پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4-0 رم ( هفته سی و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
206 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به دلیل عوض شدن برنامه ها این تاپیک باز شد و بازی سوم اردیبهشت برگزار خواهد شد

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
به دوستانی که نمیتونن بازیها رو ببینن وتو خونشون رسیور دارن پیشنهاد میکنم به این سایت soccer-show.in حتما یه سری بزنن من خودم که بدون هیچ هزینه ای تونستم الجزیره ها، نوا اسپورت ها وبعضی از اسکای هارو باز کنم توی سایت همه چی توضیح داده شده اگرهم سوالی بود خودم در خدمتم. اینم آی دیم juve_mania66@yahoo.com :victory2:

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال

دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی به کمکتون نیاز دارم تاریخچه بازیهای یووه با بارسارو میخوام نتایجشو ؟ بدترین باخت بارسا تا الان به کدوم تیم بوده

من یکیشو میدونم اونم باخت 4_0 بارسا مقابل میلان بوده

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من یکیشو میدونم اونم باخت 4_0 بارسا مقابل میلان بوده

فینال چمپیون لیگ 94 اگه اشتباه نکنم . عجب شبی بود . ساویسویچ یکی از گلا رو زد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیز این تاپیک برای بازی یوونتوس - رم ایجاد شده ! خواهشمند است بحث های متفرقه در تاپیک های مربوطه دنبال شود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ترکیب احتمالی یووه 2-5-3 1Buffon 15Barzagli 19Bonucci 3Chiellini 26Lichtsteiner 22Vidal 21Pirlo 8Marchisio 11De Ceglie 32Matri 14Vucinic

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
جالبه همه بلیط های ورزشگاه یوونتوس رو واسه بازی با رم امروز بعد از ظهر در عرض 40 دقیقه خریداری کردن ! تا امروز ظهر پیش فروشش بخاطره مرگه بازیکن لیورنو ممنوع بوده ولی تا باز شده هوادارا ترکوندن . این اتفاق واقعا خیلی چیزه مهمیه اگه بش دقت کنین .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امان از بازار سياه :1: حالا ملت بايد روز بازى به قيمت بالا از بازار سياه بخرن :1: ولى جدى كم جيزى نيستا , به نظرم بايد ورزشكاه رو كسترش بدن

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اسکای اعلام کرد این بازی احتمالا یوو با زوج کوا و ماتری بازی می کنه از این تصمیم کونته خیلی خوشحالم درسته وچینیچ قدرت دریب بالایی داره و می تونه خیلی کمک کنه اما اگه روز بدش باشه از بوریلو هم ضعیف تر بازی می کنه مثل بازی با لاتزیو و پالرمو جدیدا دیگه تحمل بازی های نوسانی وچینیچ رو ندارم اگه 3-3-4 بازی می کردیم نمی شد هم زمان از کوا و ماتری استفاده کرد چون هر دو مهاجم نوک هستند و قابلیت مهاجم سایه رو ندارند اما در سیستم 2-5-3 نیازی به مهاجم سایه نیست و می شه هم زمان از 2 مهاجم نوک استفاده کرد

Thejoker

Thejoker

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
میبریم!100%

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اون ترسی که کونته از تعریف ها و تمجیدها داشته اینجا میتونه خودش رو بیشتر نشون بده.یووه تو این چند هفته تیم هایی رو برده که این چند سال خیلی اذییت میکردن. و بهترین بازیهاش رو انجام داده طوری که هوادارای تیم های دیگه خودشون گفتن یوونتوس خیلی خوب بازی میکنه (منظورم دوستامه که طرفدار تیمای دیگن). و از طرفی یوونتوس معمولا جلوی رم بازی های خوبی داشته همیشه و برنده بوده. ترس از این هست که یوونتوس این بازی رو مثل بازی های دیگه سخت نگیره،هر چند احتمالش کمه ولی خوب بهرحال احتماله

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
يوونتوس اگه گل اول رو بزنه ميتونه ببره،چون رم يه 3-0 جلو يووه تو استاديوم يوونتوس باخته و الانم وضعيت خوبي ندارن و روحيشون خراب ميشه من فكر ميكنم يووه كارش از بازيهاي ديگه آسونتر باشه، چون رم هم واسه برد مياد بازيكني كه من نگرانش هستم بوريني هست، گلهاي حساس واسه رم كم نزده بعضي وقتا هم تو 10 دقيقه اول كارش رو انجام ميده، بايد خيلي مراقبش بود.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

[img width=480 height=288]http://up.vatandownload.com/images/pe234t6t9mf0vffyya.png[/img]

عکس های تمرین دیروز برای بازی با رم [center]

[center]http://www.tuttospor...ara per la Roma

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
رم خیلی نوسان داره شاید کلمه خیلی برای نوسان رم کم باشه ، همونطور که دوستمون گفت ، یه بازی 3 تا به ناپولی میزنه ، یه بازی 4 تا از لچه میخوره ولی خوب چیزی که مشخصه نتیجه بازی رو خودمون رقم میزنیم ، کاری به رم نداریم که نوسانش بتونه تاثیر گزار باشه مطمئنم با یه بازی خوب اما نفس گیر ، پر گل میبریمشون ++ تو پست های قبلی خوندم که بچه ها از فیکس نبودن ووچینیچ استقبال میکنند !!! اول بگم که مطمئنم فیکس بازی میکنه دوم اینکه در مقابل تیم سابقشه ، بی شک ووچینیچ هر وقت انگیزه داشته باشه میترکونه ، مطمئنم این بازی هم میترکونه باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
دوباره رسیدیم به رم . هر چقدر تو بازی نیم فصل اذیتمون کردن و با واکنش بوفون تو ضربه پنالتی بازی رو مساوی کردیم به جاش تو جام حذفی تحقیرشون کردیم . 3 تا زدیم و 6 تا هم نزدیم ولی اصلا به نظر بازی آسونی نیست و احتمال مساوی دوباره هم هست ولی باخت از این تیم بعید به نظر میرسه هر چند دور از ذهن هم نیست .

رم تا اینجای فصل از 32 بازی که انجام داده 15 برد 5 تساوی و 12 باخت داشته که تعداد باخت هاش نشون دهنده نوسان زیادشونه .
از این تعداد بازی 16 بازی رو تو خونه انجام دادن که حاصل 10 برد 3 مساوی و 3 باخت بود که نشون میده تو خونه نتیجه خوب میگیرن .
16 تا بازی هم بیرون خونه داشتن که 5 برد 2 مساوی و 9 شکست !!

با 52 گل زده بعد از میلان ناپولی یوونتوس در رده چهارم سری آ هستن
با 42 گل خورده هم در رده 12 سری آ که آمار جالبی براشون نمیتونه باشه .

فعلا هم با 50 امتیاز در رده 5 جدول هستن و تلاش می کنن به لیگ قهرمانان برسن و فاصله 4 امتیازیشون رو با لاتزیو کمتر کنن.

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
رم اصرار زيادي به مالكيت توپ داره ،جوري كه ادم فكر ميكنه از بردن هم براشون مهم تره.خط دفاعشون خيلي ضعيفه كه اكثر گل هاشون رو تو ضد حمله خوردن.به نظر من اگه مثل بازيمون با رم تو جام حذفي توپ رو بهشون بديم و بخايم با ضد حمله بهشون ضربه بزنيم ،بردمون قطعيه.اما اگه ما هم بخايم مالك توپ بشيم،بازي خيلي پاياپا ميشه و اصلا نميشه پيشبينيش كرد.يه نكته ديگه اي كه هست اينه از نظر من ٣-٥-٢ بازي كردن خود كشيه.به علاوه ميركو ميتونه كليد بردمون تو بازي باشه.ميركو تو بازي با تيم هاي بزرگ يه ميركوي ديگس.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رم اصرار زيادي به مالكيت توپ داره ،جوري كه ادم فكر ميكنه از بردن هم براشون مهم تره.خط دفاعشون خيلي ضعيفه كه اكثر گل هاشون رو تو ضد حمله خوردن.به نظر من اگه مثل بازيمون با رم تو جام حذفي توپ رو بهشون بديم و بخايم با ضد حمله بهشون ضربه بزنيم ،بردمون قطعيه.اما اگه ما هم بخايم مالك توپ بشيم،بازي خيلي پاياپا ميشه و اصلا نميشه پيشبينيش كرد.يه نكته ديگه اي كه هست اينه از نظر من ٣-٥-٢ بازي كردن خود كشيه.به علاوه ميركو ميتونه كليد بردمون تو بازي باشه.ميركو تو بازي با تيم هاي بزرگ يه ميركوي ديگس.

دقیقا. یکی از چیزهایی که خیلی برام عجیب بوده توی آمار چک کردن های این فصل این بوده که رم با وجود نتیجه نگرفتن هاش ولی بعضی از جنبه های آماریش خیلی عالی بوده، یکیش همین مالکیت توپ. الان تا اینجای فصل بعد از بارسا (69.6 %)، بایرن (64.3%) و یووه ( 61.2%) این رم که حتی بالاتر از تیم هایی مثل رئال، منچستر، میلان و سیتی، تیم چهارم در کل اروپا از لحاظ مالکیت توپ بوده با 60.4% . رم از لحاظ پاسکاری هم یکی از بهترین های اروپاست.

ولی من فکر می کنم این مسئله به همون اندازه که می تونه بد باشه می تونه خوب هم باشه. تیمی که بازیش وابسته به مالکیت توپه، یووه با پرسینگ می تونه فلجش کن، کاری که تو بازی رفت با میلان کردیم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اسکای اعلام کرد این بازی احتمالا یوو با زوج کوا و ماتری بازی می کنه
از این تصمیم کونته خیلی خوشحالم درسته وچینیچ قدرت دریب بالایی داره و می تونه خیلی کمک کنه اما اگه روز بدش باشه از بوریلو هم ضعیف تر بازی می کنه مثل بازی با لاتزیو و پالرمو
جدیدا دیگه تحمل بازی های نوسانی وچینیچ رو ندارم
اگه 3-3-4 بازی می کردیم نمی شد هم زمان از کوا و ماتری استفاده کرد چون هر دو مهاجم نوک هستند و قابلیت مهاجم سایه رو ندارند
اما در سیستم 2-5-3 نیازی به مهاجم سایه نیست و می شه هم زمان از 2 مهاجم نوک استفاده کرد

++ تو پست های قبلی خوندم که بچه ها از فیکس نبودن ووچینیچ استقبال میکنند !!! اول بگم که مطمئنم فیکس بازی میکنه
دوم اینکه در مقابل تیم سابقشه ، بی شک ووچینیچ هر وقت انگیزه داشته باشه میترکونه ، مطمئنم این بازی هم میترکونه
باتشکر

کمال من گفتم اسکای اعلام کرده اما به قول تو یا با توجه به سابقه کونته که علاقع زیادی به وچینیچ داره احتمالا فیکس
اون قسمت هم نظر شخصیم رو با دلیل اوردم
شدیدا قبول دارم که وچینیچ بهترین مهاجم یووه هست به شرطی که حداقل 70% روز خوبش باشه
اما می بینیم که بعد از بازی با میلان روز به روز داره بدتر بازی می کنه و ممکن همین بازی با رم دوباره اوج بگیره و در حد یک سوپر استار بازی کنه
من از این روند خوشم نمی یاد که منتظر بشینم تا روز خوبش برسه
به قول کمال با تشکر :3:

ووچینیچ با 98 توپی که در 27 بازی حریف ازش گرفته، تا همین هفته ی اخیر توپ لو بده ترین بازیکن اروپا بود ! :1:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
خدا کنه این اولین باخت یووه نباشه . رم تیمیه که نمیشه فهمید قویه یا نه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
ترکیب احتمالی دو تیم:

یوونتوس

بوفون - بارزالی - بونوچی - کیه لینی - لیختشتاینر - ویدال - پیرلو - مارکیزیو - دی چیلیه - کوالیارلا - ووچینیچ (2 - 5 - 3 )

رم

استکلنبرگ - روسی - کیائر - هاینتزه - خوزه انخل - پیانیچ - د روسی - مارکوئینهو - توتی - لاملا - اسوالدو (2 - 1 - 3 - 4 )

غایبین رم : خوان - کاسه تی - بوردیسو - گرکو - لوبونت

لیست گلزنان و پاس گل رم

تصویر

گل های زده و خورده رم در طول نود دقیقه

[img width=480 height=103]http://up.vatandownload.com/images/sqh0a5cy4bwqu8yahs3r.jpg[/img]

تصویر

مائورو برگونزی به عنوان داور این دیدار انتخاب شد، در برد خانگی یوونتوس در برابر پالرمو( 0 - 3 ) - برد در خانه لچه (1 - 0 ) و برد در خانه فیورنتینا (0 -5 ) برگونزی داور بود.

در 14 دیداری که برای یوونتوس قضاوت کرده این تیم 9 برد - 3 تساوی و 2 شکست داشته است .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی