پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجله فورتزا یووه - شماره 1

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
63 پاسخ برای این موضوع

mustang

mustang

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
salam.age baraye shomarehaye badi poshtibanie mali khastid ma hastim.daaaametoooon garm

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
عالی بود دمتون گرم خسته نباشید

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
هنوز دانلود نکردم ولی وقتی تاپیکش رو دیدم،کل بدنم مور مور شد :hc:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی جالبه . خسته نباشید دمتونم گرم :thankyou: منم دو تا نقد کوچیک در مورد مجله دارم . یکی صفحه 14 که خوندنش سخته . و دومی تنوع نداشتن فونت در متن ها . مثلا اگه صفحه 15 و 16 از فونتی مثل homa استفاده میشد فوق العاده صفحه زیباتر میشد . به نظرم تنوع فونت در متن ها جلوه بهتری به مجله میده . :confeti:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
واقعا کاره خوبی کردید ... دمتون گرم ... ولی هنوز خیلی کار داره !!!

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
فعلا فقط یادداشت های نویسنده ها رو تا حدودی خوندم وقت ندارم فعلا باید برم مدرسه :nish:به کارتون ادامه بدید عکسهای مجله که خیلی قشنگ بود :1:
اون سایتی که اخر مجله نوشتین برای من داخل سایتش نمیره!!
http://www.forzajuve.ir

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

این یادداشت ها فقط واسه شماره ی اول بود قرار نیست که هرشماره بیایم از خداوند متعال و لطف خاندان آنیلی تشکر کنیم :1:

ایده ی فراخوان یادداشت که به صورت گزینشی بهترین ها تو مجله استفاده بشن رو دادم من همون اول . حالا ببینیم واسه شماره دوم میشه راهش انداخت یا نه :1:

حالا اون یاداشت یه مثال بود :1: کلی میگم .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عکس روی جلد،استثناییه! حرف نداره...

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
فوق العاده شده ، از همه کسانی که براش زحمت کشیدن تشکر میکنم :thankyou: خسته نباشید :rose:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بصیر،واقعا دستت درد نکنه،عالی شده صفحاتش،عالی!!!

این جمله رو من توی یادداشت هم نوشتم ولی دوباره اینجا مطرح می کنم :

این هشدار را جدی بگیریم. ما مجله ی خودمان را دوست داریم، غلط است که مشکلات اش را نادیده بگیریم پس در این راه نظرات شما می تواند کمک شایانی در این راه برای ما باشد.

من امیدوار بودم این اشتباه در ویراستار تصحیح شده باشه ولی متاسفانه خانم ویراستار دقت نکردن و زحمات بچه ها زیر سوال رفته :hihi: :nish:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

بصیر،واقعا دستت درد نکنه،عالی شده صفحاتش،عالی!!!

من امیدوار بودم این اشتباه در ویراستار تصحیح شده باشه ولی متاسفانه خانم ویراستار دقت نکردن و زحمات بچه ها زیر سوال رفته :hihi: :nish:

محض اطلاع شما باید عرض کنم که حسین یادداشتشو دقیقه آخر تحویل بصیر داد و اصلا به دست من نرسید که ویرایش کنم. همین طور چند تا یادداشت دیگه از فیل تر من رد نشده :1:

همینطور پیش نمایش بازی با کالیاری :1:

شما سکوت پیشه کنید لطفا :1:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خسته نباشید بچه ها :goog: واقعا دمتون گرم.خیلی حرکت خوبیه و خیلی هم جای پیشرفت داره. هنوز درست نخوندم و فقط یه نگاه اجمالی کردم و خیلی هم لذت بردم. :1: فقط ساعت بازی آتالانتا یووه 16 زده شده بود!درسته؟ یه پیشنهاد دیگه هم داشتم:یه قسمتی از صفحه اصلی سایت (اون بالاهاش )رو اگه میشد به مجله اختصاص بدید مخاطبین بیشتری پیدا خواهد کرد.(منظورم یه آگهی چیزیه مثل فروشگاه یووه که زدید) :1: بازم دستتون درد نکنه! :thumbs_up:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

محض اطلاع شما باید عرض کنم که حسین یادداشتشو دقیقه آخر تحویل بصیر داد و اصلا به دست من نرسید که ویرایش کنم. همین طور چند تا یادداشت دیگه از فیل تر من رد نشده :1:

همینطور پیش نمایش بازی با کالیاری :1:

شما سکوت پیشه کنید لطفا :1:

مهم نیست! تو اگر ویراستار بودی نباید اجازه میدادی مطلب رد شه،باید جلوی انتشار مجله رو میگرفتی :1: مثلا اگر یک روز دیرتر میومد بیرون،اسپانسرینگمون رو از دست میدادیم؟ :1: یه کم مسئولیت پذیر باشید لطفا :1:

در ضمن این سکوت پیشه کنید،تیکه ی خودمه،یه چیز جدید بگو جیغیلی :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

مهم نیست! تو اگر ویراستار بودی نباید اجازه میدادی مطلب رد شه،باید جلوی انتشار مجله رو میگرفتی :1: مثلا اگر یک روز دیرتر میومد بیرون،اسپانسرینگمون رو از دست میدادیم؟ :1: یه کم مسئولیت پذیر باشید لطفا :1:

در ضمن این سکوت پیشه کنید،تیکه ی خودمه،یه چیز جدید بگو جیغیلی :1:

مجله نمیتونست یه روز دیرتر بیاد چون ما پیش بینی بازی با کالیاری رو داشتیم که امروز ئه. و 100 درصد مجله نهایت تا دیشب باید منتشر میشد

درضمن برو بابا :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازهم میگم عالیه! دستتون درد نکنه ! فقط یک نظر کوچیک دارم و اونم اینه که لابه لای مطلب ها بیشتر از عکس استفاده کنید. درسته تو بیشتر صفحات از عکس به عنوان بک گراند استفاده کردید اما صفحه هایی مثل 5-6-9-11-14 چشم خواننده خسته میشه یکسره نوشته ها رو دنبال کنه.آخر هر 3-4 پاراگراف یک عکس کوچیک هم استفاده بشه بد نیست به نظرم مثلاً قسمت تاریخ یا صفحه 9-12 خیلی خوبن !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مثلاً قسمت تاریخ یا صفحه 9-12 خیلی خوبن !

اقا اینو به محمد بگین ، بیچاره این همه زحمت کشیده به من میگه از بقیه بخش ها ضعیف تر بود :np:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
خیلی معذرت میخوام ها :1: محمد بی جا کرد :121: خیلی هم خوبه :1: من که خودم بخش تاریخ رو هم مطالبشو هم گرافیکشو خیلی خیلی دوست دارم :hug: :rainbow:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
باور کنید کل مجله رو مورد نقد قرار بدید من به شخصه فوق العاده خوشحال میشم و سعی میکنم برطرفش کنم چیزهایی که به من مربوط میشه ، جز صفحه 14 :hc: :cry2: دلتون میاد ؟ :cryer: تو این صفحه یه سِرّی هست که دیشب به فریبرز گفتم نمیدونم الان چیزی یادش مونده یا نه چون خیلی استرس داشتم نصف شب نتونستم درست توضیح بدم بهش رازشو :1:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
سلام و خسته نباشید میگم به همه بچه ها. تنها کلمه ای که میتونم در این راطه به زبون بیارم این بود که خارق العاده بود :nish: همین العان تازه مجله رو دانلود کردم و دیدم که همزمان داشتم یک آهنگ اپرا گوش میکردم و باور کنید موهای تنم سیخ شد و نزدیک بود گریم بگیره :smile: بیش از هر چیزی محیط گرافیکی این کار منو مجذوب خودش کرد. من نمیدونم کی زحمت انجام این کار رو کشید و اگه بصیر مسئول این کار بوده باشه بینهایت ازش متشکرم و به احترامش بلند میشم و یک دقیقه سکوت میکنم. :2qcmh45: مخصوصا قسمتهایی که در رابطه با مارکیزیو بود همراه با عکسهای بزرگ در لا به لای نوشته ها من بسیار لذت بردم. از همه بچه ها تشکر میکنم از حسین-محمد کردی-امیرحسین-بصیر-نیلوفر-رضا-سینا-فرهاد و از احساس قشنگ مهرنوش توی جملاتش تشکر میکنم. امیدوارم مجموعه یوونتوس که بدون کوچکترین حمایت و تبلیغی با یک عده جوون داره با قدرت به راه خودش ادامه میده همیشه باعث سربلندی ما بشه. فقط یک سوال >این مجله هفتگی هست یا ماهانه؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

فقط یک سوال >این مجله هفتگی هست یا ماهانه؟

بنیامین نه خداییش به نظره تو این کار فقط یه هفته زمان میبره ؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی