پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلیـانتس اسـتـادیـوم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1244 پاسخ برای این موضوع

farzad-t

farzad-t

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 284 ارسال

بازی چند شب پیش استقلال-العین رو رفته بودم ورزشگاه آزادی. با اینکه چندین بار، هم بازی‌های استقلال و هم بازی‌های پرسپولیس رو رفتم ورزشگاه، تا حالا همچین تشویق متحد و هماهنگی ندیده بودم!

نمیدونم از تلویزیون مشخص بود یا نه ولی یه جاهایی کل ورزشگاه (حدود 60، 70 هزار نفری که بودن) با هم یه شعار رو میدادن... همه با هم سکوت، همه با هم شعار. یه صحنه هم کل ورزشگاه، تشویق ایسلندی رو به جای دست زدن، با فلش موبایل اجرا کردن. خیلی قشنگ بود.

اتفاقا یه دوست یووه‌ای هم کنارم نشسته بود که با لباس یووه اومده بود. چند کلامی هم باهاش صحبت کردم و گفتم امشب به نظرت می‌بریم یا حذفیم؟ گفت فکر نمی‌کنم صعود کنیم  :1: نمیدونم توی این فروم هست یا نه؟!

این لیدرهای یووه رو باید بیارن ایران آموزش بدن. اگر هم راه دوره، یه سر برن ورزشگاه دورتموند. بابا باید ورزشگاه رو جهنم کنید واسه حریف. یادش بخیر بازی با بایرن که 2-0 عقب بودیم، یهو تمام تماشاچی‌ها بلند شدن شروع کردن در جا پریدن و تشویق کردن. اون بایرنِ میدون‌دیده رو تحت تاثیر قرار دادن و آخر هم بازی 2-2 مساوی شد با گل استورارو  :fp:

20i_48132_1_480x300.jpg

juveh

juveh

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 763 ارسال

موافقم. هوادارهای یووه تو ورزشگاه زیاد شور و قال ندارن. من بازی لیورپول با دورتموند رو نگاه کردم صدای تماشاگرها از تلویزیون گوش رو کر میکرد دیگه وای به حال داخل ورزشگاه. البته تماشاگرهای ایتالیایی کلا نسبت به تماشاگرهای انگلیسی آروم تر هستند. مثلا اون تهییجی که رونالدو بعد از زدن گل اول،روبه هوادرها انجام داد،اگر تو ورزشگاه انگلیسی انجام میداد چنان سروصدایی میکردن که بازیکنهای اتلتیکو از زمین برن بیرون

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p> wn9a_1.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 3039 ارسال

بله..چند سال قبل سلتیک 6 تا گل خورده بود باز تماشاگرانش تشویقش میکردن به نحو عالی

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

زندگی در جهنم اول

Florin

Florin

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1659 ارسال

این بازی استثتاء بود و سر و صدا و اشتیاق هواداران خیلی زیاد بود.  تقریباً تمام دقایق بازی صدای تشویق ها بود و کم نشد. وقعی که بازیکنان میخواستن وارد زمین بشن واقعاً هیجان همه بالا بود و کلی با صدای بلند تشویق می کردن.

حتی به نظرم این همه سر و صدا و تشویق (که معمولاً توی بازی های دیگه یووه کم تر دیدیم) برخواسته از همون انگیزه و روحیه ای بود که رونالدو چند روز پیش موقع مصاحبه اش به همه داده بود. گفته بود ما تو زمین تلاشمون رو می کنیم، شما هم به ما کمک کنید و باید امید داشته باشیم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

The Lost

• ادمین
  • 2281 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینا لطف کنن تشریف بیارن ورزشگاه تشویق پیشکش:fp: تو هر بازی کلی صندلی خالی هست اونم استادیوم 40 هزار نفری!

+ بازی ایتالیا-بوسنی تو مقدماتی یورو 2020 تو این ورزشگاه برگزار میشه چند ماه دیگه!
  • حامد, GioVanni Agnelli, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی