پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با توجه به عملی شدن برنامه گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call نیاز به چند گزارشگر داریم زیرا این طرح قراره در جاهای مختلف از قبیل فی س بوک سایت و... تبلیغ بشه و برای اینکه به کسی فشار نیاد و ایجاد انگیزه گزارش خوب برای گرفتن بازی های مهم و..... باید چند گزارش گر داشته باشیم نداشتن گزارش کردن هم کار بسیار ساده ای هست و فقط فن بیان می خواد که با یک تست کوچک مشخص می شه بازی های قبل رو پژمان گزارش کرد حرف نداشت اما یک یا دو گزارش گر کم هست پس نیاز به چند گزارش گر داریم کسایی که شزایط زیر رو دارن و تمایل دارن گزارش کنن به من پیام بزنن 1-دیدن بازی های یووه بدون مشکل 2-داشتن سرعت اینترنت بالا حداقل 256 3-حضور حداقل 3 ماه یا شناخت من یا مدیران از وی 4-فن بیان و رسایی صدا

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
وای محمد گزینه 4 شاهکار بود شناخت من :1: وای روده پر شدم از خنده انگار مدیر الجزیره هستی :lol: ولی بچه واقعا کمک کنید خیلی طرح خوبیه من به شخصه بصیر رو پیشنهاد میدم هم صداش خوبه و هم همه باریها رو میبینه :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

وای محمد گزینه 4 شاهکار بود

شناخت من :1: وای روده پر شدم از خنده انگار مدیر الجزیره هستی :lol:

عزیزم یک نگاه بالا بنداز شماره 4؟؟؟؟؟؟ :clapx:
بعدشم اگه من گزارش گر نیارم کی گزارش گر می یاره؟؟؟پس من باید تایید کنم :N_aggressive (3):
ممکن وسط بازی هزار تا اراجیف بگه (فحش و ....)(که از بچه های یوو بعیده) ابروی ما می ره :stopsign:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
وقتی pes بازی می کنم بعضی وقتها برای خودم گزارش هم می کنم کلی هم خوشم میاد از گزارشم :1: اگه می تونستم بازیها رو کامل ببینم داوطلب میشدم . برای فصل بعد می تونی روی من حساب کنی محمد . تا اون موقع حتما یه فکری برای دیدن بازیها می کنم .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من مشكلي ندارم ، ولي مساله اينه كه PC تو اتاقمه و TV تو هال :1: فاصله بين شون يه ديوار و دور زدنش ٧-٨ متر ميشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من مشكلي ندارم ، ولي مساله اينه كه PC تو اتاقمه و TV تو هال :1:

فاصله بين شون يه ديوار و دور زدنش ٧-٨ متر ميشه

اگه خانواده اذیت نمی شن می تونی از میکروفن هایی استفاده کنی که طول زیادی دارن من ۱۰ متریش رو هم دیدم قیمتی هم ندارن

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بصیر نگو لبتاب نداریا . محمد خانواده اذیت نمیشن چیه . من تو اپارتمان ساعت 1 شب داد میزنم گل 8 واحد از خواب میپرن کسی اذیت نمیشه . همون میکروفونی که میگی رو بده بهش . واسه منم جالبه یکی گزارش کنه من گوش کنم . من دیگه کلاسم رفته بالا میخوام فقط بازیهای مهم رو گزارش کنم :1: :1: :1: :1: :1: مثل صدا سیما که بازیهای مهم رو میدن فردوسیپور و بازیهای در پیت رو میدن به خیابانی و علیفر و اینا :1: :1: :1: :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازی با میلان منظورت بود ؟؟؟؟خیلی حال داد چه طوری بهش بدم؟؟؟بیاد اهواز تا با هم بریم بخریم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بصیر یه موضوع دیگه . هر روز که نمیخوای گزارش کنی که خانواده اذیت میشن یا نه . با افزایش تعداد گزارشگر شاید هر ماه و یا هر 2 الی 3 هفته فقط یک شب بخوای گزارش کنی که مسلما کسی ناراحت نمیشه از این قضیه .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

من مشكلي ندارم ، ولي مساله اينه كه PC تو اتاقمه و TV تو هال :1:

فاصله بين شون يه ديوار و دور زدنش ٧-٨ متر ميشه

بصیر میکروفون رو روشن کن ، برو تو هال بازی رو نگاه کن بعد با صدای بلند گزارش بده ، داد بزن تا صدات تو اتاق بیاد ما بشنویم :1:

---------------------------

ببینم در آینده یکی از بازیهای مهم لیگ فانتزی مثل فینال جام حذفی یا مثلا رده بندی رو اگه شد و وقت کردم میام ریدکال گزارش میدم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مشکل نه از لپ تاپ داشتنه و نه از میکروفون ، مساله اینه من نمیتونم تو حال بشینم داد و بیداد کنم :1: ( مثل بعضیا :1: ) بعد دیوار هم سوراخی چیزی نداره که فیش رسیور رو رد کنم به تلویزیون 14 اینچی پاناسونیکی که دارم افتاده خاک میخوره تو اتاقم :1: برنامه جور شه میتونم مثلا اگه این ریکال یه ورژن موبایل برای سیمبیان داشته باشه عالی میشه خوب هم میتونم این کارو کنم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب رس*ور رو ببر پیش تلویزون 14 اینچی :cowboy: -------------------------------------------------------------------------------- 2 یا 3 هفته ای یه بار بیا بشین وسط حال داد و بیداد کن مثل بعضی ها :music:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
دوستان من دو بار اکانت ریدکال ساختم ولی

مشکل نه از لپ تاپ داشتنه و نه از میکروفون ، مساله اینه من نمیتونم تو حال بشینم داد و بیداد کنم :1: ( مثل بعضیا :1: )

بعد دیوار هم سوراخی چیزی نداره که فیش رسیور رو رد کنم به تلویزیون 14 اینچی پاناسونیکی که دارم افتاده خاک میخوره تو اتاقم :1:

برنامه جور شه میتونم

مثلا اگه این ریکال یه ورژن موبایل برای سیمبیان داشته باشه عالی میشه خوب هم میتونم این کارو کنم

اگه بتونی برای ماهی یک بار که مثلا نوبت شما میشه کارت DVB قرض کنی به راحتی می تونی دیش را وصل کنی به PC و گزارش بکنی.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

دوستان من دو بار اکانت ریدکال ساختم ولی بهصل کنی به PC و گزار

ولی چی؟؟؟؟؟

اگه بتونی برای ماهی یک بار که مثلا نوبت شما میشه کارت DVB قرض کنی به راحتی می تونی دیش را وصل کنی به PC و گزارش بکنی.

بابا ولش کنید مگه زوره؟؟؟؟
شاید نخواد گزارش کنه
گفتم اگه کسی مایل(بصیر هم مایل)

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بصیر حتما هم که نباید داد و بیداد کنی . میتونی مثل علیفر خونسرد گزارش کنی . بازیهایی از قبیل یوونتوس و کیه وو . یوونتوس لچه . یوونتوس و ... رو میدن گزارش کنی :1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

ولی چی؟؟؟؟؟ بابا ولش کنید مگه زوره؟؟؟؟
شاید نخواد گزارش کنه
گفتم اگه کسی مایل(بصیر هم مایل)

با خودم فکر کردم شاید از گزارش کردن لذت ببره، من هم کمکی کنم که هم اون مشکلش حل بشه و هم دوستان،
من خودم از گزارش کردن لذت می برم ولی تمام بازیهای یووه را به صورت آنلاین می بینم و اگه بخوام گزارش هم بکنم با این سرعت های اینترنت دیگه بازی را هم نمی تونم ببینم

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

مشکل نه از لپ تاپ داشتنه و نه از میکروفون ، مساله اینه من نمیتونم تو حال بشینم داد و بیداد کنم :1: ( مثل بعضیا :1: )

بعد دیوار هم سوراخی چیزی نداره که فیش رسیور رو رد کنم به تلویزیون 14 اینچی پاناسونیکی که دارم افتاده خاک میخوره تو اتاقم :1:

بصیر داره بهونه میاره شما هنوز نشناختید این بشرو ؟ :Facepalm::1:

تو می تونی یه سیم بلند بگیری دیوارو دور بزنه ، فوقش سیم دیده می شه :1:
مشکلی پیش نمیاد که 2 تا تلویزیون با یک رسیور کار کنه ها :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
خوب واقعا جای تشکر داره این زحمتی که بچه ها می کشن ! این کارها و فعالیت های خود جوش جای تقدیر و تشکر داره و باعث می شه تعداد زیادی از یوونتوسی ها که محروم هستند از دیدن بازی های یووه لذت ببرند و این موضوع خیلی قشنگه که بتونیم به دوست یوونتوسی خودمون کمک کنیم !پ امیدوارم که توی کارشون موفق باشن و روز به روز کیفیتشون بره بالا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بصیر داره بهونه میاره شما هنوز نشناختید این بشرو ؟ :Facepalm::1:

تو می تونی یه سیم بلند بگیری دیوارو دور بزنه ، فوقش سیم دیده می شه :1:
مشکلی پیش نمیاد که 2 تا تلویزیون با یک رسیور کار کنه ها :1:

جدی میشه ؟ :1: بعد من اونوقت 8 متر فیش TV/AV از کجا بیارم آخه :1: :fp:

من زورم رو میزنم خلاصه ، امیدوارم بشه چون خودم هم علاقه دارم خدایی ، فکر میکنم استعداد سوخته ام :1:

در ضمن ، تبلیغ این حرکت تو پیج فیسبوک هم رفت

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

جدی میشه ؟ :1: بعد من اونوقت 8 متر فیش TV/AV از کجا بیارم آخه :1: :fp:

آره می شه ما تو خونمون چنین کاری رو کردیم ، یه سیمه دیگه همه جا می فروشن :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی