پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه پادوين

* * * * * 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
164 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=480 height=195]http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/padoin-ata-490.jpg[/img]

سیمونه پادویین رسما به یوونتوس پیوست.

27 ساله است و 1 متر 79 هم قدشه.

پادویین محصول باشگاه جوانان آتالانتاست، از 2003 تا 2007 برای ویچنزا بازی کرده، و از 2007 تا 2012 برای آتالانتا. یه بازیکن آچار فرانسه است که در مرکز، چپ، راست خط هافبک می تونه بازی کنه و همینطور تاحالا مدافع چپ هم بوده. کلا یه مدافع/وینگر چپه که البته راست پاست. بازیکن خلاق و پاسوری نیست، ولی قدرت حفظ توپ بالایی داره و شوت زن هم هست.

یووه این بازیکن رو به صورت دائمی با هزینه 4.5 میلیون خریده. اگر یووه امسال قهرمان لیگ بشه، 500 هزار یورو دیگه باید به آتالانتا بده.

پادویین قبلا توی تور آمریکا یووه بوده و با یوونتوسی ها تمرین داشته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
توی اخرین ساعات نقل و انتقالات سیمونه پادوین بازیکن چند پسته ی باشگاه اتالانتا به عضویت یوونتوس در امد . این بازیکن 27 ساله از سال 2007 به عضویت باشگاه اتالانتا در امده و پیش از ان در تیم ویچنزا فعالیت می کرد. پادوین توانایی بازی در هافبک دفاعی، هافبک چپ، مدافع چپ و هافبک راست را دارا می باشد و طی فصل جاری 18 بازی برای اتالانتا انجام داده است. بر این اساس سیمونه پادوین بازیکن چند پسته ی باشگاه اتالانتا طی قراردادی 5 ساله به ارزش 5 میلیون دلار راهی تورین شد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من با این انتقال موافقم . هر چند که خیلی نام و نشون درست حسابی نداره ولی به علت چند پسته بودن میتونه خیلی به تیم کمک کنه در شرایط مصدومیت و محرومیت بازیکن های اصلی . ولی فقط در حد ذخیره خوب میشه روش حساب کرد . اگه بشه نظرسنجی هم برای این بازیکن بزارید تا نظر بقیه دوستان هم مشخص بشه عالیه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من با این انتقال موافقم . هر چند که خیلی نام و نشون درست حسابی نداره ولی به علت چند پسته بودن میتونه خیلی به تیم کمک کنه در شرایط مصدومیت و محرومیت بازیکن های اصلی . ولی فقط در حد ذخیره خوب میشه روش حساب کرد . اگه بشه نظرسنجی هم برای این بازیکن بزارید تا نظر بقیه دوستان هم مشخص بشه عالیه .

نظرسنجی خاصی نمیشه گذاشت چون فکر می کنم صرفا یه نیمکت نشین باشه. مشکل اینجا بود که پاتزینزا که چند سال بازیکن ثابت ناپولی بوده دلش نمی خواست روی نیمکت باشه. ولی پادویین بازیکنی که میشه روی نیمکت گذاشتش.

ولی بهرحال یه نظرسنجی ساده گذاشتم.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
عالیه

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
باید یک بازیشو ببینم بعد نظر بدم هیچ شناختی ازش ندارم... به نظر میاد بازیکن جنگنده و خوبی ببرا نیمه دوم باشه.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
نه بازیکن بدی نیست،من یه کوچولو میشناسمش،هم بال چپ و راست میتونه باشه هم مرکز،دفاع راست و چپ هم میتونه باشه،اینم مثل کاسرس آچار فرانسس. واسه شرایط خاص خیلی میتونه بدرد بخوره.از پاتزینزا که بهتره. ضمنا کونته تو آتالانتا باهاش کار کرده و الان میخوادش،بنابراین فک کنم خرید سنجیده ای باشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=480 height=283]http://shiaupload.ir/images/82499811466964397700.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
توی این فصل برای آتلانتا 20 بازی انجام داده و موفق شده که 1 پاس گل هم برای هم تیمی هاش ارسال کنه. امسال توی بازی آتلانتا-گوبیو در کوپا ایتالیا ، در دقیقه 22 گل به خودی زده ! :1: در رده های سنی 19 ، 20 و 21 سالگی تیم ملی ایتالیا هم سابقه بازی کردن داره. + تا سال 2016 با یوونتوس قرارداد بسته !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه اش : -اومدنم به یووه یه سوپرایز شگفت انگیز بود. - تا آخرین لحظات این انتقال برای من باورنکردنی بود. - به محض اینکه از پیشنهاد یووه خبردار شدم به مدیر باشگاه گفتم که تلاش کنه این انتقال صورت بگیره. - اینجا در یووه فلسفه ی فوتبال مبتنی بر پیروز شدن بنا شده. - من تا حالا افتخاری کسب نکردم، ولی با تمام وجود تلاش می کنم تا بتونم نقشی در موفقیت یووه داشته باشم. درضمن، کونته قبلا وقتی مربی آتالانتا بود مربی پادویین بوده.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
شمارش چنده ؟؟؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
سایت رسمی باشگاه شمارش رو 20 زده !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم اسمش Simone Padoin هست ، فکر کنم اصلش "پادوین" باشه ؟ یا تلفظی چیزیش فرق میکنه ! چون اسم تاپیک "سیمونه پادویین" هست.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

میگم اسمش Simone Padoin هست ، فکر کنم اصلش "پادوین" باشه ؟ یا تلفظی چیزیش فرق میکنه ! چون اسم تاپیک "سیمونه پادویین" هست.

نه!
تلفظش به ایتالیایی میشه "پادویین"! اسم تاپیک ایرادی نداره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من کلیپ هاشو نگاه می کردم گزارشگره همینطوری تلفظ می کرد :
pa do yin

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/877c194e-4a3d-4483-b0f4-135c1b570fab.jpg[/img]

میگم شمارش 20 ـه بگید نه ! :1:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

[img width=480 height=314]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/877c194e-4a3d-4483-b0f4-135c1b570fab.jpg[/img]

میگم شمارش 20 ـه بگید نه ! :1:

یادش بخیر یه زمانی این شماره واسه جیو بود ! حالا به کی رسید ...

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بذار بدبخت دوتا بازی بکنه،بعد اینجوری بگو!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پادویین توی شبکه یوونتوس : - کونته به نظر نسبت به دوره ی که توی آتالانتا بود خیلی آروم تر شده، خصوصا توی تمرینات. - فکر کنم از نظر تاکتیکی عمیقا عوض متحول شده، اون زمان فقط با 4-2-4 مخصوص خودش بازی می کرد. ولی حالا متناسب با حریف برنامه هاش رو تغییر میده. - ولی با این حال هنوزم مثل یه چکش می مونه ! ازین لحاظ عوض نشده. شاید یووه به همچین مربی نیاز داشت. - وقتی هوادارا هم می بینند که چنین شخصیتی مربیشونه، کسی که تمام وجودش رو برای این لباس می زاره، یه انرژی مضاعفی می گیرند. - تفکر فوتبال توی یووه خیلی فرق داره، ولی فکر می کنم می تونم باهاش سریع سازگار بشم چون بردن، همیشه چیز فوق العاده ایه. - اولین چیزی که به ذهنم اومد تفاوت آماده سازی برای بازی های توی تمرینات بود. - مثلا قبل از بازی با میلان آماده سازی ما شامل تمرین روی کارهای دفاعی و چگونه متوقف کردن حریف بود. ولی توی یووه آماده سازی شامل ارائه و تحمیل بازی خودمون میشد. - یه روز دوشنبه بود که بعد از تمرینات به خونه می رفتم، چهارشنبه بازی داشتیم. - مدیر برنامه هام اونجا بود، گفت دلت می خواد به یوونتوس بری ؟ فکر کردم داره سر به سرم می زاره. - ولی ازون لحظه دیگه هیچ فکر دیگه ای توی ذهنم نبود، همه چیز با سرعت و در عرض چند ساعت انجام شد، به میلان رفتم و قرارداد رو امضا کردم. - خیلی خوش شانس بودم، اولین بازی من جلوی میلان بود. نمی تونستم شروعی رویایی تر ازین رو تصور کنم. - همه چیز مثل رویا بود، تا یک هفته قبل توی آتالانتا بازی می کردم، و حالا در یوونتوس مقابل میلان بازی می کردم. - شاید وقتی بچه بودم رویاهای کسب موفقیت داشتم، ولی هیچوقت فکر نمی کردم اینطوری بشه. - فکر نمی کردم بازیکن یووه بشم چون تازگی با آتالانتا تمدید کرده بودم و وقتی شما 27 سالتون شده باشه دیگه معمولا زیاد ازین اتفاق ها براتون نمی افته. + شاید خیلی ها بگن پادویین در حد یووه نیست ولی من بدم نمیاد همچین بازیکن هایی هم توی یووه باشند. بازیکن هایی که سرشار از انگیزه اند و می دونند اگر این فرصت رو از دست دادند دیگه فرصت دوباره نخواهند داشت.

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
نتیجه نظر سنجیو ببینید چه باحاله منم به 3 ومی رای دادم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی