پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سیم 8 متری کجا میفروشن خواهر من :np: من میخوام :np: :1: فقط مشهد داره نه ؟ :1: میخوام :1:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
پشت شهرداری باید داشته باشه اخه قبلا ی هدفون 10 متری خریده بودم :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نه این سیم فت و فراون هست من خودم قبلا این کار رو برای یکی از اقوام انجام دادم سیمش اماده هست بصیر بازی بعد ماله توئه ها

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تازه اگه سیم 8 متری پیدا نکردی دو تا 4 متری بگیر. به هم وصلشون کن . البته اگه بلد باشی . بصیر خیلی دوست دارم بازی رو با گزارشت دنبال کنم . :wv:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مرسی دوستان از انگیزه ای که میدین که من برم دنبال خرید فیش AV/TV 8 ئه 8 متری :1: فقط یه نکته ، من خیلی بد دهنم ها منو اینطوری نبینین اینجا :1: جد و آباد الساندرو متری رو جلو چشاش میارم بد بازی کنه :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
همون اول که میخوام ثبت نام کنم نوشته : flashCtrl error [eVersionLower]! ] چکار کنم حالا؟ :np: :cry2: آقا درست شد :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مرسی دوستان از انگیزه ای که میدین که من برم دنبال خرید فیش AV/TV 8 ئه 8 متری :1:

فقط یه نکته ، من خیلی بد دهنم ها منو اینطوری نبینین اینجا :1: جد و آباد الساندرو متری رو جلو چشاش میارم بد بازی کنه :1:

بصیر من به عنوان یکی از مهمترین طرفدارهای ماتری تو این فروم میگم تو رو از ماتری بیشتر میخوام . پس نگران نباش . فقط تعادل رو رعایت کن اگه بوریلو هم بد بازی کرد جد و آبادش رو بیار جلو چشماش :1:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

همون اول که میخوام ثبت نام کنم نوشته : flashCtrl error [eVersionLower]! ]
چکار کنم حالا؟ :np: :cry2:
آقا درست شد :1:

این مشکل منم هست
چه طور درست شد؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

این مشکل منم هست
چه طور درست شد؟

ورژن شما قدیمیه از نسخه جدیدش استفاده کنید

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا امشب هم بازی گزارش میشه یا خیر ؟

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

آقا امشب هم بازی گزارش میشه یا خیر ؟

آره به احتمال زیاد ، فکر کنم با گزارشگری مهدی پالیزوان :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بله 100% پخش می شه
گزینه های گزارش گری زیاد هستند فقط نمی دونیم کدوم رو اتخاب کنیم :Facepalm:

با توجه به عملی شدن برنامه گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call نیاز به چند گزارشگر داریم
زیرا این طرح قراره در جاهای مختلف از قبیل فی س بوک سایت و... تبلیغ بشه پس نباید مشکل نداشتن گزارشگر رو داشته باشیم
گزارش کردن هم کار بسیار ساده ای هست و فقط فن بیان می خواد که با یک تست کوچک مشخص می شه
بازی قبل رو پژمان گزارش کرد حرف نداشت اما یک یا دو گزارش گر کم هست پس نیاز به چند گزارش گر داریم
کسایی که ویژگی های زیر رو دارن و تمایل دارن به من پ خ بزنن
1-دیدن بازی های یووه بدون مشکل
2-داشتن سرعت اینترنت بالا حداقل 256
3-حضور حداقل 3 ماه یا شناخت بالای من یا مدیران از وی
4-فن بیان و رسایی صدا

اقا هرکسی می تونه کمک کنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازی امشب به علت تبلیغ زیادی که برای برنامه شده احتمالا افراد زیادی می یان برای شنیدن بازی :102: الان مطلع شدم که پژمان(گزارشگرمون)امشب نیستش :Facepalm: هرکی از بچه ها امشب می تونه گزارش کنه سریعا به من پیام بده اگه گزارش گر نداشته باشیم ابروریزی میشه :sad53: منتظرم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من اومدم . چی شد ؟ بصیره امشب

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

[img width=480 height=320]http://myup.ir/images/59417377992318730884.jpg[/img]

گزارش زنده بازی بولونیا یوونتوس راس ساعت 9:00 با گزارش پژمان

کسانی که از طریقه اسفاده برنامه مطلع نیست به لینک زیر برن
http://bianconeri.ir...19622#msg319622

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
امشب یه 20 نفری بودن تو ریدکال از محمد بابت زدن این طرح و از پژمان بابت گزارش بازی تشکر میکنم :rose:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به طور میانگین 20 نفر اما به 28 نفر هم رسید این در صورتی بود که بازی با بازیه پرسپولیس الهلال هم زمان شده بود مطمئا تا اخر فصل به بالای 100 تا می رسه از بصیر و بچه های فیسبوک(یعنی بصیر) تشکر می کنم بابات اطلاع رسانی از اونجا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
شما اگه زودتر هماهنگ کنید و مشخص کنید برنامه بازی رو حداقل 2-3 ساعت قبل و و یا اینکه 1 روز قبل از بازی ، قول میدم بهتر نتیجه گرفت از نظر مخاطب ! اون وقت که من پست رو تو فیسبوک ( با هزار زحمت :1: ) گذاشتم تقریبا 10 دقیقه از بازی گذشته بود ، حالا تا بیان دانلود کنن و یوزر بسازن و بیان تو ، دیر میشه مثلا بگین روز جمعه بگین که ، شنبه ، ساعت 23:15 بازی فلان با فلان بعد من تو فیسبوک پست میذارم ، دقیقا 5 دقیقه قبل از شروع بازی هم یک پست دیگه میذاریم ، بعد اینکه فرصت میشه عکس هم درست کنم مختص اون بازی به هر حال دست مریزاد میگم بهتون ، قسمت نشده تا حالا گوش کنم ، اما واقعا مرسی و خسته نباشین :smile:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دیشب تقریبن تمام نیمه دوم رو سعی کردم که علاوه برگزارش اسکای ، گزارش پژمان رو هم داشته باشم ؛ واقعا خوب گزارش میکنه و موقعیت ها و بازیکن ها رو خوب شناسایی میکنه ؛ در یک کلام عالی بود

من یه پیشنهاد دیگه دارم ؛ البته کمی سخت هست ؛ داشتن دو گزارشگر همزمان هست که یکی مثلا پژمان مستقیما فقط بازی رو گزارش کنه و گزارشگر بعدی که درواقع تحلیلگر بازی هست در بین گزارش پژمان و اون جاهایی که نیاز هست بازی رو تحلیل کنه که البته کار بسیار سختی هست و کسی میتونه این کار رو بکنه که مفسر خوبی باشه

اگه این طرح جواب بده عالی میشه و گزارش بازی سراسر هیجان میشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بصیر وقتی گزارش گر نداریم باهات هماهنگ کنم بری فیسبوک بگی بیان ؟؟؟؟؟ :laugh3: معلوم نبود بتونیم گزارش کنیم یا حالا انبار رو هم پژمان لطف کرد بعد؟؟؟؟ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ سهیل ایده خوبیه اما ما تو گزارشش موندیم تحلیل گر از کجا بیارم :102: شاید بازی های مهم رو خودم امدم تحلیل کردم به شرط اینکه کراسیچ تو زمین باشه :nish:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی