پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - 0 چزنا (هفته چهاردهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بونوچی ، ویدال ، پیرلو ، استفان ، متری در بازی قبل کارت گرفتن. از اینا پیرلو تا اونجایی که میدونم در این بازی محرومه. بقیه رو کسی خبر داره؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عجیبه اصلا هیچ جا درج نشده پیرلو کارت بگیره بهرحال بهتره ، اینطوری برای بازی با رم و اودنیزه استرس نبودشو نداریم باتشکر

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
پیرلو هست ، با قدرت هم هست . ولی ای کاش کارت می گرفت . بازی های بعدی بیشتر بهش نیاز داریم .
[img width=480 height=68]http://up.iranblog.com/images/zh7yqvdvan7n4qod27xt.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^
شما خبر کدوم رو بیشتر قبول داری ؟

سایت رسمی باشگاه

خبر محرومیت پیرلو روی سایت رسمی باشگاه هم اومده :

Pirlo suspended against Cesena

Following Claudio Marchisio, now Andrea Pirlo will miss Juventus’ next game. Suspensions start to affect Antonio Conte’s choices. For Sunday afternoon’s clash against Cesena, the Bianconeri’s manager won’t have the midfielder from Brescia available because, being on a yellow card, yesterday evening he was given his fourth YC

گل دات کام

پیرلو هست ، با قدرت هم هست . ولی ای کاش کارت می گرفت . بازی های بعدی بیشتر بهش نیاز داریم .
[img width=480 height=68]http://up.iranblog.com/images/zh7yqvdvan7n4qod27xt.jpg[/img]

نیکولا راواگلیا و لوکا کچارلی هم از چزه نا محروم هستن. غزال ، کاندروا و کاپیتانشون کولوچی هم احتمالاً به خاطر مصدومیت غایب خواهند بود. البته خورخه آندرس مارتینز کبیر ، یکی از بهترین و بزرگترین خرید های 10 سال اخیر سری آ که توسط ماروتا انجام شد ، هم مصدوم هست !! :1:

امشب چزنا در کوپا ایتالیا 3-0 تیم گابیو رو برد
کاندروا بازی کرد ، گلم زد
باتشکر

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
چزنا تو دو بازی اخیرش، بولونیا و جنوایی که ما نتونستیم ببریم رو برده. پیرلو هم خوب شد که محروم شد! بذار استراحت کنه. حدس می زنم که این بازی نسبت به بازی با ناپل، با این تغییر به زمین بریم که مارکیزیو جای پیرلو و الیا جای استیگاریبیا بازی کنه. شاید تو دفاع هم کونته بخواد تغییری بده. استوراری رو بذاره دفاع وسط فک کنم از بونوچی بهتر باشه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
http://www.legaserie...idPersona=12217
دوستان من حرفم رو کاملا تصحیح می کنم . خدا رو شکر پیرلو 4 کارتس . لینک بالا واسه ی سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایتالیاست . اونجا نوشته که محرومه . به نظر من تو این بازی می تونیم همون سیستم مورد علاقه ی کونته که همون 4-2-4 هستش رو ببینیم . البته تو نبود پیرلو بازیکن آنچنان خلاقی وجود نداره که بتونه بازی سازی کنه ولی در کل کونته غیر قابل پیش بینیه . هر کاری که فکرشم به ذهن آدم نمیرسه از این بشر سر میزنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس - چزه نا ! من که بعیید می دونم کونته با توجه به تجربه ی نیمه ی اول مقابل ناپولی بعیده به ترکیب 4 - 3 - 3 دست بزنه ! البته 4 - 3 - 3 که در بازی تغییر می کنه بوفون ده چلیه کیه لینی بارتزالی لختشتاینر ویدال پایتزینتزا مارکیزیو ووچینیچ متری په په البته شانس بازی کوا و استی زیاده

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اسکای این ترکیب زده : ------ بوفون دی چلیه - کیلینی - بارتزالی - لیکشتینر ---- ویدال - پاتزینزا --- مارکزیو ---- کوالیارلا - ماتری - په په گازتا همین ترکیبه فقط استاگاریبیا به جای په په است !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیبای من چقدر نزدیکه پس :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
داور این دیدار Daniele Doveri هست ، این داور برای نخستین بار هست که بازی یوونتوس رو قضاوت میکنه ، Bianchi و De Pinto هم دو کمک داور این دیدار هستند ، داور چهارم هم Russo هست .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به احتمال زیاد ترکیب تغییر زیادی نمیکنه کوا و الیا یا استاریگبا در نیمه دوم به بازی میان شاید بونوچی هم نیمکت نشین بشه امیدوارم به پیرلو و ووچینیچ استراحت بده اگه پیرلو محروم شده باشه که چه بهتر فکر نمیکنم بازی سختی باشه ولی در بدترین حالت ممکنه مساوی بشه من انتظار یه بازی پر گل رو دارم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم بازی پر گلی پیش بینی می کنم . 3-0 . این بازی رو به راحتی می بریم . منتظر اون روزم

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من فردا مسافرم نمیتونم از بازی خبری داشته باشم!!! :cryer: :cryer: :20: :20: :20: :cray: :furious: :furious: :cry2:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته با توجه به تفکرات کونته بعیده از ده چلیه به جای کیه لینی و کیه لینی به جای بونوچی استفاده کنه !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گازتا و اسکای هر دو دوباره په په و ووچینیچ رو به ترکیب اصلی اضافه کردند :1: اسکای خط دفاعی رو هم به همون خط دفاعی هفته های اخیر تغییر داده !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اتفاقا تفکرات کونته به این شکله که هر کی اشتباهی بکنه یا بد بازی کنه نیمکت نشین مطلق میشه مثل دچلیه که با یک بازی بد..... یا کراسیچ......

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من هم امیدوارم یه ترکیبی بچینه که توازن حفظ بشه بین نیمکت و زمین . چون الان تو خیلی از پست ها جانشینی در حد اون بازیکنی که تو زمینه هست . جانشینی که بتونه جای بازیکن اصلی رو بی عیب و نقص پر کنه . امیدوارم الکس باشه . خیلی دردناکه حضور 1 دقیقه ای الکس تو هر بازی .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
احتمالش خيلي زياده كه اين بازي رو نبينم ، شكر خدا بازي خيلي مهمي هم نيست . اين بازي ميتونه بهترين فرصت باشه كه ساير بازيكنا خودشون رو ثابت كنن . اونم تو جو فوق العاده استاديوم "يوونتوس" . امتياز از دست دادن تو اينجور بازيها يعني ازدست رفتن قهرماني اين مدت خيلي به بردن تيم هاي قوي افتخار كرديم ( تنها افتخار اين ٣-٤ سال مون اين بوده ) حالا وقت بردن اينجور تيم ها ، اونم با قدرت تمام هست

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من فقط امیدوارم بونوچی بازی نکنه! :np: یه تنه کافیه که بتونه باعث باخت تیم بشه! الیا هم امیدوارم بازی کنه. بد نیست په په استراحت کنه.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من فقط امیدوارم بونوچی بازی نکنه! :np:

یه تنه کافیه که بتونه باعث باخت تیم بشه!

بابا بدبخت یه بازی سوتی دادااا!دیگه لهش نکنین

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی