پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جــانــلــوکــا پــســوتــو - Professore

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
58 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این مطلبی هستش که روی سایت بود و گفتم اینجا کپی کنم تا باقی بمونه ...

...

جان لوکا پسوتو یک قهرمان در فوتبال ایتالیا به حساب می اید و داستان خود را توسط مارتزو فرانتزلی و داناتلا اسکارناتی نوشته است. کتاب پسوتو داستان سفر دردناک او و تولد دوباره اش است، سفر و رنج او در 27 ژوئن دو سال پیش و متولد شدن مجدد او و بازگشت و به دست اوردن خوشبختی دوباره. جان لوکا فرزند بندتا و فدریکا است، پدر و مادر خانواده چهار نفری پسوتو که دارای دو فرزند پنج و ده ساله بودند، پدر و مادری که زندگی خود را در کنار یکدیگر و با صمیم قلب دوست داشتند. جان لوکا در خانواده ای گرم و خوب بزرگ شد و ماردش را بهترین فرد زندگی اش می داند زیرا او دلیلی برای ادامه زندگی اوست. همسرش ره آنا و فرزندانش که با تولد مجدد وی ،شادی را باردیگر حس کردند و هم اکنون به خوبی و با ارامش کامل در کنار یکدیگر زندگی می کنند. بازیکن اسبق بیانکونری ها کتاب خود را با عنوان ( پسوتو، بخش های بسیار مهم ) و تصویری از خود بر روی جلد منتشر کرد. در این کتاب به حادثه تلخ دو سال پیش و بیمارستان له مولینته اشاره کرده است، به زندگی در تورینو،به تاریکی محض و امید خانواده به بازگشت مجدد او. از دوست صمیمی اش پائولو مونترو مدافع سابق یووه، از راحت بودن فوق العاده با الکس دل پیرو و تاثیراتی که از این شخص گرفته است. از کمک های بی دریغ سونیا همسر الکس که در کنار کاپیتان روحیه بازگشت را به او هدیه کرده است. به اتزوری هایی که در فضای جام جهانی راهی تورینو می شوند و او را در این شرایط بحرانی تنها نمی گذارند اشاره کرده، به این جمله که جان لوکا پسوتو نمی داند که امروز صبح چه اتفاق رخ داده ، زیرا از طبقه اخر به پایین سقوط کرده است، توجه ای خاص دارد: یک دعا داشتم ( دعای مذهبی کاتولیک ها )، تلفن همراهم، کلید های ماشینم ، کامپیوترم را جلوی پنجره کوچک زیر شیروانی گذاشته بودم. من چیزی را حس نکردم؛ خالی و تهی .... . این گوشه بسیار کمی از نوشته های جان لوکا پسوتو یک قهرمان دوست داشتنی در فوتبال ایتالیا و یوونتوس در خصوص حادثه تلخ گذشته است. وی از خانواده بسیار صمیمی و گرمش در کنار ارامش خاص همسرش می گوید، از دوستان و مجموعه بیانکونری و حوادثی که در طول دوران بازیگری اش روی داده است. بخشی دیگری از زندگی او به یوونتوس بازمی گردد، او یوونتوس را در کودکی جزئی از زندگی اش می دانسته و این تیم را در رویای خود می دیده، از روزهای اوج و پیروزی های بزرگ همراه یووه ، از مسئله دوپینگ و دادگاه ها و اتفاقات ان دوره ، یا از زمان مربیگری لیپی و کاپلو و نیمکت نشینی های ان دروه می گوید: زمانی که تو بر روی نیمکت نشسته ای و مربی تو را روی نیمکت رها کرده است تو همه چیز را می فهمی . جان لوکا پسوتو بازیکن محبوب یوونتوسی ها در این کتاب تمام حرف های ناگفته خود و انچه که می خواسته را نوشته است، از فوتبال، تعطیلات، اعتماد مربیان، پیروزی ها و شکست ها، زندگی و عشق .... ، از عشق و زحمت های مادرش و روزهای کودکی و سپس بازگشت و تولد دوباره اش .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جانلوکا امروز از الکس حمایت کرده و گفته الکس شایسته بازگشت به تیم ملی است .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پسوتو راجب خودکشیش توضیح داده و گفته دلیلش این بود که " وقتی بازنشسته شدم یدفه دیدم هرچی فوتبال بازی کرده بودم تا به امروز محو شد." گفته براش خیلی دردناک بود که به همین زودی فراموش شده و به سالها تلاش و بازیش در عرض چند روز از بین رفته. گفته نمی دونه چرا توی ساختمون باشگاه اینکار رو کرد،فقط می دونه که تصمیم گرفت خودکشی کنه، چراغ اتاقش رو خاموش کرد و 7-8 روز بعد بیدار شد و دکتر براش توضیح داد چه کاری انجام داده !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

پسوتو راجب خودکشیش توضیح داده و گفته دلیلش این بود که " وقتی بازنشسته شدم یدفه دیدم هرچی فوتبال بازی کرده بودم تا به امروز محو شد."
گفته براش خیلی دردناک بود که به همین زودی فراموش شده و به سالها تلاش و بازیش در عرض چند روز از بین رفته.

گفته نمی دونه چرا توی ساختمون باشگاه اینکار رو کرد،فقط می دونه که تصمیم گرفت خودکشی کنه، چراغ اتاقش رو خاموش کرد و 7-8 روز بعد بیدار شد و دکتر براش توضیح داد چه کاری انجام داده !

خب اشتباه فكر كرده، اگه قرار به فراموشي بزرگي و بازي هاي اون بود(هرچند از لحاظ بازي به بزرگي شخصيتش نبود) هيچوقت نمي ذاشتن برگرده توي كادر باشگاه كار كنه.فكر كنم جو گرفته بودتش،،،ولي خب خداروهزار بار شكر كه سالم و زنده موند چون خيلي دوستش دارم...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من هميشه پسوتو رو دوست داشتم چه به عنوان بازيكن يووه و چه از اخلاقش . واقعا يه الگو بود. الگوي خوبي مي تونه براي جوونا باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

چند تا عکس از پسوتو

عکس های مربوط به خودکشی :

تصویر

تصویر

تصویر

اینم چند تا عکس خانوادگی :

تصویر

تصویر

تصویر

فرارا و پسوتو :

تصویر

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به جون خودم این پسوتو الان بیاد بازیکنه ،بهتر از مولینارو کار می کنه ! راستی 1 بازی مهم 1 سانتر کرد گل شد ،بازی با کی بود ؟ بارسا بود؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

به جون خودم این پسوتو الان بیاد بازیکنه ،بهتر از مولینارو کار می کنه !

راستی 1 بازی مهم 1 سانتر کرد گل شد ،بازی با کی بود ؟ بارسا بود؟

لیگ قهرمانان سال 2003 دور برگشت با بارسا تو ورزشگاه نیو کمپ.
پسوتو سانتر کرد و زالایتا گل زد !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پسوتو روی پاس پشت پای توتی یه سانترعالی کردومارکو دلوکیو ( رمی) توی فینال یورو 2000 گل زد ... هرچند اون بازی رو بطور دراماتیکی وبا گل طلایی ترزه گل به فرانسه باختیم...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اون خودکشی پسوتو در سال 2006 ، مربوط به ناراحتی شدیدش نسبت به تبعید یووه به سری ب نبوده ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه !

پسوتو راجب خودکشیش توضیح داده و گفته دلیلش این بود که " وقتی بازنشسته شدم یدفه دیدم هرچی فوتبال بازی کرده بودم تا به امروز محو شد."
گفته براش خیلی دردناک بود که به همین زودی فراموش شده و به سالها تلاش و بازیش در عرض چند روز از بین رفته.

گفته نمی دونه چرا توی ساختمون باشگاه اینکار رو کرد،فقط می دونه که تصمیم گرفت خودکشی کنه، چراغ اتاقش رو خاموش کرد و 7-8 روز بعد بیدار شد و دکتر براش توضیح داد چه کاری انجام داده !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاش بودی و میدیدی .... مجبوریم کریشتو رو تحمل کنیم بجای تو و مالدینی و توریچلی و گروسو ... صدامون هم در نیاد ...

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
4سال پیش یه همچین روزهایی بود که پسوتو خود کشی کرد .
تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یه تاپیک هست .. توی ارشیو بازیکنها ... با نام پسوتو ... اون دیگه چیه ؟ پست اولش خیلی جالبه .. میشه اون پست یا همه تاپیک رو منتقل کرد اینجا ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

پسوتو در حال حاضر رئیس سازمان جوانان یوونتوس هست. و دیروز مهمان شبکه یوونتوس بود.
بخشی از صحبت هاش :

- سورنسن یکی از جوانان با استعداد ماست، خوشحالم که حضوری موفق داشته.
- ما در تیم امید سعی داریم بازیکنانی رو پرورش بدیم که در آینده ای نزدیک بتونند به تیم اصی کمک کنند.
- در آینده مطمئن باشید بیشتر از تیم امید یووه خواهید شنید.
- برای چیرو فرارا در تیم زیر 21 ساله های ایتالیا آرزوی موفقیت دارم، او سابقه کار با جوانان رو داره و امیدوارم در کارش موفق باشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کلا تو هر باشگاه یا اینکه توی تیم ملی ، هر جا بوده با اینکه مدافع بوده گلزنی کرده ! چه تو بولونیا که 21 بازی انجام داده و 1 گل زده چه یوونتوس که 241 بازی کرده و 2 گل زده ! برای ایتالیا هم 1 گل زده !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من واقعا بازی هاشو دوست داشتم ، اخلاقش رو هم میپسندیدم ؛ واقعا یه بازیکن ناب بود برای یووه ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
زیبا ترین صحنه ای که از پسوتو یادمه تو یورو 2000 ایتالیا مقابل هلند بود که زامبروتا اخراج شد و ایتالیا 10 نفره شد و در حالیکه هلند میزبان چپ و راست از زمین و هوا حمله میکرد یکی از شوتهای سنگین هلندیا که یادم نیست کی زد رو پسوتو با خونسردی تمام زانو زد و توپ رو زیر زانوش روی زمین استپ کرد . انگار که یکی داره استپ زیر پا تمرین میکنه . هیچ وقت اون صحنه و اون بازی یادم نمیره

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
http://www.juventus....EvZ0FBIS9nQSEh/

درباره جان لوکا پسوتو هست...از سایت رسمی یوونتوس.. :thankyou:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی