پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گزارش زنده بازی ها از طریق برنامه raid call

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
364 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
جدي بنش كردي سيد ؟‏!‏‏!‏ :np: انقدر خشونت و جديت هم خوب نيستا ! :no:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این چند بازی اخیر دوستان یوونتوسی یکم کم طاقت شده بوند ، قبل از شروع بازی به سید تذکر دادم که هرکس یه خوره کج رفت بنش کن ! بازی قبلی یاسر بود و این کار و میکرد این بازی دیدم ممد مارکیزیو این ابزار و به سید داده گفتم که مواظب باشه. این خیلی خوبه که همراه کسی که گذارش میکنه یک کسی هم بعنوان تامین کننده امنیت گذارش باشه تا از بوجود اومدن چنین صحنه هایی جلوگیری بشه. بازی آینده با اودینزه اگر شبکه 3 و شبکه ورزش پخش نکنند در خدمت دوستان یوونتوسی خواهیم بود.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
تا اون جایی که می شه راه بیاید با بچه ها و تا اون جایی که می شه کسی رو بن نکنید از سپهر بابت گزارش خوب و از امیر بابت ایجاد امنیت :fp: تشکر می کنم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این فصل شرمنده ی بچه ها و مخصوصا ممد مارکیزیو شدم که نتونستم یه بار هم گزارش کنم . اگه فرصتش پیش بیاد ، احتمالا توی این چند هفته یه بازی گزارش کنم . :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
شما اقای؟ :1: عزیزم اگه دوست داری گزارش کنی باید صلاحیتت تایید بشه و شما اولین شرط رو یعنی یوونتوسی بودن نداری :1: (یوزرت منچستری هست) اگه هستی 10 تا شاهد یوونتوسی که بالای 3000 پست دادن رو بیار :mad:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر Italian League , Serie A , Gianluigi Buffon Season 2012-2013[/size

تصویرJuventus تصویر Sienaتصویر

تصویر

بازی در تاریخ یکشنبه 5 اسفند ماه 91 خورشیدی در ساعت : 17:30 به وقت ایران برگزار خواهد

[size=14pt]نام روم:
juventus live

ID group:571209

نام گزارشگر:سپهر(Juventus FC)

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر Italian League , Serie A , Gianluigi Buffon Season 2012-2013

تصویرNapoli تصویر Juventusتصویر

Week 27
تصویر

بازی در تاریخ
جمعه 11 اسفند ماه 91 خورشیدی برابر با 01 مارس 2013 در ساعت : 23:15 به وقت ایران برگزار خواهد شد

نام روم:
juventus live

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یکی از ادمین های رید کال بره ارامش رو برقرار کنه ممد ؟ سید ؟ یاسر ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امروز سپهر براش مشکلی پیش امد و بازی رو اقا پژمان گزارش کردن ازشون تشکر می کنم :thankyou:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
منم از همگی عذر خواهی میکنم که نتونستم طبق قولی که داده بودم بازی و گذارش کنم ! همینطور از آقا پژمان عزیز بسیار بسیار متشکرم که دیشب اومد و بازی و برامون گذارش کرد ، گذارشش خیلی عالی بود !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر Italian League , Serie A , Gianluigi Buffon Season 2012-2013

تصویرJuventus تصویر Cataniaتصویر

Week 27
تصویر

نام روم:
juventus live

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه ها کسی حال داشت الان بیاد رید کال می خوام از الان شلوغش کنم رکورد رو بزنیم :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب این فصل هم به پایان رسید فصل پیش بازی های بیشتری گزارش شد اما این فصل با توجه به اینکه شبکه 3 و ورزشی بازی های یووه رو خیلی خوب پوشش دادند کار ما در این بخش راحت تر شده بود تشکر ویژه از سپهر ،این فصل تقریبا تمامی مسابقات رو سپهر زحمتش رو کشید از پژمان هم بابت گزارش در همون یک بازی که گزارشگر بود تشکر می کنیم مهدی هم این فصل محروم بود هنوز بابت فصل بعد براش تصمیم نگرفتیم :65: در اخر امیدوارم فصل بعد کیفیت کار رو بالاتر ببریم به همین دلیل به انتقادات و پیشنهاد شما نیاز مندیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آقا من خیلی دیر این تاپیک و دیدم :Facepalm: من هم از محمد کراسیچ عزیز تشکر میکنم و ممنونم که این اختیار و به من داد که بتونم گذارش گری بازی های یوونتوس انجام بدم ! امیدوار بودم بتونم بازیهای بیشتری و گذارش بکنم ولی اینطور نشد و امیدوارم در فصل جدید بتونیم هم بازیهای بیشتری و پوشش بدیم و هم در جذب مخاطب رکورد شکنی بکنیم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دوستان ایم فصل هم گزارش زنده بازی های یوونتوس رو خواهیم داشت فقط 2 مورد هست: 1-اون دوستمون الیار که برنامه جدیدی رو معرفی کرده بود نظرتون درباره انتقال گزارش ها به اون برنامه چیه؟قطع نداره؟از ریدکال بهتره؟ 2-این فصل هم افراد جدید به سی سی کم مجهز شدن حداقل انتظار من اینکه 3 یا 4 نفر خودشون رو برای گزارش بازی ها معرفی کنند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- به نظرم روی همین ریدکال باشه بهتره . تازه اینجا فضای چت هم داره ! :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خدایی کسایی می تونند این فصل گزارش کنند خودشون رو معرفی کنند پژمان و سپهر فصل پیش بوند این فصل حداقل 5 نفر بشید خیلی خوبه منتظرم بازی اول یوونتوس ورونا هست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقا ما پیش از این برای بازی با کوپنهاگن ، اعلام آمادگی کرده بودیم ، منتها ظاهرا نشد ! واسه بازی با ورونا هم اگر کسی نیست و خوب تبلیغ و استقبال بشه ! در خدمت دوستان یوونتوسی هستیم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- من خیلی دوست داشتم گزارش کنم ولی من رو بد دهن خطاب کردید و بهم برخورد، دیگه هم برای هر کسی که گزارش میکنه آرزوی مرگ دارم !
Spoiler

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر Italian League , Serie A , Giampiero Boniperti Season 2013-2014

JUVENTUS تصویر VERONAتصویر

Week 4
تصویر

Stadium :
JUVENTUS ARENA
City : TURIN
Built Year : 2011
General Seating : 41,000

بازی در تاریخ یکشنبه 31 شهریور ماه 92 خورشیدی برابر با [size=12ستامبرpt]22 [/size] 2013 در [size=12pt]ساعت : 16:30[/size] به وقت ایران برگزار خواهد شد

[size=14pt]نام روم:
juventus live

لینک دانلود برنامه
[/size]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی