پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
شک نکنید استیگاریبیا فیکس بازی میکنه . یعنی دوباره بدبخت میشیم میره :D به نظر من این بازی باید با 3 مهاجم بازی کنیم . حظور همزمان اله , ووچینیچ و ماتری . پشتشون هم جاکرینی , کلودیو و آندرآ . ما که این فصل هر سیستمی رو امتحان کردیم اینم روش . اینطوری تیم حریف هم بره تو دفاع باز روشون تسلط داریم .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یکی از بهترین راه ها برای باز کردن دروازه تیم هایی که با 11 نفر دفاع می کنن شوت از راه دور و ضربه های ایستگاهیه . . با اینکه ماتری رو خیلی دوست دارم ولی تو این بازی که قراره 4 نفر همیشه کنارش باشن اصلا به درد تیم نمیخوره . حضور الکس نمیگم 90 دقیقه ولی همون 60 دقیقه می تونه خیلی خطا بگیره و یکی از این ضربات گل بشه . از دقیقه 60 به بعد که کیه وو خسته تر میشن حضور ماتری می تونه کمک کنه. تو این بازی ها همیشه حسرت گل زود هنگام رو داشتیم . اگه تو 30 دقیقه اول گل بزنیم با جلو کشیدن کیه وو برای جبران نتیجه بی شک با نتیجه پر گل می بریم .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

یکی از بهترین راه ها برای باز کردن دروازه تیم هایی که با 11 نفر دفاع می کنن شوت از راه دور و ضربه های ایستگاهیه . .

کاملن درسته......

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
با توجه به اینکه بازی تو تورین برگزار میشه و پیلیسیر هم محرومه،کیه وو زیاد نمیتونه تو حمله کاری بکنه. میمونه حمله،که نیازمند بازیکنای تکنیکی هست تا بشه دروازه کیه وو که خیلی بسته بازی میکنه رو باز کرد.دقیقا همون حرف دوست عزیزمون که گفت شوت از راه دور و ضربه ایستگاهی،یکیش کافیه تا بشه بقیش رو هم زد. توی این بازی،الکس،ووچینیچ و کوالیارلا به نظر مفید تر میان. همچنین بجای ویدال،احتمالا از بین جاکرینی و پادویین یکی انتخاب میشن که با توجه به اینکه کیه وو برای دفاع همه جانبه میاد.بازیکن ریز نقش و سرعتی میتونه مفیدتر از بازیکن نسبتا تخریبی باشه.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
خداکنه کونته 3-5-2 نچینه سیستمو

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
هر بازی میام تو تاپیک کلی میگیم این بازی بهتره الکس بازی کنه, ما به یه بازیکن تکنیکی نیاز داریم :waiting:و... ولی بازم روز آخر باید سرمون رو از غم بازی نکردن اله یه بار دیگه پایین بندازیم!! اولا فصل یه امیدی داشتم 15 دقیقه آخر رقص زیبای پاهاش و مبهوت شدن توپ حریف و ببینم ولی دیگه اون امید هم ندارم این کجاش عدلته که تن لشه بوریلو دائم رو چمن ورزشگاه مالیده بشه و یک افسانه رو نیمکت نفس بکشه! یه نفر به من بگه کجاش عدالته!؟ نه! این رسمش نیست آنتونیو اسطوره من خیلی بزرگتر از یه تیم و یه لیگه این رسمش نیست باور کن که نیست! جالبه مثل اینکه طرفدارا هم دارن کم کم عادت میکنن, به قول داستایوسکی:"آدمی بی غیرت است عادت میکند"

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
من به دلم افتاده بازی میکنه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
اندره ا گرواسونی به عنوان داور بازی شنبه شب انتخاب شد،این داور برای دومین بار در استادیوم جدید یووه قضاوت خواهد کرد، در بازی قبلی دردسامبر یووه نوارا را شکست داد،در 8 دیداری که گرواسونی برای یووه قضاوت کرده این تیم 7 برد و 1 تساوی داشته.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من به دلم افتاده بازی میکنه

صد بار به دلم افتاد و هنوز هم به دل بعضی میوفته ولی کنته!!! نمیدونم!

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ترکیب احتمالی!!بیخودم دلتون رو به بازی کردن الکس خوش نکنید!! :sigh:
تصویر

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
امیر جدا از بازی نکردن الکس این ترکیبی که گفتی رو من خیلی خیلی میپسندم.این ترکیب برای تیم های بسته به نظرم خیلی ترکیب خوبی میتونه باشه.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من فقط موندم که من دفاع چپ میخواستیم و فعلا نیازمون به دفاع چپه . چرا کاسرس رو خریدن ؟ خریدن که کم کم لیخشتاینر رو از ترکیب حذف کنن ؟ یه دفاع وسط هم حتما بعدش میخرن که بارزاگلی رو حذف کنن . بوریلو رو هم خریدن برای حذف الکس

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
این ترکیب ترکیب خوبیه لا اقل 4-3-3 هست احتمالا لختشتاینر رو استراحت میده

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ترکیب خوبیه این . ولی چرا لیخ نیست ؟

ramin2012

ramin2012

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
بااین ترکیب خوشبین نیستم!!

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
سلام!! درسته تازه واردم ولی... باور کنید من هم ی تیفوسی تمام عیارم. حالا هم امیدوارم یووه راحت کیه وو رو شکست بده.یه جورایی مطمئنم!! :2qcmh45:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
زیادم راحت نیست،کیه وو یکی از بسته ترین تیمای ایتالیا بوده همیشه و الانم هست.ولی خب با توجه به ترکیب پیش بینی شده من هم فکر میکنم بتونیم خوب برنده بشیم.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

جالبه مثل اینکه طرفدارا هم دارن کم کم عادت میکنن, به قول داستایوسکی:"آدمی بی غیرت است عادت میکند"

مطمئنا همه هوادارای یووه دوست دارن که الکس بازی کنه ولی چون به نیمکت نشینی اون اعتراض نمیکنن دلیل بر بی غیرتی نیست!

خوب به نظر تو هوادارا باید چیکار کنن؟ برن تو ساختمون باشگاه تحصن کنن که باید الکس رو بازی بدین؟

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
و اما دیدار با کیوو، تیمی که سعی می کنه نهایت استفاده را در ضد حمله ببره. یوونتوس در نبرد شنبه شب کار مشکلی پیش رو داره و با توجه به اینکه بازکن ها غیبت داشتند و برای تیم ملی بازی کردند کار برای کنته و یارانش سخت تر هست. برای مقابله با تیم هایی که دفاعی بازی می کنند چند ترکیب وجود داره که یکی از اونها 4-3-3 هست که بیانکونریها با این سیستم بازی کردند و نتایج خوبی را هم گرفتند. ولی اگه من مربی بودم ترکیب 4 -2 -2 -2 را انتخاب می کردم چون می تونی به راحتی پشت محوطه حریف خیمه بزنی و ضد حملات کمتر می تونن دروازه را تهدید کنند. امیدوارم که در این بازی مهم کنته به الیا بازی بده( به خاطر غیبت پپه) و با توجه به درخششی که در آخرین بازی دوستانه داشته بعید نیست که این کار رو بکنه. کنته باید پیرلو را در این بازی در حوالی دقیقه 60 از زمین خارج کنه چون پیرلو خیلی خسته هست و با توجه به سنش و نزدیک بودن بازی بعدی نیاز به استراحت داره. امیدوارم که همونطرو که در بازی مقابل میلان به اشتباهش اعتراف کرد و سه بازیکنی که اشتباه در زمین گذاشته بود را تعویض کرد، این بار هم جرئت داشته بوریلو را حتی روی نیمکت هم نذاره. نیازی نیست که به لیختشتاینر استراحت بده چون در این فصل به اندازه کافی استراحت کرده. البته کاسرس خوب بازیکنی نشون دارد اون هم در بازی اول و شاید می خواد برای دومین بار محکش بزنه ولی با توجه به این که بازی خیلی مهمی هست و لختشتاینر قبلا امتحانش را پس داده بهتر هست که ازش استفاده بشه. مهاجم هم بهتر هست که کوا، ماتری و ووچینیچ را در ترکیب اولیه قرار بده. چون یوونتوس به گل زود هنگام نیاز وافر داره. امیدوارم کنته دوباره خر نشه و به استیگارییا بازی بده، اون باید بهتر از هر کسی بدونه که هر کسی لیاقت پوشیدن لباس یوونتوس را نداره. و مثل هر تیفوسی دیگه دوست دارم الکس را در زمین ببینم. باشگاه مثل یوونتوس برای احترام به اسطوره باشگاهش و نظر تماشاگران اگر برای 10 دقیقه هم که هست هر چند بازی یک بار به الکس بازی بده. بی خوابی زده بود به سرم زیاد نوشتم . به امید پیروزی یووه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
هر بازی میشه این استرس رو دارم که نکنه تیم ببازه .بازی با کیه وو رو نمیدونم چرا استرسم شدید تره .در هر صورت امیدوارم اینبار هم نبازیم والبته فاتح هم باشیم

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی