پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجله فورتزا یووه - شماره 1

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
63 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

شماره نخست
15 ژانویه 2012

[img width=424 height=600]http://www.shiaupload.com/images/39755995890129104546.jpg[/img]

-------------------------

مطالب این شماره :

یادداشت شماره 1 ، با نوشته هایی از حسین صالحی ، امیرحسین نوری ، محمد کردی ،بهمن احمدی ، نیلوفر اسعدی ، محمد امینی ، بصیر تمنا

تحلیل بازی های ماه گذشته به آینده به قلم سینا موسوی ، فرهاد صالحی ، محمدحسین حسینی ، محمد امینی

پرونده و زندگی و حواشی مارکیزیو ، به دبیری مهرنوش و همکاری کادر تحریریه

مرور فصل 1984-1985 به قلم و روایت محمد کردی

-------------------------

Download Links

دانلود از سرور مدیافایر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه توی سایت اصلی هم یه قسمتی براش در نظر گرفته میشد خیلی خوب بود ...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
هر اشکال و مورد و بدی که تو این شماره دیدین ، اعم از غلط املایی تا ستون چینی و سطربندی و تصاویر و ... تماما به عهده میگیرم و واقعا تعارف نیست

سر شماره 1 واقعا خیلی ها اذیت شدن و سخت بود خدایی ، کار همه مون چون همه از دم بی تجربه بودیم !

شماره 1 رو تو یادداشتم نوشتم ، شخصا حداقل از طرف خودم ، به مهرنوش تقدیم میکنم که اگه نبود و پیگیر مسائال نبود و وقت نمیذاشت بابتش ، هرگز منتشر نمیشد

این قول رو هم میدم تو شماره های بعدی کاستی ها جبران بشه ، البته با وقت گذاشتن بیشتر

منتظر نظراتتون در مورد شماره 1 تو همین تاپیک هستیم

اگه توی سایت اصلی هم یه قسمتی براش در نظر گرفته میشد خیلی خوب بود ...

میشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مطالب رو هنوز نخوندم ولی از لحاظ شکل شمایل قابل مقایسه با نمونه های برتر خارجی هست.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
خسته نباشین واقعا، زحمت کشیدین. امیدوارم که ادامه بدین.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
هنوز کامل مجله رو نخوندم ، قبل از کامل خوندن اومدم بگم واقعا عالی شده ، دست همه درد نکنه ، خسته نباشین :rose: :1: عکس های کار شده و گرافیکش هم واقعا تیمیسه :1: :love:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
کسایی که دانلود نکردن ، نکننن یه اصلاحیه داره :1: الان اوکی میکنم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
سوتی کجاست بگو برم ببینم زود ؟ :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عالي شده دست همگي دست اندركاران درد نكنه ايشالله كه تداوم داشته و مخاطبين هم لذتش رو ببرن مرسي

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
با توجه به نگاه گذرایی که به مجله داشتم باید بگم خیلی خوب شده.نسبت به مجله هایی که تو ایران منتشر شده ومن دیدم تو بعضی زمینه ها خیلی بهتره واقعا میشه گفت رو این مجله خیلی کار شده. به هر حال با توجه به اینکه این شماره اول مجله هستش امیدوارم تو شماره های بعدی از این بهتر بشه :rose: از همه عزیزانی که برای تهیه این مجله زحمت کشیدن صمیمانه تشکر میکنم :thankyou:

ghazal

ghazal

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 302 ارسال
واقعا خوب شده،مشخصه همه روش وقت گذاشتن خسته نباشید :rose: و یه تشکر ویژه از بصیر برای وقتی که برای مجله گذاشت و تونست این قدر خوب طراحیش کنه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
لینک دانلود جدید و تصحیح شده :

http://www.mediafire...7hwihb1f554ehkn

سوتی کجاست بگو برم ببینم زود ؟ :1:

صفحه 10 اش یه ستون تکراری بود :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا از تمامی اعضای تحریریه تشکر می کنم ! بی نظیر بود ! فوق العاده بود ! مطمئن باشید این مجموعه در اینجا متوقف نخواهد شد ! تمامی بخش ها عالی بود ! مثل همیشه یوونتوسی ها حرف اول رو می زدنند !!! همه جا پخشش می کنیم ! دست همگیتون درد نکنه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واقعا کارتون حرف نداره . مطمئنم اگه کسی ببینه باور نمیکنه که واسه اولین باره که کار نشریه انجام میدین . بالاخره هر کاری یه سری نقطه ضعف ها داره و با توجه به شناخت نسبی ای که از شما پیدا کردم میدونم که نقد ها رو قبول می کنید . یه مسئله ای که وجود داره تو آنالیز بازی اودینزه و لچه اینه که عکسی که پشت متن گذاشتین یه مقدار خواننده رو واسه خوندن متن به زحمت میندازه و با توجه به اینکه تو مانیتور باید خونده بشه چشم رو خسته می کنه . یه مقدار اگه عکس هایی که پشت متن میذارین به سمت سفیدی بره به نظرم بهتره . البته این فقط نظر منه . یه مورد دیگه این که کسی که که دست به قلم میشه ، نوشته اش ازش چهره میسازه و فکر کنم بهتر باشه عکس های نویسنده ها حذف بشه . باز میگم اینا فقط و فقط از دیدگاه منه و ممکنه ایراد نباشه . میدونم که از این که کسی نقطه ضعف های کارتون رو بگه خوشحال میشید پس حتما با دقت مجله رو میخونم و مطرحشون میکنم چون که هر چی کار تمیز تر باشه واسه ما هم افتخاره که دوستامون همچین کارایی انجام بدن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این جمله رو من توی یادداشت هم نوشتم ولی دوباره اینجا مطرح می کنم : این هشدار را جدی بگیریم. ما مجله ی خودمان را دوست داریم، غلط است که مشکلات اش را نادیده بگیریم پس در این راه نظرات شما می تواند کمک شایانی در این راه برای ما باشد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
برای یاداشت نباید یکسری گذینه ویترینی باشن ، باید هر کس که دلش خواست بنویسه بعد کسی یا کسانی مسئولیتش رو بر عهده بگیرن که بهترین یا بهترین هارو انتخاب کنن برای مرحله نهایی.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
فقط يه نكته اي الان تو خوابم يادم اومد با موبايل اومدم :1: تو صفحه يادداشت من خودمو به عنوان "طراح" معرفي كردم صرفا كلاس مجله بره بالا آي مثلا طراح داريم ! و الا من به %*?& عمه ام خنديدم طراح باشم :1: خدافظ :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
الان دارم از خوشحالی می ترکم :1: دستام یخ زده و داره می لرزه :Facepalm: :1: بصیر عااااااااااااااااااااااالی شده :hug: تقریبا در جریان کارهای گرافیکی و ایده های بصیر بودم اما این از اون چیزی که انتظارشو داشتم بهتر شده :nish: امیدوارم بچه ها از مطالب هم به همین اندازه خوششون بیاد :rainbow: فورتزا یووه :flag3:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
عالیه . یه خسته نباشید به همه کسایی که توی تهیه مجله دخیل بودن . :thankyou: فقط یه خواهش . امکانش هست حجم بیش تر با کیفیت عکس بهتر هم بذارید ؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

برای یاداشت نباید یکسری گذینه ویترینی باشن ، باید هر کس که دلش خواست بنویسه بعد کسی یا کسانی مسئولیتش رو بر عهده بگیرن که بهترین یا بهترین هارو انتخاب کنن برای مرحله نهایی.

این یادداشت ها فقط واسه شماره ی اول بود قرار نیست که هرشماره بیایم از خداوند متعال و لطف خاندان آنیلی تشکر کنیم :1:

ایده ی فراخوان یادداشت که به صورت گزینشی بهترین ها تو مجله استفاده بشن رو دادم من همون اول . حالا ببینیم واسه شماره دوم میشه راهش انداخت یا نه :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی