پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1 - 1 یوونتوس (هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
367 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

فکر نمیکنم اینطوریا که میگی باشه... اکوئیلانی بازیهای خوبی رو تو این فصل واسه ما انجام داده مطمئنا اگه برسه تاثیر گزاره.
خط هافبک شما قویتر از هافبکهای ما نیستن بلکه با انگیزه ترن... در ضمن هافبک های ما الان خیلی آماده تر از بازیهای قبل هستن.
تازه اگه قبول هم کنم که خط هافبکمون ضعیفترن که نیستن خط حمله ی ما به خط حمله ی شما میچربه... الان هم که روبینهو و الشاروی دارن خوب بازی میکنن. بازم میگم اگه بازیکنامون برسن احتمال برد میلان بیشتره..

بازی رفت تو تورین به همه ثابت شد که این فقط مهاجم نیست که عامل برد یه تیمه ، بلکه هر تیمی که خط هافبک قوی تری داشته باشه برنده ست .

واقعا ترکیبی که ویدال و مارکیزیو و پیرلو دارن تو وسط زمین ، سال های سال تو یووه تکرار نمیشه و علاوه بر اینکه از خط هافبک میلان با انگیزه ترن ، قوی تر هم هستن .

در مورد آکوئیلانی باید بگم که پارسال دقیقا تمام زحمات ملو رو این بشر به باد می داد و با فوتبال زنانه ای که بازی می کرد ، عامل اکثر باخت هامون بود .

ولی امسال بازی ای ازش ندیدم ، ولی باز فکر نمی کنم در حدی پیشرفت کرده باشه که بخواد وسط زمین تیمی مثل میلان رو بچرخونه .

من خیلی دوست دارم که ایبرا به این بازی برسه تا یه نبرد کاملا برابر رو ببینیم . با این حال که میلان هافبکی نداره که بتونه تغذیه ش کنه .

kiya

kiya

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 37 ارسال

در بازی های رو در رو یووه و میلان بازیکن های هر دو تیم نتیجه رو مشخص نمیکنن. بلکه موقعیت تیم در اون بازی نتیجه رو مشخص میکنه.

میلان در 2 بازی که باهاش تا اینجای فصل داشتیم ( بازی رسمی ) تیمش خیلی مشکل داشت. البته این به نبود بازیکناش مربوط نمیشه. کلا میلان با یوونتوس مشکل داره ولی بقیه تیمارو ابکش میکنه. ولی خب به قول الگری این بازی قهرمان ایتالیا رو مشخص میکنه. به نظر من این دو تیم شایسته قهرمانی هستند و البته من بعنووان هوادار یوونتوس دوست دارم یووه قهرمان بشه. ولی کلا تو اروپا امیدوارم میلان بتونه رتبه های بالا رو کسب بکنه و اگه رئال قهرمان نشه ، میلان قهرمان بشه.

دوست من از همه چی حرف زدی ...ولی دقیقا متوجه منظورت نشدم ... مثله آش در همه.

در ضمن با این نظر که میگید برنده این بازی قهرمانه مخالفم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
منظورم اینه تیم یوونتوس به مراتب تیم تره از میلان در بازی های رو در رو و واسه همین شانس پیروزیش بیشتره ( البته قصد بی احترامی ندارم دوست عزیز ) و در مورد حرفی که الگری هم زده من خودم تایید نمیکنم ولی خب مطمئنم بین میلان یوونتوس یکی قهرمان میشه. ولی بعید میدونم یوونتوس امسال قهرمانی رو از دست بده

kiya

kiya

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 37 ارسال

منظورم اینه تیم یوونتوس به مراتب تیم تره از میلان در بازی های رو در رو و واسه همین شانس پیروزیش بیشتره ( البته قصد بی احترامی ندارم دوست عزیز )

و در مورد حرفی که الگری هم زده من خودم تایید نمیکنم ولی خب مطمئنم بین میلان یوونتوس یکی قهرمان میشه.

ولی بعید میدونم یوونتوس امسال قهرمانی رو از دست بده

قبول دارم تو این فصل خوب کار کردین و به قوله شما تیمتر بودین...ولی به هر حال تا آخر فصل اینطوری و با این کیفیت نمیمونین .مطمئن باش نزول پیدا میکنین . درسته قهرمان بین میلان و یوونتوس خواهد بود . شانس میلان 65% و یووه 35%

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بازی رفت تو تورین به همه ثابت شد که این فقط مهاجم نیست که عامل برد یه تیمه ، بلکه هر تیمی که خط هافبک قوی تری داشته باشه برنده ست .

واقعا ترکیبی که ویدال و مارکیزیو و پیرلو دارن تو وسط زمین ، سال های سال تو یووه تکرار نمیشه و علاوه بر اینکه از خط هافبک میلان با انگیزه ترن ، قوی تر هم هستن .

در مورد آکوئیلانی باید بگم که پارسال دقیقا تمام زحمات ملو رو این بشر به باد می داد و با فوتبال زنانه ای که بازی می کرد ، عامل اکثر باخت هامون بود .

ولی امسال بازی ای ازش ندیدم ، ولی باز فکر نمی کنم در حدی پیشرفت کرده باشه که بخواد وسط زمین تیمی مثل میلان رو بچرخونه .

من خیلی دوست دارم که ایبرا به این بازی برسه تا یه نبرد کاملا برابر رو ببینیم . با این حال که میلان هافبکی نداره که بتونه تغذیه ش کنه .

در تایید حرف هات بگم که دفاع یووه سر تر از دفاع میلانه اینو امار میگه · تو بازی های رو در رو تقریبا همه دیدیم که خط حمله میلان اون توان همیشگی رو نداره. در مورد دروازه بان هم که بر همه واضح و مبرهنه(مبرحنه:1: من یه بار دیگه همین کلمه رو اشتباه نوشتم یکی نیست بگه اخه مجبوری از این کلمه استفاده کنی :1:)

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
موجی راجع به بازی گفته که بازی خیلی مهمیه ولی تکلیفه قهرمانو مشخص نمیکنه ! گفته میلان از هفته پیش خیلی شرایطه خوبی پیدا کرده و بازیکناشون هم برگشتن . راجع به درخواست میلان واسه بخشش جلسه 3 محرومیت ایبرا هم گفته من مطمئنم میبخشنش و سوئدی هفته دیگه تو زمین بازی خواهد بود . راجع به برده یووه مقابل کاتانیا هم مونتلا رو تحسین کرده و دلیله اصلی باخت کاتانیا رو اخراج موتا میدونه . یووه باید خیلی ممنون از پیرلو باشه . به اشتباه های دروازبان کاتانیا هم اشاره کرده !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

قبول دارم تو این فصل خوب کار کردین و به قوله شما تیمتر بودین...ولی به هر حال تا آخر فصل اینطوری و با این کیفیت نمیمونین .مطمئن باش نزول پیدا میکنین . درسته قهرمان بین میلان و یوونتوس خواهد بود . شانس میلان 65% و یووه 35%

:sd: :sd:
65% میلان و 35% یووه؟؟؟ :lol: :lol:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یوونتوس همین الانش هم بی کیفیت هستش ، اینو همه میگن ، میلان شانس اوورده که وقتی یوونتوس رو اوجه بهش برنمیخروه ، تو بازی رفت تو اوج بودیم که نتیجه رو دیدیم و خیلی ها هم گفتن که یوونتوس حقش بیش از 2 گل بوده. در کل فعلا شرایط یوونتوس خوب نیست ولی بعید میدونم 65 درصد به شما برسه. به نظر من شاید 50 به 50 باشه شانس قهرمانی.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
امیدوارم کنته باز نخواد سیستم چرخشی بازی کنه همون سیستم قبلیمون بهتره چهار مدافع لختشتاینر-بارزاگلی-کیلینی-اما دفاع چپ رو نمیدونم چیکار میخواد بکنه شاید بونوچی بیاد وسط کیلینی بره چپ شاید هم دچلیه بازی کنه ضمنا کاسرس هم هست که بعیده ویدال -مارکیزیو و پیرلو هم وسط ووچینیچ و جاکرینی و شاید پپه به عنوان وینگر و ماتری در نوک البته من میگم کوا بهتره

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
جالبه واقعا ! ماروتا گفته میلان شانس بیشتری برای پیروزی داره ! اینقد از این حرفای 2 پهلو که فقط واسه بهونه اوردن زده میشه بدم میاد . این حرفو میزنه که تیم تو حاشیه نره بتونه کاره خودشو بکنه بعدم اگه واقعا نتیجه نگرفتیم بگه ما از قبل گفته بودیم ! گفته میلان داره سلطنت میکنه تو ایتالیا و یکی از هشت تیم برتر اروپاس ! در مورده فرجام خواهی میلانی ها واسه ایبرا هم گفته من نمیتونم پیشبینی کنم که بخشیده میشه یا نه ! گفته من اسناد فرجام خواهیشونو ندیدم پس نمیتونم نظری بدم !

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
بابا پارسال کراسيچ رو سر يه دايو که کرده بود همينطوري واسه بازي با ميلان محروم کردن.اگه زلاتان بخشيده بشه واقعاعدالت معلوم ميشه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
آلگری : - رقابت شنبه مقابل یووه خیلی مهمه اما حیاتی نیست ! - مجادله ؟ من معتقدم که این جزئی از بازی هست , برای تیم هایی که در صدر جدولن چیزه طبیعیه ! - پیرلو بازیکنه فوق العاده ایه . در تورین او 1 انگیزه و محرکه جدیدی پیدا کرد و مطمئنا تو 10 سالی که میلان بود هیچ عیب و نقصی نداشت و شکست نخورد ! کیفیته بازی پیرلو اصلا قابل بحث نیس

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یکم خاطراتتون زنده بشه

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
:181:اگه یووه برد قهرمانیمون صد در صده اما اگه خدای نکرده تیم برلوسکونی فاسد برد هیچ چیز معلوم نیست. فراموش نکنید ما یه بازی عقب افتاده داریم که اگه اونو ببریم اونوقت اختلافمون با میلان میشه یه امتیاز. . . .به امید پیروزیjavascript:void(0);

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفته میشه این روزها توی تمرینات یووه کونته یه سانس اضافی بازیکن ها رو نگه می داره و تمرین شونی می کنه باهاشون. یووه تو 3 بازی اخیر 1 گل در جریان بازی زده که روی پاس اشتباه دروازه بان حریف بوده و کونته ازین مسئله راضی نیست و بازیکن ها این روزها تقریبا تمام وقتشون رو در اردوی تیم هستند.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
خیلی داره جالب میشه دیگه ! بعد از اینکه ماروتا گفته بود میلان شانس پیروزیش شنبه بیشتره امروز رییس آنیلی هم همین داستانو تکرار کرده ! - من میدونم که با زدن این حرف کمی عصبانیت و نا آرامی واسه خیلی از مردمی که در این زمان دارن از تیممشون حمایت میکنن بوجود میاد ! - ما غرور نادر و کمیابی داریم , ما بسیار خونسرد و آرومیم ! - ما با این دیدگاه به مصاف شنبه میریم که میدونیم میلان شانس بیشتری داره بخاطره اینکه اونها در صدر جدول ایتالیا هستن , تو یک جهارم نهایی جام باشگاه ها هستن , پس قطعا شانسشون بیشتره واسه پیروزی ! - ما به میلان میریم که بازی بزرگی انجام بدیم و با شرافت با حریف رقابت کنیم . + یعنی این مصاحبه های ماروتا و رییس به هر دلیلی هم که باشه فقط و فقط نشون دهنده ضعفه ! ما همه خوشحالیم این بود که دیگه اون تیم چند سال پیش نیستیم که از هر حریف کوچک و بزرگی بترسیم , همه خوشحالیم اینه که داریم 1 تیمی میشیم که دوباره همه از بازی با ما بترسن ! از اسممون بترسن ... این مصاحبه ها منه هوادار رو نا امید میکنه اونم قبله 1 همچین بازی ای !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ حسین تو هنوز گیر دادی به این مسئله ؟ بازم میگم این اصلا نشانه ضعف نیست. طبیعی ترین واکنشه. اصلا چیز عجیبی نیست. خیلی از مربی های بزرگ قبل از بازی های بزرگ هم میان از حساسیت بازی کم کنند و چیزایی می گند مثل این بازی هم فقط 3 امتیاز داره و ... . ترجمه ات ایراد داره، گفته استرس و نگرانی زیادی وجود خواهد داشت ولی هرکسی دنبال منافع تیم خودشه + گفته میلان مدافع عنوان قهرمانیه، نگفته صدر جدوله.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

^^
حسین تو هنوز گیر دادی به این مسئله ؟ بازم میگم این اصلا نشانه ضعف نیست. طبیعی ترین واکنشه. اصلا چیز عجیبی نیست. خیلی از مربی های بزرگ قبل از بازی های بزرگ هم میان از حساسیت بازی کم کنند و چیزایی می گند مثل این بازی هم فقط 3 امتیاز داره و ... .

ترجمه ات ایراد داره، گفته استرس و نگرانی زیادی وجود خواهد داشت ولی هرکسی دنبال منافع تیم خودشه + گفته میلان مدافع عنوان قهرمانیه، نگفته صدر جدوله.

رضا من اصلا نمیتونم نظرتو راجع به ایم موضوع درک کنم ! وقتی کونته بعده تساوی های نا امید کننده ای که بدست میاره مثله رانیری مصاحبه میکنه میگی بخاطره سوادشه !

وقتی از اول فصل هرجا موقعیت خطرناکی پیش میاد میگه میلان مدعی اصلی قهرمانیه میگی این سیاستشه !

واقعا کجای این واکنش ها طبیعیه من اصلا نمیفهمم ! اینا همش عذر و بهونه اس واسه آخره فصل یا حتی واسه بعده این بازی .

این که رییس و مدیر و مربی 1 باشگاه بیان قبله بازی حساسشون بگن که ما با این دید به زمین میریم که میدونیم حریفمون شانسش بیشتره فک نکنم ترفند باشه یا اینکه بخوان حساسیت بازی رو کم کنن !

+ اولین جمله اش رو اشتباه تر جمه کردم .
ولی دومی که میگی رو من از اصله خبرش که ایتالیاییه الان باز چک کردم فک نکنم اشتباه ترجمه کرده باشم !
میگه اونها در حال حاضر قهرمانن تو ایتالیا ! خب منظورش اینه که الان صدره جدولن دیگه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

این که رییس و مدیر و مربی 1 باشگاه بیان قبله بازی حساسشون بگن که ما با این دید به زمین میریم که میدونیم حریفمون شانسش بیشتره فک نکنم ترفند باشه یا اینکه بخوان حساسیت بازی رو کم کنن !

اونا نمی گند ما با این دید میریم زمین، این چیزی که به رسانه ها می گند و دلیل داره. دفعات قبلی که نسبت به این مصاحبه ها گله کردی چی شد ؟ با اون دید رفتیم تو زمین یا رفتیم برای برد و پیروز شدیم ؟

بهرحال من شخصا اینقدر ازین مصاحبه ها اینور اونور دیدم که شخصا فکر نمی کنم چیز عجیبی باشه.

ولی دومی که میگی رو من از اصله خبرش که ایتالیاییه الان باز چک کردم فک نکنم اشتباه ترجمه کرده باشم !
میگه اونها در حال حاضر قهرمانن تو ایتالیا ! خب منظورش اینه که الان صدره جدولن دیگه !

وقتی میگند فلان تیم قهرمانی فعلیه، یعنی مدافع عنوان قهرمانیه. مثلا الان اسپانیا قهرمان دنیاست. الان بارسا قهرمان اسپانیاست. میلان هم به مدت 1 سال قهرمان ایتالیاست. تا قهرمانی بعدی مشخص نشه هنوز میلان قهرمانه. current champion یا defending champion هردو به آخرین قهرمان اشاره داره.

-=-=-=-=-=-=-

در مورد این بازی یه سری چیزا تو ذهنم بود که دوست داشتم بگم.

- من از یه طرف فکر نمی کنم این بازی رو ببریم که ما این فصل 4 بازی با میلان داریم. 2 تاشو بردیم. احتمال خیلی زیاد وجود داره بازی برگشت جام حذفی توی تورین هم ببریم. من واقعا بعید می دونم ما توی یه فصل 4 بار میلان رو شکست بدیم ! :1: خیلی رکورد عجیبی میشه و فکر می کنم این بازی با برد یووه همراه نخواهد بود.

- از طرفی میلان کاملا ابزار و کیفیت شکست یووه رو داره. اگر میلان بتونه بازی خودش رو ارائه بده با کمک تماشاگرهاش می تونه بازی رو برای یووه خیلی سخت کنه. اونا الان چند بازی اخیرشون خیلی خوب بودن و اون روند تیم بزرگ نبردن هم با پیروزی های متوالی مقابل اودینزه و آرسنال از بین بردن.

- اما چه چیزی من رو امیدوار نگه می داره ؟ اینکه میلان خیلی بیشتر از یووه ازین بازی برد می خواد. میلان نیاز به پیروزی داره. تیمی که برای پیروزی جلوی یووه بازی کنه یه جورایی خودکشی میکنه. کونته می تونه میلان تهاجمی رو با پرسینگ خفه کنه، ولی اگر میلان بخواد محتاط تر و متفاوت با 2 بازی قبل بازی کنه می تونه از عدم کیفیت در خط حمله یووه استفاده ببره و به کیفیت بالای خط حمله ی خودش اتکا کنه.

- کونته علاقه به قابل پیش بینی بودن نداره. من فکر می کنم یا از اول یا در جایی ازین بازی احتمالا از 4-3-3 استفاده می کنه کونته. با حضور مارکیزیو، ویدال و پیرلو توی 4-3-3 میشه همون خط هافبک رویایی اول فصل رو داشت. په په هم برگشته با ووچینیچ یکی پرتلاش و یکی خلاق میشه تعادل نسبی در تیم ایجاد کرد. به نظرم کیلینی هم چپ بازی کنه و بونوچی-بارتزالی مرکز خط دفاع رو تشکیل بدن.

- توی این بازی فقط نباید باخت، مساوی هم نتیجه بدی نیست به نظرم.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

کلا که کونته مصاحبه هاش افتضاحه رضا ! اگه یادت باشه اینو خودتم تایید کردی قبلا .
وقتی مساوی بد میکنه دقیقا عین رانیری مصاحبه میکنه .
از اوله فصل هم که با اینکه تیمش صدر جدول بود همش میگفت میلان مدعی اصلی قهرمانیه !
من اصلا کاری ندارم که میلان واقعا شانسش بیشتره یا نه ولی مربی تیم رقیب میلان نباید هی بیاد بگه میلان مدعی اصلیه !
گالیانی هم تو اون بازه زمانی که میلان پره مصدوم بود همش میگفت کونته حیله گره , یووه مدعی اصلیه !
اما گالیانی و آلگری هم اگه از این ترفند استفاده کردن فوقش چندبار بوده نه که مثله کونته از همون اولای فصل تا همین الان تقریبا هر هفته تو مصاحبه اش بگه میلان مدعی اصلی قهرمانیه !

رضا قرار نیست اتفاق خاصی بیوفته ... میگم که اکثره این مصاحبه ها همش واسه عذر و بهونه اوردن آینده اس !

وقتی میگند فلان تیم قهرمانی فعلیه، یعنی مدافع عنوان قهرمانیه. مثلا الان اسپانیا قهرمان دنیاست. الان بارسا قهرمان اسپانیاست. میلان هم به مدت 1 سال قهرمان ایتالیاست. تا قهرمانی بعدی مشخص نشه هنوز میلان قهرمانه. current champion یا defending champion هردو به آخرین قهرمان اشاره داره.

آره رضا . من اشتباه ترجمه کردم ! نمیدونستم همچین معنی ای میده .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی