پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجله فورتزا یووه - شماره 2

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

شماره دوم
اپریل 2012

[img width=424 height=600]http://forzajuve.persiangig.com/CoverN2.jpg[/img]

-------------------------

مطالب این شماره :

کانون هواداران :
سفرنامه حسین صالحی ااز دبی و دیدارش با عوامل و کادر فنی و بازیکنان یوونتوس + مصاحبه با وی

یوونتوس و ماه گذشته :
آنالیز بازی های یوونتوس- فیورنتینا / یوونتوس - اینتر میلان
تحلیل عملکرد جاکرینی
خوب بد زشت و متولد ماه

پرونده :
جامع ترین پرونده و مطالب و عکس های آنتونیو کونته به زبان فارسی در 11 صفحه !

تاریخ :
مروری بر دوران اوج یوونتوس در دهه 60 میلادی با 3 غول عجیب / نجیب !! بونپرتی ، سیووری ، چارلز
+ زندگینامه گائتانو شیره آ

صفحه ویژه :
بازتاب خبری استعفای فابیو کاپلو از سرمربیگری تیم ملی انگلستان در رسانه ها و از دید شخصیت های فوتبالی

+
پوستر

-------------------------

Download Links

دانلود از سرور یوونتوس دات آی آر

دانلود از سرور پرشین گیگ

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
سلام من خیلی حرف دارم بزنم ، خلاصه اش این میشه که واقعا از صمیم قلب شرمنده ام از عوامل و کادر مجله که شماره دوم اینقدر دیر منتشر شد و خیلی از مطالب شامل گذر زمان شد و از دست رفت مخصوصا بخش آنالیز و زحمت های محمد امینی و همکارانش مثل سینا دانشور و محمدحسین و حسین صفری و فرهاد و مهران و خیلی های دیگه که داره شخصاص دونه دونه ازشون معذرت خواهی کنم . امیدوارم منو ببخشن واقعا من تنها مقصر این قضیه ام و بد بیاری ها و البته برنامه های پیش بینی نشده زیادب اتفاق افتاد که نشد به موقع بیاد از مهرنوش هم معذرت میخوام بابت چند مطلب دقیقه 90 ای که بدون ویرایش اون تو مجله قرار گرفت . این شماره سعی شده حداقل ایراد های که در مورد کارهای گرافیکی و صفحه بندی و فونت ها بود و به عهده ی من بود رو تا حد زیادی تصحیح کنیم . مطالب دیگه هم کیفیت خیلی بالایی دارن تا اونجایی که من خوندم نسبت به شماره قبل خیلی پیشرفت داشتیم منتظر نظراتتون هستم من واقعا به این مجله علاقه دارم واقعا دوست دارم بازم با قدرت ادامه بدیم و منظتر کمک همه هستم . مرسی

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اول از همه جا داره که از تمامی بچه هایی که در منتشر شدن شماره ی دوم نقش داشتن ، صمیمانه تشکر کنم. یه نکته ای رو در مورد بخش آنالیز بگم. من از طرف خودم ، واقعاً ، واقعاً شرمنده ی تمامِ بچه ها هستم. به هر حال یه سری مشکلات در به موقع منتشر شدن مجله بوجود اومد. این شماره نسیبه ، امیر حسین ، فرهاد ، محمد حسین ، مهران ، سینا (دانشور) و حسین (صفری) توی بخش آنالیز کار کردن و مطلب نوشتن که به جز نفرِ آخری مطالب بقیه توی این شماره کار نشده. من باز هم ناکید میکنم ، واقعاً شرمندتون هستم. هر کسی برای تحویل دادن مطلبش زحمت کشیده ، وقت گذاشته و از زندگیش زده تا مطالب رو به دست ما برسونه. من الان دوباره نگاهم به همین مطالبی که این شماره کار نشده نگاه میکردم ، واقعاً شرمنده ... + این صفحه ی رویداد های ماه (که شاملِ خوب , بد , زشت ، فلش بک ، متولد شد و سورپرایز ماه میشه) ایده ای بود که از مجله های مختلف گرفته شده و خُب اولین باری هم هست که داریم روی چنین موضوعی کار میکنیم. شماره های بعد سعی میشه کامل و کامل تر بشه. اینم بگم ، این صفحه هیچ وقت توی مجله جا نمی گرفت اگه پیگیری های غزل نبود. بی نهایت ازش ممنونم به خاطر وقتی که برای این بخش گذاشت. ++ جا داره از بصیر و مهرنوش هم که بدون شک زحمات اصلی رو برای چاپ این شماره کشیدن تشکر کنم ... . تمامِ کم و کاستی هایی رو که در بخش آنالیز میبینید به عهده میگیرم. اینو بی تعارف میگم ! اواسط اسفند یه سری مشکلات برای من -یا بهتر بگم برای یکی از نزدیکانم- بوجود اومد که متاسفانه نشد اونطوری که باید بتونم وظیفم رو انجام بدم. ویرایش : بصیر شماره قبل پیش نمایش بازی های ماهِ آینده رو خورد ، این شماره فلش بک ـو. نکن این کارو برادرِ من ، نکن ! :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
واقعا ازتون تشکر می کنم ! خیلی خوب بود !! این شماره بهتر از شماره ی قبلی و روند رو به رشد ادامه داره ممنون از تمام بچه هایی که توی این شماره هم زحمت کشیدند !

ghazal

ghazal

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 302 ارسال
مسلما این شماره خیلی بهتره از شماره ی قبل مجله هست. هرچی جلوتر می ره هم از نظر طراحی و صفحه بندی زیباتر می شه و هم مطالب جالب تر و جذب کننده تری به مجله اضافه می شه. این شماره از نظر طراحی و صفحه بندی واقعا بهتر شده.اضافه شدن فهرست و عکس های بهتر و پوستر زیباترش کرده. که جای تشکر از بصیر داره. مطالب هم مشخصا بهتر و روونتر از قبل شده. که باید از همه ی کسایی که همکاری کردن تشکر کرد. این قسمت مطالب ماه هم جدیده که ایدش از محمد بود و در میون گذاشت موضوعش رو .سعی می کنیم با همکاری هم این بخش رو هر دفعه بهتر کنیم. مرسی.

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
سلام ببخشيد ميخواستم بدونم با كدوم نرم افزار بايد فايلي كه دانلود كردم رو باز كنم؟ آخه با word نميشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
^^^ این فایل PDF ـه ! . . باید یه نکته رو بگم به عنوان یه همکار تاریخ تمام زحمت مطلب اصلی بخش تاریخ با بهمن عزیز ( احمدی ) بوده در حالی که اسمی ازش نیومده ! در بخش اسطوره هم رضا نقش اساسی داشته . در مجموع لازم دیدم به نوبه خودم از این دو دوست تشکری ویژه کنم و یه نکته دیگه ما دو بیوگرافی برای این ماه آماده کرده بودیم که زحمت دومی رو حسن کشیده بود که بدلیل کمبود فضا توی این شماره ی مجله قرار نگرفت و اگر خدا بخاد در شماره بعدی کار میشه !! و در آخر از همه ی دوستانی که در تهیه مطالب تاریخ کمک کردند تشکر میکنم

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
چرا فایلی که تو سرور یونتوس.ار هستش 8 مگه ولی سرور پرشین گیگ 18 مگ؟

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
دست همتون درد نکنه . خیلی عالی بود . خسته نباشید .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

چرا فایلی که تو سرور یونتوس.ار هستش 8 مگه ولی سرور پرشین گیگ 18 مگ؟

سرور درست اپ نکرده ! تا شب اوکی می شه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خیلی قشنگ بود از شماره قبلی خیلی بهتر بود بخش انالایز خیلی از شماره قبلی بهتر شده بود شاهکار بود بخش تاریخ کمی افت کرده بود پرونده هم زیبا بود ولی بازم مثل شماره قبل خیلی زیاد بود ولی تو هر مجله ای خدایی اسم تحریریه سر دبیر اینا رو بنویسدی اتفاقا خیلی هم خوبه هیچ اشکالی هم نداره این چیزا رو بنویسد

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
احسان پاوه ای تو چه گیری دادی به تعداد صفحات پرونده ؟ :1: به جان خودم این پرونده 40 درصد مطالبی که من جمع کردم راجع به کونته هم نیست! قبلا گفتم الان هم میگم پرونده از اسمش معلومه باید جامع و کامل باشه. شماره ی قبلی تعداد صفحات پرونده به نسبت باقی قسمت ها زیاد بود قبول. اما الان که قسمت های دیگه رشد کردن الان دیگه چرا؟ درمورد ویرایش نشدن بعضی قسمت ها به طور مشخص بخش انالیز هم عذر می خوام. کلاً مطالب این بخش بدون هماهنگی من به دست بصیر رسید به خاطر کمبود وقت! دست بصیر درد نکنه ، قشنگ شده. البته یه مقدار زیادی رنگی رنگی که اینم میذارم به حساب بی سلیقگی اش :1: از همه از جمله محمد و محمد ممنونم. اما میخوام از بچه هایی که زحمت کشیدن و مطلب نوشتن اما کار نشد عذر خواهی کنم. امیر حسین، محمدحسین، فرهاد، مهران و ... این شماره ناهماهنگی و اتفاقات غیر قابل پیش بینی به اوج خودش رسید. ایشالله به زودی باید تصمیمات جدی واسه شماره های بعدی گرفته بشه که با نظم و طبق برنامه پیش بریم که این جوری نشه! اگه توی پرونده ایرادی هست یا کمبودی خوشحال میشم بدونم. مرسی

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
دوستان ، اونايي كه دانلود كردن ، منتظر نظراتتون هستيم در مورد اين شماره و بخش هاي مختلف اش .

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
عالی واقعا خسته نباشید

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

در یه جمله فوق العاده س دست همه کسانی که تو انتشارش زحمت کشیدن درد نکنه.
به خصوص پرونده کونته و نقل قول هاش.تک تک جمله های کونته فوق العاده س.اون جمله ای که از کونته در مورد فینال میلان و تیر دروازه ش کار کردین یه دونه س من یه لحظه منقلب شدم :cry2:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
من هم تازه مجله را خوندم. واقعا خیلی خوب شده بود. قسمت پرونده عالی بود و معلوم بود که خیلی براش زحمت کشیده شده و با توجه به تنوع گرافیکی هم که براش ایجاد شده بود باعث میشه که خواننده از خوندن مطالب در مورد یک نفر خسته نشه. واقعا خیلی خوب بود. مثل تمام مجله های و روزنامه ها در جاهایی اشتباهات چاپی!!! داشت. مثل صفحه 16 که سوال آخر را همش را قرمز نکرده بودند. و البته دو مورد دیگه که یادم نیست دقیقا کجا بود. ولی واقعا عالی بود و به عنوان یک یوونتوسی از تمام دوستان تشکر می کنم که این کار بزرگ و سخت را انجام میدند. این مجله باعث شد که در کونته دو چیز را به وضوح ببینم. اراده و پشتکارش در جندگی برای رسیدن به هدفش. اولین شماره سال 91 که عالی بود. موفق باشید

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
يه نكته كه الان به ذهنم رسيد اينه كه ، مجله رو مرور كردم ، بار اصلي اين شماره رو دوش دخترا بود كافيه مطالب رو دوره كنيد مهرنوش ، نسيبه ، غزل ، بهاره ، نيلوفر ( و محمد اميني ( :1: ) )! هر كدوم از نوشتن تا ترجمه ، اين شماره حضور مفيد داشتند - نكته دوم ، اسمي از من تو اين شماره نيست ، حتي يه بار :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
این همه پیشرفت چطوری ممکنه ؟ نسبت به شماره یک خیلی پیشرفت داشتید اولین چیزی که خیلی نظرمو جلب کرد ، جمع بندی این همه مطالبه جمع بندی 27 صفحه مطلب واقعا سخته تو ورد درست کردن 27 صفحه کلی زمان میبره ، چه برسه بخوای تو فتوشاپ این همه صفحه رو صفحه آرایی کنی کار صفحه آرایی با کیه ؟ واقعا عالی بود مطالب چقدر پر بار و خوب هستند ، خیلی متن ها به دلم نشست البته به نظرم سفرنامه حسین میتونست آخرین صفحات باشه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چه فایده داره این همه مطلب جا شده 3 تا دونه دست نوشته تاریخ جا نشده ! :np:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اتفاقا منم تعجب کردم اون سه تا نظر شما چی شد! متاسفانه خیلی از مطالب به بهانه ی جا نشدن از دست رفته!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی