پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلیـانتس اسـتـادیـوم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1264 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- نوید عزیز، اول اینکه آلکان نه، الکان !  elkann

:nish:

بعد هم اینکه الکان و خانواده آنیلی به وقتش به کمک یووه رسیدند و الان یووه نیازی به کمک خانواده نداره.

در واقع اینقدر قدرتمند شدیم که نیازی به وارد کردن بودجه از خارج مجموعه باشگاه نباشه.

• AliReZaZa, tecra, mohammad.mahdi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بحثم کاملا یه چیز دیگه است .
این آلکان :1: هر وقت جشنی چیزی بوده اومده خودشو جا کرده ، هر وقت موفقیتی بوده خودشو چسبونده به یووه ، هر وقت یووه بهش نیاز داشته به یووه پشت کرده !! تو بدترین لحظات فصل علیه کادر فعلی مصاحبه کرده !! .

این 20 میلیون واسه این بشر پول خوردم نیست ولی هیچ وقت نخواسته به یووه کمک کنه . و همیشه خواسته از مزایای یووه استفاده کنه .
امیدوارم هر چه زود تر اسپانسر پیرنمون عوض بشه تا هیچ وابستگیی به این آدم نداشته باشیم .

این موفقیتی که الان داریم به خاطر شخص آنیلیه و کادری که با خودش آورده . هیچ دلیلی نداره که الکان خودشو بچسبونه به یووه ، بره همون فراری و فرمول یکشو جمع کنه .

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- اسپانسر عوض بشه که وابستگی نداشته باشیم ؟!

باشگاه یووه یکی از "شرکت" هایی ـه که زیر مجموعه دارایی های خانواده آنیلی ـه و ریاست این دارایی ها با شخص جان الکان هست.

در واقع یووه اسپانسرش هر چیزی که باشه مهم نیست، باز هم الکان تصمیم گیرنده اول و آخر یووه ست !

ضمن اینکه یووه هیچ وقت از کمک های خانواده استفاده نکرده به جز 2006 که "قرض" گرفت !

وگرنه در همون حیات جیانی و امبرتو، باز هم موجی از سرمایه های باشگاه برای خرید بازیکن استفاده میکرد و نه پول مازاد خانواده.

• tecra, mohammad.mahdi, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بهمن دو دستگی توی خانواده آنیلی کاملا مشهوده . سردی روابط ، مصاحبه هایی که میشه . کاملا معلومه که آندره و جان سایه همدیگرو با تیر میزنند .
آنیلی داره با زنده کردن یووه مدیریت خودشو به رخ میکشه . چیزی که آلکان ازش میترسه ،  اگه یووه تو چمپیونز لیگ قهرمان بشه که احتمال زیاد هم میشه ، اون وقته که رابطه آنیلی آلکان از این هم جالب تر میشه .
وگرنه موفقیت یووه بر همگان آشکاره ، کسی هست منکر موفقیت بی چون و چرای یووه توی دوران مدیریت آنیلی بشه ؟؟ پس چرا آلکان میاد مصاحبه میکنه اگه این فصل چمپیونز لیگ رو نگیریم آنیلی باید بره ؟؟

بهمن این اسپانسری که الان هست عین اینه که تو خودتو واسه یه کاری جر بدی و توش موفق ترین هم بشی ، بعد صاحب کارت که از قضا فامیلت هم هست بیاد صد تا تک تومن با کلی منت بندازه جلوت .

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- با خودت چند چند نوید ؟! :nish:

در اینکه رابطه آندره آ با جان و لاپو خوب نیست که اصلا شکی نیست.

ولی مسئله اصلا این نبود، تو گفتی چرا جان کمک نمیکنه، من جوابت رو دادم که در واقع یووه نیازی به کمک جان نداره، از اون مهم تر، یووه هیچ وقت اینجوری نبوده که از خانواده کمک مالی بگیره.

الان مشکلت چیه ؟! :nish:

• tecra, mohammad.mahdi, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اتفاقا بحث جان و لاپو کاملا فرق میکنه ، لاپو تو قرار داد آدیداسی که گرفتیم خیلی کمک کرد .

بحث اول من دخالت بی جای جان توی امور تیم بوده که تو کشوندیش تا اینجا :1: بحث من این بوده که کسی که ادعای کمک کردن میکنه ، همیشه میگه پول میدم یووتیچ رو بخرید ، پول میدم وراتی رو بخرید و .... چرا تو اموری که اختیار داره ، کمک نمیکنه ؟؟ . کسی که به قول تو نفر اول کمپانی اکزوره که یووه هم جزوشه . کسی که جیپ ( اسپانسر فعلیمون ) زیر نظرشه . دیگه از این واضح تر ؟؟

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

لاپو عشقه این اگه یووه زیر دستش بود مسی رو هم می خرید  :1:  :2laugh:

• Orphée, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

الیانز استادیوم ، اسم نچسبیه به نظرم.

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
No good
  • tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

رسمی : از اول جولای 2017 ، ورزشگاه به آلیانتس استادیوم تغییر نام خواهد داد ...

ydx3_dbpwdhexoaaja50_thumb.jpg  h1ce_dbpweagxcaajjlt_thumb.jpg  cwb2_dbpwejkxyaark9l_thumb.jpg  xqa5_dbpwfgcxgaeeek__thumb.jpg

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- مشخص نشده که چقدر گیر یووه اومده ؟!

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
واقعا نچسبه... حداقل میذاشن ‏J Allianz‏ بهتر بود... الان فرق ما با بایرن چیه؟ جفت ورزشگاها اسمشون ی معنی داره... باز مال بایرن موزونه ولی ما ن!
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

- مشخص نشده که چقدر گیر یووه اومده ؟!

به جز همون عکس ها نه متاسفانه ، البته سایت رسمی یوونتوس عنوان کرده که مدت قرارداد تا سال 2023 یعنی شش فصل هست ...

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- الان نوید میاد میگه "آلکان" چرا پول نداد که اسم ورزشگاه عوض نشه :nish:

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 996 ارسال
  • LocationKurdistan
قرارداد 5 ساله (سالی 60 میلیون یورو)
یجوری شده، اسمش خیلی شبیه استادیوم بایرن ـه :/
قبلا یونیک تر بود!
  • mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من بر خلاف همه اسم ورزشگاه جدید رو دوست دارم

چیزی که مشخصه اینه که آنیلی داره از رومینگه خط می گیره  :1: تقریبا داریم تایرن رو کپی می کنیم تو اکثر زمینه ها 

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من که خوشم نیومد نه از تغییر اسم نه خود اسم
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

چه فرقی میکنه !

چاکلزآرنا هم باشه تغییر خاصی حاصل نشده

این دست گیر دادن های طرفدارا از زمان اینترنت وارد عرصه هواداری شد

جوری که بیاد دارم 2 3 سال پیش اینقد روی اتفاقات باشگاه دقیق شده بودم که لذت یوونتوسی بودم تو جزئیات گم شده بود جوری که اگر ابدارچی یوونتوس عوض میشد تحقیق میکردم برای چی و چرا عوض شده و ایا جانشینش فردی مناسب هست یا نه تا اینکه یک روز به خودم اومدم  دیدم لذت فوتبال رو با حرص و جوش حواشی قاطی کردم و چیزی که اتفاق افتاد این بود  ::  :desk flip1:  

بیاد دارم که بچگی هام فقط بازی های یوونتوس رو میدیدم و اگر بازی پخش نمیشد یا نمیتونستم ببینم فقط خبرشو توی تلتکست یا اخبار ورزشی سر ظهر بعد از مدرسه میفهمیدم

تصمیم گرفتم شبیه تر به بچگی هام باشم .. حتی دیگه سعی میکنم ترانسفر رو هم اینقد جدی و ریز بینانه رصد نکنم و نتیجه کلی رو ببینم

ایجوری واسم ناب تره .. همخه عشق و هواداریمو میذارم موقع بازی و روی خود بازی تمرکز میکنم خیلی راضی ام ..

#مخالفت

• mory, eⁿzº, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

درسته ما نمیففهمیم ولی دیگه گندش رو در اوردن ....که چی.........یوونتوس ارنا حد اقل میشد یوونتوس الیانز جی الیانز یه همچین کوفتی   اه

انیلی هم همه چرو خصوصی سازی میکنه 

خدا کنه این اسپانسر نیاد چمن و نحوه فیلم برداری فوق العاده استادیوم رو بهم بزنه 

انیلی میخواد هر قسمتی مدیر خودش رو داشته باشه و خودش کارش راحت تر بشه

• tecra, Georgia , Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
باشگاه داری خرج داره عزیزان

زمانیکه خرید بزرگ از باشگاه میخوایم همچین چیزهایی رو هم باید تحمل کنیم

اصولا هم تفاوتی نداره اسم ورزشگاهی که توش افتخارات مختلف رو بدست میاریم چیه و بعدها هم کسی اهمیت نمیده که زمانیکه قهرمانی متوالی هفتم و هشتم و n ام بدست اومد اسم ورزشگاه خانگی یووه چی بوده.
  • GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی