اجازتون ما بودیم :1:

خب الکس ! اگر امروز نمیرفت قطعا فردا دیگه میرفت ! جای الکس بودم خداحفظی میکردم از فوتبال چون بعد از N سال خارج از فوتبال ایتالیا و یوونتوس بازی کردن واقعا درد آورده ! خیلی سخته هواداران تورو با پیراهن باشگاه دیگه ای ببینید.

من قهرمانی امروز یوونتوس خیلی برام شیرین بود اون لحظه ای که الکس اسکودتو رو بالای سر برد احساس غرور کردم که اون موقع که یوونتوس رفت سری بی بازم یوونتوس بودم و تعصب داشتم ! حالا به فرض اینکه الکس رفت ! ازش خیلی ممنونم بابت گل هایی که زد و شادی هایی که برامون آورد ! ولی برای من اصل Juventus نه چیز دیگه ای !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
درسته كه يوونتوس عشق هميشگيمون هست ،ولي.... خوش به حالت..انگار خيلي راحت با رفتن الكس كنار اومدي كاش ميشد...

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
من که دیگه دوس ندارم اصلا فوتبال نگاه کنم...این بازی رو هم فقط به خاطر این نگاه میکنم که کاپیتان رو دوباره ببینم

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال

من که دیگه دوس ندارم اصلا فوتبال نگاه کنم...این بازی رو هم فقط به خاطر این نگاه میکنم که کاپیتان رو دوباره ببینم

یعنی چه؟ یعنی یووه بدون الکس هیچه؟ دمت گرم ولی ما هنوز یووه رو دوست داریم درسته اسطوره رفت و درسته ناراحتیم ولی عشق من از 7 سالگی که به این راحتی از بین نمیره. این شروغ کار یوونتوسی جدید با بازیکنایی که بعدا اسطوره میشنه. بالاخره هر بازیکنی دوست داره تنوع ایجاد کنه مثله پیرلو.forza juve

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مصاف صد و پنجاه و دوم یوونتوس و ناپولی .

یوونتوس و ناپولی 151 بار به مصاف هم رفته اند که نتیجه ی آن 69 برد برای یوونتوس ، 49 مساوی و 33 برد برای ناپولی بوده است .

همچنین این دو تیم 8 بار در کوپا به مصاف هم رفته اند که 4 برد برای بیانکونری ، 2 برد برای ناپولی و 2 مساوی ثبت شده است .

در مصاف این دو تیم یوونتوس توانسته 231 بار دروازه ی ناپولی را باز کند که 12 بار آن در کوپا بوده و همچنین 168 بار دروازه ی خود را فرو ریخته دیده که 11 بار آن در کوپا بوده است .

این دو تیم تا به امروز در هیچ زمین ِ بی طرفی به مصاف هم نرفته اند .

بهترین برد ناپولی مقابل یوونتوس ، برد 5-1 در سوپر کوپا در سال 1990 و بهترین برد یوونتوس مقابل ناپولی ، برد 8-0 فصل 27-1926 می باشد .

متداول ترین نتیجه ی دو تیم مقابل هم ، برد 1-0 یوونتوس و تساوی 0-0 می باشد که هر کدام 12 بار اتفاق افتاده است .

10 بازی اخیر یوونتوس و ناپولی مقابل هم :

تصویر

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
دقیقا منم حس و حال دوستانو دارم ... فقط به این امید بازی رو میبینم که شاید الکس حرکتی زد و بعد از بازی خبر تمدید قرارداد یا خدافظی اون رو بشنوم ... به هر حال برای یووه هم آرزوی قهرمانی میکنم ؛ هرچند این مربی و این مدیر لایق این قهرمانی ها نیستند .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
یوونتوس هنوز هم یوونتوس میمونه . مطمئن باشید وقتی باجو هم رفت خیلی ها گفتن قید این تیم رو میزنیم . ولی دل پیرو ظهور کرد و همه رو عاشق خودش کرد . میدونم رفتن کاپیتان خیلی خیلی خیلی سخت هست ولی باید تحمل کنیم . یوونتوس دوباره میخواد بلند بشه و برای این کار خیلی به ما نیاز داره . کاپیتان هم مطمئن هستم همین رو میخواد . اینکه ما هم پای تیمی وایسیم که 19 سال پاش وایساد ... البته من هنوز هم خیلی خیلی امید دارم که الکس سال بعد هم تو تیم هست . بازی با ناپولی هم 2-0 میبریم .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
موقعی که باجو رفت یه جوون به نام الکس تو تیم بود که همه بهش امید داشتن . الان به کی امید داریم تو ترکیب ؟ کدومشون میتونن بزرگ بشن به اندازه باجو و الکس . بی تردید هیچ کدوم . تا سالهای سال نبود شخصیتی مثل الکس تو تیم حس می شه . همونطور که تو تموم دنیا اینجور شخصیتی تو هیچ تیمی دیده نمیشه . ولی بازم امید دارم بازی با ناپولی بعد از قهرمانی قرارداد الکس تمدید بشه و یک سال دیگه بمونه . سال دیگه هم خودش بگه آخر فصل نیستم نه اینکه مجبورش کنن . ---------- کیه لینی رو هم که نداریم تو خط دفاع . من طرفدار خوش بینی نیستم .

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
با این رکورد دل پیرو من مطمئنم بازیکن های دیگه ای هم توی یووه بعد ها خواهند آمد همونطورکه الان بوفون می خواد جای زوف رو بگیره قطعا بعدا هم یکی می خواد جای الکسو بگیره

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
عجب؛مطمئن نباش ؛مثل الساندرودلپیرو ؛پسرطلایی تورین؛کسی که صداش معجزه میکنه؛بابا بی خیال؛کسی مگه اسکوله جوونیشو بزاره تواین تیم؛بعدبندازنش بیرون؛یوونتوس دیگه برام مهم نیست؛فقط دوست دارم چون الکس هستش جامو ببره

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
ميدوني به شما چي ميگن؟يوونتوسي هاي بي تعصبي كه فقط براي يه دونه بازيكن دوسش دارين :np: از افكارتون بدم مياد...shet

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ميدوني به شما چي ميگن؟يوونتوسي هاي بي تعصبي كه فقط براي يه دونه بازيكن دوسش دارين :np: از افكارتون بدم مياد...shet

الکس فقط بازیکن نیست

بحث تاپیک رو منحرف نکنید
یکشنبه کاوانی تجربه ای مثل دیوایو خواهد داشت ، دیوایو هم قبل از پیوستنش به یوونتوس ، آخرین بازیش برای پارما روبروی یووه بود :1:
باتشکر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دوستان كسي ميدونه واسه اين بازي از يوونتوس كيا محروم هستن؟

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

ببخشید که عاشق اسطوره باشگاهیم ! :111: :waiting:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی