پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مدیریت فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
109 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بخش های آرشیوی ِ فوتبال ِ جهان خیلی راکد شده ! چند ماه پیش با 3 نفر از بچه ها برای پست دادن توی تاریخچه ی رقبای یووه صحبت کردیم و فعلا خبری نیست .

تاپیک های دیگه مث ِ آشنایی با بازیکنان جهان و اساطیر دنیای فوتبال هم هستن که با یه مقدار وقت میشه اون ها رو سر پا نگه داشت . کسایی که مایل به فعالیت مخصوصا تو تاپیک ِ رقبای یووه هستن ، به من پیغام بدن . :wink2:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

این تاپیک " سری آ و کوپا ایتالیا " رو به " سری آ ، کوپا ایتالیا و سوپرکاپ " تغییر بدید فکر کنم بهتر باشه

من خودم قصد این رو داشتم که یه عنوان جدید برای اون تاپیک بذارم ، چون یه تاپیک پر مخاطب هست و البته همه ی بحث هایی که اونجا میشه ، در سری آ و کوپا ایتالیا خلاصه نمیشه . البته قصدم هم این بود که با شروع فصل جدید این کار رو کنم ، اگر هم پیشنهادی برای عنوان دارید ، با پیغام خصوصی به من منتقل کنید .

ممنون . :wink2:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگر میشه واسه لیگ المان هم یک تاپیک جدا درست کنیئد. به نظرم الان این لیگ هم قابل احترامه و حداقل خیلی بهتر از لیگ های بقیه کشور ها هست ( بقیه کشور به غیر از ایتالیا ، انگلیس و اسپانیا )

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

اگر میشه واسه لیگ المان هم یک تاپیک جدا درست کنیئد. به نظرم الان این لیگ هم قابل احترامه و حداقل خیلی بهتر از لیگ های بقیه کشور ها هست ( بقیه کشور به غیر از ایتالیا ، انگلیس و اسپانیا )

بحث های بوندس لیگا توی تاپیک ِ " سایر ِ لیگ های جهان " دنبال میشه ، اما اگه نظر ِ جمع به داشتن ِ چنین تاپیکی باشه ، هیچ مشکلی نداره زدن ِ تاپیک واسه این لیگ .

+ تو نظرسنجی شرکت کنید .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- منم موافقتم رو اعلام می کنم . به نظرم یه نظرسنجی زده بشه قشنگ تره . :flower:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به من باشه میگم لالیگا و لیگ برتر رو هم تعطیل کنید بره تو همون تاپیک سایر لیگ های جهان :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
الآن یه ماه از ساخت انجمن فوتبال ایران میگذره . انتقادی پیشنهادی چیزی ندارین در این مورد ؟ :دی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در مورد ساخت تاپیک جدید برای بوندس لیگا؛ یه مقدار خوشبین نیستم. :1: یعنی فکر میکنم بچه ها اقبالی نشون ندن نسبت به اون تاپیک و کم پست بخوره. کلاً فوتبال آلمان در ایران کم دیده میشه. هر چند ایران، دانیال داوری رو به صورت نیمکت ثابت در اونجا داره. :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

هر چند ایران، دانیال داوری رو به صورت نیمکت ثابت در اونجا داره. :1:

اشکان دژاگه که ثابت هست که :1:

البته نظر بچه ها محترم ، هرچی شد ، همونو اعمال کنید :3:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مجتبی، خوبی؟! :1: چی کارا میکنی؟ :1: دژاگه تو فولام انگلستان هست. :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مجتبی، خوبی؟! :1: چی کارا میکنی؟ :1:

دژاگه تو فولام انگلستان هست. :1:

اها پارسال از Wolfsburg رفت :Facepalm:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- نظرات راجع به ساختن تاپیک نصف نصف ـه . حالا با یه اختلاف . :1: ولی به نظرم هرچی باشه بیشتر از دو تا تاپیک لیگ چزیره و لالیگا پست نخوره ، کمتر از این دو تا هم پست نمی خوره . یه چیزی در حد همون دو تا تاپیک ـه ، نه کمتر از اونا ! مگر لیگ جزیره یا لالیگا هفته ای چه قدر پست می خورن ؟ - ساختن انجمن فوتبال ایران هم بهترین کار ممکن بود . :flower: همه کاربرها رو راحت کردین با این کار .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

به من باشه میگم لالیگا و لیگ برتر رو هم تعطیل کنید بره تو همون تاپیک سایر لیگ های جهان :1:

پست عباس رو تایید میکنم و باهاش موافقم + اگه ادغام این 3 تا تاپیک هم راه درست نباشه حداقل به نظرم یه سری تاپیک هایی مثل "ترانسفر فوتبال جهان" + " فوتبال جهان ( اخبار و گفتگو پیرامون فوتبال دنیا )" + "سایر لیگ های جهان" خیلی راحت میتونن با هم ادغام بشن!

به نظرم یکی از تاپیک ها رو مثلاً اسمش رو بذاریم "آفساید" بعد همه ی بحث ها بره اونجا، الان واقعاً شلوغه فوتبال جهان!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
- من مخالف ايجاد تاپيك جديد براي بوندسليگا هستم ولي كاملا مخالف صحبت هاي محمد هستم، ديگه اينقدر خلاصه كردن موضوعات هم تو ذوق ميزنه !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

به نظرم یکی از تاپیک ها رو مثلاً اسمش رو بذاریم "آفساید" بعد همه ی بحث ها بره اونجا، الان واقعاً شلوغه فوتبال جهان!

چرا اولین راهی که به ذهنتون می رسه ادغام ـه ؟ :nish:
الان مثلا این تاپیک های پرسش و پاسخ فوتبالی ، تیم منتخب سال 2012 اروپا ، منتخب جهان -| منهای یوونتوس |- ، و -| منفور ترین تیم تاریخ فوتبال |- تاپیک هایی هستن که سالی یه پست هم شاید نخورن ! به نظرم بهتره یه آرشیو درست بشه و اینا به آرشیو منتقل بشن تا خلوت تر بشه . :1:

پ ن : عنوان تاپیک منتخب جهان منهای یوونتوس اشتباه املایی داره . :1: نوشته شده متخب جهان .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

پست عباس رو تایید میکنم و باهاش موافقم + اگه ادغام این 3 تا تاپیک هم راه درست نباشه حداقل به نظرم یه سری تاپیک هایی مثل "ترانسفر فوتبال جهان" + " فوتبال جهان ( اخبار و گفتگو پیرامون فوتبال دنیا )" + "سایر لیگ های جهان" خیلی راحت میتونن با هم ادغام بشن!

این تاپیک هایی که گفتی هر کدوم یه استفاده ای دارن و به هم مرتبط نیستن و در هفته شاید هر کدوم یک صفحه هم جلو برن ، پس حس می کنم بحث هاشون جدا باشه خیلی بهتره ! البته ترنسفر و اخبار و گفتگو پیرامون فوتبال دنیا رو فکر کنم بهش ادغام کرد ! تقریبا در یک راستا هستن بحث هاشون !

چرا اولین راهی که به ذهنتون می رسه ادغام ـه ؟ :nish:
الان مثلا این تاپیک های پرسش و پاسخ فوتبالی ، تیم منتخب سال 2012 اروپا ، منتخب جهان -| منهای یوونتوس |- ، و -| منفور ترین تیم تاریخ فوتبال |- تاپیک هایی هستن که سالی یه پست هم شاید نخورن ! به نظرم بهتره یه آرشیو درست بشه و اینا به آرشیو منتقل بشن تا خلوت تر بشه . :1:

پ ن : عنوان تاپیک منتخب جهان منهای یوونتوس اشتباه املایی داره . :1: نوشته شده متخب جهان .

منتخب ِ 2012 که درسته ، باید آرشیو می شد که شد ، اما اون تاپیک ها ، تاپیک هایی هستن که با اومدن ِ یوزر های جدید ممکنه پست داده بشه درشون ! هر چند میشه که اونا هم آرشیو بشه و بعد از مدتی که یوزر های فروم عوض شدن ، یه تاپیک ِ جدید با همین عنوان ها زد .

+ پیشنهاد و انتقادتون رو هم در مورد ِ انجمن ِ فوتبال ِ ایران بدید ، مرسی . :دی

ویرایش :

با تشکر از سید امیر ، این 4 تاپیک آرشیو شد ، اما قفل نشد !

http://bianconeri.ir...hp?topic=7524.0

http://bianconeri.ir...hp?topic=7422.0

http://bianconeri.ir...hp?topic=7397.0

http://bianconeri.ir...hp?topic=7764.0

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اقا نظرسنجی طوری شده که بعیده موافقت بشه با ایجاد تاپیک بوندسلیگا ولی خب به نظر من حالا که اینطور شد بهتره که فوتبال جهان رو یک خورده منظم تر بکنید مثلا زیر انجمن "لیگ های اروپایی و سایر لیگ های جهان" رو کلا حذف کنید و تاپیک های زیرو با هم Join کنید "سایر لیگ های جهان" و "لیگ جزیره" و " لالیگا" و "فوتبال جهان ( اخبار و گفتگو پیرامون فوتبال دنیا )" به نظرم این تاپیک کلا در فوتبال جهان میشه خلاصشون کرد و نیازی به زیر انجمن "لیگ های اروپایی و سایر لیگ های جهان" هم نیست البته این فقط یک پیشنهاد بود. ولی خب بقیه تاپیک ها مثل " آشنایی با بازیکنان جهان " و " پرسش و پاسخ فوتبالی " و "ترانسفر فوتبال جهان" کلا موضوعشون مشخص هست و نیازی به Join ندارن و جدا باشن بهتره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ایجاد تاپیک بوندس لیگا در فوتبال جهان ؟!

موافق 10 (45.5%)

مخالف 12 (54.5%)

مجموع آرای اعضا: 22

پس با این حساب تاپیک ِ بوندس لیگا ایجاد نمیشه ! ممنون بابت ِ شرکت در نظرسنجی . :wink2:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تاپیک های " فوتبال جهان " از آرشیو ِ انجمن به آرشیو ِ فوتبال ِ جهان منتقل شدن . یه سری از تاپیک ها هستن که همچنان گنجایش ِ باز شدن و ادامه ی بحث دارن ! اگر حس می کنید میشه بحث ِ این تاپیک ها رو ادامه داد ، اعلام کنید تا قفل ِ تاپیک باز بشه و برگرده . البته چند تاپیک هم توی آرشیو هستن که باز بحث ها ممکنه درشون وجود داشته باشه ، واسه همین قفل نشدن و به عنوان ِ موضوع ِ مهم بالاتر از بقیه قرار گرفتن .

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
میشه واسه داربی یا یه تایپیک بزنید یا همه بریم تو فوتبال ملی و لیگ برتر؟ داربی بدون کلکل کلا هیجان نداره :np: :flower:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی