پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مدیریت فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
109 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

در این تاپیک می تونید پیشنهادات؛ انتقادات و حرف های خودتون رو برای انجمن فوتبال جهان در میون بزارید.
مدیر بخش پاسخگو ست. :nish:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با سلام ، توی تاپیک اساطیر دنیای فوتبال میتونیم پست بدیم (بحث کنیم) یا فقط باید بیوگرافی گذاشت؟ :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این کارا دیگه چی چیه؟؟؟ یه صندوق انتقادات پیشنهادات هم بخر بذار به جای بنر فروم دیگه،بهمن!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
هر انجمنی که مدیر داره باید یک تاپیک هم برای این چیزا داشته باشه, حالا اگه قبلا همچین چیزایی رسم نبوده مهم نیست, این طوری هم رسیدگی بهتر میشه هم سریع تر و هم اینکه کسی الکی توی کار مدیر بخش دخالت نمی کنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
برای کار در تاپیک اساطیر میخاستم ببینم میتونم کمکی کنم من حاضرم اگر کسی انجامش نداده فرانس بکن بائر ، لوتار ماتیوس و رودی فولر رو انجام بدم منتظر جوابم :1:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

برای کار در تاپیک اساطیر
میخاستم ببینم میتونم کمکی کنم
من حاضرم اگر کسی انجامش نداده
فرانس بکن بائر ، لوتار ماتیوس و رودی فولر رو انجام بدم
منتظر جوابم :1:

سلام ، چرا که نه :1: ، هر کدوم رو خواستی درست کنی به مهرنوش خبر بده که همزمان شخص دیگه ای درستش نکنه ، و طبق فرم بیوگرافی های قبلی درستش کن :nish:

---------

هر کسی مایل به همکاری در تاپیکهای تاریخچه ی رقبای یووه و اساطیر دنیای فوتبال هست خبر بده.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
خب بهمن یه اطلاع میدادی بهم که میخوای همچین تاپیکی بزنی! خرجش فقط یه پیغام خصوصی بود :puzzledsmile:

با سلام ، توی تاپیک اساطیر دنیای فوتبال میتونیم پست بدیم (بحث کنیم) یا فقط باید بیوگرافی گذاشت؟ :np:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز :lol:

راستش من خودم هم شک داشتم که این تاپیک بحث هم داشته باشه یا نه. واسه همین توی اولین پست تاپیک اون مطلب مربوط به بهترین دروازه بان های دهه 90 رو گذاشتم اما بعد از دو روز حتی یک نفر هم پستی نداد! البته انتظارش رو هم داشتم. یکی به این دلیل که بچه های فعالی که مدت زیادی نیست در کنارمون هستن اکثرا سنشون به یادآوری دهه ی 90 هم قد نمیده چه برسه به دهه 80 ! واسه همین هم طبیعیه اگه اطلاعاتی از اون دوران نداشته باشن. بچه های نسبتا قدیمی تر هم که سنشون قد میده احتمالا حوصله ی پست دادن رو ندارن و همشون یا تیریپ افسردگی برداشتن یا مشغله ی کاری فراوان دارن.

ببین! مثلا من بحث بهترین و بدترین خاطره از آتزوری و این بحث مربوط به دروازه بان ها رو هم زمان گذاشتم (دم دم های صبح بود که خودتم آنلاین بودی) کاملا واضحه که استقبال از اون چقدر خوب بود و از این صفر مطلق ( نه هم صفر حدی :Facepalm: ) واسه همین تصمیم گرفتم که این تاپیک اساطیر فقط آرشیوی باشه و بحثی توش انجام نشه.

یاسر هم یه پیشنهاد داد. گفتش که درمورد تاریخچه ی رقبای یووه و اساطیر توی یه تاپیک سوم بحث کنیم. این ایده هم جای فکر و بررسی داره. اگه بچه ها بخوان بحث کنن خب تاپیک جدید میزنیم . من که این پتانسیل رو توی بچه ها نمی بینم اگه دوست دارین خلاف حرفمو بهم ثابت کنین بیان این جا نظرتونو بگین. حتی شده نظرسنجی هم میذارم. اما اگه رای موافق دادین باید توی بحث ها شرکت کنین ها :hihi:

برای کار در تاپیک اساطیر
میخاستم ببینم میتونم کمکی کنم
من حاضرم اگر کسی انجامش نداده
فرانس بکن بائر ، لوتار ماتیوس و رودی فولر رو انجام بدم
منتظر جوابم :1:

من یه توضیحی درمورد این تاپیک اساطیر بدم بعد به جواب محمد هم خواهم رسید. این تاپیک ایده ی اولیه اش از آقای محمد اصفهانی بود. و اولش قرار بود دنباله ی تاپیک آشنایی با بازیکنان جهان باشه :Facepalm: اما بعد نظر هردومون این شد که یه تاپیک مجزا داشته باشه. محمد میخواست این تاپیک فقط برای معرفی بازیکن های بزرگی که توی سری آ بازی کردن باشه یعنی بازیکن هایی که به نوعی حریف یووه بودن. اما من ترجیح دادم کار تکمیل بشه و کل جهان رو پوشش بده.
مورد دوم این که ما الان نیروی کار کمی در اختیار داریم (من الان بیشتر از 2 هفته است منتظر پست تاریخچه ی میلان هستم حق هم میدم چون خودم شدیدا درگیر امتحانا هستم سایر بچه ها مثل پرهام هم امتحان دارن یاسر هم که کنکوریه :evilgrin:) به دلیل این کمی افراد تصمیم بر این شد که تاپیک اساطیر تابع تاریخچه ی رقبا باشه فعلا. یعنی هر تیمی که تاریخچه اش آماده میشه ( که الان قراره میلان اماده بشه) اسطوره های اون باشگاه رو هم معرفی کنیم، همون طور که دیدین الان مالدینی و رود گولیت رو پست کردن بچه ها

اما پیشنهاد محمد :1: از پیشنهاد های کمک شما حتی اگه ذره ای باشه تقدیر فراوان به عمل میاد :1: اگه میتونی طبق همون برنامه ی اساطیر باشگاه های ایتالیایی که در دستور کارمون هست پست بذاری که چه بهتر. اگه هم فقط درمورد بازیکن های خاصی مثل همون ها که نام بردی می خوای کمک کنی باز هم عالیه. فقط با من اسم بازیکن رو هماهنگ ن و طبق همون فرمی که پست های مالدینی و گولیت نوشته شدن بیوگرافی رو بنویس.

یه نکته ی دیگه هم دارم درمورد تاپیک اساطیر! چون ما محدودیت نیروی کار داریم - همون طور که گفتم - فعلا قراره اساطیرمون مربوط به دهه 90 و 80 باشه که هم اطلاعات بچه ها بیشتره و هم مفیدتره. :rainbow:

مرسی :flower:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

اما پیشنهاد محمد :1: از پیشنهاد های کمک شما حتی اگه ذره ای باشه تقدیر فراوان به عمل میاد :1: اگه میتونی طبق همون برنامه ی اساطیر باشگاه های ایتالیایی که در دستور کارمون هست پست بذاری که چه بهتر. اگه هم فقط درمورد بازیکن های خاصی مثل همون ها که نام بردی می خوای کمک کنی باز هم عالیه. فقط با من اسم بازیکن رو هماهنگ ن و طبق همون فرمی که پست های مالدینی و گولیت نوشته شدن بیوگرافی رو بنویس.

یه نکته ی دیگه هم دارم درمورد تاپیک اساطیر! چون ما محدودیت نیروی کار داریم - همون طور که گفتم - فعلا قراره اساطیرمون مربوط به دهه 90 و 80 باشه که هم اطلاعات بچه ها بیشتره و هم مفیدتره. :rainbow:

مرسی :flower:

" اگه میتونی طبق همون برنامه ی اساطیر باشگاه های ایتالیایی که در دستور کارمون هست پست بذاری که چه بهتر. "

سلام
من این قسمتشو نفهمیدم دقیقا یعنی چی ؟
در مورد دهه 80 یا 90 بودن افراد هم که
ماتیوس و فولر هم سری آ بودند و هم مال همون زمان هستند
فقط میمونه بکن بائر بنده خدا :1:

نکته : من آمادگی خودمو اعلام میکنم
ولی شروع کارم میره برای بعد امتحانات یعنی 8 بهمن
اگر مشکلی نداره
فعلا این 3 تا رو واسه من رزرو کن ، ولی با گروه حاضرم پیش برم برای اساطیر دیگه :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منظورم این بود که ما اسطوره های باشگاهی رو میذاریم که توی تاریخچه رقبای یووه معرفی شده :1: اما دیگه مشکلی نیست. علی هم قراره یوهان کرایف رو بنویسه. ماتئوس و بکن بائر و رودی فولر هم برای شما رزرو شد :1:

ghazal

ghazal

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 302 ارسال
بهتر نیست یه بخشی رو به فوتبال ایران اختصاص بدین که بشه توش کلیپ هایی که ازبازیکنا یا گل های تیم هارو گذاشت؟ حد اقل اگه کسی هم بازی رو نتونسته ببینه گل هارو بتونه ببینه :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

بهتر نیست یه بخشی رو به فوتبال ایران اختصاص بدین که بشه توش کلیپ هایی که ازبازیکنا یا گل های تیم هارو گذاشت؟
حد اقل اگه کسی هم بازی رو نتونسته ببینه گل هارو بتونه ببینه :1:

این نکاتیه که درمورد پیشنهادت به ذهنم میرسه غزل :rainbow:

1- اصلا لیگ ایران اونقدر مهم هست که اگه بازی ای رو از دست دادیم ناراحت بشیم؟ :1:
2- اخبار ورزشی بیش از 10 بار در طول روز نتیجه ی بازی و گل ها رو نشون میده :Facepalm:
3- اصلا کسی هست که بیاد بعد از بازی ها ویدئو بذاره؟
4- اگه هم کسی باشه که هایلایت بازی ها رو بذاره به نظرم همون تاپیک فوتبال ایران مناسبه. نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
یاسر لطف کرد یه موضوعی رو به من گوشزد کرد که بیام این جا بگم :1: اگه دوست دارین توی تاپیک های «اساطیر دنیای فوتبال» و «تاریخچه ی رقبای یووه» پست بدین قبلش با من هماهنگ کنین. چون واسه نظم بهتر، قرار گذاشتیم که پست های این دو تاپیک فرم مشخصی داشته باشند. مرسی :flower:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
یاسر لطف کرد یه موضوعی رو به من گوشزد کرد که بیام این جا بگم :1: اگه دوست دارین توی تاپیک های «اساطیر دنیای فوتبال» و «تاریخچه ی رقبای یووه» پست بدین قبلش با من هماهنگ کنین. چون واسه نظم بهتر، قرار گذاشتیم که پست های این دو تاپیک فرم مشخصی داشته باشند. مرسی :flower:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
خب من بالاخره راه ارتباطی با شما رو هم پیدا کردم :1: 1 سوال داشتم , اونطوری که این چند وقت فهمیدم شما بازی های فوتبال ( چه یووه چه تیمای دیگه ) رو فقط از صدا و سیمای ایران میتونید دنبال کنید , درسته ؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
نه! من عمدتاً دسترسی به تلویزیون ایران هم ندارم :1: لینک مناسب باشه از طریق اینترنت می بینم بازی ها رو!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

من عمدتاً دسترسی به تلویزیون ایران هم ندارم :1: لینک مناسب باشه از طریق اینترنت می بینم بازی ها رو!

خب پس طبیعتا خیلی نمیتونید دنبال کنید !

بنظرتون این اشکالی نداره که شما بعنوان مدیر انجمن فوتبال جهان توانایی دیدن بازی های فوتبال رو ندارید ؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من وقتی ازم خواستن مدیر این بخش بشم این مسئله رو مطرح کردم و از نظر اون ها مشکلی نبود. حالا به نظر شما کم فوتبال دیدن من چه تاثیر سوئی توی روند تاپیک های این انجمن گذاشته؟ مطرح کنین شاید بشه حلش کرد!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
یعنی شما بنظرتون این انجمنی که مدیریتشو بعهده دارید رونده درستی رو داره پیش میره ؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
از نظر من در حد معقولی خوب هست! شما بهتره به جای کلی حرف زدن مستقیما به اشکالاتی که مد نظرتون هست اشاره کنین تا منم بفهمم منظور رو.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
ببین خانوم کریمی ( اگه اشتباه نکنم ) , این انجمنی که شما مدیرش هستید , 1 انجمنه فوتبالیه پس طبیعتا بحث های فنی زیادی میتونه توش انجام بشه ! بنظرم اولین مشکلی که خیلی هم مهم هست , اینه که شما توانایی دیدم بازی ها رو ندارید . شاید مدیره دیگه ای بگه من چون چون توانایی دیدن بازی های یووه رو ندارم تو بحثای فنی شرکت نمیکنم ولی شما قضیه اتون فرق داره ! شما مدیره انجمنی هستید که %100 فوتبالیه پس این خیلی باید مهم باشه که شما خودتون بتونید تو تاپیک های این انجمن بحث راه بندازید . من چند وقته از اول نشستم اکثره پستای تاپیک های این انجمن رو خوندم , تقریبا میشه گفت 1 حالت رکود داره اکثره تاپیک ها ! نه فعالیت خاصی انجام میشه , نه ایده جدیدی بکار میبرید , ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی