پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
منتظر حضور گرم شما هستیم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
هر دفعه sign in رو میزنم این ارور رو میده :

تصویر

کسی نمیدونه مشکل چیه ؟

[SIGPIC][/SIGPIC]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
انتی ویروست رو off کن fire wall ت رو هم ببیند

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
انتی ویروست رو off کن fire wall ت رو هم ببیند

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
آنتی ویروس که کلا ندارم رو سیستم ، غیرفعال کردم بازم ارور میده ...

[SIGPIC][/SIGPIC]

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیزی حدود به 60 نفر ، بازی یوونتوس کوپنهاگن از طریق گذارش Raid Call دونبال میکردند :

تصویر

البته با شروع نیمه دوم تعداد این دوستان از مرز 70 نفر هم گذشت ولی خب من مشغول گذارش بودم نتونستم ، عکس بگیرم :22: ، خب با تبلیغ سایت Juventus.ir استقبال بیش از پیش شد و حتی دوستانی به من پیام دادند در رابطه با گذارش گری بازی های آینده که من شرایط و براشون توضیح دادم ، همینطور دوستانی اومدند و پیشنهاداتی دادند که من گفتم باید با Juventus.ir صحبت کنند.

71312052046200342812.jpg

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سپهر واقعا دمت گرم ! حسابی خسته نباشی ! بازدید خیلی خوب شده و مطمئن هستم بازی های حساس بالای 100 نفر خواهد رفت دست گلت درد نکنه :53:

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

چیزی حدود به 60 نفر ، بازی یوونتوس کوپنهاگن از طریق گذارش Raid Call دونبال میکردند :

تصویر

البته با شروع نیمه دوم تعداد این دوستان از مرز 70 نفر هم گذشت ولی خب من مشغول گذارش بودم نتونستم ، عکس بگیرم :22: ، خب با تبلیغ سایت Juventus.ir استقبال بیش از پیش شد و حتی دوستانی به من پیام دادند در رابطه با گذارش گری بازی های آینده که من شرایط و براشون توضیح دادم ، همینطور دوستانی اومدند و پیشنهاداتی دادند که من گفتم باید با Juventus.ir صحبت کنند.

اول از همه تشکر از سپر به خاطر گزارش
خیلی دمت گرم
یه مشکلی بود که خیلی از بچه ها نتونستن گزارشو بشنون
وقتی گزارش شروع میشد یه سری از بچه ها به صورت اتوماتیک از بخش گزارش زنده مسابقات میفتادن بیرون دیگه هم نمیتونستن وارد بشن
ینی انگار بیشتر از 50 نفر نمیتونستن گزارشو گوش بدن

---------------
پ.ن: اسم منم اون پایین هست :1:

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اول از همه تشکر از سپر به خاطر گزارش
خیلی دمت گرم
یه مشکلی بود که خیلی از بچه ها نتونستن گزارشو بشنون
وقتی گزارش شروع میشد یه سری از بچه ها به صورت اتوماتیک از بخش گزارش زنده مسابقات میفتادن بیرون دیگه هم نمیتونستن وارد بشن
ینی انگار بیشتر از 50 نفر نمیتونستن گزارشو گوش بدن

---------------
پ.ن: اسم منم اون پایین هست :1:

level گروپ هنوز پایین هست ما بعد از 2 سال هنوز لول 8 هستیم چون کلا در هفته 3 ساعت بیشتر توش صحبت نمی شه

به همین دلیل افرادی که memeber نیستن کیک می شن(وقتی شلوغ می شه)

من خودم موقع بازی وقت نمی کنم اونجا باشم

یک زمانی سید و یاسر و..... بچه ها رو ممبر می کردن یا مشکلی بود رفع می کردن نمی دونم هستن هنوز یا نه اگه نه کسی می تونه کمک کنه بگه ادمین کنم

+سپهر گزارش بازی خیلی کار حساسی هست سعی بر این هست که بچه های فروم که اشنایی داریم بدیم گزارش کنند

بشین کنار پژمان یک بازی رو گزارش کنه:1:

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ من هستم سپهر ولی بچه مدرسه ای ـم . :1: بازی هایی که تا قبل از 11 تموم بشن رو کامل در خدمتم .

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازی اخیر ، یعنی بازی با اودینزه شاهد یه سری نیمچه پارازیت ها از یکی دوتا از دوستان بودیم که خب در نطفه خفشون کردم :1: و از بخش گذارش مسابقات انداختمش بیرون ! من چند بار به دوستانی که پیش از این کمک میکردند گفتم بیان در کنار گذارش به من کمک کنند ! سابق بر این هر موقع من گذارش میکردم یا سید بود یا یاسر که بخش امنیت حراست گروه و برعهده داشتند ! متاسفانه این دو دوستان عزیز به دلایلی ما رو تنها گذاشتند و هر بازی هم خودم گذارش میکنم هم خودم چک میکنم کسی توهینی ، فوحشی چیزی به یوونتوس و مجموعه یوونتوس یا شخص خاصی چه حقوقی چه حقیقی نده و البته حواسم به گذارش باشه و اینکه کسی بین گذارش من پارازیت نیاد ! از دوستانی که در فروم فعالیت دارند و بازی ها را از طریق گذارش Raid Call پیگیری میکنند ، خواهش میکنم که ما را در ارائه هرچه بهتر گذارش یاری بفرمایند. البته نخست باید ممد کراسیچ اونارو ادمین ی چیزی بکنه تا مجوز اعمال فشار و بلوک کردن این چیزا را پیدا کنند.

71312052046200342812.jpg

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اینکی که سپهر می گه مسئله خیلی مهمیه اونجا هم بلاخره باید نظم داشته باشه تا فصل پیش دوستان از فروم رو من ادمین کرده بودم نظارت می کردند کسانی که بازی رو دنبال می کنند از طریق ریدکال بگن که ادمین کنم + سپهر سعی بر این باشه که کسی رو نندازید بیرون ،چند بار هم بشه اخطار بدید دیگه نهایت کار بندازید بیرون مرسی از همه دوستان که کمک می کنند

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- میشه اطلاع رسانی کنید بازی ها رو ؟! :22: من پای سیستم بودم اما وقتی دیدم هیچ خبری نیست روز بازی با اودینزه ، بی خیال ریدکال شدم . :22: بگید به آدم . :1:

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

hamid1370

hamid1370

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 69 ارسال
سلام دوستان من اکانت ساخته بودم و گاهی میامدم واسه گزارش بازی ها ولی الان وقتی یوزر پس رو میزنم ارور 3 یا همون کانکشن فیلد میده قضیه چیه؟البته بگم که اینترنت وصله مشکل از جایه دیگس بازی امشب گزارش میشه ؟ ببین یووه چقدر مورد ستم قرار گرفته که داربی دلاموله رو پخش نمیکنن بازی اتلتیک مادرید با چللک سازی نوشهر رو پخش میکنن:fp:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب طی مشکلی که سپهر بهم گزارش کرد قضیه این ارور 3 ریدکال رو پیگیری کردم ظاهرا فعلا خود برنامه ریدکال اجازه ورود ایرانی ها رو به برنامه اش نمی ده (به دلایلی ....) با فیلتر شکن به راحتی باز می شه فکر می کنم منطقی نیست که بگیم همه فیلترشکن نصب کنند باید یک برنامه جدید رو ارائه بدیم حالا سعی می کنم تا امشب یک برنامه جدید معرفی کنیم کسی پیشنهادی داره بده مرسی

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ همون برنامه ای که الیار باهاش رادیو فروم رو راه اندازی کرده بود. نه نیازی به نرم افزار خاصی داشت و هم این که سرعتش به مراتب از ریدکال بهتر بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دقیـــــقا .. منم نظر استاد محمد قمی رو دارم ! :1: اون خیلی خوب و بی درد سـر بود ... :135555:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حدس میزدم فیلتر شده باشه اما تو خود سایت ریدکال میشه رفت و حتی لاگین کرد تنها دسترسی به خود برنامه لغو شده! به هر حال باید دونبال یه برنامه خوب بود هم از لحاظ امنیتی هم کارایی!

71312052046200342812.jpg

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فیلتر نشده خود ادمین های ریدکال به دلیل استفاده های نادرست ایرانی ها ازش (داستانی شده)ورود ایرانی های رو ممنوع کرده

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

خوب طی مشکلی که سپهر بهم گزارش کرد قضیه این ارور 3 ریدکال رو پیگیری کردم

ظاهرا فعلا خود برنامه ریدکال اجازه ورود ایرانی ها رو به برنامه اش نمی ده (به دلایلی ....)

با فیلتر شکن به راحتی باز می شه

فکر می کنم منطقی نیست که بگیم همه فیلترشکن نصب کنند باید یک برنامه جدید رو ارائه بدیم حالا سعی می کنم تا امشب یک برنامه جدید معرفی کنیم

کسی پیشنهادی داره بده

مرسی

من چند سال پیش از نرم افزار paltalk استفاده می کردم که خیلی خوب بود. مزیت های زیادی هم داره. چون هیچوقت از رید کال استفاده نکردم نمی تونم با اون مقایسش کنم ولی فکر می کنم بتونه نیاز دوستان را برطرف کنه و سرعت خوبی هم داشت. البته در حال حاضر نمی دونم فیلتر شده یا نه ولی فکر نمی کنم چون برنامه ای هست که معمولا فقط ایرانیان خارج از کشور استفاده می کنند و هم وطنان داخلی آشنایی زیادی با این برنامه ندارند تا این را هم .....( خودتون پر کنید).

یادش بخیر یک موقعی پایه ثابت کافه نادری در paltalk بودم و همش چت می کردیم.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی