پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 اتالانتا ( هفته سی و هشتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
296 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

Gava داور بازی یووه بولونیا رفت رو یادتونه ؟ :1: داور این بازیه.

تاکنون 6 بار برای یوونتوس قضاوت کرده که 3 برد و3 تساوی برای یووه بدست اومده که بازی با بولونیا یکی از همون تساوی هاست.

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال

عمرا گه یووه با این ترکیب بازی کنه
باید واسه کوپا تیم استراحت کنه این که ترکیب اصلی تیمه فقط ویدال نیست
امیدوارم در ارزوی دیدن کراسیچ نمونم

ترجیح میدم فصل رو بدون شکست تموم کنیم
فکر نکنم کنته ریسک کنه و کل تیم رئو بزاره بیرون!

به نظر من اول با ترکیب اصلی بیاد بهد که از نتیجه مطمئن شد بازیکنای دیگه رو بیاره تو!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم بعید میدونم کونته بخواد ریسک کنه و درصد احتمال باختنش رو ببره بالا . ولی بازی کردن از ابتدای دل پیرو کراسیچ الیا استیگاریبیا جلوه دیگه ای به تیم میده . برای دروازبان هم می تونه از منینگر استفاده کنه . تا حالا فقط منینگر این فصل برامون بازی نکرده اگه اشتباه نکنم و بیشتر از همه هم دوست دارم منینگر رو تو بازی آخر ببینم .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بنظر من ترکیبی متشکل از تیم اصلی و ذخیره رو بازی میده. احتمالا استوراری از اول فیکس بازی کنه و در دقایق پایانی شاهد حضور منینگر باشیم و به پاس این چند سال زحمتی که برا تیم کشیده پایان بازی ازش تشکر هم بشه مثل اتفاقی که تو سال 2006 افتاد و دقایق پایانی بازی با رجینا آبیاتی به جای بوفون وارد زمین شد خط دفاع هم احتمالا بونوچی و کیلینی و بارزالی فیکس خواهند بود واحتمالا از کاسرس و ایستیگاریبیا به عنوان 2 پیستون کناری بازی یگیره. خط هافبک وسط هم احتمالا پادوین-مارکیزیو و پیرلو هستند. خط حمله هم احتمالا الکس از اول بازی کنه به همراه ماتری یا کوالیارلا. چیزی که کونته میخواد اتمام فصل بدون باخت هست و بیشتر به فکر استحکام دفاع هست تا خط حمله. متاسفانه تعویض ها 3 تا بیشتر نیست و این همه گزینه برا تعویض هم وجود داره که به همه نمیرسه ولی احتمال میدم منینگر-کراسیچ یا جاکرینی- و مارونه تعویضیهامون باشن. به راحتی یووه این بازی میبره با حداقل 2 گل اختلاف. فقط امیدوارم 2 اتفاق بیفته. 1-الکس از ابتدا تا انتها فیکس بازی کنه و گل بزنه 2-کراسیچ هم به بازی بیاد و خوب بازی کنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولي من اصلاً دوست ندارم الكس بازي كنه الكسي اونقدر كوچيك نشده كه بخواد براي جلب نظر مربي و كارشناسا تو يك بازي تشريفاتي ، بازي كنه يك فصل درست حسابي بهش بازي نداد. حالا بخواد سر هوادارا گول بماله و آخرين بازي فيكس تو تركيب بذاره ميخوام كه كاپيتان رو نيمكت بشينه و بعد بلند شه و كاپ رو بالاي سر ببره! كونته بايد بفهمه چه به الكس بازي بده يا نده، نفر اول بيانكونري تو زمين هستش تا زماني كه خودش اراده كنه و بازي نكنه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

ولي من اصلاً دوست ندارم الكس بازي كنه
الكسي اونقدر كوچيك نشده كه بخواد براي جلب نظر مربي و كارشناسا تو يك بازي تشريفاتي ، بازي كنه
يك فصل درست حسابي بهش بازي نداد. حالا بخواد سر هوادارا گول بماله و آخرين بازي فيكس تو تركيب بذاره
ميخوام كه كاپيتان رو نيمكت بشينه و بعد بلند شه و كاپ رو بالاي سر ببره!
كونته بايد بفهمه چه به الكس بازي بده يا نده، نفر اول بيانكونري تو زمين هستش تا زماني كه خودش اراده كنه و بازي نكنه

نیک عزیز اصلا بحث گول زدن و از اینحرفا نیست.هممون میدونیم الکس فقط و فقط 2 بازی دیگه قراره در قالب بازیکن برای باشگاه یوونتوس و هواداراش بازی کنه و بعدش قراره بره آمریکا جایی که همیشه دوست داشت زندگیش رو اونجا بنا کنه

من فقط از این لحاظ میگم که این 2 بازی اگه بازی کنه و بره خاطره انگیز میشه و سالیان سال از این بازی دراماتیک حرف میزنیم

الکس یک عمر برامون زحمت کشید و از همه لحاظ عالی بود چه اخلاقی و چه فنی.دوست ندارم روزای آخر با کدورت و نارضایتی بره.
پس فردا به جز الکس نستا-گاتوزو و سیدرف هم قراره آخرین بار با میلان به بازی برند و از همین الان میلانیها دارن تدارک میبینن تو سن سیرو یکصدا تشویقش کنند.

ماهم باید برا الکس سنگ تموم بزاریم چون آخرین باری هست که قراره تو شهر تورین به میدون بره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تمریناتِ امروزِ یوونتوس در وینوو :

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

+ ترکیب پیش بینی شده توسط اسپورت مدیا ست :

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Padoin, Pirlo, Marchisio, Pepe; Del Piero, Vucinic

On Sub. Bench: Storari, Caceres, Giaccherini, Estigarribia, Quagliarella, Matri, Borriello

+ نیک ، به نظرم بهتره که به این فکر کنیم که فقط 2 بازی دیگه با خداحافظی اله فاصله داریم. 2 بازی ، فقط 180 دقیقه ... . به شخصه دوست دارم از حضورِ اله توی این 2 بازی ، تا میتونم لذت ببرم ، همین ...

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
پینتوریکیو باید توی این دو بازی آخر کامل بازی کنه.. خصوصا که تو این دوبازی دو تا جام رو هم میگیریم..

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

پیش بازی یووه-آتالانتا

تصویر تصویر

+ پادشاه جدید فوتبال ایتالیا در این دیدار به دنبال حفظ رکورد این فصلش است یعنی ادامه <<شکست ناپذیری>> و برای حفظ این رکوردشان میزبان تیم
میانه جدولی آتالانتا هستند.
+یوونتوس قبل از این دیدار در هفته گذشته در تریسته به مصاف کالیاری رفته بود دیداری که با گلزنی زودهنگام میرکو و گل به خودی کانینی مدافع کالیاری منجر
به قهرمانی زودهنگام تورینی ها شد.
+یووه اگر بتواند در دیدار این هفته مقابل آتالانتا شکست نخورد اولین تیمی خواهد بود که در لیگ 20 تیمی شکست نخورده است.38 بازی بدون باخت.
+بازیکنان و هواداران یووه می توانند پس از پایان این دیدار شاهد جشن قهرمانی تیم محبوبشان با جام قهرمانی باشند اما شاید تنها نکته تاریک این دیدار
خداحافظی پینتوریکیو فوتبال ایتالیا با تورین و هواداران باشد.روزی به یادماندنی توام با شادی و غم.

+آنتونیو کونته در این دیدار نمی تواند از وجود پائولو دی چلیه و آرتورو ویدال بهره ببرد.دی چلیه مصدوم است و ویدال محروم.استفان لیختشتاینر هم پس
از مصدومیت در دیدار با کالیاری مشکلی برای همراهی یووه در این دیدار ندارد.

+ شکست هفته قبل آتالانتا برابر لاتزیو دومین شکست متوالی آتالانتا بود و شاگردان استفانو کولانتو نمایشی ناامید کننده برابر بیانکو چلستی ها داشتند.

+ آتالانتا با لشگری از مصدوم راهی تورین خواهد شد.متئو بریگی.گایدو ماریلونگو.دانیله کاپلی.آندره آ کونسیگلی و سیمونه تریبوکی همگی مصدومان آتالانتا بوده و
به احتمال زیاد در این دیدار غایب خواهند بود.بازیکن سابق یووه استنداردو هم به دلیل محرومیت قادر به رویارویی با تیم سابقش نیست.به احتمال زیاد کارلوس کارمونا
که به تازگی مصدوم شده بود می تواند خودش را به این دیدار برساند.

+یووه در برابر آتالانتا عملکردی جالب توجه داشته و توانسته در 32 بازی از 50 بازی مقابل آتالانتا به پیروزی برسد.آتالانتا فقط 4 بار در طول تاریخ در تورین به پیروزی
رسیده که آخرین آن در فصل 90-89 بوده است.

بازیکن تماشایی:

تصویر

الساندرو ماتری

+ مهاجم یووه از ماه فوریه تا به حال موفق به گلزنی نشده است و به دنبال نشان دادن شایستگی های خود برای حضور در

فینال کوپا است دیداری که برای یوونتوسی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حقایق بازی:

+ اگر الکس دل پیه رو در این دیدار حضور داشته باشد این 478 امین یا شاید آخرین حضور کاپیتان در سری آ خواهد بود.

ترکیب احتمالی دو تیم:

Juventus : Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Padoin, Pirlo, Marchisio, Pepe; Matri, Vucinic

Atalanta : Frezzolini; Bellini, Lucchini, Manfredini, Peluso; Schelotto, Cigarini, Cazzola, Bonaventura; Moralez; Denis

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ولي من اصلاً دوست ندارم الكس بازي كنه
الكسي اونقدر كوچيك نشده كه بخواد براي جلب نظر مربي و كارشناسا تو يك بازي تشريفاتي ، بازي كنه
يك فصل درست حسابي بهش بازي نداد. حالا بخواد سر هوادارا گول بماله و آخرين بازي فيكس تو تركيب بذاره
ميخوام كه كاپيتان رو نيمكت بشينه و بعد بلند شه و كاپ رو بالاي سر ببره!
كونته بايد بفهمه چه به الكس بازي بده يا نده، نفر اول بيانكونري تو زمين هستش تا زماني كه خودش اراده كنه و بازي نكنه

فکر نمی کنم کونته همچین قصدی داشته باشه. ولی تو بازی قهرمانی، که ورزشگاه پر شده برای جشن، و قراره جام رو بالا سر ببرند، به نظرم بد نمیاد که الکس بازی کنه. بازی تاریخی خواهد بود، هرچند تشریفاتی باشه.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
چیزی که خیلی مشخصه توی این بازی اینه که کونته برای این که این فصل رو بدون شکست تموم کنه با ترکیب اصلی بازی میکنه،و شاید تغییراتش توی این بازی ثابت بودن الکس و یا شاید هم آوردن منینگر آخر بازی به جای بوفون باشه،چون به نظر میاد ساله آخرش رو توی یووه میگذرونه.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من هم دوست دارم الکس فیکس باشه هم جی جی . جی جی الان 21 کلین شیت داره این بازی هم بازی کنه و گل نخوره میشه 22 کلین شیت و این واس انتخاب بهترین گلر جهان خیلی به نفعش میشه . منینگر رو هم خیلی دوست دارم و اگه بازی کنه خوشحال میشم :1: ولی هیچکسی بوفون نمیشه :love: الیا هم خدا کنه اصلا تو نیمکت هم ن شینه بره تو همون سکو ها . جشن قهرمانی هم اصلا راش ندن ..... ولی میلوس رو خیلی دوست دارم فیکس باشه بنده خدا این فصل خیلی بهش ظلم شد :cry2: بوریگل هم که باید فیکس باشه :spiteful: جدیدا واس خودش یه پا زلاتان شده :65:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره منم دوست دارم الکس فیکس باشه ولی نه تو بازی آخر سری آ ! این بازی آخر فقط حکم یک نمایش رو داره ! اگه کونته واقعاً به الکس ایمان داره باید تو فینال کوپا بهش بازی بده ! به این میگن حضور موثر کاپیتان ! ولی با تمام این تفاسیر اعتقاد 100% دارم که الکس یک فصل دیگه با یووه میمونه !

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

آره منم دوست دارم الکس فیکس باشه ولی نه تو بازی آخر سری آ ! این بازی آخر فقط حکم یک نمایش رو داره !
اگه کونته واقعاً به الکس ایمان داره باید تو فینال کوپا بهش بازی بده ! به این میگن حضور موثر کاپیتان !

ولی با تمام این تفاسیر اعتقاد 100% دارم که الکس یک فصل دیگه با یووه میمونه !

این آرزوی قلبی همه بیانکونری هاست.. yes1

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واسه من آرزو نیست چون میدونم عملی میشه و قرارداد تمدید میشه و در نهایت الکس با یووه خداحافظی میکنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقا ظاهرا ساعت بازی به 17:30 تغییر کرده من دو سه جا این ساعت و برای بازی دیدم ! البته انتظار هم میرفت که زمان بازی به 17:30 تغییر بکنه همیشه قهرمانی های ایتالیا در این ساعت بزگراز شده بوده :1: تا اونجایی که من یادم میاد البته.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آقا ظاهرا ساعت بازی به 17:30 تغییر کرده من دو سه جا این ساعت و برای بازی دیدم ! البته انتظار هم میرفت که زمان بازی به 17:30 تغییر بکنه همیشه قهرمانی های ایتالیا در این ساعت بزگراز شده بوده :1: تا اونجایی که من یادم میاد البته.

17.30 به وقت محلی دیگه . میشه همون 23.15 اگه اشتباه نکنم . فکر کنم از اول همین بود . :76:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال

اینطوری بشه که خیلی خوبههههههه......... :1: forza juveeeeeeeeee :victory2:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه دیگه اگه 23:15 خودمونو میگی ، به وقت محلی 19:45 میشه ! ساعت بازی قطعاً 14:00 به وقت محلی و 17:30 به وقت تهران خواهد بود ! جشن های قهرمانی هم معمولاً عصر برگزار میشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

17.30 به وقت محلی دیگه . میشه همون 23.15 اگه اشتباه نکنم . فکر کنم از اول همین بود . :76:

اگه بازی به وقت محلی 17.30 هم باشه که نیست بازی اگه تو کوالالامپور هم برگزار بشه 23.15 به وقثت ما نمیشه !

بازی ساعت 15 به وقت محلی و 17:30 به وقت ماست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی