پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
221 پاسخ برای این موضوع

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بنظرم كونته تو اين بازي 2-5-3 ميزنه!تجربه ثابت كرده!

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال
حالا چرا به وقت طحران. مگه تهران چشه عزیز؟!

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
دوست عزیز همون تیمهای به قول شما مسخره بودن که ما جلوشون بیشترین امتیازاتو از دست دادیم غیر از اینه که همشون میچپن تو دفاع ???

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
خودمونیما کرکو پرمون میریزه لاوتزی و کاوانی اسمشونو میشنویم

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
یووه مقابل تیمهای قوی تر بهتر بازی میکنه :181: شک نکنید با اختلاف 2تا میزنیم. بهترین ترکیب هم 4-3-3 هست چون ناپولی 3-4-3 بازی میکنه و ضدش همین ترکیبه. :drill:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ناپولي رو ميبريم اگه كاواني رو كنترل كنيم، به نظرم لاوتزي بدون كاواني كارايي زيادي نداره

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
الان داشتم بازی رفت دو تیم را می دیدم، بزرگترین غیابین دیدار رفت کاوانی برای ناپولی و مارکزیو برای یوونتوس بود. بردن ناپولی کار سختی نیست مخصوصا که کونته اثبات کرده مرد نیمه دوم هست و مربی ناپولی هم نشون داده بخاطر احساساتی بودن و داشتن استرس زیاد در بازی های مهم نمی تونه درست تصمیم بگیره.

یووه مقابل تیمهای قوی تر بهتر بازی میکنه :181: شک نکنید با اختلاف 2تا میزنیم. بهترین ترکیب هم 4-3-3 هست چون ناپولی 3-4-3 بازی میکنه و ضدش همین ترکیبه. :drill:

این دقیقا همون اشتباهی بود که کونته در بازی رفت در نیمه اول انجام داد و دو گل هم دریافت کرد. من فکر می کنم بهترین ترکیب 4-2-2-2 هست، ترکیبی که اگه اشتباه نکنم.کونته در نیمه دوم استفاده کرد.
بزرگترین و بهترین کاری که کونته در بازی رفت انجام داده بود ترکیبی بود که برای دفاع انتخاب کرده بود، بارزاتلی و بونوچی در وسط و کیلنی در چپ و در راست هم لیخ را قرار داده بود که واقعا کار را برای خط حمله قدرتمند ناپولی سخت کرده بود. ولی بزرگترین ضعف ما هم در هافبک و حمله بود که با تغییر سیستم هوشمندانه کونته عوض شد و به نقطه قوت تبدیل شد.

خبر بد این هست که اگه قرار بشه کونته 4-3-3 وارد زمین بشه به احتمال زیاد از بوریلو استفاده می کنه چون بوریلو توپ را در جلو میگیره و آروم آروم به سمت عقب میاد و این فرصت میده که هافبک ها از شر پرسینگ شدید ناپولی راحت بشند و فرصت جاگیری داشته باشند. البته اگه با هر سیستم دیگه این بیاد به بوریلو به احتمال خیلی زیاد بازی نخواهد داد.

به هر حال با بازی بدون کاوانی که من از ناپولی دیدم این تیم در خط حمله زهر دار هست ولی نه به طوری که مدافعین خوب یوونتوس نتونن اون ها ر کنترل کنند ولی ناپولی در خط دفاعی خیلی مشکل داره مخصوصا دروازبانشون که واقعا خیلی ضعیف هست در حد منینگر و استوراری هم نیست. فقط کافی هست یوونتوسی ها به دروازه ناپولی برسند کاری که در بازی رفت سه بار درست انجام داند و سه گل هم برای اون ها نتیجه داشت.
با توجه به اینکه در یوونتوس آرنا هم هست به احتمال خیلی زیاد برنده خواهیم شد.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
-من چند وقتی نبودم،ولی حالا برگشتم،سال نوی همتون مبارک -درباره بازی با ناپولی باید گفت که اگر خوب بازی کنیم میبریم و اگر خوب بازی نکنیم نمیبریم،درست حرفی که درباره بازی برگشت با میلان گفتم.شاید حرفم به نظر خنده دار باشه،ولی در این فصل یووه نشون داده که اگر خوب بازی کنه میتونه راحت برنده هر دیداری بشه. و تنها تیمی که توان رقابت 90 دقیقه ای با یوونتوس رو داشته میلان بوده.ما در 4 بازی خودمون با میلان توی یک نیمه بد بازی کردیم که بدجوری بازی رو به میلان دادیم. -ناپولی در هر شرایطی تیم خطرناکیه،بخصوص در برابر تیم های بزرگ،ولی اونها در خارج از خانه اون ناپولی سن پائولو نیستن و میشه با برنامه و دقت مهارشون کرد. -برد دور از دسترس نیست اگر یووه تیم آماده 2 هفته اخیر باشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یوونتوس بازی رفت با ناپولی اولین بازی بود که 2-5-3 بازی کرد، این بازی هم مطمئن باشید 2-5-3 بازی خواهد کرد، تجربه ثابت کرده که کونته در مقابل تیم هایی که با 3 دفاع بازی می کنند، ترکیب 3 دفاعه انتخاب می کنه. من فکر می کنم با ترکیب نیمه دوم بازی با اینتر بازی کنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یوونتوس بازی رفت با ناپولی اولین بازی بود که 2-5-3 بازی کرد، این بازی هم مطمئن باشید 2-5-3 بازی خواهد کرد، تجربه ثابت کرده که کونته در مقابل تیم هایی که با 3 دفاع بازی می کنند، ترکیب 3 دفاعه انتخاب می کنه.
من فکر می کنم با ترکیب نیمه دوم بازی با اینتر بازی کنیم.

البته فکر کنم توی اون دیدار 3 - 3 یوونتوس دو بار تغییر سیستم داد که تونست بازی 3 - 1 باخته رو 3 - 3 کنه ! البته کونته ادمیه که نشون داده هر بازی با تفکرات لحظه ای به بازی خواهد رفت و حتی ممکنه بوریلو فیکس باشه :دی:

majiddeniro

majiddeniro

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
سلام دوستان من تازه عضو شدم, ولی درباری بازی با ناپولی من یه خورده می ترسم, احساس می کنم ناپولی از اول فصل تا الان خیلی پیشرفت کرده, کونته باید خیلی احتیاط بکنه و امتیاز از دست نده, سیستم 4 3 3 برای نیمه اول خوبه, بعد اگه جواب نداد 3 5 2

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
يووه اگه تا دقيقه 30 گل بزنه ميتونه بازي رو ببره يووه بايد بازي رو طوفاني شروع كنه، هم استاديوم خودمون هست و هم همه واسه رسيدن به ميلان انگيزه دارن 3-5-2 سيستم منسوخ شده فوتبال تو اين بازي اصلا خوب نيست به نظر من، چون 3 تا دفاع جلو ناپولي با وجود لاوتزي و كاواني يه جورايي خود كشيه‏!‏

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تمام بلیت های این بازی به فروش رفته ، هر دو تیم در این بازی محروم ندارن اما کریستین ماجو بازیکن ناپولی بدلیل مصدومیت به احتمال بسیار زیاد در این بازی حضور نخواهد داشت .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ناپولی فقط تو زمین خودش وحشتناکه بازی برگشت ناپولی مقابل چلسی میتونه الگوی خوبی برای کونته و شاگردانش باشه یووه اگه با شهامت و هجومی بازی کنه راحت برنده بازی میشه 3 3 4 بهترین سیستم موجود برای این بازیه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
خدایا ماجو نیست چه بهتر شرش کم.خوبی ناپولی بگیر نگیر داره .خدا کنه نگیره

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
مث اينكه حدسم درست بود!كونته دوباره2-5-3 ميچينه! بنظرم اين تركيب بهتره: بوفون كيه ليني بونوچ بارتزا پيرلو ده چه مارك ويد كاسر ووچينيچ الكس ليختشتاينر و ماتري و جاكريني هم تعويض بيان تو!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
باید دید قرار گرفتن دو مهاجم فنتزی باز که اولین بار از شروع بازی کنار هم هستند بازدهی داره یا نه?

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مهاجمای نوکمون به احتمال زیاد ماتری و کوالیارلا خواهند بود

majiddeniro

majiddeniro

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
اگه یووه بتونه ناپولی رو تحت هر شرایطی پرس کنه خیلی راحت می تونه از به پیروزی برسه, درباره ی 2تا مهاجمین یووه باید بگم متری و ووچینیچ خیلی بیشتر جواب داده

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
3 دفاع اشتباه هست، با اينكه ميگن از تمريناي يووه اينجوري پيش بيني ميشه بخدا 3دفاع جلو كاواني و لاوتزي اشتباهه مگه اينكه كونته ديگه خيلي به دفاع هاش اطمينان داشته باشه، اونم جلو اين مهاجماي ناپولي اگه هم 3دفاع بزاره بنظرم بايد كيليني،بارزاگلي و ليختشتاينر باشن كاسرس بياد جلو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی