پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1 - 1 یوونتوس (هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
367 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سیاست باشگاه و کونته به نظر من کاملا درسته !!! خوب می دونند که یووه داره مسیر درست رو می ره ، خوب می دونند که می تونه میلان رو شکست بده و خوب هم می دونند که می تونه این فصل قهرمان بشه ! اما برای تیمی که چند فصله قهرمان نشده ، و 2 فصل هم هفتم شده ، این سیاست کاملا درسته که نخوان هوادار ها رو جو بدن و هر روز حرف از قهرمانی بزنند ! این تیم درسته که الان شخصیت قهرمانی داره ، اما این شخصیت خیلی متزلزله ! اگر توقعات بالا بره ، و بعد یووه شکست بخوره از میلان ، و هوادارن هم تو جو باشند ، می تونه کاملا تیم رو به حاشیه بکشونه و نابودد کنه !!! الان اینکه آنیلی و کونته جانب احتیاط رو رعایت می کنندد ریسک نمی کنند ! حرف اضافی نمی زنند ! و برای هر قدمشون برنامه دارند ! فوق العاست به نظر من !

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال
من حرف های رضا و عرفان رو میپسندم ! ;D ببین حسین ! تعریف کردن از قدرتِ حریف، اونم در شرایطی که اونا مغرورن، بهترین حربه ایه که به کار میره تا از کیفیتِ احتمالی شون کم کنه ! این یه اصلِ روانیه !! گر چه من اصلن خوشم نمیاد از این، ولی به هر حال هست و استفاده میشه ! + در موردِ بازی با میلان، یه نگرانی ای که وجود داشت برام همین یک بازی کم تر بودن نسبت به حریف بود ! امّا هم آنیلی هم کونته هوشیار تر از این حرف ها هستن که به تساوی راضی باشن و همین آرومم میکنه !! احساس میکنم ابزارِ برد رو در سن سیرو داریم و میتونیم در هر دو بازی ای که قراره با میلان برگزار بشه پیروز بشیم ! به شرطی که تیم تمرکز خودش رو حفظ کنه ! اگر میلان رو ببریم احتمالِ این که بتونیم فاصله مون رو در بازی های آتی بیش تر کنیم زیاد میشه ! قابلِ توجّه هم زباد میشه !! ;D

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

ببین حسین ! تعریف کردن از قدرتِ حریف، اونم در شرایطی که اونا مغرورن، بهترین حربه ایه که به کار میره تا از کیفیتِ احتمالی شون کم کنه ! این یه اصلِ روانیه !!
گر چه من اصلن خوشم نمیاد از این، ولی به هر حال هست و استفاده میشه !

قاسم من بحثم اینه که همین حربه ای که میگی الان هم دارن واسه بازی با میلان انجام میدن فقط و فقط 1 حربه اس !
سیاسته 1 باشگاه نباید از اوله فصل همین حربه باشه .

من اصلا نمیگم این حربه بده , اتفاقا خیلی جاها هم جواب میده ولی مشکل اینجاس که اگه فقط 1 حربه اس پس چرا ما داریم از اوله فصل تا حالا هی 1 چیزی رو تکرار میکنیم !
وقتی 1 همچین حرفایی هر هفته تکرار بشه ذهنه هوادار و بازیکن رو هم تغییر میده قطعا !

قاسم این ترفندیه که تیما تو بعضی مواقع خاص در طول فصل استفاده میکنن نه اینکه سیاسته اصلیشون باشه !

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

من اصلا نمیگم این حربه بده , اتفاقا خیلی جاها هم جواب میده ولی مشکل اینجاس که اگه فقط 1 حربه اس پس چرا ما داریم از اوله فصل تا حالا هی 1 چیزی رو تکرار میکنیم !
وقتی 1 همچین حرفایی هر هفته تکرار بشه ذهنه هوادار و بازیکن رو هم تغییر میده قطعا !

قاسم این ترفندیه که تیما تو بعضی مواقع خاص در طول فصل استفاده میکنن نه اینکه سیاسته اصلیشون باشه !

اونا میخوان انتظارات بالا نره تا تیم با خیال راحت بازی کنه که اگه تیم مساوی کرد یک سری از هوادارا شروع نکن اعتراض به کونته مثل بچه های فوروم که تا دو تا مساوی میاریم شروع میکنن به کوبیدن کونته!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
حسین جان یه چیزی هست به اسم فشار روی تیم وقتی فشار روی یک تیم باشه ، احتمال اینکه نتونه بازیه خودشو انجام بده میره بالا مخصوصا وقتی که او تیم پر باشه از بازیکنان درجه 2 و صرفا خوب یووه نیاز داره که فشاری روش نباشه ، همه فکر کنن این تیم امیدی نداره ، ولی تو زمین همونطور که 2 بار ثابت کرد ، بازم بیاد ثابت کنه میلان سوسکه باتشکر

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
بازی سختی به نظرم باید اول به فکر دفاع باشیم بعد حمله کسی میدونه زلاتان بازی میکنه یا نه؟

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

حسین جان یه چیزی هست به اسم فشار روی تیم
وقتی فشار روی یک تیم باشه ، احتمال اینکه نتونه بازیه خودشو انجام بده میره بالا
مخصوصا وقتی که او تیم پر باشه از بازیکنان درجه 2 و صرفا خوب
یووه نیاز داره که فشاری روش نباشه ، همه فکر کنن این تیم امیدی نداره ، ولی تو زمین همونطور که 2 بار ثابت کرد ، بازم بیاد ثابت کنه میلان سوسکه

ما حتی اگه 2 بازی دیگه امون با میلان رو ببریم ولی باز جلو تیمای ضعیف اینطوری نتیجه بگیریم %100 میلان قهرمان میشه ! آخره فصل هم واسه اینکه 4 تا بازی میلان رو بردیم بهمون کاپ نمیدن .

فشار فقط رو تیمه ما هست ؟
رو میلان نیست ؟ بعد جالبیش اینه که از اوله فصل واسه هر بازی رو تیمه ما فشار بوده که کونته بعده هر بازیش این حرفارو میزده ؟؟

خیلی بده که بخوایم با گول زدنه خودمون ضعفامونو نبینیم !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بسه دیگه چقد انتقاد بی خودی چیز دیگه ای پیدا نکردی گیر بدی حالا امدی گیر دادی به مصاحبش؟ خوب اقا ضعیفه دیگه چی کارش کنم بندازیمش بیرون دل نری رو بیازیم؟واقعا هدفت از اینا که می نویسی چیه؟ چرا پست های خوبت رو با این چرت و پرتا خراب میکنی؟ یک بار می خونیم چیزی نمی گیم دو بار می خونیم چیزی نمی گیم دوباره انتقاد بی جا ادم بد نیست گذشته رو هم به یاد بیاره ۳تا ۳ تا از میلان می خوردیم اودینزه چه بلایی سرمون اورد ناپولی که ابرومون رو برد اینا رو به یاد بیار حالا تیم رو نگاه کن با تیمی که نصف ترکیبش در حد یوو نیست تیم اول بوده چی کار کنه بگه تیم ما ۱۰۰ در صد قهرمانه که تیم از هم بپاشه ؟ مربی از این حرفا می زنی که بازیکنانش حداقل یک جام اورده باشن نه اینکه بازیکنانش تو عمرشون در صدر جدول نبودن(این جوابته دیگه قبول نمی کنی مشکل خودته نگو اگه دلیل بیارید من قبول می کنم این و هم می دونم نوشتن این پست ققط وقت خودم رو تلف کردم چون کوچک ترین اثری روت نداره)

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
از تمريناي يووه خبر ميرسه كه كونته قصد داره 3-5-2 بازي كنه. هرجند جلوي تيماي كوجيك با اين سيستم خوب تونستيم حريف رو تحت فشار بزاريم و اجازه ي حمله بهشون نديم اما من فكر نميكنم اين اتفاق تو بازي با ميلان هم تكرار شه اكه ميلان بخواد ما رو تحت فشار بزاره به نظرم اين سيستم خيلي شكنندس.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

بسه دیگه چقد انتقاد بی خودی چیز دیگه ای پیدا نکردی گیر بدی حالا امدی گیر دادی به مصاحبش؟
خوب اقا ضعیفه دیگه چی کارش کنم بندازیمش بیرون دل نری رو بیازیم؟واقعا هدفت از اینا که می نویسی چیه؟
چرا پست های خوبت رو با این چرت و پرتا خراب میکنی؟
یک بار می خونیم چیزی نمی گیم دو بار می خونیم چیزی نمی گیم دوباره انتقاد بی جا
ادم بد نیست گذشته رو هم به یاد بیاره ۳تا ۳ تا از میلان می خوردیم اودینزه چه بلایی سرمون اورد ناپولی که ابرومون رو برد اینا رو به یاد بیار
حالا تیم رو نگاه کن
با تیمی که نصف ترکیبش در حد یوو نیست تیم اول بوده چی کار کنه بگه تیم ما ۱۰۰ در صد قهرمانه که تیم از هم بپاشه ؟
مربی از این حرفا می زنی که بازیکنانش حداقل یک جام اورده باشن نه اینکه بازیکنانش تو عمرشون در صدر جدول نبودن(این جوابته دیگه قبول نمی کنی مشکل خودته نگو اگه دلیل بیارید من قبول می کنم این و هم می دونم نوشتن این پست ققط وقت خودم رو تلف کردم چون کوچک ترین اثری روت نداره)

محمد جان ، هر کسی نظری داره ، از نظر حسین عزیز ، این مصاحبه ها مشکل داره
اگر قرار باشه در موردش بحث نکنیم ، همدیگه رو قانع نکنیم ، پس برای چی فروم زدیم ؟
فروم زدیم که با هم بحث و تبادل نظر بکنیم ، ببینیم این نظر ما بر اساس چه دلایلیه

ما حتی اگه 2 بازی دیگه امون با میلان رو ببریم ولی باز جلو تیمای ضعیف اینطوری نتیجه بگیریم %100 میلان قهرمان میشه ! آخره فصل هم واسه اینکه 4 تا بازی میلان رو بردیم بهمون کاپ نمیدن .

فشار فقط رو تیمه ما هست ؟
رو میلان نیست ؟ بعد جالبیش اینه که از اوله فصل واسه هر بازی رو تیمه ما فشار بوده که کونته بعده هر بازیش این حرفارو میزده ؟؟

خیلی بده که بخوایم با گول زدنه خودمون ضعفامونو نبینیم !

آره حسین جان ، اگر دقت کنی ، تو پست قبلیم هم گفتم
وقتی فشار روی تیمی باشه ، رو کیفیت بازی اون تیم اثر میزاره ، وقتی بازیکنان یک تیم درجه دو یا صرفا خوب باشن ، بیشتر اثر میزاره
بازیکنان میلان اکثرا با تجربه و بزرگ هستند ، اونها با این فشار هم میتونن خوب نتیجه بگیرن
ولی یووه نشون داده وقتی فشار روش باشه ، خراب میکنه ، همه از تیم فرارا توقع قهرمانی داشتند ، غیر این بود ؟
خود فرارا نمیگفت اومده که تیم رو قهرمان کنه ؟ چه بلایی سر اون تیم اومد ؟

تو تیم ما فقط بوفون و پیرلو ستاره های درخشانی هستن که تو جهان مطرحن
بقیه بازیکنان متوسطی هستند که با انگیزه بالا سعی دارن در میان خیل عظیم بازیکن های متوسطمون ، خودشونو نشون بدن و ثابت بازی کنند
( البته حساب الکس جداست ، الکس بزرگ تیمه ، برای تیم ، فراتر از یک بازیکنه )

از تمريناي يووه خبر ميرسه كه كونته قصد داره 3-5-2 بازي كنه.
هرجند جلوي تيماي كوجيك با اين سيستم خوب تونستيم حريف رو تحت فشار بزاريم و اجازه ي حمله بهشون نديم اما من فكر نميكنم اين اتفاق تو بازي با ميلان هم تكرار شه اكه ميلان بخواد ما رو تحت فشار بزاره به نظرم اين سيستم خيلي شكنندس.

در کوپا ایتالیا ، با 3-5-2 شکستشون دادیم
باتشکر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره باید بحث کنیم حالا این تاپیک های کونته و بازی با پارما و این تاپیک رو نگاه کن این چندمین بار داره اینو می گه و همه جوابش دادن ایشون اصلا قانع نمی شه و بازم همون حرف خودشو می زنه شاید ما اشتباه بکنیم و اون درست بگه خوب چرا دوباره هی تو تاپیک های مختلف تکرارش می کنه من واقعا نمی دونم هدفش چیه از این کار یا باید قانع بشه یا ما اشتباه می کنیم دیگه پس روی نظر خودوایسه و نظرش رو برای خودش نگه داره

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگر برابر میلان هم 3-0 ببازیم ، اصلا انتقادی به یوونتوس روا نیست ، خوبه بگید یوونتوس کی رو داره ، تیم ما اصلا فوق ستاره نداره همه از دم بازیکنان ستاره ( یکی یا دوتا ) و بقیه فقط خوب یا معمولی هستند ، با این بازیکنان ، چنین نتایجی خیره کننده بوده ، واقعا کونته گناه داره اومدی خوبی کنه کباب شده. سطح توقعات از تیم خیلی رفته بالا در صورت که قبل از شروع لیگ ما به 3می هم راضی بودیم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگر برابر میلان هم 3-0 ببازیم ، اصلا انتقادی به یوونتوس روا نیست ، خوبه بگید یوونتوس کی رو داره ، تیم ما اصلا فوق ستاره نداره همه از دم بازیکنان ستاره ( یکی یا دوتا ) و بقیه فقط خوب یا معمولی هستند ،

با این بازیکنان ، چنین نتایجی خیره کننده بوده ، واقعا کونته گناه داره اومدی خوبی کنه کباب شده. سطح توقعات از تیم خیلی رفته بالا در صورت که قبل از شروع لیگ ما به 3می هم راضی بودیم.

همین هفته پیش بود که تو سن سیرو با تیم دوم 2-1 بردیمشون . چرا اینطوری فکر می کنید . آره 3-0 ببازیم انتقادی شخصا ندارم ولی به برد یا مساوی تو این بازی خیلی امیدوارم .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اگه این یکی رو ببریم تو این فصل سوبله شون میکنیم :دی:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من که فکر میکنم بازی خوبی انجام بدیم چون میلان مثل تیمهایی که این سری باهاشون بازی کردیم قرار نیست همشون برن تو هیجده قدم دفاع کنن تو این بازی ما باید پرس رو اجرا کنیم و میونه زمین رو بگیریم و قدرت اینکار رو هم داریم عملا میلان از بازی محو میشه و فقط میتونن از سرعت بعضی بازیکنهاشون مثل روبینیو خطرناک بشن و امیدوارم که زلاتان رو هم تو این بازی نداشته باشن ولی من بازی با سیستم 3-5-2 رو خطرناک میدونم .به نظرم باید با سیستم قبلیمون بازی کنیم با پرس شدید خدا کنه تو حمله هم قدر موقعیتهامون رو بدونیمو اگه قراره بونوچی هم تو دفاع بازی کنه حتما باید یه شکی بهش وارد کنن که مواظب باشه دوباره سوتی نده

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
اگه کوا از اول بازی کنه خیلی به برد امیدوارم ، چون الآن خیلی آمادست ولی به نظر میرسه هر دو تیم موقعیتهای برابری داشته باشن و تیمی که بهتر از موقعیتهاش استفاده کنه اون برندست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بسه دیگه چقد انتقاد بی خودی چیز دیگه ای پیدا نکردی گیر بدی حالا امدی گیر دادی به مصاحبش؟
خوب اقا ضعیفه دیگه چی کارش کنم بندازیمش بیرون دل نری رو بیازیم؟واقعا هدفت از اینا که می نویسی چیه؟
چرا پست های خوبت رو با این چرت و پرتا خراب میکنی؟
یک بار می خونیم چیزی نمی گیم دو بار می خونیم چیزی نمی گیم دوباره انتقاد بی جا
ادم بد نیست گذشته رو هم به یاد بیاره ۳تا ۳ تا از میلان می خوردیم اودینزه چه بلایی سرمون اورد ناپولی که ابرومون رو برد اینا رو به یاد بیار
حالا تیم رو نگاه کن
با تیمی که نصف ترکیبش در حد یوو نیست تیم اول بوده چی کار کنه بگه تیم ما ۱۰۰ در صد قهرمانه که تیم از هم بپاشه ؟
مربی از این حرفا می زنی که بازیکنانش حداقل یک جام اورده باشن نه اینکه بازیکنانش تو عمرشون در صدر جدول نبودن

محمد اگه یه پست بدرد بخور تو عمرت داده باشی همین پسته . عالی بود . لایک

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
با توجه به این که قطعا میلان تیمشو میکشه به سمت دروازه یوونتوس و این سناریو تا حد زیادی قابل وقوع است به نظر میرسه انتقال دادن سریع توپ در فاز ضد حمله از خط دفاع به حمله برای یوونتوس بسیار اهمیت داشته باشه. در این رابطه حضور استگاریبیا برای کناره زمین چون دارای توانایی عبوری خوبی تو این لاین است مرجح است هر چند عقل درست و حسابی نداره .... با بازی کوالی هم یک خورده ای موافق نیستم چرا که در پاره ای از لحظات که سرعت میده به خودش رفتار مناسبی با توپ در شکل همکاری با بازیکن مجاور نداره و علی ای حال اگر ما بخاهیم ببریم و نبازیم باید سرعت حمله میلان را در نطفه خفه کنیم.

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

اگه این یکی رو ببریم تو این فصل سوبله شون میکنیم :دی:

:))

اگه اینو و بعدیو تو کوپا ببریم به جای کونته می گیم آنتونیو سوبله چوبله :1:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

آره حسین جان ، اگر دقت کنی ، تو پست قبلیم هم گفتم
وقتی فشار روی تیمی باشه ، رو کیفیت بازی اون تیم اثر میزاره ، وقتی بازیکنان یک تیم درجه دو یا صرفا خوب باشن ، بیشتر اثر میزاره
بازیکنان میلان اکثرا با تجربه و بزرگ هستند ، اونها با این فشار هم میتونن خوب نتیجه بگیرن
ولی یووه نشون داده وقتی فشار روش باشه ، خراب میکنه ، همه از تیم فرارا توقع قهرمانی داشتند ، غیر این بود ؟
خود فرارا نمیگفت اومده که تیم رو قهرمان کنه ؟ چه بلایی سر اون تیم اومد ؟

تو تیم ما فقط بوفون و پیرلو ستاره های درخشانی هستن که تو جهان مطرحن
بقیه بازیکنان متوسطی هستند که با انگیزه بالا سعی دارن در میان خیل عظیم بازیکن های متوسطمون ، خودشونو نشون بدن و ثابت بازی کنند
( البته حساب الکس جداست ، الکس بزرگ تیمه ، برای تیم ، فراتر از یک بازیکنه )

کمال میشه من ازت 1 خواهشی بکنم ؟

این تاپیک جاش نیست اما تو هر تاپیکی که بنظرت مناسبه یکی یکی بازیکنای تیم فرارا رو با با بازیکنای تیم کونته مقایسه کن ! این واقعا انتهای بی انصافیه اگه بخوایم بگیم تیم فرارا از نظر مهره ای مثله وضعیت الانمون بود .
کونته امسال تیمش ستاره نداره ولی نسبت این 4 سال اخیر از نظره مهره ای واقعا تقویت شده تیم !

واقعا فرارا این ابزاری که الان واسه کونته مهیا شده نداشت !

من هیچوقت یادم نمیاد کسی از تیم فرارا انتظاره قهرمانی داشت . والا من اون موقع هم میدونستم از تیم فرارا با این مهره ها و شرایطه عال رقیبا بخصوص اینتر به هیچ عنوان انتظاره قهرمانی نمیشه داشته باشم !
حتی این فصل هم نباید از تیم کونته انتظاره قهرمانی داشته باشیم با اینکه نسبت به تیم فرارا مهره ها و شرایط خیلی واسه کونته بهتره ولی بازم خیلی ضعف داریم تا بتونیم قهرمان سری آ باشیم !

چیرو واقعا 1 بیانکونری اصیل بود و هنوز هم هست !
چیرو حقش نبود که اونطوری از یووه بره . من نمیخواستم این حرفو بگم ! اولشم بذار 1 چیزی رو مشخص کنم .
ما واقعا از اینکه کونته مربیمونه داریم سود میبریم و نتایج عالیش نسبت به فصلای پیش هم نشون دهنده کارنامه خوبشه اما در حقه چیرو ظلم شد !
همون که چیرو با اون شرایط و مهره ها قول قهرمانی میداد نشون از اصیل بودنش بود ! 1 بیانکونری واقعی بود که میخواست مبارزه کنه وگرنه واقعا معلوم بود اون تیم شرایطه قهرمانی نداره !

اون موقع باشگاه باید از چیرو حمایت %100 میکرد ! درسته ما خیلی داشتیم بد نتیجه میگرفتیم ولی ما باید حداقل 1 فصله دیگه به تیم چیرو فرصت میدادیم .
من همیشه فک میکنم اگه به چیرو فرصت داده بودیم فصله پیش این وضعیتی که الان داریم رو میتونستیم با چیرو داشته باشیم !

فرارا با همون تیمش تونست تیم مورینیویی که همون فصل بارسا رو شکست داد و قهرمان CL و سری آ شد رو ببره !
تیم فرارا همون فصل تونست رمی که دوم شد آخره فصل تو زمینه خوده رم 3 - 1 ببره .
فرارا با همون تیمی که اینهمه ازش انتقاد شد تونست سمپدوریایی که با 3 امتیاز فاصله از میلان چهارم شده بود رو 5 - 1 ببره !

اگه به فرارا 1 فصل دیگه فرصت میدادن ...

اگه کوا از اول بازی کنه خیلی به برد امیدوارم ، چون الآن خیلی آمادست
ولی به نظر میرسه هر دو تیم موقعیتهای برابری داشته باشن و تیمی که بهتر از موقعیتهاش استفاده کنه اون برندست

مثله اینکه کونته به احتماله زیاد دوباره از سیستمه این چند وقتش میخواد استفاده کنه و 3 - 5 - 2 بازی کنه !
خبرا هم اینطوریه که ووچینیچ به احتماله زیاد تو ترکیبه اصلی خواهد بود ولی واسه زوج وچینیچ از بین متری و کوا یکی رو میخواد انتخاب کنه کونته که منم امیدوارم حتما کوا باشه چون از متری خیلی آماده تره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی