پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 0-2 یوونتوس ( هفته سی و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
610 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

کالیاری - یوونتوس

یک شنبه 17 اردیبهشت 1391 - ساعت 23:15

ورزشگاه تیم کالیاری

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
اصلا نگران نباشید،این یووه اینقدر بزرگ هست که بتونه برگرده،ما 4 امتیاز عقب بودیم و الان 1 امتیاز جلوییم،پس میتونیم بازم ببریم،8 بازی پشت سر هم بردیم،این 2تا بازی رو هم می بریم،میلان با اینتر بازی داره،درسته اینتر شانس لیگ قهرمانانش کم شده،اما مطمئنا میاد برای اینکه از حیثیت خودش دفاع کنه. این بازیکنا از ما بیشتر تشنه ی قهرمانی هستن،ما بازیای سخت تر از این هم داشتیم،این تیم باید توی این موقعیتها خودش رو نشون بده،حتما هم از پسش بر میایم. FORZA JUVE

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کالیاری چند میگیری تبانی کنی؟؟ :sad1:

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
مطمئنا این بازیرو میبریم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه باید خودش قهمان بشه ! اگر بخواد به امید نتیجه گرفتن اینتر بمونه، حتما قهرمانی رو از دست میده.

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
ما دو بازی داریم و 1 امتیاز بیشتر.. جلوی کالیاری که خب چون 42 امتیازیه و نزدیک به منتطقه سقوط بازی آسونی نداریم... اما همچین سخت هم نیست. ! چون کالیاری وضعیت لچه رو نداشت... جلوی آتالانتا هم که بازی آسونی رو داریم. چون نتیجه بازی خیلی تاثیری واسه آتالانتا نداره.. ضمنا تو خونه بازی می کنیم. میلان دو بازی داره و 1 امتیاز کمتر.. بازی بعدیش که با اینتره... که قطعا بازی بسیار سختیه واسشون.. حتی جلوی این انتر.. احتمال برد اینتر زیاده. چون اودینزه هم با جنوا بازی داره و جنوا اگه ببازه سقوطش حتمی میشه.. پس اینتر امید داره با لغزش اودینه تو هفته دیگه و بازی مستقیمش تو هفته آخر با لاتزیو و بردش میتونه جایگاه چهارم رو بگیره.. همه این محاسبات زمانی بدرد انتر میخوره که حتما میلان رو شکست بده.. پس انگیزشون بسیار زیاده... در ضمن اگه موراتی بخواد واسه فصل دیگه بازیکنای بزرگ و مربیه بزرگ بیاره حتما باید تیمش تو لیگ قهرمانان باشه و این باعث میشه که انتظاراتش از تیمش تو این دو بازی بشدت بره بالا ضمن اینکه یجورایی اعاده حیثیت هم هست واسشون... بنابر این احتمال امتیاز از دست دادن میلان بشدت زیاده.. هفته آخر هم میلان با نوارا بازی داره که از نظر نتیجه با توجه به امتیازشون و سقوط حتمیشون کاری نمیتونن پیش ببرن.. ولی احتمالش هست که بازی آخرو حیثیتی کنن و امتیاز بگیرن.. با همه این اوصاف ما وضعیت خیلی بهتری داریم.. روحیمونو نباید از دست بدیم.. میلان فشار بیشتری روشه.. استرس امتیاز از دست دادن جلو انتر حتما بهشون ضربه میزنه به امید قهرمانییییی بانوی پیر اروپا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به خاطر بوفون هم که شده باید قهرمان بشیم.

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

به خاطر بوفون هم که شده باید قهرمان بشیم.

فقط به خاطر بوفون . باید قهرمان شیم .

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
ایضا" موافقم شدید..........!

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
یه چیزه مشترک بینه همه ما هست.....اینکه تا یکشنبه چه جوری عینه آدمه سالم زندگی کنیم با اینهمه فکر و استرس؟؟ :1: :1: من نگرانه مصدومیت هام......ده چلیه که تعویض شد....ولی احساس کردم مارکیزیو هم اخرا مشکل داشت بازی با کالیاری برای یووه فقط 1 قانون داره: یا همه چیز یا هیچ چیز!! اگه این یووه قدرته بردنه کالیاری و اتالانتا رو نداره یا نتونه با این شرایط کنار بیاد پس لیاقته قهرمانی رو نداره! ولی من کاملا خوشبینم...اجازه بدین یکی یکی بریم جلو....ما 1 امتیاز بیشتر داریم.....فکر می کنم که همتون هم قبول دارین که بازی با کالیاری اسونتر از اینتره.....بچه ها فشار هنوزم رو میلانه!! اگه کالیاری رو ببریم بازی با اتالانتا خیلیم سخت به نظر نمیاد...میاد؟؟ :smile:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من خيلي خوش بين هستم كه يك شنبه جشن قهرماني رو بگيريم و اين لحضه هاي سخت رو فراموش كنيم...

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
یووه که یه تیم معملی ای نیست که تازه امسال لومده باشه تو کورس!! درسته چند سالی غایب بودیم ولی هنوز هم یووه , یووه است پس میتونه همه چیز رو فراموش کنه وا با دوپیروزی قهرمان بشه. ما نباید به اینتر نگاه کنیم فق باید ببریم همین.

mnmnhamishe

mnmnhamishe

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
سلام.ورود خودم رو تبریک می گم. خب دیشب وقتی اشتباه بوفون رو دیدم دنیا به شکل واقعی رو سرم خراب شد. نمی دونم چرا همه این حس رو داشتن که گل میخوریم.شاید باورتون نشه ولی من 5 دقیقه قبل از گل داشتم فکر میکردم اگه بوفون توپ رو از دست بده چقدر میتونه بد بشه.و وقتی این اتفاق رو با چشمام دیدم فکر کردم دارم خواب مببینم. باید چند چیزو قبول کرد.اگه قهرمان نشیم اشتباه بوفون باعش این ناکامی میشه.هرچند فصل موفقی داشت.و این یه واقعیته که خیلی تلخه.باید قبول کنیم احتمال امتیاز از دست دادنمون جلو کالیاری خیلی زیاده.چون اونا با یه مساوی موندنشون قطعی میشه و عمرا بیان و باز بازی کنن.باید قبول کنیم میلان بازی با اینتر سرشار از انگیزست و اوضاعش خیلی بهتر از ماست و چیزی واسه از دست دادن نداره. متاسفم

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
خوب رسیدیم به بازی با کالیاری بازی که با احتساب به رقابت که یووه داره خیلی حساس شده این بازی جدا از استرس و حساسیت بالایی که داره یه نکته مثبتم داره و اینکه بازی تو تریسیته برگزار میشه چون ورزشگاه خانگی کالیاری بدلیل بازسازی فعلا قادر به میزبانی نیست و نکته مهمتر این که اکثر مردم تریسیته هوادار یوونتوس هستند به طوری که از چند هفته قبل گالیانی اعتراض خودشو نسبت به این موضوع انجام داد من با احتمال بالا میگم میلان امتیاز از دست میده و یووه میتونه تو ورزشگاهی که اکثرا تیفوسی خودشو در اختیار داره جشن بگیره

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
فدای سر بوفون بهترین دروزاه بان جهان واقعا بعضی از دوستان چقد زود روحیه خودشون رو از دست دادن. نا سلامتی یه امتیاز جلوییما. یادمه فصل 2001/2002 دو امتیاز از اینتر عقب بودیم اما هیچکی امیدشو از دست نداده بود (هفته آخر لاتزیو اینتر رو برد و ما ادینزه رو، قهرمان شدیم) قهرمانی همین هفته بعد قطعی میشه 100% و بازی آخر با آتالانتا یه بازی تشریفاتی خواهد بود. میلان مقابل اینتر امتیاز از دست میده و ما هم بودن شک کالیاری رو گلباران می کنیم. forza Buffon

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

سلام.ورود خودم رو تبریک می گم.
خب دیشب وقتی اشتباه بوفون رو دیدم دنیا به شکل واقعی رو سرم خراب شد.
نمی دونم چرا همه این حس رو داشتن که گل میخوریم.شاید باورتون نشه ولی من 5 دقیقه قبل از گل داشتم فکر میکردم اگه بوفون توپ رو از دست بده چقدر میتونه بد بشه.و وقتی این اتفاق رو با چشمام دیدم فکر کردم دارم خواب مببینم.
باید چند چیزو قبول کرد.اگه قهرمان نشیم اشتباه بوفون باعش این ناکامی میشه.هرچند فصل موفقی داشت.و این یه واقعیته که خیلی تلخه.باید قبول کنیم احتمال امتیاز از دست دادنمون جلو کالیاری خیلی زیاده.چون اونا با یه مساوی موندنشون قطعی میشه و عمرا بیان و باز بازی کنن.باید قبول کنیم میلان بازی با اینتر سرشار از انگیزست و اوضاعش خیلی بهتر از ماست و چیزی واسه از دست دادن نداره.
متاسفم

میلان 1 امتیاز کمتر داره و بازی بعدیش با اینتر هست... اینتر اگه دو بازی بعد خودشو ببره به احتمال زیاد میاد جزو 4 تا...
بنابراین در بدترین شرایط اگه ما بازیمونو ببازیم... میلان هم مساوی بده بازم ما بالای میلان میمونیم و قهرمانی مال ماست..

پس میلان تنها به برد احتیاج داره.. تساوی هم براشون فایده ای نداره.. ازون ور همین شرایطو اینتر داره... که میتونه چهارم بشه.
میبینی که فشار بشدت روی میلانی ها زیاده...

پیشبینی خودم از بازی میلان :

30% برد میلان 20% تساوی 50% شکست میلان

پیشبینی از بازی خودمون

80% پیروزی 20% تساوی 0% شکست

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
به به رسیدیم به بازی قهرمانی . کافی هست میلان مساوی کنه و ما ببریم تا قهرمانی رو از ان خودمون کنیم . کونته این بازی باید هر چی داره رو رو کنه . منظروم اینه که الکس ابید فیکس بازی کنه چون تو این بازی ها دیگه نباید به کسی فرصت داد باید از امتحان پس داده ها مثل کاپیتان استفاده کرد .... پیش به سوی قهرمانی .

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
بازی با لچه میتونه مثل یه سیلی برای ما باشه.من خیلی امید دارم که تیم از بازی با لچه به اندازه ی کافی درس گرفته باشه و به قول کونته این بازی باعث پیشرفتشون شده باشه و بازی با کالیاری و آتالانتا رو با نهایت توانشون بازی کنن.

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

به به رسیدیم به بازی قهرمانی . کافی هست میلان مساوی کنه و ما ببریم تا قهرمانی رو از ان خودمون کنیم . کونته این بازی باید هر چی داره رو رو کنه . منظروم اینه که الکس ابید فیکس بازی کنه چون تو این بازی ها دیگه نباید به کسی فرصت داد باید از امتحان پس داده ها مثل کاپیتان استفاده کرد .... پیش به سوی قهرمانی .

الکسو باید از اول نیمه دوم فیکس بفرسته تو زمین..
به چند دلیل :

1. احتمال بسته بازی کردن تیم حریف هست پس دوندگی حرف اول رو میزنه..
2. تو نیمه اول با بازیکنای جوون تر میانه و حمله حسابی نفس بازیکنای حریف رو بگیریم..
3. موقعیت های بیشتری ایجاد کنیم...
4. از دقیقه شصت به بعد تجربه حرف اول رو میزنه
5. احتمال ایجاد موقعیت توی اواخر بازی با توجه به اینکه حریف احتمالا یک یا دو گل عقبه تمایل به گل زدن داره و تیم دفاعی کار میکنه، کمتر میشه .. ازونور فرصت ضد حملات بیشتر میشه و بازیکنی که بتونه از کمترین موقعیت بیشترین استفاده رو بکنه بدرد میخوره.. که با این نفرات ماتری و الکس بدرد اینکار میخورن
6. درصورتی که بازی به تساوی رسیده باشه و یا گره تاکتیکی داشته باشیم.. خلاقیت بازیکنایی مثل الکس تو نیمه دوم میتونه کارو تموم کنه.. ( مثل بازی با لاتزیو )

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
لچه مانند چزنا پر فشار بازی کرد یعنی سریع میومدن رو پای بازیکن......... امیدوارم کلیاری روز بدش باشه... نمیدونم چند تا محروم دارند ولی خدا کنه نیتگولان و کوسو نو زمین نباشند. ما اگر یک خورده رو بازی متمرکز باشیم و از اشتباه بوفون به یک همدلی روانی و روجی تغییر حالت بدهیم عبور از کلیاری کاملن شدنی است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی